Forza Horizon

NaViiDii

God Of War
کاربر سایت
Jan 4, 2009
15,245
نام
نـــــــویـــــــــد
توی فورزا مگه ماشینم تونستی چپ کنی؟؟؟

میشه خوبم میشه :d راحت ترین راه اینه که یه ماشین کاملا نا متعادل برداری بعد سر پیچ با سرعت بری رو این حاشیه های جاده که پلاستیکی هستن . بعضی از پیست ها اونا خیلی برجسته هستن و کاملا اومدن بالا راحت ماشینت چپ میشه :d

ها راستی 1 ساعت و 21 دقیقه دیگه شروع میشه :d

Eurogamer Expo 2012: Forza Horizon - YouTube

2012 Dodge Challenger SRT8

در ضمن یه چیز دیگه هم که فکر کنم جالب باشه براتون مجله ی Forza Nation هستش که اولین 2شنبه ی هر ماه منتشر میشه به صورت PDF
بهترین Tune ماه و بهترین طراحی ماه و ازین چیزام معرفی میکنه . Track Guide هم داره که در مورد پیست های بازی توضیح میده . و خیلی چیزای دیگه

Forzamotorsport.net Forums - [Forza Nation Magazine] September Issue Out Now!

آقا اینجا کسی تایید میکنه که این آونتادور است آیا ؟ :d

آخرین ویرایش:

arash9

کاربر سایت
Sep 17, 2011
372

آقا اینجا کسی تایید میکنه که این آونتادور است آیا ؟ :d

yup pal
خدا کنه سری J اونتادور هم مثل این تو بازی باشه
با اینکه با don خیلی حال میکنم ولی این ralph موجودی دیگس ... خیلی جیگره این پسر ببین چیکار کرده با تیم PG

عجب Lady هایی تو بازی هست >:)

NaViiDii

God Of War
کاربر سایت
Jan 4, 2009
15,245
نام
نـــــــویـــــــــد
خُب بسیار عالی بود لذت بردیم . یه مسابقه Off-Road نشون داد و یه مسابقه هم بود که از اولش ندیدم اما فکر کنم مسابقه با هواپیما بود که در اونجا Lamborghini Aventador رسما تایید شد :d
موزیک های بازی فوق العادست . ملت هم اونجا کف کردن از همه چی . گرافیک و طراحی محیط و موزیک ها و ... :d
الان تو فروم فورزا همه میگن چرا سوال هایی که همه جوابشون رو میدونیم پرسیدن از Ralph :))
مثلا در مورد Tune کسی سوالی نپرسید . سوال ها در مورد کینکت و بخش آنلاین و Car Club و پورشه و این چیزا بود
متاسفانه برای من چند جا قطع شد فکر کنم یه سری چیزا از دستم در رفته و بی خبرم . منتظریم ببینیم ملت چی میگن :d
کلا خیلی عالی بود فکر کنم 41 دقیقه شد :d

الان که دارم فکر میکنم میبینم چرا چیزی در مورد تاریخ انتشار دمو نگفت و کسی هم ازش نپرسید ؟ :|

آخرین ویرایش:

Frobary

Loyal Member
Jun 6, 2007
28,776
نام
محمد
اوه اوه عجب چیزی بود :D مسابقه با هواپیما واقعا جذاب و نفس گیر بود، فکر نمی کردم اینقدر باحال در بیاد :D اونی که داشت بازی می کرد وقتی اول شد واسش Achievement باز شد :lol: :D مسابقه Off Road هم جالب بود، همچنین اون بخشی که تو شب داشت واسه خودش ول می چرخید :D در کل هر چقدر یه سری جاهاش شبیه سری Motorsport هست ولی خیلی جاهاش کاملا با این سری متفاوته. در کل خیلی لذت بردم :D

NaViiDii

God Of War
کاربر سایت
Jan 4, 2009
15,245
نام
نـــــــویـــــــــد

اول یه عکس برای روحیه دادن به بچه ها :d

یه مدل روحیه دادن دیگه :d

اینم یه اچیومنت برا بر و بچ :d

کیفیت زیاد خوب نیست تقصیر من نیست به خدا :d

NaViiDii