Forza Horizon

u_2

کاربر سایت
Aug 20, 2011
2,718
الان با اونتادور تو تونل از کنار یه 458رد شدم بیهوش شدم چه صدایی:D اصلا فکر نمیکردم گیم پلی اینجوری باشه فکر میکردم بیشتر ارکیده

آقا جريان اين دايره هاي خاكستري رنگ توي نقشه چيه ؟

چه جوري ماشين مي ده ؟

چه ماشين هايي مي ده ؟

باید بری اونجا بگردی یه انباری پیدا کنی یه ماشین کلاسیک توشه البته داغون مکانیک میبره میزونش میکنه بعدا میتونی باهاش برونی.ماشین های خوبی هم میده مثلslsقدیمی یا استون جیمز باند

!mohsen

کاربر سایت
Oct 20, 2011
559
امروز nfs mw رو گرفتم مولتیش من رو نا امید کرد مولتی فورزا خوبه چه جوریه!
دمو فورزا رو گرفتم و گرافیک دمو رو که دیدم عالی بود((باورم نمیشد اینطور گرافیکی داشته باشه!))امروز هم که بازی nfs mw رو گرفتم به معجزه فورزا پی بردم!
کسی اگه مولتی(لایو)بازی می کنه درباره حالت آنلاین بازی توضیح بده!

mahyare

کاربر سایت
Jan 28, 2011
162
دوستان من اخر نفهمیدم تو قسمت افلاین مسابقات دریفت هست؟

تا اینجا که من بازی کردم نداشته و بعیده که داشته باشه ولی اگه تو مسابقات دریفت بکشی بهت امتیاز میده خودتم تو شهر تا دلت بخواد میتونی بکشی

Captain America

I am become Death, The Destroyer of Worlds
کاربر سایت
Aug 13, 2010
7,101
نام
Jesus
بالاخره دستم بهش خورد :D مصیبتی بود ولی رسما همون اول فکم اومد پایین با سرعت نو ر :| همون اول گرافیک و گیم پلی من گرفت عجیب :D انتظاراتم خیلی بالا بود از بازی ولی این واقعا فراتر از انتظاراتم بود انصافا PG ترکونده سر بازی :D
دو ساعتی بازی کردم مسابقه با هواپیما بهترین قسمت بازی برام بود خیلی عالی بود و نفس گیر شانسی هم اول شدم دفعه اول :D آدم دلش نمیاد مسابقه بده همش میخواد تو منطقه بگرده این قابلیت OW بودن واقعا لذت بخشه خیلی هم خوب آچیومنت میده :D
این شب و روز شدنش هم خیلی خوب در آوردن ایکاش بارون و اینا هم داشت که دیگه کلا تکمیل میبود :D
این بانو هم خیلی چیز خوبی بود :-"

Nathan Drake

Evanescence
کاربر سایت
Apr 19, 2011
6,457
نام
Amir Ho3ein
دقیقا کی این یارو میاد و میگه Save داری یا نه ؟ ینی چند درصد از بازی رفته؟
همون اوایل بازی رو که رد کنی یه میدون براتون باز می‌شه که توش می‌تونین ماشین بخرین و آپگرید کنین و... تو همون جا به گاراژ Dak می‌رید و تو قسمت My Cars ازتون سوال می‌کنه!

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر