Forza Horizon VS Forza Motorsport

Forza Motorsport Vs. Forza Horizon

• مجموع رای دهنده‌ها
    91

ravi

کاربر سایت
Nov 20, 2008
2,794
FMS4 خیلی عالی بود ولی من آخر نفهمیدم چرا آسفالت بازی وقتی بهش نور آفتاب میخورد اینقدر سفید میشد!:confused:

به نظر من FMS4 بازی بهتری بود ولی من بیشتر دوست دارم Horizon بازی کنم تا FMS4 که اونم دلیلش فضای متنوع هورایزونه....:yes:

samiradin

کاربر سایت
Jan 26, 2012
1,980
نام
sami
horizon دو تا نقطه ضعف داره:
1-طراحی و گرافیک ماشینا اصلا به پای فورزا 4 نمیرسه
2-هندلینگشو خراب کردن من انتظار داشتم هندلینگ مثل فورزا 4 باشه ولی اصلا جالب نیست
ولی به جاش کیفیت جاده ها و مناظر طبیعی خیلی از 4 بالاتره.امیدوارم تو نسخه بعدی horizon اینا رو درست کنن

KAMY-GAME

کاربر سایت
Jul 12, 2012
945
نام
K @ M Y A B
horizon دو تا نقطه ضعف داره:
1-طراحی و گرافیک ماشینا اصلا به پای فورزا 4 نمیرسه
2-هندلینگشو خراب کردن من انتظار داشتم هندلینگ مثل فورزا 4 باشه ولی اصلا جالب نیست
ولی به جاش کیفیت جاده ها و مناظر طبیعی خیلی از 4 بالاتره.امیدوارم تو نسخه بعدی horizon اینا رو درست کنن
اتفاقا من هندلینگ هورایزن رو بیشتر دوست دارم چون نرم تر شده

amircrysis

کاربر سایت
Nov 23, 2010
208
نام
amir
اتفاقا من هندلینگ هورایزن رو بیشتر دوست دارم چون نرم تر شده

هندلینگش تغیر چشم گیری نداره من تو دموش بازی کردم دیفیکالتیو گذاشتم رو آخر ،خیلی حال داد اون مرحله موستانگه ک فرمون رو سیمولیسن و ترکشن آف واقعا بدون تیون میشد دریفت رفت:D

سنت فرام تپا‌تاک یوزینگ ایکس پریا مینی

.Evanescence.

کاربر سایت
Oct 7, 2011
2,896
قبل این که بازی کنم هورایزن رو، به خودم میگفتم موتوراسپورت مطمئنا بهتره ولی حالا که دارم بازیش میکنم بین دوراهی گیر کردم شدیدا. هرکدوم جذابیت خودشون رو دارن :d

NaViiDii

God Of War
کاربر سایت
Jan 4, 2009
14,825
نام
نـــــــویـــــــــد
قبل این که بازی کنم هورایزن رو، به خودم میگفتم موتوراسپورت مطمئنا بهتره ولی حالا که دارم بازیش میکنم بین دوراهی گیر کردم شدیدا. هرکدوم جذابیت خودشون رو دارن :d

یادته گفتم تاپیک رو بزن اولین رو به فورزا 4 خدوم بدم ؟ الان دو دل شدم یه جورایی . البته هنوزم مسابقات فورزا 4 رو بیشتر دوست دارم اما از نظر فان بودن و ولگردی تو محیط این هورایزن خیلی خیلی جذابه

.Evanescence.

کاربر سایت
Oct 7, 2011
2,896
یادته گفتم تاپیک رو بزن اولین رو به فورزا 4 خدوم بدم ؟ الان دو دل شدم یه جورایی . البته هنوزم مسابقات فورزا 4 رو بیشتر دوست دارم اما از نظر فان بودن و ولگردی تو محیط این هورایزن خیلی خیلی جذابه
فوق العاده انتخاب بینشون سخته. اصلا فکر نمی کردم بین انتخاب کردنشون واسم شک به وجود بیاد.
بیا بحثُ تخصصی کنیم خوبی ها و بدی هاشون رو بشکافیم :d

NaViiDii

God Of War
کاربر سایت
Jan 4, 2009
14,825
نام
نـــــــویـــــــــد
فوق العاده انتخاب بینشون سخته. اصلا فکر نمی کردم بین انتخاب کردنشون واسم شک به وجود بیاد.
بیا بحثُ تخصصی کنیم خوبی ها و بدی هاشون رو بشکافیم :d

بیخیال هنوز بازی سالم نرسیده دستم 42تا عکس گرفتم نمیتونم آپلود کنم اعصاب ندارم :d
ولی به صورت کاملا تخصصی بخوایم بگیم هر 2 فوق العاده عالی هستن فقط FM میانگین بالای 90 داره و هورایزن نداره :d
اما واقعا اگر تمام مُدهای PGR4 رو وارد هورایزن میکردن خیلی خیلی بهتر میشد

.Evanescence.

کاربر سایت
Oct 7, 2011
2,896
بیخیال هنوز بازی سالم نرسیده دستم 42تا عکس گرفتم نمیتونم آپلود کنم اعصاب ندارم :d
ولی به صورت کاملا تخصصی بخوایم بگیم هر 2 فوق العاده عالی هستن فقط FM میانگین بالای 90 داره و هورایزن نداره :d
اما واقعا اگر تمام مُدهای PGR4 رو وارد هورایزن میکردن خیلی خیلی بهتر میشد
خودتم میدونی متای هورایزن بی انصافی کامل بود پس این بحث رو وسط نکش :d
منتظریم بازی سالم دستت برسه

LBJ4Ever

FedExpress
کاربر سایت
Apr 11, 2011
6,286
نام
Afshin
من اهل سیمولیشن نیستم ، واسه فان بازی میکنم ، پس طبیعیه که Horizon رو بیشتر دوست دارم . نه اینکه بازی بهتر یا کامل تری باشه ها ، با سلیقه ی من بیشتر جور در میاد.

پ ن : گرافیکشم بسیار Gorgeous تشریف داره :d

u_2

کاربر سایت
Aug 20, 2011
2,718
انتخاب خیلی سختیه هر دو جز بهترین بازی های عمرم fmرو که زیاد نرفتم بخاطر مشکلاتش تا لول40.50رفتم و لی خب شاید100ساعتی بازی کردم و شب و روز فقط تو نوربورگ رکورد میزدم:D ولی افق رو تا الان40ساعت بازی کردم بازی رو100کردم ولی هنوز ازش خسته نشدم و هروقت بتونم بازی میکنم
اگه بخوام بگم کدوم بهترن خب fmبهتربا فاصله کم ولی اینکه کدوم بیشتر بهم حال داد با اینکه عاشق شبیه سازم ولی همیشه دوست داشتم یه شبیه ساز تو خیابون و..بسازن پس به افق رای میدم:D

13l@CK

کاربر سایت
Sep 17, 2012
69
نام
erfan
اصلا یه نظر سنجی سختیه.من که عاشق شبیه سازیم که فورزا 4 رو دوس دارم.ازون ور که آرکید و اوپن وورد و ... که اصلا هیچی.رای نمیدم.:d

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر