Forza Horizon

u_2

کاربر سایت
Aug 20, 2011
2,718
خیلی حال کردم رنگ های مات رو تو بازی گذاشتن فکر میکردم مثل فورتزاهای قبلی نداره. عاشق اینجور رنگام.کلا این بازی ساخته شده که به من حال بده:D

ZEN 2

کاربر سایت
Dec 8, 2009
896
سلام دوستان من یک بی ام و ام 3 خریدم چه طوری می تونم در مسابقه ها ازش استفاده کنم من اول های بازی هستم اون جیبی که در شب شکستش میدی اسپورت است ورنگش نارنجی است می خواستم با بی ام و که خریده بودم شکستش بدم ماشین در لیست نبود چه طوری ماشین های که خریداری میشن رو باهاش مسابقه بدیم لطفا جواب بدید

BMW M3 که شما در اختیار دارید متعلق به کلاس A هستش,در حالیکه که اون ماشین نارنجی که شما گفتین ford svt raptor هست که متعلق به کلاس D هست بنابراین نمیتونید از BMW M3 خودتون استفاده کنید.

اما تو ریس های خیابانی ازاد تفاوت کلاس اهمیتی نداره و شما میتونید با هر کلاس ماشینی مسابقه بدید.

arash9

کاربر سایت
Sep 17, 2011
372
اینم که شخصیت اصلیش زبونشو گرگ خورده . چرا هیچی نمیگه ؟ خیلی رو مخه . دختره هرچی باهاش صحبت میکنه تو کات سین ها این مثل :| واساده .
اهنگای بازی خوبه ولی یه کم تکراری میشه بعد از مدتی

!mohsen

کاربر سایت
Oct 20, 2011
559
تو کلاب میشه چکار کرد من نفهمیدم!
نه نفر تا الان عضو بودم من هم عضوش شدم!
راستی یه ماشین مضخرف هم بهم جیفت داد که dodge 2012 اسمش بود عکسش رو میگزارم!
اینم شانسه ما داریم به بقیه جیفت لامبورگینی (اسمش یادم نیست همون خفنه!)میرسه به ما dodge!!!

mamad2010

Google Search:Yanet Garcia
کاربر سایت
May 3, 2010
1,764
نام
ممد
تو کلاب میشه چکار کرد من نفهمیدم!
نه نفر تا الان عضو بودم من هم عضوش شدم!
راستی یه ماشین مضخرف هم بهم جیفت داد که dodge 2012 اسمش بود عکسش رو میگزارم!
اینم شانسه ما داریم به بقیه جیفت لامبورگینی (اسمش یادم نیست همون خفنه!)میرسه به ما dodge!!!
:| گیفت؟؟
ما رو هم اد کنید .چند وقتی به علت بازی کردن halo 4 نیستم ولی میام:d
mamad43

mahyare

کاربر سایت
Jan 28, 2011
162
اگه با دیسک 97 درصد بریم لایو مشکلی پیش نمیاد ؟؟؟؟

l-)
کسی جواب سوال ما رو نمیده

اخه تو page قبلی یکی نوشته بود با 97 درصد رفته تو بازی منم خیلی تعجب کردم چون شنیدم اگه با این دیسکها بری کنسول از حالت کپی خور در میاد و دوباره باید lt بریزی براش

تشکر میکنم راهنماییم کنید

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر