Xbox Forza Horizon 4

سازنده
Playground Games
تاریخ انتشار
September 2018
ناشر
Xbox
پلتفرم‌ها
  1. PC
  2. Xbox One
DfW4dzwW4AEVPcd.jpg

خب بالـاخره به آروزیـه دیرینـه امـ رسیدمـ ... :D

! Welcome to beautiful , historic Britain Horizon
دوستان و فورتزا فن هایـه عزیز طبق پیش بینیها شماره جدید هورایزن در کنفرانس E3 مایکروسافت رونمایی شد !
واقعا از هر نظـر فراتر از انتظارات ظاهر شد ... از فصول داینامیک بگیر یا دنیایه مشترک و قابلیت خرید خونـه و گاراژ
خب از کاور کار شروع کنیمـ : بعد از فورتـزا موتوراسپورت شماره پنج و مکلارن P1 باز قرعه دوباره به نامـ
مکلارن افتاد تا با McLaren Senna هوش از سر ببره ! مدل ماشین 2019 هست و به تعداد محدود تولید شده
معرفیش 10 دسامبر سال 2017 بود و رونماییه واقعیش در نمایشگاه اتومبیل ژنـو در سال 2018 !
تولید همـ محدود هست و بیش تر از 500 دستگاه تولید نمیشه ، متاسفانه یک خبر بد واسه اون دسته از دوستان دارمـ که قصد خرید داشتن ... سولد آوت شده :D
همونطور که از اسمش پیداست مکلارن سنا در پاسداشت آیرتون سنـا تولید شده ...
راننده فرمول یک برزیلیـ که سه بار با مکلارن در سال هایـه 1988 و 1990 و 1991 قهرمان مسابقات فرمول یک شد !

Our family is extremely proud of the naming of the new Ultimate Series McLaren Senna
! This is the first project that really connects with Ayrton's racing spirit and performance

برونـو سنا برادرزاده آیرتون سنا !

مکلارن سنا 837 هزاردلـار قیمت داره و تحویلش همـ از سه ماهه سومـ 2018 شروع میشه .

---​
- فورتزا هورایزن 4 با بیش از 450 ماشین عرضه میشه
- با قابلیت Route Creator میتونین مسابقات دلخواه خودتون رو ایجاد کنین
- کاراکترتون رو میتونین کاستومایز کنین ... بیش تـر از 500 آیتمـ واسه این کار در اختیارتون هست
- برای اولین بار در تاریخ این مجموعه تو این شماره شما میتونین ملک و املاک بخرین که همین خرید همـ تاثیر داره تو روند گیمپلیه بازیـ و پرک ها ! بعنوان مثال شما یه کمپانیه تاکسیرانیـ میخرین ، ماموریت هاش رو انجامـ بدین جوایز متفاوت بهتون داده میشه
- کواپ تا شش نفر ساپورت میکنه و سرورهایـه 72 بازیکنه داره !
- اعلامـ شده که طبق رسمـ قدیمـ ، بازی دو تا DLC خواهد داشت
- حیات وحش همـ تو بازی هست و نقشش پررنگ تر از شماره 3 هست !
تا اینجا همین اطلاعات از بازیـ مشخص شده و باید منتظر موند دید که چه سورپرایزهایـه دیگه ای رو میکنن !

فورتـزا هورایزن در روز 2 اکتبر منتشر میشه و از همون روز اول عرضه همـ میاد رو سرویس گیمپَس !
اگه از همین الان پراوردر کنین Formula Drift Car Pack رو بصورت رایگان دریافت میکنین که میتونین همـ تو فورتزا موتوراسپورت هفت استفاده کنین و شماره جدید هورایزن !
دولوکس ادیشن فقط دیجیتالیـه و نسخه فیزیکی نخواهد داشت و شامل کارپس میشه ...
خود کارپس رو بخواین بخرین مجزا 30 $ قیمت داره
التیمیت ادیشن کامل ترین نسخه بازیـه مخصوصا امسال که شامل دو تا DLC همـ میشه که در آینده میاد !
قبلتر از این اکسپنشن ها مجزا فروخته میشدن و قیمت نسخه کاملـه کامل به 130 - 140$ همـ میرسید :D
التیمیت ادیشن کارپک ها رو داره به اضافه VIP Membership و دو تا DLC و دست رسیه زودتـر یعنی از 28 سپتامبر میتونین هورایزن تحربـه کنین !
یک نکته مهمـ : فورتزا هورایزن 4 تمامـا آنلاین نیست !!!

You can play offline if you wish , with Drivatars

رالف فولتن !

