Xbox Forza Horizon 4

سازنده
Playground Games
تاریخ انتشار
September 2018
ناشر
Xbox
پلتفرم‌ها
  1. PC
  2. Xbox One
DfW4dzwW4AEVPcd.jpg

خب بالـاخره به آروزیـه دیرینـه امـ رسیدمـ ... :D

! Welcome to beautiful , historic Britain Horizon
دوستان و فورتزا فن هایـه عزیز طبق پیش بینیها شماره جدید هورایزن در کنفرانس E3 مایکروسافت رونمایی شد !
واقعا از هر نظـر فراتر از انتظارات ظاهر شد ... از فصول داینامیک بگیر یا دنیایه مشترک و قابلیت خرید خونـه و گاراژ
خب از کاور کار شروع کنیمـ : بعد از فورتـزا موتوراسپورت شماره پنج و مکلارن P1 باز قرعه دوباره به نامـ
مکلارن افتاد تا با McLaren Senna هوش از سر ببره ! مدل ماشین 2019 هست و به تعداد محدود تولید شده
معرفیش 10 دسامبر سال 2017 بود و رونماییه واقعیش در نمایشگاه اتومبیل ژنـو در سال 2018 !
تولید همـ محدود هست و بیش تر از 500 دستگاه تولید نمیشه ، متاسفانه یک خبر بد واسه اون دسته از دوستان دارمـ که قصد خرید داشتن ... سولد آوت شده :D
همونطور که از اسمش پیداست مکلارن سنا در پاسداشت آیرتون سنـا تولید شده ...
راننده فرمول یک برزیلیـ که سه بار با مکلارن در سال هایـه 1988 و 1990 و 1991 قهرمان مسابقات فرمول یک شد !

Our family is extremely proud of the naming of the new Ultimate Series McLaren Senna
! This is the first project that really connects with Ayrton's racing spirit and performance

برونـو سنا برادرزاده آیرتون سنا !

مکلارن سنا 837 هزاردلـار قیمت داره و تحویلش همـ از سه ماهه سومـ 2018 شروع میشه .

---​
- فورتزا هورایزن 4 با بیش از 450 ماشین عرضه میشه
- با قابلیت Route Creator میتونین مسابقات دلخواه خودتون رو ایجاد کنین
- کاراکترتون رو میتونین کاستومایز کنین ... بیش تـر از 500 آیتمـ واسه این کار در اختیارتون هست
- برای اولین بار در تاریخ این مجموعه تو این شماره شما میتونین ملک و املاک بخرین که همین خرید همـ تاثیر داره تو روند گیمپلیه بازیـ و پرک ها ! بعنوان مثال شما یه کمپانیه تاکسیرانیـ میخرین ، ماموریت هاش رو انجامـ بدین جوایز متفاوت بهتون داده میشه
- کواپ تا شش نفر ساپورت میکنه و سرورهایـه 72 بازیکنه داره !
- اعلامـ شده که طبق رسمـ قدیمـ ، بازی دو تا DLC خواهد داشت
- حیات وحش همـ تو بازی هست و نقشش پررنگ تر از شماره 3 هست !
تا اینجا همین اطلاعات از بازیـ مشخص شده و باید منتظر موند دید که چه سورپرایزهایـه دیگه ای رو میکنن !

فورتـزا هورایزن در روز 2 اکتبر منتشر میشه و از همون روز اول عرضه همـ میاد رو سرویس گیمپَس !
اگه از همین الان پراوردر کنین Formula Drift Car Pack رو بصورت رایگان دریافت میکنین که میتونین همـ تو فورتزا موتوراسپورت هفت استفاده کنین و شماره جدید هورایزن !
دولوکس ادیشن فقط دیجیتالیـه و نسخه فیزیکی نخواهد داشت و شامل کارپس میشه ...
خود کارپس رو بخواین بخرین مجزا 30 $ قیمت داره
التیمیت ادیشن کامل ترین نسخه بازیـه مخصوصا امسال که شامل دو تا DLC همـ میشه که در آینده میاد !
قبلتر از این اکسپنشن ها مجزا فروخته میشدن و قیمت نسخه کاملـه کامل به 130 - 140$ همـ میرسید :D
التیمیت ادیشن کارپک ها رو داره به اضافه VIP Membership و دو تا DLC و دست رسیه زودتـر یعنی از 28 سپتامبر میتونین هورایزن تحربـه کنین !
یک نکته مهمـ : فورتزا هورایزن 4 تمامـا آنلاین نیست !!!

You can play offline if you wish , with Drivatars

رالف فولتن !

دیدن این تصویر همـ به همه پیشنهاد میشه ، از نظر من آرامبخش ترین تصویر دنیاست :D

DfXKhkZWkAA8Iar.jpg

آخرین ویرایش:

B-King

کاربر سایت
Mar 6, 2019
2,135
قبل اینکه حکم صادر کنی کی جواب کیو بده کی نه یه امری بفرمایید حداقل با نحوه قرار دادن عکس تو تاپیک آشنا بشن اگر احیانا فرق بین دیتیل رو در فوتو مد و این گیم رو میدونن

احیانا با چیزی که حال نمیکنید میتونید از ایگنور و بلک لیست استفاده کنید نه مجبور ب دادن پست فرمایشی . ابتدایی قوانین فروم هم تو این تاپیک رویت نمیشه . جای تعجب هم نداره

