Forza Horizon VS Forza Motorsport

Forza Motorsport Vs. Forza Horizon

• مجموع رای دهنده‌ها
    91
FMS4 خیلی عالی بود ولی من آخر نفهمیدم چرا آسفالت بازی وقتی بهش نور آفتاب میخورد اینقدر سفید میشد!:confused:

به نظر من FMS4 بازی بهتری بود ولی من بیشتر دوست دارم Horizon بازی کنم تا FMS4 که اونم دلیلش فضای متنوع هورایزونه....:yes:

horizon دو تا نقطه ضعف داره:
1-طراحی و گرافیک ماشینا اصلا به پای فورزا 4 نمیرسه
2-هندلینگشو خراب کردن من انتظار داشتم هندلینگ مثل فورزا 4 باشه ولی اصلا جالب نیست
ولی به جاش کیفیت جاده ها و مناظر طبیعی خیلی از 4 بالاتره.امیدوارم تو نسخه بعدی horizon اینا رو درست کنن

horizon دو تا نقطه ضعف داره:
1-طراحی و گرافیک ماشینا اصلا به پای فورزا 4 نمیرسه
2-هندلینگشو خراب کردن من انتظار داشتم هندلینگ مثل فورزا 4 باشه ولی اصلا جالب نیست
ولی به جاش کیفیت جاده ها و مناظر طبیعی خیلی از 4 بالاتره.امیدوارم تو نسخه بعدی horizon اینا رو درست کنن
اتفاقا من هندلینگ هورایزن رو بیشتر دوست دارم چون نرم تر شده

اتفاقا من هندلینگ هورایزن رو بیشتر دوست دارم چون نرم تر شده

هندلینگش تغیر چشم گیری نداره من تو دموش بازی کردم دیفیکالتیو گذاشتم رو آخر ،خیلی حال داد اون مرحله موستانگه ک فرمون رو سیمولیسن و ترکشن آف واقعا بدون تیون میشد دریفت رفت:دی

سنت فرام تپا‌تاک یوزینگ ایکس پریا مینی

قبل این که بازی کنم هورایزن رو، به خودم میگفتم موتوراسپورت مطمئنا بهتره ولی حالا که دارم بازیش میکنم بین دوراهی گیر کردم شدیدا. هرکدوم جذابیت خودشون رو دارن :d

قبل این که بازی کنم هورایزن رو، به خودم میگفتم موتوراسپورت مطمئنا بهتره ولی حالا که دارم بازیش میکنم بین دوراهی گیر کردم شدیدا. هرکدوم جذابیت خودشون رو دارن :d

یادته گفتم تاپیک رو بزن اولین رو به فورزا 4 خدوم بدم ؟ الان دو دل شدم یه جورایی . البته هنوزم مسابقات فورزا 4 رو بیشتر دوست دارم اما از نظر فان بودن و ولگردی تو محیط این هورایزن خیلی خیلی جذابه

یادته گفتم تاپیک رو بزن اولین رو به فورزا 4 خدوم بدم ؟ الان دو دل شدم یه جورایی . البته هنوزم مسابقات فورزا 4 رو بیشتر دوست دارم اما از نظر فان بودن و ولگردی تو محیط این هورایزن خیلی خیلی جذابه
فوق العاده انتخاب بینشون سخته. اصلا فکر نمی کردم بین انتخاب کردنشون واسم شک به وجود بیاد.
بیا بحثُ تخصصی کنیم خوبی ها و بدی هاشون رو بشکافیم :d

فوق العاده انتخاب بینشون سخته. اصلا فکر نمی کردم بین انتخاب کردنشون واسم شک به وجود بیاد.
بیا بحثُ تخصصی کنیم خوبی ها و بدی هاشون رو بشکافیم :d

بیخیال هنوز بازی سالم نرسیده دستم 42تا عکس گرفتم نمیتونم آپلود کنم اعصاب ندارم :d
ولی به صورت کاملا تخصصی بخوایم بگیم هر 2 فوق العاده عالی هستن فقط FM میانگین بالای 90 داره و هورایزن نداره :d
اما واقعا اگر تمام مُدهای PGR4 رو وارد هورایزن میکردن خیلی خیلی بهتر میشد

بیخیال هنوز بازی سالم نرسیده دستم 42تا عکس گرفتم نمیتونم آپلود کنم اعصاب ندارم :d
ولی به صورت کاملا تخصصی بخوایم بگیم هر 2 فوق العاده عالی هستن فقط FM میانگین بالای 90 داره و هورایزن نداره :d
اما واقعا اگر تمام مُدهای PGR4 رو وارد هورایزن میکردن خیلی خیلی بهتر میشد
خودتم میدونی متای هورایزن بی انصافی کامل بود پس این بحث رو وسط نکش :d
منتظریم بازی سالم دستت برسه

من اهل سیمولیشن نیستم ، واسه فان بازی میکنم ، پس طبیعیه که Horizon رو بیشتر دوست دارم . نه اینکه بازی بهتر یا کامل تری باشه ها ، با سلیقه ی من بیشتر جور در میاد.

پ ن : گرافیکشم بسیار Gorgeous تشریف داره :d

انتخاب خیلی سختیه هر دو جز بهترین بازی های عمرم fmرو که زیاد نرفتم بخاطر مشکلاتش تا لول40.50رفتم و لی خب شاید100ساعتی بازی کردم و شب و روز فقط تو نوربورگ رکورد میزدم:دی ولی افق رو تا الان40ساعت بازی کردم بازی رو100کردم ولی هنوز ازش خسته نشدم و هروقت بتونم بازی میکنم
اگه بخوام بگم کدوم بهترن خب fmبهتربا فاصله کم ولی اینکه کدوم بیشتر بهم حال داد با اینکه عاشق شبیه سازم ولی همیشه دوست داشتم یه شبیه ساز تو خیابون و..بسازن پس به افق رای میدم:دی

اصلا یه نظر سنجی سختیه.من که عاشق شبیه سازیم که فورزا 4 رو دوس دارم.ازون ور که آرکید و اوپن وورد و ... که اصلا هیچی.رای نمیدم.:d

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or