Xbox Forza Horizon 4

سازنده
Playground Games
تاریخ انتشار
September 2018
ناشر
Xbox
پلتفرم‌ها
  1. PC
  2. Xbox One
DfW4dzwW4AEVPcd.jpg

خب بالـاخره به آروزیـه دیرینـه امـ رسیدمـ ... :D

! Welcome to beautiful , historic Britain Horizon
دوستان و فورتزا فن هایـه عزیز طبق پیش بینیها شماره جدید هورایزن در کنفرانس E3 مایکروسافت رونمایی شد !
واقعا از هر نظـر فراتر از انتظارات ظاهر شد ... از فصول داینامیک بگیر یا دنیایه مشترک و قابلیت خرید خونـه و گاراژ
خب از کاور کار شروع کنیمـ : بعد از فورتـزا موتوراسپورت شماره پنج و مکلارن P1 باز قرعه دوباره به نامـ
مکلارن افتاد تا با McLaren Senna هوش از سر ببره ! مدل ماشین 2019 هست و به تعداد محدود تولید شده
معرفیش 10 دسامبر سال 2017 بود و رونماییه واقعیش در نمایشگاه اتومبیل ژنـو در سال 2018 !
تولید همـ محدود هست و بیش تر از 500 دستگاه تولید نمیشه ، متاسفانه یک خبر بد واسه اون دسته از دوستان دارمـ که قصد خرید داشتن ... سولد آوت شده :D
همونطور که از اسمش پیداست مکلارن سنا در پاسداشت آیرتون سنـا تولید شده ...
راننده فرمول یک برزیلیـ که سه بار با مکلارن در سال هایـه 1988 و 1990 و 1991 قهرمان مسابقات فرمول یک شد !

Our family is extremely proud of the naming of the new Ultimate Series McLaren Senna
! This is the first project that really connects with Ayrton's racing spirit and performance

برونـو سنا برادرزاده آیرتون سنا !

مکلارن سنا 837 هزاردلـار قیمت داره و تحویلش همـ از سه ماهه سومـ 2018 شروع میشه .

---​
- فورتزا هورایزن 4 با بیش از 450 ماشین عرضه میشه
- با قابلیت Route Creator میتونین مسابقات دلخواه خودتون رو ایجاد کنین
- کاراکترتون رو میتونین کاستومایز کنین ... بیش تـر از 500 آیتمـ واسه این کار در اختیارتون هست
- برای اولین بار در تاریخ این مجموعه تو این شماره شما میتونین ملک و املاک بخرین که همین خرید همـ تاثیر داره تو روند گیمپلیه بازیـ و پرک ها ! بعنوان مثال شما یه کمپانیه تاکسیرانیـ میخرین ، ماموریت هاش رو انجامـ بدین جوایز متفاوت بهتون داده میشه
- کواپ تا شش نفر ساپورت میکنه و سرورهایـه 72 بازیکنه داره !
- اعلامـ شده که طبق رسمـ قدیمـ ، بازی دو تا DLC خواهد داشت
- حیات وحش همـ تو بازی هست و نقشش پررنگ تر از شماره 3 هست !
تا اینجا همین اطلاعات از بازیـ مشخص شده و باید منتظر موند دید که چه سورپرایزهایـه دیگه ای رو میکنن !

فورتـزا هورایزن در روز 2 اکتبر منتشر میشه و از همون روز اول عرضه همـ میاد رو سرویس گیمپَس !
اگه از همین الان پراوردر کنین Formula Drift Car Pack رو بصورت رایگان دریافت میکنین که میتونین همـ تو فورتزا موتوراسپورت هفت استفاده کنین و شماره جدید هورایزن !
دولوکس ادیشن فقط دیجیتالیـه و نسخه فیزیکی نخواهد داشت و شامل کارپس میشه ...
خود کارپس رو بخواین بخرین مجزا 30 $ قیمت داره
التیمیت ادیشن کامل ترین نسخه بازیـه مخصوصا امسال که شامل دو تا DLC همـ میشه که در آینده میاد !
قبلتر از این اکسپنشن ها مجزا فروخته میشدن و قیمت نسخه کاملـه کامل به 130 - 140$ همـ میرسید :D
التیمیت ادیشن کارپک ها رو داره به اضافه VIP Membership و دو تا DLC و دست رسیه زودتـر یعنی از 28 سپتامبر میتونین هورایزن تحربـه کنین !
یک نکته مهمـ : فورتزا هورایزن 4 تمامـا آنلاین نیست !!!

You can play offline if you wish , with Drivatars

رالف فولتن !

دیدن این تصویر همـ به همه پیشنهاد میشه ، از نظر من آرامبخش ترین تصویر دنیاست :D

DfXKhkZWkAA8Iar.jpg

آخرین ویرایش:

Frobary

Loyal Member
Jun 6, 2007
28,511
نام
محمد
دیگه از pg موثق تر ! من نمیدونم چرا خوده فن ها در فروم فورزا در مورد همه نسخه های فورزا تاپیک میزنن در مورد فیزیک و صدا و...!

your physics still suck - Forza Motorsport Forums

در مورد صدا ها شما مثلا صدای انجین سوبارو رو مقایسه کن با همین ماشین در استو کورسا . فیزیک هم چیزی نگم بهتره

میگم عناوین بهتری هستند در استور ماکروسافت که لایق بهترین گرافیک باشن تا با اغراق گفته بشه هورایزن 4
FH4 حتی روی X1 معمولی هم یه گرافیک عالی داره و روی X1X هم یکی از بهترین گرافیک های تکنیکی و بصری نسل هست. حالا این ها رو قبول نداری این همه سایت تخصصی و غیر تخصصی وجود داره که از گرافیک بازی شدیدا تعریف کردن.

Kiarash_united7

کاربر سایت
Jan 6, 2020
1,692
دیگه از pg موثق تر ! من نمیدونم چرا خوده فن ها در فروم فورزا در مورد همه نسخه های فورزا تاپیک میزنن در مورد فیزیک و صدا و...!

your physics still suck - Forza Motorsport Forums

در مورد صدا ها شما مثلا صدای انجین سوبارو رو مقایسه کن با همین ماشین در استو کورسا . فیزیک هم چیزی نگم بهتره

میگم عناوین بهتری هستند در استور ماکروسافت که لایق بهترین گرافیک باشن تا با اغراق گفته بشه هورایزن 4
بازي با متا ٧٥ رو با يه بازي با متا 92 :D

اره متا ٧٥ واسه حرفه اي هاست

مرسي از نظرت

B-King

کاربر سایت
Mar 6, 2019
2,135
پست ما کی اومد اینجا! اصن چه خبره من از کسی نظر داده دلیل میخام در مورد بحثی که مطرح شد .پست ما مییاد جای دیگه اساتید *فن* میگن متا92 داریم برو خونه تون:/

بر اساس تجربه و برخرد ماکروسافت فن های فروم اندک علاقه ای برای ادامه ندارم . فن های عزیز شب خشک .

Frobary

Loyal Member
Jun 6, 2007
28,511
نام
محمد
پست ما کی اومد اینجا! اصن چه خبره من از کسی نظر داده دلیل میخام در مورد بحثی که مطرح شد .پست ما مییاد جای دیگه اساتید *فن* میگن متا92 داریم برو خونه تون:/

بر اساس تجربه و برخرد ماکروسافت فن های فروم اندک علاقه ای برای ادامه ندارم . فن های عزیز شب خشک .
پست شما اومد جایی که مربوط به بحث هست. البته پست اولیه هنوز تو تاپیک PS5 هست ولی بقیه بحث ها دیگه ارتباطی با اون تاپیک نداشت.
اینکه علاقه ای به بحث دارید یا نه هم به خودتون مربوطه ولی وقت یه حرف نادرست می زنید ممکنه بقیه هم به همون نسبت بهتون واکنش نشون بدن. دیگه مقایسه گرافیک FH4 و NFS خداییش خنده داره :D اتفاقا تو ریست ارا هم چند ماه پیش یه نظرسنجی در مورد بهترین گرافیک نسل گذاشته بودن که FH4 تو رتبه نهم قرار داشت، یعنی حتی بین کاربرهای بقیه فروم ها هم خیلی ها گرافیک بازی رو خفن میدونن.

B-King

کاربر سایت
Mar 6, 2019
2,135
کسی گرافیک بازی مورد نظر شما رو با گرافیک ان اف اس مقایسه نکرده گویا پستهارو هم با دقت نمیخونید طبق معمول:/ گیم پلی بازی و صدا گذاری و آرکید بودنش و .... صرفا . اینقدر با بحث گرافیک حال میکنید که البته اهمیتی نداره براتون این مسائل . بیشتر برداشت ها و دلایل فن های عزیز خنده داره . کم نخندیدم با پست های ماکروسافت فن ها در تاپیک های مختلف . .این پستم دادم که حداقل پستها با دقت خوانده بشه .همچنان شب خشک

Frobary

Loyal Member
Jun 6, 2007
28,511
نام
محمد
کسی گرافیک بازی مورد نظر شما رو با گرافیک ان اف اس مقایسه نکرده گویا پستهارو هم با دقت نمیخونید طبق معمول:/ گیم پلی بازی و صدا گذاری و آرکید بودنش و .... صرفا . اینقدر با بحث گرافیک حال میکنید که البته اهمیتی نداره براتون این مسائل . بیشتر برداشت ها و دلایل فن های عزیز خنده داره . کم نخندیدم با پست های ماکروسافت فن ها در تاپیک های مختلف . .این پستم دادم که حداقل پستها با دقت خوانده بشه .همچنان شب خشک
آها خود بازی رو مقایسه کردید؟ :)) ماشالا دیگه خیلی خنده دارتر شد :D اون بالا نوشتید «مباحث فنی» که در ظاهر به نظر میاد مسائل تکنیکی و گرافیکی منظورتون هست. اگر مباحث فنی از نظر مسائل مربوط به گیم پلی باشه که واقعا همون «شب خشک» رو ادامه بدید بهتره :D حقیقتش من فکر نمی کردم روزی برسه کسی بخواد گیم پلی FH4 رو با NFS مقایسه کنه و برای همین گفتم شاید اشتباهی وجود داشته این وسط. در ضمن کل کامنت های امشب شما در مورد FH4 از خنده دارترین کامنت های تاریخ بازی سنتر بوده، فرار به جلو انجام ندید خواهشا.

ArefTheGreat

کاربر سایت
Jul 7, 2009
1,179
نام
عارف واعظ قائمی
صحبت شما در مورد صدا گذاری ماشین ها در مورد این بازی کاملا درست و بجا هست، ولی مقایسه این بازی با GT و نتیجه گیری اینکه کیفیت بازی رو اونجا بهتره خیر. FH4 به نسبت بازی بزرگتری هست و با این حال از نظر گرافیکی هم با اینکه اختلاف وجود داره قابل درکه! از لحاظ فیزیک هم باز این بازی هیچوقت صحبت شبیه ساز بودن نداشته از اول هم! در مقایسه با NFS ولی عناصر شبیه ساز بیشتری داره تقریبا میشه این بازی رو از نظر من مثل Driveclub حتی Simcade در نظر گرفت. به طور مثال برای حتی یک burnout ساده حتما باید ماشین رو اول رو حالت دنده دستی با کلاچ قرار بدین و بعد دستی ماشین رو بکشید و بعد با گاز و کلاچ بازی کنید! تو NFS فقط یک ترمز رو نگه دارید یک گاز رو خودش Burnout میکنه!
در ادامه ولی تا حدودی قبول دارم فیزیک بازی میشه بهتر باشه! (منظورم البته تخریب پذیری نیست). مثلا اگر بشه کاری کنند که حس رانندگی بازی مشابه بازی سری گرید باشه که اونها هم شبیه ساز نیستند خیلی بهتره. منظورم وزن ماشین ها و خوب حس برخورد ها و .... هست. از این نظر ها به نظرم کلا سری گرید و در حال حاضر Grid 2019 بهترین حس رانندگی بین عنواین آرکید رو دارند!

آخرین ویرایش:

B-King

کاربر سایت
Mar 6, 2019
2,135
شما احتمالا به سیم و رفتار خودرو و انجین وامثال اعهم علاقه ای ندارید لابد بهش میگید مباحث شیمیایی. مباحث فنی از نظر ایشون فقط گرافیکی و تکنیکی ست در امور فنی ریسینگ هم با این حال اظهار نظر میکنند .طبیعی ـه فورزا فن چون این چیزهارو ندیده و لمس نکرده

شما متوجه ای اصن داری در مورد چی جانب داری و طرفداری میکنی ! ب ما میگی فرار رو ب جلو اصن متوجه صحبتت نیستی از اول ش متوجه داستان نشدی فقط خواستی طرفداری کنی از بازی مورد علاقه ت که طبیعیه این رفتار شما

=============================================

ArefTheGreat@

من قصد ادامه دادن تو این تاپیک و بین فن های عزیز رو ندارم ایشون با برداشت و تفکرات غلط ش محبور میکنه مارو توجیه شون کنیم که اونم بعید رو متعصبها جواب بده

نتیجه گیری گرافیکی و کلی در مورد نسل و کنسول ها بوده نه مقایسه بازیها یا vs اصلا بحث گرنتوریسمو نیست چون بحث گرافیک و دیتیل شد فقط اسمی ازش برده شد

یکی دیگه بحث گرافیکی و فنی و ... رو مطرح کرده در مورد پست من جوابشون هم دادم ولی فن های عزیز رو متوجه نمیشم یهو از کجا اومدن اصن پستهارو خوندن یا نه فقط میگن در مورد عزیز دل ما اینجوری نگو!

هم مدیر انجمن ن هم بازی مورد علاقه شون متا 92 داره نمیدونم چرا صحبت از خنده میکنن

شب خشک کماکان

Kiarash_united7

کاربر سایت
Jan 6, 2020
1,692
ما بهتر با افكار ps2 مآبانهمون نيايم رو نسل٨ خيلي بهتره
اون موقع با ادريانو تو pes خيلي حال ميكرديم هنوزم بعده ١٣ سال pes برامون عالي ميشه
گرن توريسمو هم همين جور تو گيم پلي نسل قبل مونده
حالا اون نوع عقب افتادگي تو گيم پلي واسه بعضيا حس نوستالژيك داره ديگه توجيح فني نميخواد بياريم

Frobary

Loyal Member
Jun 6, 2007
28,511
نام
محمد
شما احتمالا به سیم و رفتار خودرو و انجین وامثال اعهم علاقه ای ندارید لابد بهش میگید مباحث شیمیایی. مباحث فنی از نظر ایشون فقط گرافیکی و تکنیکی ست در امور فنی ریسینگ هم با این حال اظهار نظر میکنند

شما متوجه ای اصن داری در مورد چی جانب داری و طرفداری میکنی ! ب ما میگی فرار رو ب جلو اصن متوجه صحبتت نیستی از اول ش متوجه داستان نشدی فقط خواستی طرفداری کنی از بازی مورد علاقه ت که طبیعیه این رفتار شما

=============================================

ArefTheGreat@

من قصد ادامه دادن تو این تاپیک و بین فن های عزیز رو ندارم ایشون با برداشت و تفکرات غلط ش محبور میکنه مارو توجیه شون کنیم که اونم بعید رو متعصبها جواب بده

نتیجه گیری گرافیکی و کلی در مورد نسل و کنسول ها بوده نه مقایسه بازیها یا vs اصلا بحث گرنتوریسمو نیست چون بحث گرافیک و دیتیل شد فقط اسمی ازش برده شد

یکی دیگه بحث گرافیکی و فنی و ... رو مطرح کرده در مورد پست من جوابشون هم دادم ولی فن های عزیز رو متوجه نمیشم یهو از کجا اومدن اصن پستهارو خوندن یا نه فقط میگن در مورد عزیز دل ما اینجوری نگو!

هم مدیر انجمن ن هم بازی مورد علاقه شون متا 92 داره نمیدونم چرا صحبت از خنده میکنن

شب خشک کماکان
شما اول تکلیفت رو با خودت مشخص کن بعد ببین قراره در مورد چی بحث کنی. به شکل خیلی واضحی در مورد گرافیک بازی صحبت کردی و بحث هم سر این بود.
الان فورزا هورایزن بر چه اساسی جز گرافیک های فوق العاده ست؟ در سبک ریسینگ که دیتیل ماشین ها در قیاس با گرنتوریسمو و عناوین دیگه فاصله داره اگر منظور از گرافیک محیط ـه که بازم محیط های به مراتب بهتری از فورزا هورازین تو این نسل بوده جز محیط و ماشین نکته دیگری هست که ما نمیبینیم؟ یا حداقل فوق العاده ش نمیدونیم!
من هم خیلی واضح گفتم از نظر طرفدارها، سایت ها و کاربرهای بقیه فروم ها این بازی از نظر گرافیکی و دقیقا همین مواردی که گفتی، جز بهترین های نسل هست. بخواید در مورد جزییات گرافیکی هم بحث کنید که خب اینجا تاپیکش هست، ولی شما تنها جواب هایی که داری اینه که «شب خشک»، «شما فن هستید»، «من خیلی خفنم و هر چی من بگم درسته».

در مورد مسائل گیم پلی هم لابد خودتون می دونید که این بازی رو نمیشه با بازی های شبیه ساز کنسولی مقایسه کرد چون اصلا قرار نیست شبیه ساز باشه. با آرکیدهای خالصی مثل NFS هم نمیشه مقایسه کرد چون بازم یه عنوان آرکید خالص نیست. حالا شما بفرمایید قراره چیکار کنیم ما همون مسیر رو ادامه بدیم :D

آخرین ویرایش:

B-King

کاربر سایت
Mar 6, 2019
2,135
در مورد تکلیف شمایی که برداشت دیگه داری یه منطق دیگه نباید نظر بدی و از فرار رو به جلو حرف بزنی . سئوال من از منظری دیگه بوده شما میفرمایی تو فلان سایت فن ها گفتن خوبه لابد پس خوبه چون از نظر شما ملاک صرفا گرافیک ـه! من درمورد گرافیک صحبت کردم شما چرا بحث مباحث صدا و فنی دیگر رو پیش کشیدی که دوست دیگری مطرح کردند و متوجه سطح اطلاعتون تو این مباحث هم شدیم!

الانم که میگی از نظر گرافیکی و همین * مواردی * که گفتی جز بهترین های نسل هست . کسی یکم فکر متوجه میشه فورزا هورایزن از نظر فیزیک و گیم پلی و صداگذاری و همچین مباحثی اصلا جز ـه بهترین های نسل نیست! این حرف خنده دار ترین حرف چند مورد پست اخیر بود شما که به خنده علاقه مندی . بیشتر دوست داری بخندی یک سر به تاپیک های فروم فورزا بزن سر مارو درد نیار

فن بودن هم حدی داری که اون حد هم رعایت نمیشه. کسی رو مجبور نکردن صرفا برای طرفداری از چیزی هم که سر در نمیاره نظر بده

Last edited by a moderator:

Syamak8808

کاربر سایت
Sep 6, 2018
304
سلام دوستان یه سوال.این بازی رو پی سی من اشتراکی خریدم ظاهراً نمیشه آفلاین بازی کرد درسته؟ و آیا تو ایکس باکس هم باید آنلاین باشیم؟ تا اجرا بشه.سوال بعدی فورزا موتورسپورت هفت هم رو ایکس باکس برای اجرا باید آنلاین باشیم؟

فرستاده شده از Mi 9Tِ من با Tapatalk

Frobary

Loyal Member
Jun 6, 2007
28,511
نام
محمد
در مورد تکلیف شمایی که برداشت دیگه داری یه منطق دیگه نباید نظر بدی و از فرار رو به جلو حرف بزنی . سئوال من از منظری دیگه بوده شما میفرمایی تو فلان سایت فن ها گفتن خوبه لابد پس خوبه چون از نظر شما ملاک صرفا گرافیک ـه! من درمورد گرافیک صحبت کردم شما چرا بحث مباحث صدا و فنی دیگر رو پیش کشیدی که دوست دیگری مطرح کردند و متوجه سطح اطلاعتون تو این مباحث هم شدیم!

