Xbox Forza Horizon 4

سازنده
Playground Games
تاریخ انتشار
September 2018
ناشر
Xbox
پلتفرم‌ها
  1. PC
  2. Xbox One
DfW4dzwW4AEVPcd.jpg

خب بالـاخره به آروزیـه دیرینـه امـ رسیدمـ ... :D

! Welcome to beautiful , historic Britain Horizon
دوستان و فورتزا فن هایـه عزیز طبق پیش بینیها شماره جدید هورایزن در کنفرانس E3 مایکروسافت رونمایی شد !
واقعا از هر نظـر فراتر از انتظارات ظاهر شد ... از فصول داینامیک بگیر یا دنیایه مشترک و قابلیت خرید خونـه و گاراژ
خب از کاور کار شروع کنیمـ : بعد از فورتـزا موتوراسپورت شماره پنج و مکلارن P1 باز قرعه دوباره به نامـ
مکلارن افتاد تا با McLaren Senna هوش از سر ببره ! مدل ماشین 2019 هست و به تعداد محدود تولید شده
معرفیش 10 دسامبر سال 2017 بود و رونماییه واقعیش در نمایشگاه اتومبیل ژنـو در سال 2018 !
تولید همـ محدود هست و بیش تر از 500 دستگاه تولید نمیشه ، متاسفانه یک خبر بد واسه اون دسته از دوستان دارمـ که قصد خرید داشتن ... سولد آوت شده :D
همونطور که از اسمش پیداست مکلارن سنا در پاسداشت آیرتون سنـا تولید شده ...
راننده فرمول یک برزیلیـ که سه بار با مکلارن در سال هایـه 1988 و 1990 و 1991 قهرمان مسابقات فرمول یک شد !

Our family is extremely proud of the naming of the new Ultimate Series McLaren Senna
! This is the first project that really connects with Ayrton's racing spirit and performance

برونـو سنا برادرزاده آیرتون سنا !

مکلارن سنا 837 هزاردلـار قیمت داره و تحویلش همـ از سه ماهه سومـ 2018 شروع میشه .

---​
- فورتزا هورایزن 4 با بیش از 450 ماشین عرضه میشه
- با قابلیت Route Creator میتونین مسابقات دلخواه خودتون رو ایجاد کنین
- کاراکترتون رو میتونین کاستومایز کنین ... بیش تـر از 500 آیتمـ واسه این کار در اختیارتون هست
- برای اولین بار در تاریخ این مجموعه تو این شماره شما میتونین ملک و املاک بخرین که همین خرید همـ تاثیر داره تو روند گیمپلیه بازیـ و پرک ها ! بعنوان مثال شما یه کمپانیه تاکسیرانیـ میخرین ، ماموریت هاش رو انجامـ بدین جوایز متفاوت بهتون داده میشه
- کواپ تا شش نفر ساپورت میکنه و سرورهایـه 72 بازیکنه داره !
- اعلامـ شده که طبق رسمـ قدیمـ ، بازی دو تا DLC خواهد داشت
- حیات وحش همـ تو بازی هست و نقشش پررنگ تر از شماره 3 هست !
تا اینجا همین اطلاعات از بازیـ مشخص شده و باید منتظر موند دید که چه سورپرایزهایـه دیگه ای رو میکنن !

فورتـزا هورایزن در روز 2 اکتبر منتشر میشه و از همون روز اول عرضه همـ میاد رو سرویس گیمپَس !
اگه از همین الان پراوردر کنین Formula Drift Car Pack رو بصورت رایگان دریافت میکنین که میتونین همـ تو فورتزا موتوراسپورت هفت استفاده کنین و شماره جدید هورایزن !
دولوکس ادیشن فقط دیجیتالیـه و نسخه فیزیکی نخواهد داشت و شامل کارپس میشه ...
خود کارپس رو بخواین بخرین مجزا 30 $ قیمت داره
التیمیت ادیشن کامل ترین نسخه بازیـه مخصوصا امسال که شامل دو تا DLC همـ میشه که در آینده میاد !
قبلتر از این اکسپنشن ها مجزا فروخته میشدن و قیمت نسخه کاملـه کامل به 130 - 140$ همـ میرسید :D
التیمیت ادیشن کارپک ها رو داره به اضافه VIP Membership و دو تا DLC و دست رسیه زودتـر یعنی از 28 سپتامبر میتونین هورایزن تحربـه کنین !
یک نکته مهمـ : فورتزا هورایزن 4 تمامـا آنلاین نیست !!!

You can play offline if you wish , with Drivatars

رالف فولتن !

دیدن این تصویر همـ به همه پیشنهاد میشه ، از نظر من آرامبخش ترین تصویر دنیاست :D

DfXKhkZWkAA8Iar.jpg

آخرین ویرایش:

masoud21

کاربر سایت
Nov 10, 2017
17
دوستانی که پیگیر بازی هستند، من یک صحبتی در مورد آپدیت آینده که میشه سری 16 فراموش کردم اطلاع بدم، اونم این بود که خیلی پیشنهاد کردند که Forzathon point جمع کنید برای آپدیت بعدی بازی! نگفتند چرا ولی گفتند که لازم میشه.

به اون صورتی که من یادم میاد، چند نفر از دوستان مشکل مشابه شما رو در صفحات قبل تر یا شاید هم تاپیک مشکلات بازی مطرح کرده بودند. دقیق خاطرم نیست ولی بعضی موارد مشکل کمبود رم بوده، در بعضی موارد با اجرا کردن یک فایل که یکی از دوستان زحمت کشیده بودند آپلود کردند مشکل حل میشده (فکر کنم windows explorer باید بسته میشده) ولی بازم دقیق خاطرم نیست، تو همین صفحات این تاپیک و تاپیک مشکلات بازی یک سرچی بکنید ایشالا که مشکلتون حل میشه. حالا باز اگر دوستان دیگه که از نزدیک این مشکل رو تجربه کردند آنلاین شدند، شاید بهتر کمک کنند.

این مشکل کرش کردن بازی هنوز حل نشده. کاملا رندوم هم هست تو بخش های مختلف بازی کرش میکنه البته مشکل من دوسه ماه پیش حل شد ولی خب مشخصه که کاملا حل نشده چون واسه خودم چند روز پیش دوباره پیش اومد واسه بعضی دیگه از پلیر ها هم همچنان هست. مشکل رم هم نیست بنظرم.

Sent from my G3112 using Tapatalk

سلام
ممنونم از پاسختون
صد در صد مشکل از رم نیست چون توی رم 32 گیگ دلیلی برای کرش کردن نداره
پس تا جایی که من با سرچ در اینترنت و ... متوجه شدم مشکل کلی هست
ممنونم
ولی به هر حال کسی اگر راهی به ذهنش رسید اعلام کنه

WTF?

کاربر سایت
Mar 27, 2015
1,087
نام
محمد
من خیلی سرچ کردم برای مشکل کرش کردن بازی. به نتیجه ای که رسیدم اینه که تقریباً پنجاه پنجاه هست بازی براتون اجرا بشه یا نشه. ربط آنچنان به سیستمتون نداره. راه حلش انتظار برای انتشار NFS Heat هست:D

mafia007

کاربر سایت
Dec 29, 2010
42
این super wheelspin هم فقط برا ما لباس و بوق این چیزا میاره
جالبه میزنی دلتو صابون میزنی برا ماشینو پول نقد اما میبینی 3 تاش لباسو بوقو این چیزای مسخره شد
اما wheelspin بهتر پول و ماشین میده

• Like
Reactions: Mohsen250

ArefTheGreat

کاربر سایت
Jul 7, 2009
1,179
نام
عارف واعظ قائمی
دوستان اینو ببینید اگه دوست داشتین، اولین گیمپلی‌ای که شیر کردم

جدا عالی بود! دیگه manual هم استفاده میکنی، ایول! دیگه نیستی آنلاین بزنیما! اگر حرکت خاصی خواستی انجام بدی، هم تیمی خواستی ما هستیم! اولین لایکت هم خودم شدم :D

masoud21

کاربر سایت
Nov 10, 2017
17
سلام دوستان
قسمت آنلاین تازه برای من باز شد
حالا سریع ترین گزینه که بخوام تفریحی با چند نفر آنلاین بازی کنم کدوم قسمته؟
ممنون

ArefTheGreat

کاربر سایت
Jul 7, 2009
1,179
نام
عارف واعظ قائمی
سلام دوستان
قسمت آنلاین تازه برای من باز شد
حالا سریع ترین گزینه که بخوام تفریحی با چند نفر آنلاین بازی کنم کدوم قسمته؟
ممنون
بازی مد های زیادی داره! به طور کلی اگر به horizon life وصل باشی که تو مپ بقیه ملت هم هستند و میشه با اونها convoy داد یا head to head مسابقه داد. به جز این تو منو بازی تب online adventure هست که اونجا میشه سبک های مختلف رو بازی کنید. فعلا بازی چهار سلک کلی داره. Drift adventure, team adventure, playground games و‌ free for all adventure. حالا یک بخش custom هم داره که پارامتر های خودتون رو برای بازی انتخاب میکنید. برای شروع پیشنهاد من یا team adventure یا free for all هست. تا کم کم دستتون بیاد بازی.

از شانس ما امروز بازی برای من دوباره مسخره بازی در اورده وصل نمیشه.

• Like
Reactions: masoud21 and HK0

Mahdi444

کاربر سایت
Jan 10, 2016
653
نام
Ary
جدا عالی بود! دیگه manual هم استفاده میکنی، ایول! دیگه نیستی آنلاین بزنیما! اگر حرکت خاصی خواستی انجام بدی، هم تیمی خواستی ما هستیم! اولین لایکت هم خودم شدم :D
مرسی ⁩⁦
البته دنده دستی نبودا اتوماتیک بود با پدال گاز زیاد ور میرم تو درت و دریفت. خیلی وقت بود هورایزن بازی نکرده بودم ولی خب هستم ازین به بعد وقتایی که دانشگاه نباشم میتونیم بزنیم

FableBW

The Big Bad Wolf
کاربر سایت
Sep 4, 2016
1,601
نام
Sepehr
توییتا به فورزا برمیگرده

Forza and Toyota have joined forces once again! It all starts on December 12th when #ForzaHorizon4 players can get behind the wheel of the 1998 Toyota Supra RZ as a part of the Series 17 update.

View attachment 123244

lol

View attachment 123246
F*** Yeah!
بالاخره تویوتا از فاز ضد ریسینگ آرکید در اومد. البته باز خیلی بده که توی NFS نیست چون خیلی از بازیای این سری ماشینای تویوتا رو داشتند.

در کل، خبری بس عالی بود.

MASHIN

کاربر سایت
Aug 24, 2012
597
نام
KAMRAN
سلام دوستان یکی از دوستان بنده بازی رو رو ویندوز اجرا میکنه تو منو اصلی این ارور میاد

بازیش اورجیناله ،کرکی نیست یعنی رو اکانتش خریده، کاملا هم قانونی از استور ماکرو سافت دانلود کرده فقط این ارور میاد و بازی اجرا نمیشه، تاحالا چند بار بازیو پاک کرده مجدد دانلود کرده اما باز همینه! سیستمشم قویه
ممنون میشم راهنمایی کنید

Mahdi444

کاربر سایت
Jan 10, 2016
653
نام
Ary
آقا این هورایزن جدیدا باز ارور میده قطع میشه از سرور
وسط مسابقه ارور میده you've been disconnected
مشکل از نت خودمه یا واسه شما هم پیش میاد؟ با دی ان اس های شکن وصل میشم

• Like
Reactions: MASHIN

MASHIN

کاربر سایت
Aug 24, 2012
597
نام
KAMRAN
آقا این هورایزن جدیدا باز ارور میده قطع میشه از سرور
وسط مسابقه ارور میده you've been disconnected
مشکل از نت خودمه یا واسه شما هم پیش میاد؟ با دی ان اس های شکن وصل میشم

منم جدیدا خیلی دیس کانکت میشم، مال نتمونه ، چون همزمان با سایر دوستان که از همون دی ان اس استفاده میکنن، رخ نمیده، اگه باهم دیس میشدیم اونموقع مال دی ان اسها میشد باشه

• Like
Reactions: Mahdi444

Sir Daniel

کاربر سایت
Mar 22, 2017
1,103
آقا بخش آنلاین با IP ایران مشکل داره؟! چون بدون فیلشکن تست کردم به بخش آنلاین وصل نمیشه.
DNS داخل مودم رو ست کردم و XBOX Live وصله ولی بدون فیلشکن 100% پکت لاس میشه.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر