Forza Horizon

saeidrezay

کاربر سایت
Sep 25, 2012
1,090
نام
سعید
آقایون لیست ماشین ها همین هایی هست که تو فروشگاه میشه پیدا کرد
از نظر من هر برند چند تا کم داره فکر کنم بعدا بهش در طول بازی اضافه میشه اینطور نیست (مثلا اول بازی نیسان اسکایلاین نداره که)

رفتم یه ford gt مدل قدیمی خریدم 100 هزار تا

titan13

کاربر سایت
Jul 31, 2011
684
نام
امين
اگه دیسکت 97% باشه موزیک پخش نمیشه و فقط صدای ماشین و محیط رو داری
اگه نه که فکر کنم بازی رو پاک کنی دوباره نصب کنی درست شه
نه اینطوری نیست
من خودم بازی رو دان کردم و 97% رایت کردم و نصب هم شد و اهنگ ها رو هم میاره
البته کنسول من جیتگ هست

---------- نوشته در 12:37 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 12:31 PM ارسال شده بود ----------

دوستان کسی میتونه لیست ماشین هایی که جایزه میده رو بزاره که ما دیگه نخریمش

NaViiDii

God Of War
کاربر سایت
Jan 4, 2009
15,244
نام
نـــــــویـــــــــد
آقایون لیست ماشین ها همین هایی هست که تو فروشگاه میشه پیدا کرد
از نظر من هر برند چند تا کم داره فکر کنم بعدا بهش در طول بازی اضافه میشه اینطور نیست (مثلا اول بازی نیسان اسکایلاین نداره که)

رفتم یه ford gt مدل قدیمی خریدم 100 هزار تا

ماشین ها که همینن دوست عزیز + 9تا Barn . اگه مشاین اضافی بخوای باید DLC بخری و کلی راه دیگه که کلا به درد ما ایرانی ها نمیخوره :d

EditEhsan

کاربر سایت
Feb 10, 2008
650
نام
Ehsan
Holy $H!T.... :D
چه کردی داداش.
الان با همین chain score بری تو leaderboard دیگه کسی بهت نمیرسه. :D
تو اون اتوبان ـه که دور شهر میره این رکورد رو زدی؟

نه عزیز . زیاد سخت نیست .
منم 250 تا گرفتم اما حوصله ام سر رفت بیخیال بقیه اش شدم .
یه بوگاتی SS وردار برو تو یه منطقه که چمن هست . همینجوری سر بخور . بخاطر بالا پایین بودن زمین هم , چهار چرخت هی بلند میشه.
هرچقدر که دلت بخواد میتونی بگیری .
البته ارزش امتیاز دوستمون رو نمیخوام پایین بیارم , فقط گفتم شاید بقیه هم بخوان استفاده کنن

EditEhsan

کاربر سایت
Feb 10, 2008
650
نام
Ehsan
کسی بازی رو لایو بازی کرده؟پوینت میخاد؟و ایا سرورهاش خوبه و به درد سرعت اینترنت ما میخوره یا خیلی لگ داره؟ممنون

پوینت نمیخواد
سرورهاش خوبه اما برای خودشون
چون نت ها فرق میکنه فقط از طرف خودم میگم . Free Roam خوبه , PlayGround هم خوبه , اما مسابقات خیابانیش یه مقدار لگ دارم . بعضی موقع ها خوبه ولی بعضی مواقع ماشینهای اونا در حال پروازن

danial.wwf

کاربر سایت
May 15, 2010
2,214
بچه ها.پلیس هم داره بازی؟بازی رو خریدما ولی وقت نکردم به صورت جدی شروع کنم.ولی از امروز شروع میکنم.فقط پلیس هم داره؟
خواستم فورزا رو بعد از NFS شروع کنم.ولی با این تفاسیر اصلا NFS رو نمی خرم.نمی خوام خاطرات MW , underground 2 رو فراموش کنم.

Nathan Drake

Evanescence
کاربر سایت
Apr 19, 2011
6,457
نام
Amir Ho3ein
بچه ها.پلیس هم داره بازی؟بازی رو خریدما ولی وقت نکردم به صورت جدی شروع کنم.ولی از امروز شروع میکنم.فقط پلیس هم داره؟
خواستم فورزا رو بعد از NFS شروع کنم.ولی با این تفاسیر اصلا NFS رو نمی خرم.نمی خوام خاطرات MW , underground 2 رو فراموش کنم.
پلیس نداره ولی انقدر بازی متنوع و جذاب که اصلا جای خالیش حس نمی‌شه>:d<

u_2

کاربر سایت
Aug 20, 2011
2,718
واقعا بازی شاهکاره وقتی از خونه میرم بیرون همه فکرم اینه کی کارم تموم بشه برم خونه بازی کنم.اولش شنیدم بازی دمیج مکانیکی نداره ناراحت شدم ولی الان خیلی خوشحالم که نذاشتن اینجوری بازی بیشتر حال میده

نه پلیس نداره اگه پلیس میخوایmwرو بازی کن بازی عالیه.ولی اگه عشق ماشین و رانندگی فورتزا بهترینه:D

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر