Forza Horizon

چندتا عکس تو neogaf گذاشته بودن حجمشون یه مقدار زیاده ولی ارزش داره :d
94870596132788135212.jpg

67095556340965267097.jpg

64752520339519814984.jpg

91661311706572892342.jpg
همون طوری که مهدی گفت AA بازی فوق العادست !

داخل عکس دوم که مصطفی جان گذاشته به آسمون دقت کنید :-b

زمان غروب و طلوع خورشید باید زد کنار به آسمون نگاه کرد بسکه خوشکله.چه روئیای بشه بخش فتو مود @-)

بیرون از جاده اینقدر زیباست که وقتی داری مسابقه میدی واقعا سخته روی خود مسیر مسابقه تمرکز کنی.بارها من مستقیم رفتم تو گارد ریل جاده :d

آخرین ویرایش:
لعنتیا منم می‌خوام:دی
در رابطه با همه چی حرف زدین الا دریفتو دوده چرخا! صدای تایر؟؟چجوریه؟
فقط نگید که دریفتش مثه فورزا ۴ نیست که الان خودمو میکشم!
خبری از تیونینگ هست؟؟ ساسپنشن٬اسپرینگزی راید هایتی چیزی هست؟؟
این کنکوره لعنتی جون به لبم کرد:((( الان اون رقبای نامرده خارجیم کلی پوینت برا دریفت میزنن...!!!
فقط این کنکور تموم شه ۲۴ ساعت پاشم:(

داخل عکس دوم که مصطفی جان گذاشته به آسمون دقت کنید :-b

زمان غروب و طلوع خورشید باید زد کنار به آسمون نگاه کرد بسکه خوشکله.چه روئیای بشه بخش فتو مود @-)

بیرون از جاده اینقدر زیباست که وقتی داری مسابقه میده واقعا سخته روی خود مسیر مسابقه تمرکز کنی.بارها من مستقیم رفتم تو گارد ریل جاده :d
من که با صحرا هاش عشق میکنم....نامردا کپی واقعیت ساختن...

حالا معلوم نیست تکنیک aa از چه قراره ! ولی اینا نمتونستند همین سیستم را تو هیلو 4 هم پیاده کنند ؟!:دی با اینکه خود هیلو4 از این بابت خیلی خوبه ولی این دیگه رسما کوچکترین دندونه ای دیده نمیشه مثل این میمونه حداقثل 4XMSAA به کار بردن.

منم بازیش کردم واقعا پیشرفتش واسه یه عنوان فرعی از یه بازی اصلی قابل تحسین هستش خصوصا AA .طراحی ماشین هم بهتر شده.ولی چیزی که بازم تغییر نکرده رنگ بندی غیر واقعیشه که یه رنگ بخصوص پررنگتر از بقیه هستش

بالاخره من هم دمو رو گرفتم!البته به لطف بچه ها که لینک گذاشتن.واقعا ممنون.
بازی از نظر گرافیک همونطور که دوستان گفتم در سطح خیلی بالایی قرار داره ولی هنوز یکم بعضی رنگا تو چش میزنه...هندلینگ هم کاملا بین شبیه ساز و آرکید هست...من دوست داشتم بیشتر به سمت شبیه ساز بود اینطوری بازی خیلی خیلی هیجانش بیشتر بود البته منظورم این نیست که الان هیجان نداره ولی در اون صورت بهتر بود...صدای ماشینا خیلی از فورتزا 4 به نظرم بهتره...دود ها بهتره...دیریفت زدن خیلی خیلی آسون هستش یعنی وقتی یه دیریفت میزنی اونقدر اون حسی که فورتزا 4 بهت میداد رو نمیده که اره مثلا چه کار باحال و شاقی کردی!!!شتاب ماشین ها خیلی خیلی خوب و باحال هست...مسابقاتی هم مثل مسابقه با هواپیما هیجان خودشو داره...
دست راننده مثل فورتزا4رو فرمون ثابته یا مثل درایور و میدنایت کلاب میچرخه دو فرمون؟؟؟
خیر عزیز فقط 90 تا 120 درجه میچرخه...
فردا هم بازی رو با فرمون تست میکنم ببینم چطوره...
درکل با دمو حال کردم و به نظرم بازی خوبی بشه...

8 ساعت بازی کردم 8 ساعت لذت بردم کلا . خیلی خوبه لعنتی :d
امروز داشتم Leaderboard رو نگاه میکردم حدودا 360000 نفر بودن توش که امار خیلی خوبی هست برای دمو اونم توی 2 روز

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or