Xbox Forza Horizon 4

سازنده
Playground Games
تاریخ انتشار
September 2018
ناشر
Xbox
پلتفرم‌ها
  1. PC
  2. Xbox One
DfW4dzwW4AEVPcd.jpg

خب بالـاخره به آروزیـه دیرینـه امـ رسیدمـ ... :D

! Welcome to beautiful , historic Britain Horizon
دوستان و فورتزا فن هایـه عزیز طبق پیش بینیها شماره جدید هورایزن در کنفرانس E3 مایکروسافت رونمایی شد !
واقعا از هر نظـر فراتر از انتظارات ظاهر شد ... از فصول داینامیک بگیر یا دنیایه مشترک و قابلیت خرید خونـه و گاراژ
خب از کاور کار شروع کنیمـ : بعد از فورتـزا موتوراسپورت شماره پنج و مکلارن P1 باز قرعه دوباره به نامـ
مکلارن افتاد تا با McLaren Senna هوش از سر ببره ! مدل ماشین 2019 هست و به تعداد محدود تولید شده
معرفیش 10 دسامبر سال 2017 بود و رونماییه واقعیش در نمایشگاه اتومبیل ژنـو در سال 2018 !
تولید همـ محدود هست و بیش تر از 500 دستگاه تولید نمیشه ، متاسفانه یک خبر بد واسه اون دسته از دوستان دارمـ که قصد خرید داشتن ... سولد آوت شده :D
همونطور که از اسمش پیداست مکلارن سنا در پاسداشت آیرتون سنـا تولید شده ...
راننده فرمول یک برزیلیـ که سه بار با مکلارن در سال هایـه 1988 و 1990 و 1991 قهرمان مسابقات فرمول یک شد !

Our family is extremely proud of the naming of the new Ultimate Series McLaren Senna
! This is the first project that really connects with Ayrton's racing spirit and performance

برونـو سنا برادرزاده آیرتون سنا !

مکلارن سنا 837 هزاردلـار قیمت داره و تحویلش همـ از سه ماهه سومـ 2018 شروع میشه .

---​
- فورتزا هورایزن 4 با بیش از 450 ماشین عرضه میشه
- با قابلیت Route Creator میتونین مسابقات دلخواه خودتون رو ایجاد کنین
- کاراکترتون رو میتونین کاستومایز کنین ... بیش تـر از 500 آیتمـ واسه این کار در اختیارتون هست
- برای اولین بار در تاریخ این مجموعه تو این شماره شما میتونین ملک و املاک بخرین که همین خرید همـ تاثیر داره تو روند گیمپلیه بازیـ و پرک ها ! بعنوان مثال شما یه کمپانیه تاکسیرانیـ میخرین ، ماموریت هاش رو انجامـ بدین جوایز متفاوت بهتون داده میشه
- کواپ تا شش نفر ساپورت میکنه و سرورهایـه 72 بازیکنه داره !
- اعلامـ شده که طبق رسمـ قدیمـ ، بازی دو تا DLC خواهد داشت
- حیات وحش همـ تو بازی هست و نقشش پررنگ تر از شماره 3 هست !
تا اینجا همین اطلاعات از بازیـ مشخص شده و باید منتظر موند دید که چه سورپرایزهایـه دیگه ای رو میکنن !

فورتـزا هورایزن در روز 2 اکتبر منتشر میشه و از همون روز اول عرضه همـ میاد رو سرویس گیمپَس !
اگه از همین الان پراوردر کنین Formula Drift Car Pack رو بصورت رایگان دریافت میکنین که میتونین همـ تو فورتزا موتوراسپورت هفت استفاده کنین و شماره جدید هورایزن !
دولوکس ادیشن فقط دیجیتالیـه و نسخه فیزیکی نخواهد داشت و شامل کارپس میشه ...
خود کارپس رو بخواین بخرین مجزا 30 $ قیمت داره
التیمیت ادیشن کامل ترین نسخه بازیـه مخصوصا امسال که شامل دو تا DLC همـ میشه که در آینده میاد !
قبلتر از این اکسپنشن ها مجزا فروخته میشدن و قیمت نسخه کاملـه کامل به 130 - 140$ همـ میرسید :D
التیمیت ادیشن کارپک ها رو داره به اضافه VIP Membership و دو تا DLC و دست رسیه زودتـر یعنی از 28 سپتامبر میتونین هورایزن تحربـه کنین !
یک نکته مهمـ : فورتزا هورایزن 4 تمامـا آنلاین نیست !!!