مدیر بین روابط یوزرها ندیده بودیم فقط! :Praying: بیخود نگران و درگیر استرس نباشید

Mahdi444

کاربر سایت
Jan 10, 2016
653
نام
Ary
قبل اینکه حکم صادر کنی کی جواب کیو بده کی نه یه امری بفرمایید حداقل با نحوه قرار دادن عکس تو تاپیک آشنا بشن اگر احیانا فرق بین دیتیل رو در فوتو مد و این گیم رو میدونن

احیانا با چیزی که حال نمیکنید میتونید از ایگنور و بلک لیست استفاده کنید نه مجبور ب دادن پست فرمایشی . ابتدایی قوانین فروم هم تو این تاپیک رویت نمیشه . جای تعجب هم نداره

مدیر بین روابط یوزرها ندیده بودیم فقط! :Praying: بیخود نگران و درگیر استرس نباشید
اگه منظور شما جزئیات گرافیکیه که من جایی نخوندم که تفاوتی هست اصلا

Sent from my G3112 using Tapatalk

mobin.hb96

کاربر سایت
Feb 12, 2019
2,187
نام
مبین
دوستان سرورهای بازی دیشب و امروز اوکی بوده برای شما؟
برا من تو مزایده ها هر سرچی میزنم ارور در دسترس نبودن سرور میده.
چون وضع نت داغونه این روزا خواستم ببینم شما مشکل مشابهی داشتید؟

mobin.hb96

کاربر سایت
Feb 12, 2019
2,187
نام
مبین
با اجازه من اینجا هم میپرسم:

به طور مشخص کسی auction house رو امتحان کرده امروز؟
الان اگه چیزی سرچ کنه براش میان ماشین ها؟
کلا مشکل سرور نداشتید؟

ArefTheGreat

کاربر سایت
Jul 7, 2009
1,179
نام
عارف واعظ قائمی

کلا مشکل سرور نداشتید؟

دوست عزیز من این دو روز چندبار تست کردم.
سرور های بازی برای بازی آنلاین جواب گو بود و بطور مثال من امروز موفق شدم مسابقه های آنلاین مربوط به Festival Playlist این هفته رو کامل کنم. ولی دقیقا همون طور که گفتید Auction House بازی برای منم در دسترس نیست. بخش آپلود عکس و دانلود طرح ماشین یا Tune های مختلف هم بدون اختلال بود برای من.

بچه یه سوال .مسابقات آنلاین چرا همش آخر میشم ؟

فرستاده شده از Mi 9Tِ من با Tapatalk

دوست عزیز سه دلیل کلی داره:

1- ماشین مناسبی برای سبک و اون کلاس استفاده نمیکنید.
2- از تیون مناسب برای اون مسابقه و اون کلاس برای ماشینتون استفاده نمیکنید.
3- از اونجایی که بازی رو تازه شروع کردید، هنوز تجربه کمی دارید و خیلی با مپ بازی آشنایی ندارید.

من صفحات قبل برای ماشین ها و تیون ها پیشنهاد هایی داشتم. ولی در حال حاضر با آپدیت های جدید ماشین های جدیدتری هم اضافه شده و بعضی از اون ماشین ها هم بن شدن. ولی همچنان اون ماشین ها به جز مواردی که بن شده برای رقابت ماشین های مناسبی هستند. حالا کم کم که بازی کنید خودتون هم می‌بینید چه ماشین هایی شانس بهتری برای برد دارند. کم کم آشنا میشد. لینک پست هایی که قدیم صحبت کرده بودم رو براتون قرار میدم:
Forza Horizon 4 | PC
Forza Horizon 4 | PC

K I 1 1 E R

ناظم انجمن
Feb 22, 2011
17,159
نام
∂αнмα
من امروز بعد چند وقت یه سر زدم بازی میگه بازی داخل اکانتتون نیست و وارد نمیشه
مشکل کجاست؟
نسخه اشتراکیه بازیو دارم
نسخه اشتراکی رو اگه چند روز نرید داخلش لایسنسش میپره باید به اونی که خریدین بگین بیاد دوباره فعالش کنه ...

Sir Daniel

کاربر سایت
Mar 22, 2017
1,103
نسخه اشتراکی رو اگه چند روز نرید داخلش لایسنسش میپره باید به اونی که خریدین بگین بیاد دوباره فعالش کنه ...
من نهایتش 5 6 روز بود وارد بازی نشده بودم اگه اینجوری باشه که دیگه من غلط کنم بازی اشتراکی بگیرم!

K I 1 1 E R

ناظم انجمن
Feb 22, 2011
17,159
نام
∂αнмα
من نهایتش 5 6 روز بود وارد بازی نشده بودم اگه اینجوری باشه که دیگه من غلط کنم بازی اشتراکی بگیرم!
دیگه ارزون خری همین مشکلات رو داره فقط یـ پشتیبانی پا به رکاب میخواد که بدون منت هر وقتی که اراده کردی برات بیاد فعالش کنه :D

• Like
Reactions: Syamak8808

ArefTheGreat

کاربر سایت
Jul 7, 2009
1,179
نام
عارف واعظ قائمی

کلا مشکل سرور نداشتید؟

عزیز طرفای ساعت 6-7 صبح بری، وضعیت نت کمی بهتره، من امروز صبح Auction House برام راه افتاد. اولین بار بود این چند روز!

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر