Forza Horizon

قیمت بازی چند پوینته؟ حجمشم اگه میتونید بگید؟ من الان گلد ندارم اگه بخوام دان کنم مشکلی نیس؟

چی شده ؟ :-/ بازی کامل رو میخوای از لایو بخری ؟ روی لایو نمیاد که . بازی رو دیسک میاد اگه کپی باز باشی نهایت میشه 10000 تومن

چه گیری دادین به لیک شدن بد عادت شدینا :d
این 599XX لعنتی واقعا خوشگله . شدیدا هم ماشین خشنی هستش چه از نظر ظاهری چه از نظر سرعت و شتاب و این چیزا . خیلی حال میکنم باهاش . ازون فراری های دوست داشتنی هستش

چه گیری دادین به لیک شدن بد عادت شدینا :d
این 599XX لعنتی واقعا خوشگله . شدیدا هم ماشین خشنی هستش چه از نظر ظاهری چه از نظر سرعت و شتاب و این چیزا . خیلی حال میکنم باهاش . ازون فراری های دوست داشتنی هستش

وای من عاشق سواری این تو فورزا هستم. یعنی به معنای کامل اسب رام نشدنیه فراریه. دقیقا لذت سواری یه ماشین ریسینگ غیر شهری رو میده. من حتی به زوندا ار هم ترجیحش میدم. زوندا ار خیلی تحت کنترله ولی با این 599XX یه اشتباه به فنات میده.

وای من عاشق سواری این تو فورزا هستم. یعنی به معنای کامل اسب رام نشدنیه فراریه. دقیقا لذت سواری یه ماشین ریسینگ غیر شهری رو میده. من حتی به زوندا ار هم ترجیحش میدم. زوندا ار خیلی تحت کنترله ولی با این 599XX یه اشتباه به فنات میده.

نمیدونم دمو رو بازی کردی یا نه اما فوق العاده زیبا طراحی کردن این ماشین رو . قابل بازی نیست اما تو بازی کامل میندازیمش تو جاده لایی بازی میکنیم با اون صدای خفنش :d
واقعا این هورایزن خیلی نیاز بود . بازی داخل محیط باز با فیزیک فورزا 4 با این گرافیک و جزئیات

نمیدونم دمو رو بازی کردی یا نه اما فوق العاده زیبا طراحی کردن این ماشین رو . قابل بازی نیست اما تو بازی کامل میندازیمش تو جاده لایی بازی میکنیم با اون صدای خفنش :d
واقعا این هورایزن خیلی نیاز بود . بازی داخل محیط باز با فیزیک فورزا 4 با این گرافیک و جزئیات

من طاقت هایپ شدن و ندارم برای همین دمو رو بازی نکردم تا بتونم فاصله بین دمو و ریلیز بازی رو تحمل کنم:d ولی تصور رانندگی با 599XX تو جاده های هورایزن ( مخصوصا شب:x) خواب و از ادم میگیره.

البته بین 599xx و FXX، بالطبع FXX ماشین بهتر و وحشی تریه:دی

صد در صد بهتره با اون 0 تا 100 اش فکر کنم تا حالا هیچ ماشین تو این کلاس موفق به رکورد شه فکر کنم 1 دقیقه و 30 ثانیه اس :|

هر چند ربط نداره ولی FXX عین Zonda R باید باهاش یه پیست داشته باشی تا مجاز باشی پشتش بشینی

دوستان این فورزا خیلی مارو سرگردون کرده والله دق کردم نمی دونم چیکارکنم ای بابا فکر کنم حتما فردا لیک میشه وگرنه اصلا نمی خرم صدبار شکر کنیم چون هالو به این زودی ولی این فرزای لعنتی نارو دق کرده

بچه ها احتمالا این سوال قبلا جواب داده شده ولی برای اطمینان میپرسم که آیا بازی مولتی هم داره؟ سیستم خرید و فروش ماشین بین پلیر ها چطور؟ اگر داره مولتیش چه سبکیه؟ خیلی دوست دارم به دور از بازی هایی مثل cod و fifa بشینیم با بچه ها بریسیم!

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or