You can play offline if you wish , with Drivatars

رالف فولتن !

دیدن این تصویر همـ به همه پیشنهاد میشه ، از نظر من آرامبخش ترین تصویر دنیاست :D

DfXKhkZWkAA8Iar.jpg

آخرین ویرایش:

ArefTheGreat

کاربر سایت
Jul 7, 2009
1,179
نام
عارف واعظ قائمی
سلام دوستان .چند تا سوال برام پیش اومده . من الان 5 ماه گیم پس معمولی دارم اگه گیم پس اولتیمیت 1 ماهه بگیرم جمعا 6 ماه گیم پس اولتیمیت گیرم میاد؟
اون وقت به نسخه اولیتمیت این بازی هم دسترسی دارم ؟ مثلا کار پس و VIP برام فعال میشه؟
و سوال اخر چرا قیمت ماشینایی که برای فروش میزارن از قیمت اصلیش بالاتره؟ مثلا چنتناریو قیمتش 2.3 میلیونه ولی برای فروش زیر 3 میلیون پیدا نمیشه .(هرچند خودم یدونه 1.2 میلیونی پیدا کردمو سریع خریدمش>:))

سلام دوست عزیز.
در مورد سوال اول شما من دقیقا از نحوه این تبدیل اطلاع ندارم، برای این سوال من کاربر @paradaimix رو با اجازه خودشون تگ کردم، ایشون در این باره خیلی بهتر مطلع هستند.

درباره سوال دوم ولی بله شما با داشتن Gamepass ultimate به تمام محتوای نسخه Ultimate edition این بازی دسترسی خواهید داشت.

سوال دوم خیلی دلیل خاصی نداره در واقع، (تا حدودی ملت دندون گرد مقصر هستند) تو یکی از آپدیت های جدید ماشین هایی که قیمتی که براشون میشه تعیین کرد با توجه به پیک زمانی تغییر میکنه. مثلا الان چون تو این سیسزن چنتناریو برای Festival playlist لازم هست قیمتش کمی بالا رفته، میزان عرضه هم البته ملاک هست. مثلا ماشین های خاصی که جایزه Festival Playlist های قبلی هستند قیمت های بالای دارند. در ابتدا ولی بازی اینجوری نبوده و در حالت عادی هر ماشین قیمت مشخصی داشته برای Auction house و قابلیت قیمت های پرت مثل الان نبوده (مگر اینکه Tuner لول بالایی داشته بودید که در اون حالت هر ماشینی رو به دلخواه حتی تا 20M هم میشد قیمت گذاشت). در هر صورت، سیستم جدید به نظرم از اون حالت قبلی بهتر هست و قیمت ماشینا نسبت به قبل بهتر شده. مثلا ماشین خیلی خاصی که تا الان کلا 2 بار در دسترس قرار داشته باید به قیمت خیلی خیلی بالایی فروش بره، که تو سیستم قدیم این امکان وجود نداشته.

دوستان علاقه مند به آنلاین بازی، این هفته دوباره BoneShaker به صورت جایزه playground event هفتگی در دسترس قرار گرفته! از دست ندید که در حال حاضر قوی ترین ماشین کلاس A برای آنلاین بازی هست! اگر همین الان هم دارید بازم از دست ندید چون بازم یکی از بهترین ماشین های dirt racing کلاس S1 هست! (تا 5 شنبه این هفته ساعت 7 شب وقت دارید ماشین رو آزاد کنید، ولی تجربه ثابت کرده هرچی به آخر هفته نزدیک میشم اینکه تیمی پیدا کنید که بتونه بازی کنه سخت تر میشه!)

• Like
Reactions: paradaimix and HK0

paradaimix

Dancing for Dessert Studio
کاربر فعال
Oct 7, 2012
2,253
سلام دوستان .چند تا سوال برام پیش اومده . من الان 5 ماه گیم پس معمولی دارم اگه گیم پس اولتیمیت 1 ماهه بگیرم جمعا 6 ماه گیم پس اولتیمیت گیرم میاد؟
اون وقت به نسخه اولیتمیت این بازی هم دسترسی دارم ؟ مثلا کار پس و VIP برام فعال میشه؟
و سوال اخر چرا قیمت ماشینایی که برای فروش میزارن از قیمت اصلیش بالاتره؟ مثلا چنتناریو قیمتش 2.3 میلیونه ولی برای فروش زیر 3 میلیون پیدا نمیشه .(هرچند خودم یدونه 1.2 میلیونی پیدا کردمو سریع خریدمش>:))
تا ماه پیش هر اشتراکی که میداشتید چه Xbox Live Gold و چه Game Pass، با خرید اشتراک Game Pass Ultimate کلش تبدیل به التیمیت میشد، پس احتمالا الان هم میشه. ولی بعد از این که اشتراک التیمیت بگیرید، کدهای اشتراک های دیگه به شکل زیر محاسبه میکنه. (علاوه بر اون، پروموشن جدید مایکروسافت به کاربرای جدید سرویس Ultimate، شش ماه اشتراک تریال Spotify هم میده. :D (تا 10 روز بعد از خرید یه کد براتون میفرسته))
After I join Xbox Game Pass Ultimate, can I still redeem Xbox Live Gold and Xbox Game Pass codes?

After you join the Xbox Game Pass Ultimate plan, you can continue to redeem Xbox Live Gold and Xbox Game Pass codes. These codes will automatically convert to Xbox Game Pass Ultimate at a ratio based on the ERP (Estimated Retail Price) of those codes.
Token says…You get…
1 month of Gold20 days of Ultimate
3 months of Gold50 days of Ultimate (1+ month)
6 months of Gold79 days of Ultimate (2+ months)
12 months of Gold4 months of Ultimate
24 months of Gold8 months of Ultimate
1 month of Xbox Game Pass (Console Games)20 days of Ultimate
3 months of Xbox Game Pass (Console Games)2 months of Ultimate
6 months of Xbox Game Pass (Console Games)4 months of Ultimate
12 months of Xbox Game Pass (Console Games)5 months of Ultimate
24 months of Xbox Game Pass (Console Games)10 months of Ultimate
1 month of Xbox Game Pass PC Games20 days of Ultimate

PEDRAMGOLCHIN

کاربر سایت
Jun 11, 2007
4,853
نام
پدرام
دوستان من همون اول بازی هستم و تازه شروع کردم،چندتا سوال داشتم:
۱.چطور میتونم ماشین بخرم؟
۲. بهترین روش دریفت کردن چیه؟ (فرمون G29 دارم)
۳. آموزشی برای حالت آفلاین وجود نداره؟

ArefTheGreat

کاربر سایت
Jul 7, 2009
1,179
نام
عارف واعظ قائمی
دوستان بخش تک نفره بازی اصولا پایانی داره ؟ یا Endless هستش ؟

من منظور شما رو درک نکردم از endless؟ اگر منظور خط داستانی خاصی هست که خیر و میشه از این نظر بازی رو endless در نظر گرفت. ولی اگر منظورتون اضافه شدن مسابقات جدیدتر هست، خیر، همون طور که دیروز گفتم بازی تعداد مشخصی از هر سبک رو داره، و با جلو رفتن تو اون سبک خاص مسابقه های بیشتری براتون باز میکنه.

دوستان من همون اول بازی هستم و تازه شروع کردم،چندتا سوال داشتم:
۱.چطور میتونم ماشین بخرم؟
۲. بهترین روش دریفت کردن چیه؟ (فرمون G29 دارم)
۳. آموزشی برای حالت آفلاین وجود نداره؟

سلام دوست عزیز!
1. کمی بازی رو جلوتر برید، خودتون متوجه خواهید شد. جدا مکانیزم پیچیده ای نداره که به مشکل برخورد کنید. شاید تنها پیشنهاد این باشه که برای خرید ماشین میشه به Auction House بازی هم مراجعه کرد، که اگر شانس داشته باشید ماشین مورد نظر به قیمت مناسبی پیدا میشه.
2. اول از همه یک ماشین خوب با Tune مناسب، اگر پک ماشین های Formula drift رو داشته باشید (که مجانی هم هستند) تقریبا تمام این ماشین ها برای دریفت کردن جواب گو هستند، (پیشنهاد من Viper که Tune ها رو یک نگاهی کنید، ماشین رو میشه از حالت اولیه خوش دست تر هم کرد). در ادامه Traction Control کلا خاموش باید باشه (پیشنهاد میشه تمام Assist ها باید خاموش بشه). حداقل، حداقل ماشین روی حالت Manual قرار بگیره، حالا اگر کلاچ کیک کردن برای دریفت هم بلد باشین Manual+Clutch و همین فکر کنم دیگه. بقیه میشه دست فرمون خدتون!
3. تو همون منوی بازی که بازی رو متوقف میکنید، Horizon Solo هست که آفلاینه! اینکه بازی چطوری به صورت کلی آفلاین باشه من خودم زیاد تجربه نکردم. فقط اگر دیدن که اول بازی شروع کرد Sync کردن پیشرفت های شما! به هیچ وجه کنسل نکنید و صبر کنید کار خودش رو انجام بده! در غیر این صورت در این مرحله سیو شما کامل پاک میشه.

HK0

کاربر سایت
Sep 4, 2018
25
خب منم با کمک دوستان گیم پس اولتیمیت گرفتم. فقط یه مشکلی که الان هست اینکه هیچکدوم از محتوای اضافی برام فعال نیست. =((چه داخل بازی چه داخل استور همشون پولیه
اینم راه حل خاصی داره یا مشکل یه چیز دیگه ست؟

Horror

Valar Morghulis
کاربر سایت
Mar 16, 2010
4,235
نام
Mohammad
من منظور شما رو درک نکردم از endless؟ اگر منظور خط داستانی خاصی هست که خیر و میشه از این نظر بازی رو endless در نظر گرفت. ولی اگر منظورتون اضافه شدن مسابقات جدیدتر هست، خیر، همون طور که دیروز گفتم بازی تعداد مشخصی از هر سبک رو داره، و با جلو رفتن تو اون سبک خاص مسابقه های بیشتری براتون باز میکنه.

دوست عزیز منظور من این بود که بعد از اتمام استوری ها و بخش های خاصی بیاد یک تیتراژ مانندی نشون بده و بخش تک نفره رو پایان بده

آقایون دو تا سوال

اول اینکه من تو یکی از استوری ها (داستانی تاکسی) در آخر یک Horizon Wheelspin از این خفناش (اسم دقیقش یادم رفت :D) به دست آوردم ولی بازی نمیدونم باگ شد یا چی بهم ندادش ! میشه جوری زندش کرد ؟ بد گیر کرده تو گلوم :))‌ براش زحمت کشیدم
دوم اینکه من از فیلتر شکن استفاده میکنم از قرار معلوم این بازی به هیچ سراطی مستقیم نیست با آی پی ایران شما راه حل خاصی برای این مشکل سراغ دارید ؟ میشه کاریش کرد ؟

آخرین ویرایش:

ArefTheGreat

کاربر سایت
Jul 7, 2009
1,179
نام
عارف واعظ قائمی
خب منم با کمک دوستان گیم پس اولتیمیت گرفتم. فقط یه مشکلی که الان هست اینکه هیچکدوم از محتوای اضافی برام فعال نیست. =((چه داخل بازی چه داخل استور همشون پولیه
اینم راه حل خاصی داره یا مشکل یه چیز دیگه ست؟

شما درست میفرمایید و من اشتباه اطلاع داده بودم، من فکر میکردم Gamepass Ultimate به نسخه کامل بازی های اجازه دسترسی میده، ولی در واقع اینطور نیست. این قضیه فقط به نظر درباره Gears5 صادق بوده. در واقع فرقی نداره شما مشترک نسخه Ultimate gamepass باشید یا Basic در هر دو مورد فقط اجازه دسترسی به Forza Horizon 4 Standard edition به شما داده میشه. من برای اطمینان باز از ساپورت ماکرو هم پرسیدم و دقیقا همین رو گفتند فقط با gamepass ultimate قیمت نسخه ultimate 80 دلار برای شما تمام میشه.. شما اگر پشیمون شدین همین امروز میشه Refund انجام بدین. شرمنده بابت اطلاعات ناقصی که دادم.

دوست عزیز منظور من این بود که بعد از اتمام استوری ها و بخش های خاصی بیاد یک تیتراژ مانندی نشون بده و بخش تک نفره رو پایان بده

آقایون دو تا سوال

اول اینکه من تو یکی از استوری ها (داستانی تاکسی) در آخر یک Horizon Wheelspin از این خفناش (اسم دقیقش یادم رفت :D) به دست آوردم ولی بازی نمیدونم باگ شد یا چی بهم ندادش ! میشه جوری زندش کرد ؟ بد گیر کرده تو گلوم :))‌ براش زحمت کشیدم
دوم اینکه من از فیلتر شکن استفاده میکنم از قرار معلوم این بازی به هیچ سراطی مستقیم نیست با آی پی ایران شما راه حل خاصی برای این مشکل سراغ دارید ؟ میشه کاریش کرد ؟

از این نظری که شما میفرمایید بازی endless هست، و مثلا بعد از کامل کردن نقشه باز هم میشه به گردش تو بازی مشغول شد، و یا مسابقه های Festival Playlist رو انجام داد (بعد از هر سیکل فصل ها کلا Festival Playlist عوض میشه این سری که الان ما توش هستیم سری 14ام هست).

سوال اول رو اگر بعد از انجام آخرین مرحله نداده، فکر کنم داغش بمونه براتون. من تجربه مشابه شما تو گرفتن جایزه های مسابقه های رنک سری 13 داشتم که یک سری جایزه هارو که خیلی هم دلم رو براشون صابون زده بودم بهم نداد...
درباره سوال دوم از DNS های Shecan.ir استفاده کنید، مشکل تحریم رو حل میکنه. من خودم برای بازی همیشه DNS خودم رو تغییر میدم و بعدش به حالت عادی بر میگردونم.

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: Horror and HK0

SaeedKING

کاربر سایت
May 2, 2015
759
نام
Saeed
سلام و درود. دوستان من چند روزیه نشستم پای بازی‌. الان قدم به قدم انقدر آیکونهای روی نقشه زیاد شده که وقتی میبینم سرم گیج میره.8-}@-) ظاهرا مسابقه‌هایی که برنده میشیم هم رو نقشه میمونن. نمیدونم مسابقاتو از کدوم ادامه بدم؟ زمستونم شده و چندین ساعت توش بودم، چند تا خونه خریدم و influence زیاد کردم اما فصل عوض نمیشه چرا؟ لول ۵۶ هستم. از لحاظ لول سقفی نداره بازی؟

• Like
Reactions: kamyy

ArefTheGreat

کاربر سایت
Jul 7, 2009
1,179
نام
عارف واعظ قائمی
سلام و درود. دوستان من چند روزیه نشستم پای بازی‌. الان قدم به قدم انقدر آیکونهای روی نقشه زیاد شده که وقتی میبینم سرم گیج میره.8-}@-) ظاهرا مسابقه‌هایی که برنده میشیم هم رو نقشه میمونن. نمیدونم مسابقاتو از کدوم ادامه بدم؟ زمستونم شده و چندین ساعت توش بودم، چند تا خونه خریدم و influence زیاد کردم اما فصل عوض نمیشه چرا؟ لول ۵۶ هستم. از لحاظ لول سقفی نداره بازی؟

سلام دوست عزیز!

میشه گفت نسخه 4 نسبت به نسخه 3 خیلی تو این مورد بهتر شده! تو نسخه قبلی اونجوری که یادمه مسابقات خیلی بیشتر از اینم بوده! مسابقه هایی که برنده میشد هم دور مسابقه نگاه کنید یک حالت طلایی میشه آیکون که نشون میده اون مسابقه کامل شده (مگر اینکه شما مسابقه های مربوط به Festival Playlist اون هفته رو انجام داده باشید!). فصل های بازی در حال حاضر هر پنج شنبه ساعت 7 شب به وقت تهران عوض میشه و فصل بعدی بهار هست که میشه آخرین فصل آپدیت 14 بازی! لول بازی هم فکر کنم سقف داره ولی حالا حالا ها کار داره! شما فعلا به لول 200 برسید یک ستاره کنار اسم شما میاد و دوباره لول شما از یک شروع میشه، سری بعد به لول 300 برسید دوباره ریست میشه ولی کناره ستاره اسمتون عدد 2 میاد. به همین صورت لول بازم آرام آرام بالاتر میره. من تا 9 ستاره دیدم (حتی اگر اشتباه نکنم یک بار 10 ستاره هم دیده بودم). لول 56 تازه اولای بازیه!

***PG تویت جدیدشون که درباره آپدیت بعدی Hint میدهند رو منتشر کرده! از الان حضور Bugatti Divo رو تایید شده بدونید! هفته بعد هم فکر کنم دوشنبه یا شاید سه شنبه livestream مربوط به آپدیت سری 15 پخش میشه***

• Like
Reactions: HK0 and SaeedKING

SaeedKING

کاربر سایت
May 2, 2015
759
نام
Saeed
سلام دوست عزیز!

میشه گفت نسخه 4 نسبت به نسخه 3 خیلی تو این مورد بهتر شده! تو نسخه قبلی اونجوری که یادمه مسابقات خیلی بیشتر از اینم بوده! مسابقه هایی که برنده میشد هم دور مسابقه نگاه کنید یک حالت طلایی میشه آیکون که نشون میده اون مسابقه کامل شده (مگر اینکه شما مسابقه های مربوط به Festival Playlist اون هفته رو انجام داده باشید!). فصل های بازی در حال حاضر هر پنج شنبه ساعت 7 شب به وقت تهران عوض میشه و فصل بعدی بهار هست که میشه آخرین فصل آپدیت 14 بازی! لول بازی هم فکر کنم سقف داره ولی حالا حالا ها کار داره! شما فعلا به لول 200 برسید یک ستاره کنار اسم شما میاد و دوباره لول شما از یک شروع میشه، سری بعد به لول 300 برسید دوباره ریست میشه ولی کناره ستاره اسمتون عدد 2 میاد. به همین صورت لول بازم آرام آرام بالاتر میره. من تا 9 ستاره دیدم (حتی اگر اشتباه نکنم یک بار 10 ستاره هم دیده بودم). لول 56 تازه اولای بازیه!

***PG تویت جدیدشون که درباره آپدیت بعدی Hint میدهند رو منتشر کرده! از الان حضور Bugatti Divo رو تایید شده بدونید! هفته بعد هم فکر کنم دوشنبه یا شاید سه شنبه livestream مربوط به آپدیت سری 15 پخش میشه***
ممنون از راهنماییتون دوست عزیز. این عوض شدن فصلها روی نسخه کرک شده هم پنجشنبه‌ها انجام میشه؟ با جلوتر کشیدن تقویم ویندوز میشه زودتر به فصل دلخواه رسید؟! من نسخه کرک شده دارم، همه مسابقاتی که روی نقشه هستن قابل انجام هستن یا محدویت وجود داره؟ من چند تاشو دیدم برای دسترسی براش چند دقیقه تایمر معکوس گذاشته بود یا مینویسه Find team، اینا چجوریه؟ در مورد کلاس ماشینها (A,B,S1,...) من اطلاعاتی ندارم، اینها مخفف چیزی هستند؟ اگر میشه در این مورد هم توضیحاتی بفرمایید.

Horror

Valar Morghulis
کاربر سایت
Mar 16, 2010
4,235
نام
Mohammad
دوستان دو سوال

اول اینکه میشه به نوعی فصل ها رو دستی عوض کرد
بازی من خیلی وقته تو زمستون گیر کرده خسته شدم :D

دوم اینکه راهی داره فست ترااول رایگان بشه ؟ اون خونه دو میلیونیه که به همه جا میتونی فست تراول داشته باشی رو باز کردم ولی بازم هر بار ۱۰ هزار تا کم میکنه.

HK0

کاربر سایت
Sep 4, 2018
25
دوستان دو سوال

دوم اینکه راهی داره فست ترااول رایگان بشه ؟ اون خونه دو میلیونیه که به همه جا میتونی فست تراول داشته باشی رو باز کردم ولی بازم هر بار ۱۰ هزار تا کم میکنه.
سوال اول رو نمیدونم دقیق شدنیه یا نه ولی فک کنم با بلوپرینت میشه مسابقه ها رو توی فصل و ساعت دلخواه تنظیم کرد(قبل هر مسابقه توی منویی که نوع ماشین رو انتخاب میکنی گزینه بلوپرینت هست) ولی حالت چرخیدن توی مپ رو نمیدونم واقعا. حالا یه روز دیگه تحمل کنی میریم توی بهار :D:D

سوال دوم هم باید 50 تا Board مربوط به فست تراول رو بشکنی. هر کدوم 2% قیمتو کمتر میکنه. بجز یدونه که باید سطح Danger Signت بالا باشه بقیه راحت قابل دسترسین. اینم لینک ویدیو مکان بردها

SaeedKING

کاربر سایت
May 2, 2015
759
نام
Saeed
آقا من تست کردم اوکیه. تاریخ سیستمو بکشید جلو فصلها عوض میشن! به ازای هر یک هفته که بکشید جلوتر، یک فصل میرید جلوتر :D

MASHIN

کاربر سایت
Aug 24, 2012
597
نام
KAMRAN
سلام دوستان الان دو سه روزه داعم از سرورهای انلاین فورزا ادونچر لفت میخورم مدام!!!! مشکل از کجاست؟؟!! از دی ان اسهای شکن استفاده میکنم، شمام این مشکلو دارین؟؟؟؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر