Forza Horizon

عالی بود
بازی آرکید باشه و اینقدر روون؟!
نور پردازی و محیط عالی بود، بازی فوق العاده نرمه، 30 فریم بودنش هم اصلا به چشم نمیاد!
لذت بازی با دوربین داخل کابین چند برابر میشه، لرزش فرمون آدمو یاد سرعت 250 با Veyron میندازه که خیلی استرس زاست
ساندترک ها به شکل عجیبی با گیم پلی مچ شدن
صدای اون Mustang تو حلقم :d
کاش یه فراری هم میداد تست کنیم :|
عالیه، عالی

دقت کردید بازیای خفن مایکرو میوفته دسته یه شرکت دیگه نتنها خرابش نمیکنن بلکه از خود خالقین هم پیشی میگیرن :دی
( هیلو 4 و این :دی )
دیگه باید قبول کنم که جای GT رو به این بازی بدم :دی

دمو رو بازی کردم گرافیک که فوق العاده عالیه! نمیدونم دقت کردین یا نه ولی به نظرم از یه تکنیک منحصر به فرد AA برای از بین بردن دندونه های گرافیکی بازی استفاده کردن تو Forza 4 من یک مقدار با این قضیه مشکل داشتم مخصوصا روی hdtv های بزرگ سایز ولی تو horizon از این نظر خیلی پیشرفت دیده میشه. نور پردازیم که عالیه دیگه بیشتر از این نمیشه از این نسل انتظار داشت.

دوستان مممنون میشم بگید چه ماشین هایی تو دمو هست...(اسپویلر هم فراموش نشهb-)!!!)
خیلی ممنون!>:d

نیسان اسکیلاین - فورد موستانگ و دوژ وایپر کنترلش دسته خودته.غیر از این ماشین تو مسابقش زیاده ائودی - فورد و...

خب منم دمو رو بازی کردم و همونطور که مطمئن بودم بسیار لذت بردم .
تقریبا همه چی عالی بود و بازی از همین الان متای بالای 88 رو واسه خودش تضمین کرده . حتی شاید 90 هم بشه .
گرافیک ، فیزیک ، صداگذاری ، گیم پلی ، طراحی ماشین ها و... همه و همه در حد استانداد های فورتزا هست . عالی واقعا .
فقط تنها موردی که توش نبود اون سرعت بسیار بالا و دیوانه وار بودن آرکید هایی هست که Criterion ساخته که من به شدت علاقه مندم به این موضوع واسه یه بازی آرکید . البته هر بازی استایل و سبک خودش رو داره و این بازی یه آرکید تمام نیست و یه جورایی ترکیبی از شبیه ساز و آرکید هست و در سبک خودش مطمئنا بی نظیره . (و این موضوع رو به اون صورت ایراد نمیدونم و اگه همچین چیزی میخوام میتونم NFS:MW رو بازی کنم، سبک این بازی همینه)
در کل نمره ای که من به این دمو میدم 9.5/10 هست . بسیار عالی !

بالاخره بخت منم باز شد و تونستم دمو رو دانلود و بازی کنم ;;):p
در یک کلام عالیه . هندلینگ خیلی خوب شده خیلی بهتر میتونستم نسبت به فورزا 4 ماشین رو کنترل کنم :d
این نور خورشید هم که مستقیم تو صورتم بود نمیتونستم جاده رو ببینم :-o:d
گرافیک بسی چشم نواز بود.آهنگ هایی هم که پخش میشد عالی بودن
همه جور منو راضی کرد :">

از صبحی همش دارم بازی میکنم هی تو مسیرای بازی میگردم هر چند که محدوده و تکراری میشه ولی حال میده.بسی لذت بردم>:d.

یه نکته بد:(.که تو بازی دیدم ماشین در نمای کاکپیت نه شیشه جلو داره نه کنار.

یه نکته خوب:)میتونی اینه بغل ماشینا رو بزنی خیلی حال میده.ماشین من نه اینه چپ داشت نه راست:dجفتشونو تو nears miss کندم:">

یه نکته خوب:)میتونی اینه بغل ماشینا رو بزنی خیلی حال میده.ماشین من نه اینه چپ داشت نه راست:dجفتشونو تو nears miss کندم:">

آره خیلی حال میده . من یه بار از عقب کوبوندم به گارد ریل کنار جاده اسپویلر افتاد رفتم یه دور کامل تو مپ زدم برگشتم دیدم هنوز رو زمینه و غیب نشده کلی حال کردم :d هی از روش رد میشدم باهاش فوتبال بازی میکردم میبردمش جلو :d
چپ میکنی خیلی حال میده مخصوصا اگه کاکپیت باشی . دقیقا مثل همون Gif میشه دیگه
یه چیزی هم که هی یادم میرفت بگم . این لوگوی PlayGrounds به شکل فوق العاده جالبی به نمایش در میاد . لوگوش کنار چراغ هشدار باز بودن در و این چیزاس بعد یوهو میاد بالا :d

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or