الانم که میگی از نظر گرافیکی و همین * مواردی * که گفتی جز بهترین های نسل هست . کسی یکم فکر متوجه میشه فورزا هورایزن از نظر فیزیک و گیم پلی و صداگذاری و همچین مباحثی اصلا جز ـه بهترین های نسل نیست! این حرف خنده دار ترین حرف چند مورد پست اخیر بود شما که به خنده علاقه مندی . بیشتر دوست داری بخندی یک سر به تاپیک های فروم فورزا بزن سر مارو درد نیار

فن بودن هم حدی داری که اون حد هم رعایت نمیشه

مدیر انجمن که ایشون باشن به اون خوشمزگی شما هم رقیبی در خوشمزگی

شمارو با خوشمزگی و خنده های گرمتون و سطح اطلاعتتون تنها میذارم که در دنیا خودتان خوش باشید حداقل
یعنی از اون واضح تر نمیتونستی در مورد گرافیک صحبت کنی، الان دقیقا چه برداشت دیگه ای؟ بیا اینم یه نقل قول دیگه از خودت در این مورد:
FH4 در کنار RDR و Gears 5 از بهترین گرافیک ها روی X1 هستن و هیچ اغراقی وجود نداره. ضمن اینکه من اصلا در مورد صدا هیچ گونه صحبتی نکردم! در ضمن هی برنگرد به بقیه بگو فن و متعصب، شما خودت با همین چند تا کامنت نشون دادی چه کسی فن و متعصب هست، یه کلمه نمیتونی درست بحث کنی اونم در مورد چیزی که خودت گفتی، بعد که بهت میگم فرار رو به جلو نکن دقیقا برای همین هست.

B-King

کاربر سایت
Mar 6, 2019
2,135
شما وقتی میگی گرافیک فورزا رو با نیدفوراسپید مقایسه نکن خندم میگیره دیگه ماجرا مشخصه- شما به جای دلیل آوردن به مسائلی که میفرمایید هی صورت مسئله رو عوض کنید

میگی حرفی از مسائل صدا و فنی نزدم ولی دو خط بالاتر میگه از نظر همه موارد فنی جز بهترین هاست !~X(

فرار رو به جلو یا متوجه مفهوم ش نیستی یا در استفاده و کاربردش مشکل دارید . اینم میذاریم در کنار سطح اطلاعاتتون که توقع مون زیاد نشه یک موقع

بحث اگر بحث گرافیک ـه گرافیک رو مطرح میکردی جواب ت هم میگرفتی. ما هم ب رفیقمون گفتیم بذارش تو دسته بهترین گرافیک ماکروسافت نه تو دسته بهترین گرافیک ریسینگ و این کتگوری . مابقی موارد که ارتباطی به شما نداشت و اطلاعی هم ازش ندارید چرا مطرح میکنید و باز هم بدون هیچگونه اطلاعی دفاع از مطرح کردن مباحثی که هیچ درکی ازش ندارید

این بازی از نظر گرافیکی و دقیقا همین مواردی که گفتی، جز بهترین های نسل هست

یک کلام بفرمایید حرفم اینه و ای بازی از نظر *من* تو همه موارد بهترینه حداقل خودمون رو خسته نکنیم! به خدا اگه از شما توقع داشته باشیم دلیلی بیاری نه عمرا اصلا دنبال سردرد نیستیم

اصلا طرفداری و جانب داری تون هم دچار اشکاله چه اصراری داری من نمیدونم. شاهد دست پخت شما خوبان بودیم در تاپیک های مختلف حداقل حافضه تاریخی مون خراب نشده

بگو نظراتم از دید یک فن متعصب هست وسلام اینو اول همه پستات میذاشتی الان مجبور نبودی راجع ب چیزی که اطلاعی ازش نداری نظر بدی

آخرین ویرایش:

Mahdi444

کاربر سایت
Jan 10, 2016
653
نام
Ary
از فیزیک بازی که دیگه نمیشه ایراد گرفت، شبیه ساز که نیست، ارکیده با یکم چاشنی فیزیک‌. موتوراسپورت هم حتی ارکید‌-شبیه سازه. این مورد رو هم در نظر بگیرید که واسه چه پلیر هایی بازی ساخته شده

Sent from my G3112 using Tapatalk

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر