Xbox Forza Horizon 4

سازنده
Playground Games
تاریخ انتشار
September 2018
ناشر
Xbox
پلتفرم‌ها
  1. PC
  2. Xbox One
DfW4dzwW4AEVPcd.jpg

خب بالـاخره به آروزیـه دیرینـه امـ رسیدمـ ... :D

! Welcome to beautiful , historic Britain Horizon
دوستان و فورتزا فن هایـه عزیز طبق پیش بینیها شماره جدید هورایزن در کنفرانس E3 مایکروسافت رونمایی شد !
واقعا از هر نظـر فراتر از انتظارات ظاهر شد ... از فصول داینامیک بگیر یا دنیایه مشترک و قابلیت خرید خونـه و گاراژ
خب از کاور کار شروع کنیمـ : بعد از فورتـزا موتوراسپورت شماره پنج و مکلارن P1 باز قرعه دوباره به نامـ
مکلارن افتاد تا با McLaren Senna هوش از سر ببره ! مدل ماشین 2019 هست و به تعداد محدود تولید شده
معرفیش 10 دسامبر سال 2017 بود و رونماییه واقعیش در نمایشگاه اتومبیل ژنـو در سال 2018 !
تولید همـ محدود هست و بیش تر از 500 دستگاه تولید نمیشه ، متاسفانه یک خبر بد واسه اون دسته از دوستان دارمـ که قصد خرید داشتن ... سولد آوت شده :D
همونطور که از اسمش پیداست مکلارن سنا در پاسداشت آیرتون سنـا تولید شده ...
راننده فرمول یک برزیلیـ که سه بار با مکلارن در سال هایـه 1988 و 1990 و 1991 قهرمان مسابقات فرمول یک شد !

Our family is extremely proud of the naming of the new Ultimate Series McLaren Senna
! This is the first project that really connects with Ayrton's racing spirit and performance

برونـو سنا برادرزاده آیرتون سنا !

مکلارن سنا 837 هزاردلـار قیمت داره و تحویلش همـ از سه ماهه سومـ 2018 شروع میشه .

---​
- فورتزا هورایزن 4 با بیش از 450 ماشین عرضه میشه
- با قابلیت Route Creator میتونین مسابقات دلخواه خودتون رو ایجاد کنین
- کاراکترتون رو میتونین کاستومایز کنین ... بیش تـر از 500 آیتمـ واسه این کار در اختیارتون هست
- برای اولین بار در تاریخ این مجموعه تو این شماره شما میتونین ملک و املاک بخرین که همین خرید همـ تاثیر داره تو روند گیمپلیه بازیـ و پرک ها ! بعنوان مثال شما یه کمپانیه تاکسیرانیـ میخرین ، ماموریت هاش رو انجامـ بدین جوایز متفاوت بهتون داده میشه
- کواپ تا شش نفر ساپورت میکنه و سرورهایـه 72 بازیکنه داره !
- اعلامـ شده که طبق رسمـ قدیمـ ، بازی دو تا DLC خواهد داشت
- حیات وحش همـ تو بازی هست و نقشش پررنگ تر از شماره 3 هست !
تا اینجا همین اطلاعات از بازیـ مشخص شده و باید منتظر موند دید که چه سورپرایزهایـه دیگه ای رو میکنن !

فورتـزا هورایزن در روز 2 اکتبر منتشر میشه و از همون روز اول عرضه همـ میاد رو سرویس گیمپَس !
اگه از همین الان پراوردر کنین Formula Drift Car Pack رو بصورت رایگان دریافت میکنین که میتونین همـ تو فورتزا موتوراسپورت هفت استفاده کنین و شماره جدید هورایزن !
دولوکس ادیشن فقط دیجیتالیـه و نسخه فیزیکی نخواهد داشت و شامل کارپس میشه ...
خود کارپس رو بخواین بخرین مجزا 30 $ قیمت داره
التیمیت ادیشن کامل ترین نسخه بازیـه مخصوصا امسال که شامل دو تا DLC همـ میشه که در آینده میاد !
قبلتر از این اکسپنشن ها مجزا فروخته میشدن و قیمت نسخه کاملـه کامل به 130 - 140$ همـ میرسید :D
التیمیت ادیشن کارپک ها رو داره به اضافه VIP Membership و دو تا DLC و دست رسیه زودتـر یعنی از 28 سپتامبر میتونین هورایزن تحربـه کنین !
یک نکته مهمـ : فورتزا هورایزن 4 تمامـا آنلاین نیست !!!

You can play offline if you wish , with Drivatars

رالف فولتن !

دیدن این تصویر همـ به همه پیشنهاد میشه ، از نظر من آرامبخش ترین تصویر دنیاست :D

DfXKhkZWkAA8Iar.jpg

آخرین ویرایش:

PS4 FAN

کاربر سایت
Sep 18, 2013
209
نام
Amin
سلام و عرض ادب
دوستان راه حلی برای پریدن بیرون از بازی پیدا نشد؟
واقعا آزاردهنده هست
:((:((:((:((:((:((:((
موقع بازی میخوای ران کنی برنامه msi after burner یا EVGA Precision X1 یا از اینجور بارنامه که مرتبت با کارت گرافیک هست ببندید

PS4 FAN

کاربر سایت
Sep 18, 2013
209
نام
Amin
آقا بخش آنلاین با IP ایران مشکل داره؟! چون بدون فیلشکن تست کردم به بخش آنلاین وصل نمیشه.
DNS داخل مودم رو ست کردم و XBOX Live وصله ولی بدون فیلشکن 100% پکت لاس میشه.
من با این dns پلی میدم مشکلی ندارم 178.22.122.100 فقط قسمت بالایی میزنم و پایینی رو خالی میزارم

• Like
Reactions: Sir Daniel

Mahdi444

کاربر سایت
Jan 10, 2016
653
نام
Ary
یه خبر جدیدی ظاهرا اومده که قراره 120 تا ماشین جدید اضافه کنن به بازی. یه چنین ساپورتی اصن باورنکردنیه :| فقط ای کاش فقط تمرکز رو ماشینا نباشه و مپ جدید هم تو دستور کار باشه

Sent from my G3112 using Tapatalk

• Like
Reactions: Ali Venom

behnampr

کاربر سایت
Jul 10, 2007
104
نام
بهنام
عزیزان من این بازی رو آفلاین بازی میکنم ...
به یه مشکل برخوردم :
بازی از یه جایی به بعد دیگه ماموریت و چلنج نمیده !! حدودا به یک سوم بازی رسیدم . آیا باید آنلاین بشم یا ... ؟

ArefTheGreat

کاربر سایت
Jul 7, 2009
1,179
نام
عارف واعظ قائمی
کسی نیست؟؟

دوست عزیز اگر مستقیم از خود استور ماکرو دانلود کردید راهی نیست، اگر با نرم افزار های دیگه لینک دانلود رو استخراج کردید و با دانلود منیجر دانلود کردید بازی رو، به راحتی فایل رو انتقال بدید به یک کامپیوتر دیگه و فرایند ریختن بازی رو مشابه کامپیوتر اصلی انجام بدید. (البته از اونجایی که راه دوم بدیهی هست، احتمالا شما مستقیم دانلود کردید و راه خاصی وجود نداره).
درباره سوال دوم هم بیرون پریدن اونجوری که من فهمیدم بیشتر برای افرادی که اشتراکی گرفتن بازی رو پیش اومده حالا من نمیدونم دلیلش دقیقا چی میتونه باشه.

سر قطعی اینترنت نشد آپدیت این هفته سری 16 رو کاور کنم و لایوش رو نگاه کنم! البته خیلی چیز خاصی نداشته، درکل 4 تا ماشین که مهمترینش هم Ferrari 488 pista بوده و همون هفته اول اومد و دیگه هم جز Auction House اگر پیدا بشه قابل دسترس نیست...
به هر شکل دیگه احتمالا همه خبر دارند، ولی اگر هم کسی هنوز خبردار نشده، بدونه که Toyota داره به بازی بر میگرده، البته همه ماشین ها یک جا اضافه نمیشه به بازی (به نظر مشابه زمانی که Porsche به نسخه 3 اضافه شد الان Toyota هم نوبت نوبتی در دسترس قرار بگیرند! اولی ماشین toyota هم Supra معروف هست که در روز 12 دسامبر از فروشگاه داخل بازی برای همه قابل دسترس هست! فعلا یک سری لیک هم از آپدیت سری 17 بیرون اومده که نوید از یک گیم مود جدید یا یک horizon story جدید داره! این عکسی هست که PG هر ماه یک هفته قبل معرفی آپدیت بعدی منتشر میکنه که Hint بده برای آپدیت بعدی، و این عکس مربوط میشه به آپدیت سری 17، احتمالا گیم مود جدید چیزی به اسم Eliminator خواهد بود همون طور که تو این عکس هم معلومه! Supra هم که تو یکی از مانیتور ها معلومه!
Update17.jpg

(اینم یک لینک از تحلیل این عکس که اکثرا پیشبینی های این Youtuber درست در میاد: https://www.youtube.com/watch?v=s5N5LSdhFyY )

ArefTheGreat

کاربر سایت
Jul 7, 2009
1,179
نام
عارف واعظ قائمی
خوب همون طور که تو لیک هفته پیش معلوم شده بود، و همچنین از پست بالای آقای محمد، دیشب فورزا LiveStream مربوط به آپدیت سری 17 رو به نمایش گذاشتند.
بزرگترین تغییر بازی تو این آپدیت، همین اضافه شدن مد Battle Royal یا Eliminator بوده که البته از اول آپدیت 16 داشته بهش هینت داده میشده (تقریبا تمام کامیون های حمل بار بازی تو این مدت با عکس این گیم مد آپدیت شده بودند).
به طور خلاصه مکانیزم عملکرد بازی تو این مد به صورت زیر هست:
در بازی در ابتدا 72 پلیر در یک مپ قرار دارند، و مطابق بقیه بازی های Battle Royal در ابتدا بازیکن ها فضای به نسبت بزرگی برای مانور دادن دارند و این فضا به مرور کاهش پیدا میکنه (اگر اشتباه نکنم حدود 20 دقیقه زمان میبره تا این فضا به حداقل مقدار خودش برسه). در ابتدا شما با ماشین هایی خیلی ساده در مپ بازی رو شروع میکنید، ماشین ها بر اساس پرفورمنس که دارند به 10 لول مختلف تقسیم میشند، و راه های متنوعی وجود داره که شما ماشین خودتون رو ارتقا بدید. به طور کلی این روش ها فعلا به دو دسته تقسیم میشند، دسته اول از راه انجام مسابقات Head-to-Head با دیگر بازیکن های موجود در مپ انجام میشه، و اگر شما برنده مسابقه باشید به شما انتخاب استفاده از یک ماشین لول بالاتر و یا ماشین شخص مقابل رو میده، نفر دوم هم متعاقبا از دور بازی حذف میشه. نحوه فعال شدن این مسابقات هم به صورت اتوماتیک هست و اگر یکی از بازیکن ها به فاصله مشخصی از نفر دوم برسه بازی به صورت اتوماتیک اون دو نفر رو وارد مسابقه Head-to-Head میکنه و شروع این مسابقه ها انتخابی نیست. روش دوم هم مشابقه Supply Drop ها هست، که خوب زمان گردش تو بازی ممکن هست به مناطقی برسید که با دود آبی مشخص شدند و اگر اولین نفر به این منطقه برسید ماشین شما هم لول آپ میشه. در نهایت مپ به مرور محدوده کمتری رو ساپورت میکنه تا در آخر به یک حداقل مقداری میرسه. بعد از این اگر مثلا 10 نفر بازیکن هنوز در بازی وجود داشته باشند بازی مدتی صبر میکنه، و بعد از اون یک ناحیه خاص از نقشه کلی FH4 رو مشخص میکنه و مشابه مسابقات Free Roam Rush هر کسی اول به اون محل برسه برنده نهایی بازی هست. مشخصا در این مرحله آخر اون محدودیت دسترسی هم که قبل تر اعمال شده بوده حذف میشه.

به جز مد بالا در این آپدیت 8 ماشین جدید به بازی اضافه میشه. که متاسفانه یا خوشبختانه 6 تا ماشین از این 8 تا ماشین کلی مربوط به کارخانه Renault میشه. یا توجه به اینکه تو این آپدیت تعداد نسبتا زیادتری ماشین به بازی اضافه شده، من این ماشین ها رو به دو دسته کلی تقسیم میکنم. یکی ماشین هایی که با پیشرفت تو رنکبندی کلی مسابقات Eliminator به شما داده میشه، یکی هم ماشین هایی که با کامل کردند Festival Playlist سری 17 قابل آزاد کردن هستند.
اولین ماشین Toyota Supra 98 هست که از فردا برای همه از دو راه متفاوت قابل دسترس هست. روش اول شما با یک بار بازی کردن مد بالا و لول آپ شدن تو سبک مسابقات Eliminator به صورت مجانی میشه به این ماشین دسترسی داشته باشید، روش دوم هم پرداخت 220،000 واحد پولی بازی در داخل AutoShow بازی هست. صدا این ماشین برخلاف نسخه های قبلی سری Forza دوباره ضبط شده و از کیفیت بالایی برخورداره.
دومین ماشینی که با پیشرفت تو مسابقات Eliminator و رسیدن به رنک 10 آزاد میشه Renault Megane R26.R 2008 هست. ماشین بعدی که جدید نیست ولی اولین باره برای همه افراد در دسترس قرار میگیره Porshce 911 GT3 RS Pre-order Edition هست و در رنک 20 این سری مسابقات قابل آزاد کردن هست. آخرین ماشین آزاد شده تو این حالت هم Mercury Cougar Eliminator هست و در رنک 24 قابل آزاد کردن هست.

ماشین هایی جدیدی که با بازی کردن Festival Playlist سری 17 قابل آزاد کردن هستند هم مطابق زیرند.
Renault Alpine A110 2017
Renault Clio 03
Renault Megane Rs 2018
Renault Clio 2016
Renault Clio 197

نکته جالب هم خوانی تعدادی از این ماشین ها با لیست لیک شده 120 تایی هفته پیش هست! که تا حدودی اون رو ساپورت میکنه!

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر