Forza Horizon VS Forza Motorsport

Forza Motorsport Vs. Forza Horizon

• مجموع رای دهنده‌ها
    91

fredy1990

کاربر سایت
Mar 6, 2011
7,196
نام
فرنود
بنظرم هنوز زوده برای این نظر سنجی. باید به اندازه موتور اسپرت هورایزنو بازی کنیم تا بتونیم دقیق جواب بدیم. الان واقعا نمیشه گفت کدومشون. هر کدوم حسن خودشونو دارن. رانندگی تو شب واقعا لذت بخشه تو هورایزن. از یه طرف هم گیم پلی شبیه سازی موتور اسپرت با اون فریم ریتش خارق العادست. هر وقت ساعت بازی کردنم تو هورازین به 100 ساعت رسید میتونم دقیق بگم کدومشون. در حال حاضر جفتش :d

.:ab:.

کاربر سایت
Mar 29, 2011
1,486
نام
محمد
اگه بخوام علاقه ی شخصی خودمو در نظر بگیرم رای FH چون آرکید تره اما اگه بخوام کیفیت ساخت رو در نظر بگیرم خوب مشخصه سری FMS تو یه جایگاه دیگه ای قرار داره که نه تنها FH بلکه هیچ ریس دیگه ای نمیتونه باهاش مقایسه بشه(فقط تو رو خدا پای اون بازیرو که متاش بعد از چند سال وعده و خالی بستنای کارگردانش آخر 84 شد رو به این تاپیک باز نکنید چون اصلا به FORZA نمیخوره حتی سگ همین FH هم به اون میرزه)

Amir09

کاربر سایت
Aug 10, 2008
1,679
نام
امیر
مقایسه کردن سلطان بلامنازع سیمولیشن با هورایزن که تو سبک خودش یک بازی" فقط خوب" هستش در نوع خودش توهینی به سری موتوراسپورت می باشد و بالاتر بودن تعداد آرای هورایزن دیگه خودتون میدونید چی رو میرسونه....

HOSΣIN

کاربر سایت
Mar 15, 2012
2,932
نام
HOSΣIN
FM 4 عنوانی هست که هم تا نخواهد داشت. Horizon هم با این عنوان مقایسه نشه بهتره.چون این عناوین کمی سبک متفاوتی رو یدک میکشن. به نظرم FM 4 میتونه گزینه ی برتر این میدان باشه.

.Evanescence.

کاربر سایت
Oct 7, 2011
2,896
خب نظرسنجی جالبی نیست :D Forza Motorsport تو سبک شبیه ساز بهترینه، Forza Horizon هم تو سبک خودش :D Horizon یه آرکید خالص نیست، مخلوطی از آرکید/شبیه ساز/Street Racing هست که خب معجون خیلی دلپذیری شده :D در نتیجه رای نمیدم >:d< :D
هدف مقایسه تخصصی نیست. دقت کنی میبینی یه سریا برای انتخابش به چالش کشیده شدن :d

Frobary

Loyal Member
Jun 6, 2007
28,467
نام
محمد
هدف مقایسه تخصصی نیست. دقت کنی میبینی یه سریا برای انتخابش به چالش کشیده شدن :d
اگه به صرف رای دادن باشه که خب مشخصه Forza Motorsport با اختلاف زیادی بهتر از Forza Horizon هست :D یعنی اگه هر دو تا رو تو سبک کلی Racing مقایسه کنیم، برتری FM کاملا واضحه. ولی اگه بخوایم جداگانه بررسی کنیم هر دو تا عالی هستن، هر کدوم تو سبک خودش.

ArAg

کاربر سایت
Jul 9, 2008
471
نام
Armin
پرچم هورایزون بالاست!! با این که کیفیت ساخت FMS4 خوبه ولی خدایی اندازه هورایزون اعتیاد اور و پرهیجان و خستگی ناپذیر نیست:D

NaViiDii

God Of War
کاربر سایت
Jan 4, 2009
14,899
نام
نـــــــویـــــــــد
حتما لازم نیست که دقیقا هم سبک باشن یا ببینیم کدوم بهتر هستش از نظر فنی . من وقتی این پیشنهاد رو دادم بیشتر هدفم این بود که ببینم کدوم سبک رو بچه ها بیشتر میپسندن و در مرحله ی بعد 2 بازی رو مقایسه کنیم از یه سری جهاتی که میشه مقایسه کرد :d
اولین بار من این نظر سنجی رو توی فروم فورزا دیدم گفتن اینجا هم بذاریم بد نیستش یه بحثی هم میکنیم دور هم
امروز هورایزن بازی کردم خیلی به فکر فرو رفتم کلا . ازون چیزی که فکرش رو میکردم اعتیادآور تر هستش . اما کلا فعلا رای نمیدم البته در حال حاظر انتخابم بدون شک FM4 خواهد بود . 195 ساعت با اون لعنتی زندگی کردم . باید ببینیم هورایزن چه بلایی سرم میاره

koorosh sh

کاربر سایت
Dec 10, 2008
7,968
مقایسه کردن سلطان بلامنازع سیمولیشن با هورایزن که تو سبک خودش یک بازی" فقط خوب" هستش در نوع خودش توهینی به سری موتوراسپورت می باشد و بالاتر بودن تعداد آرای هورایزن دیگه خودتون میدونید چی رو میرسونه....
چیو میرسونه؟
اینکه تعداد افرادی که دنبال هیجان بیشتر هستن؟
دنبال بازی های نرم تر و روان تر هستن و از خُشکی و جدیّت سیمولیشن خسته شدن ؟؟؟؟
کسانی که علاقمند به سبک ارکید هستن؟؟؟ (که زمانی که وجود داشت سیمولیشنی وجود نداشت که حالا طرفدارانی مثل شما داشته باشه !!!)

یا ...
نوب هارو ؟؟؟؟ :))

کِی میخواد این کامنتای ما خوبیم شما بدید تموم بشه توی این سایت خدا میدونه !!!

most-t36

کاربر سایت
Apr 10, 2011
537
شما که با نوید صحبت کردی درباره ی محتوای تاپیک هم هم اندیشی میکردین خُـــ ؛
چه ربطی دارن این دو؟
پ.ن: جالب ترین تاپیک بعد از تاپیک ـه: " پلی 4 میخرین یا ایکس 720"

NaViiDii

God Of War
کاربر سایت
Jan 4, 2009
14,899
نام
نـــــــویـــــــــد
من واقعا نمیدونستم شماها از یوزرهای فروم فورزا سخت گیر تر و هاردکور تر هستین و به این نظر سنجی گیر میدین وگرنه پیشنهادش رو نمیدادم :d

u.s.a

کاربر سایت
May 19, 2009
15,127
نام
حسین
من واقعا نمیدونستم شماها از یوزرهای فروم فورزا سخت گیر تر و هاردکور تر هستین و به این نظر سنجی گیر میدین وگرنه پیشنهادش رو نمیدادم :d
نوید جون بیخیال.مجبور نیستیم که به همه توضیح بدیم.خیلی هم پیشنهاد توپی دادی،خیلی هم تاپیک توپی هست.

.Evanescence.

کاربر سایت
Oct 7, 2011
2,896
انقدر از اینجور آدما زیاده :d
======

منم منتظرم بازی اول دستم برسه بازی کنم بعد تصمیم بگیرم

HDV 7

Time is the Fire, in which we burn
گرافیست سایت
Jul 24, 2009
2,699
نام
Hadi
در شاهکار بودن Forza Motorsport 4 شکی نیست. ولی من خودم به شخصه از رانندگی تو جاده و جنگل و ... بیشتر خوشم میاد. با اینکه FM4 رو در حد خودم خیلی زیاد بازی کردم. (دوبار تا لول 45 رفتم ولی یبارش سیوم خراب شد مجبور شدم از اول برم.) ولی بعد از مدتی خیلی برام پیستاش تکراری شد. چیزی که تو Horizon فکر کنم اتفاق نیافته. و تنها نکته منفی FM4 برای من رو برطرف میکنه.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر