Forza Horizon

این Tuning فکر نکنم منظورش تغییرات ظاهری ماشین باشه ! :دی اون کارهایی رو میگه که روی ماشین ها انجام میدن تا کیفیت رانندگی بالاتر بره. یعنی مثلآ توی Upgrade فقط میریم یه سری قطعات جدید میخریم ، ولی توی Tuning باید بریم ماشین رو دستکاری کنیم و زاویه فلان قسمت و نیروی نمیدونم چی و اینا رو تغییر بدیم تا شتاب ماشین بالا بره و ... یعنی کارهایی که من کلآ سراغشون نمیرم و توی FM و GT ها روی هم نیم ساعت هم توی اون بخش نبودم ! :دی

ممنون ولی خب شما که زبانتون خوبه اینم ترجمه میکردی!:d

In Forza Horizon there's not the same kind of tuning as in Forza Motorsport 4. In Forza Motorsport 4 you are tuning your car specially for a track. 'You can't tune a car for Colerado' (Ralph Fulton Design Director at Playground games). You can still kind of tune your car via upgrading but it isn't the same as in Forza Motorsport 4.

ممنون ولی خب شما که زبانتون خوبه اینم ترجمه میکردی!:d

In Forza Horizon there's not the same kind of tuning as in Forza Motorsport 4. In Forza Motorsport 4 you are tuning your car specially for a track. 'You can't tune a car for Colerado' (Ralph Fulton Design Director at Playground games). You can still kind of tune your car via upgrading but it isn't the same as in Forza Motorsport 4.
نوشته که Tuning توی Forza Horizon مثل Forza Motorsport 4 نیست و فرق میکنه. توی FM4 شما ماشینتون رو برای هر پیست ، مخصوص به خود اون پیست تغییر میدین ولی توی Horizon یه جا با کلرادو طرف هستین ! :دی فکر کنم منظورش اینه که به خاطر سبک متفاوت بازی ، تیون کردن فرق میکنه. یعنی توی FM4 قبل از شروع هر مسابقه ملت نسبت به نوع پیست و مسابقه میرن ماشین رو دستکاری میکنن ولی توی Horizon به خاطر سبک Open Worldـش ، مسابقه ها جوری هست که هی نمیشه برای هر مسابقه تغییرات داد چون پیست های مشخص نداره و مثلآ باید توی خیابون شماره X مسابقه بدین نه پیست از پیش تعیین شده Nurburgring ! :دی البته نوشته که هنوز هم به نحوی میشه ماشین رو تیون کرد ولی ساز و کارش با FM4 متفاوته. شاید مثلآ بستگی به نوع جاده (آسفالت ، خاکی و ...) داره.

نوشته که Tuning توی Forza Horizon مثل Forza Motorsport 4 نیست و فرق میکنه. توی FM4 شما ماشینتون رو برای هر پیست ، مخصوص به خود اون پیست تغییر میدین ولی توی Horizon یه جا با کلرادو طرف هستین ! :دی فکر کنم منظورش اینه که به خاطر سبک متفاوت بازی ، تیون کردن فرق میکنه. یعنی توی FM4 قبل از شروع هر مسابقه ملت نسبت به نوع پیست و مسابقه میرن ماشین رو دستکاری میکنن ولی توی Horizon به خاطر سبک Open Worldـش ، مسابقه ها جوری هست که هی نمیشه برای هر مسابقه تغییرات داد چون پیست های مشخص نداره و مثلآ باید توی خیابون شماره X مسابقه بدین نه پیست از پیش تعیین شده Nurburgring ! :دی البته نوشته که هنوز هم به نحوی میشه ماشین رو تیون کرد ولی ساز و کارش با FM4 متفاوته. شاید مثلآ بستگی به نوع جاده (آسفالت ، خاکی و ...) داره.

به نظرم اریا این بازی مخلوطی از درت و nfsو فورزا هست :d

این اگه برنمکس باشه من ورشکست میشم :| ( مسلما 2 دیسکه )
و دو دیسک اینجا 28 تومن میشه :دی لول:دی
فکر کنید مثلا مس افکت سگانه که 5 تا دیسکه ....70 تومن ::دی میرم اوریج رو 3 میخرم خوب:دی

این اگه برنمکس باشه من ورشکست میشم :| ( مسلما 2 دیسکه )و دو دیسک اینجا 28 تومن میشه :دی لول:دیفکر کنید مثلا مس افکت سگانه که 5 تا دیسکه ....70 تومن ::دی میرم اوریج رو 3 میخرم خوب:دی
خوب از اینترنت بخر حلقه ای 3200.ان شاالله این یکی 1 دیسکه.دو دیسک ادم زورش میاد:D

این اگه برنمکس باشه من ورشکست میشم :| ( مسلما 2 دیسکه )
و دو دیسک اینجا 28 تومن میشه :دی لول:دی
فکر کنید مثلا مس افکت سگانه که 5 تا دیسکه ....70 تومن ::دی میرم اوریج رو 3 میخرم خوب:دی

آقا چرا جَو میدی ؟ بازی یه دیسک است :d
صفحات قبل رو نگاهی بندازید بد نیست . 4 تا مطلب مفید هست که بخونید

2004 Honda Civic Type-R

1956 Jaguar D-Type

ماشین یعنی این :d

2010 Audi TT RS Coupe

این ماشین ها بدون سقف اگر چپ کنیم چه اتفاقی برای گردن مبارک می افته..؟

هیچی از همونجا منتقلش میکنیم بیمارستان امام(ره) . تا خود بیمارستان هم میگیم ذکر امام رو فراموش نکنه

این ماشین ها بدون سقف اگر چپ کنیم چه اتفاقی برای گردن مبارک می افته..؟

چه Fan ـه..!؟

توی فورزا مگه ماشینم تونستی چپ کنی؟؟؟
دمت گرم !! :d
تا دلت بخواد.
biggrin1.gif
لعنتی !!!
چرا من تا حالا نتونستم ؟؟؟ :wallbash:

teach me master :d

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or