دیدن این تصویر همـ به همه پیشنهاد میشه ، از نظر من آرامبخش ترین تصویر دنیاست :D

DfXKhkZWkAA8Iar.jpg

آخرین ویرایش:

masoud21

کاربر سایت
Nov 10, 2017
17
سلام
وقتتون بخیر
من تازه نسخه اشتراک آنلاین رو خریدم و بی نهایت مبتدی هستم
سوال اول:
تازه لول من شد 2 ولی توی یکسری حرکات هنوز لول 1 هست چرا؟
سوال دوم :
چه موقع قسمت آنلاین فعال میشه؟
ممنونم

Attachments

• ff.jpg
    ff.jpg
    425.6 KB · مشاهده: 12

HK0

کاربر سایت
Sep 4, 2018
25
سلام
وقتتون بخیر
من تازه نسخه اشتراک آنلاین رو خریدم و بی نهایت مبتدی هستم
سوال اول:
تازه لول من شد 2 ولی توی یکسری حرکات هنوز لول 1 هست چرا؟
سوال دوم :
چه موقع قسمت آنلاین فعال میشه؟
ممنونم

درود بر شما.
منم یکم مبتدیم ولی تا جایی که بتونم راهنمایی میکنم تا بیشتر از این بازی شاهکار لذت ببرین.

در مورد سوال اول باید بگم که لول کلی بجز اوایل بازی به اون صورت زیاد مهم نیست (همونی که شما تازه 2 شدید.فقط با هر بار لول اپ شدنش یدونه wheelSpin گیرتون میاد که توش به صورت شانسی پول ، ماشین ، لباس یا حرکات مختلفی برای شخصیتتون باز میشه) .مهم اون ریز لول ها هستن :D برای اینکه لول اون هارو ببرین بالا باید توی همون بخش مراحلش رو انجام بدید. و هر بار که لولشون بالا میره مراحل جدید تر از همون حالت مسابقه یا فعالیت باز میشه .من این ریز لول هارو باز به 3 بخش تقسیم میکنم :D

1- مسابقات مختلف مثل Road Racing که بیشترشون روی زمین آسفالت انجام میشه یا Dirt Racing که بیشترشون توی مسیر های خاکی انجام میشه. اینا رو با انجام دادن مسابقه هاشون میشه لول آپ کرد.هر کدوم از این مسابقه ها هم جوایز خاص خودشون رو دارن که شامل ماشین مخصوص همون حالت مسابقه میشه.

2- فعالیت های مختلف (اسمشون توی بازی PR Stunt) مثل Speed Trap که باید با سرعت بالا از بین دوربینا رد شی.اینا لول آپ کردنشون یکم فرق داره . با یه مثال بهتر میتونم توضیح بدم.شما یه Speed Trap رو فرض کن که میگه اگه با سرعت 90 تا رد شی 1 ستاره میگیری ، با 125 تا 2 ستاره و با 160 تا 3 ستاره .خلاصه اینکه شما با ستاره گرفتن میتونی لول این فعالیت هارو بالاتر ببری :D توی مپ اگه بری روی ایکنشون میگه که برای 3 ستاره کردن چه عددی لازمه.

3- ی سری هم هستن ک حالت داستانی داره که با ایکن های زرد رنگ توی نقشه نشون داده میشن. ایناهم با ستاره گرفتن لول آپ میشن ولی هر کدوم ممکنه کار های مختفی ازت بخواد مثلا یه مرحله میگه باید توی 2 دیقه به مقصد برسی مرحله بعدش بگه بدون اینکه ماشین صدمه ببینه و سرعتت بالای 90 بمونه، برس به مقصد. هر مرحله هم یه ماشین جدا میده برای انجام دادن همون مرحله (حیف که ماشینارو نمیده برای خودمون :)):-")

و اما سوال دومتون
اوایل بازی یجورایی بخش اموزشی بازیه. شما باید لول اصلی خودتونو با انجام مسابقه و فعالیت های مختلف بالا ببری تا وارد فصل بعدی بشی، بعد از اینکه هر 4 فصل رو تجربه کردی، تازه بازی اصلی شروع میشه و مجوز انلاین بازی کردن هم بدست میاری. تقریبا 4-3 ساعت طول میکشه،حالا شاید یکم کمتر یا بیشتر :D:D

اگه جایی هم اشتباه گفتم دوستان حرفه ای تر بیان اصلاحش کنن:)

ArefTheGreat

کاربر سایت
Jul 7, 2009
1,179
نام
عارف واعظ قائمی
خوب همان طور که انتظار میرفت، آپدیت سری 15 بازی هم دو روز پیش (دوشنبه 21 Oct) معرفی شد! (اعلام کردند آپدیت این بار کمی با تاخیر آنلاین میشه بر خلاف همیشه که چهارشنبه صبح ها در دسترس بوده، ولی برای پنج شنبه و شروع سری 15 در دسترس خواهد بود)

مثل همیشه بازم بهینه سازی ها، محتوا و ماشین های جدید به بازی اضافه شده!

ماشین های جدید اضافه شده به ترتیب فصل ها به صورت زیر هستند:

فصل تابستان:

Rossion Q1 که اگر اشتباه نکنم جایزه Playground Games فصل تابستان هست (احتمال زیاد به علت سبک بودن زیاد این ماشین، یکی از ماشین های رقابتی تو سبک آنلاین میشه برای کلاس S1 و شاید حتی کلاس A)
Rossion Q1 2010.jpg

دوستانی هم که از دو سیزن پیش 2018 Italian Design Zerouno رو از دست داده بودند، دوباره شانس گرفتنش رو پیدا میکنند تو این فصل(در قالب یکی از سری مسابقه های Festival playlist این فصل)، به خصوص که سری پیش جایزه Trail event بوده و شاید بعضیا سر هم تیمی های بد قسمت نشده بوده آزادش کنند.
(این ماشین بهترین ماشین کلاس S1 حساب نمیشه، ولی ماشین خیلی خوش دستی هست و در کل داشتنش خالی از لطف نیست)
ID Zerouno 2018.jpg

فصل پاییز:

ماشین جدیدی که تو این فصل اضافه میشه Bugatti Divo 2019 هست، برای آنلاک کردن ماشین هم کافی Festival playlist این فصل رو 50 درصد برسونید، میشه گفت این ماشین نسخه قابل استفاده Chiron برای مسابقه ها هست و Downforce بیشتری نسبت Chiron داره و برای همین خوس دست تر هست، ولی به همین دلیل انتظار اون Top Speed برادرش رو نمیشه ازش داشت. (این ماشین تو Livestream مشکل پیش اومده بوده و به صورت Common نمایش داده شده که صحبت شد که در آپدیت وقتی بیاد این مشکل حل میشه و Legendary خواهد بود.)
Bugatti Divo 2019.jpg

این فصل هم مثل فصل قبل باز یکی از ماشین های خیلی خاص که قدیم به صورت محدود اضافه شده بوده، به صورت جایزه Trail event فصل پاییز بر گشته! این ماشین هم چیزی نیست جز Rimac C2 2019! این ماشین اولین ماشین الکتریکی FH4 بوده و یکی از سریع ترین ماشین ها برای مسابقه های Drag هست در حال حاضر!
Rimac C2 2019.jpg

فصل زمستان:

ماشین اضافه شده در این فصل BMW M3 GTS 2010 هست. قابل اشاره هست که این ماشین آخرین بار به عنوان یکی از DLC های FH1 در این سری حضور داشته و بعد از مدت به نسبت طولانی به سری دوباره برگشته! برای آزاد کردنش هم فقط لازم هست یکی از Seasonal event های مربوط به این فصل رو انجام بدید!
BMW M3 GTS 2010.jpg

این فصل ماشین خیلی خاص دیگه ای رو از نظر من نداشت که بخوام اشاره کنم (گرچه بازهم از ماشین های Festival Playlist قبلی یک سری تکرار شدن، ولی از نظر من خیلی چیز خاصی نبودند که اشاره کنم).

فصل بهار:

آخرین ماشین اضافه شده به این آپدیت هم Koenigsegg CCGT 2008 هست. برای آزاد کردنش هم کافیه فصل بهار رو 50 درصد کنید!
Koenigsegg CCGT 2008.jpg

به جز ماشین هایی که اشاره کردم، آخرین Horizon Story و چهارمین Business بازی هم تو این آپدیت به بازی اضافه میشه! این سری داستان درباره Alex هست (یکی از NPC های بازی) که شما رو برای گرفتن ماشین معمولی مردم میفرسته و بعد از upgrade کردن شما باید تو یک مدت زمان مشخص ماشین رو به فرد مورد دوباره برسونید. جایزه کامل کردن این Story هم اگر اشتباه نکنم Koenigsegg Agera RS هست، که قبل تر از این فقط این ماشین از راه داشتن Car Pass قابل آزاد کردن بوده حالا دیگه برای همه قابل دسترسی هست.(یک مقدار من شخصا نا امید شدم، رسما اولین ماشین Car Pass بوده و از اول تو بازی بوده، باید یک ماشین جدید هم برای این اضافه میکردند).

در ادامه افرادی که از track-tor برای مسابقه های کلاس B و یا BoneShaker برای کلاس A استفاده میکردند (مثل خودم) خبردار باشید که قرار هست برای مسابقه های آنلاین از سیزن بعدی محدودیت های قرار داده بشه که بعضی ماشین ها قابل انتخاب نباشند! (البته سری 16 این اتفاق خواهد افتاد).

آخرین ویرایش:

Arsalan_xe

کاربر سایت
Apr 11, 2019
600
من انلاينش رو خيلي دوست داشتم ولي بخاطر اين وضع نت دوسه بار تا استانه خورد كردن تي وي پيش رفتم كه ديگه گذاشتمش كنار.
اين اكسپنشن لگو كلا ضد حال بدي بود هرچي با fortune island حال كردم اين بي خود بود.
كلا قسمت افلاين بازي راحت دوماه سرگرم ميكنه ادمو

• Like
Reactions: ArefTheGreat

ArefTheGreat

کاربر سایت
Jul 7, 2009
1,179
نام
عارف واعظ قائمی
من انلاينش رو خيلي دوست داشتم ولي بخاطر اين وضع نت دوسه بار تا استانه خورد كردن تي وي پيش رفتم كه ديگه گذاشتمش كنار.
اين اكسپنشن لگو كلا ضد حال بدي بود هرچي با fortune island حال كردم اين بي خود بود.
كلا قسمت افلاين بازي راحت دوماه سرگرم ميكنه ادمو

خدارو شکر سر وضعیت نت من تو این بازی تجربه بد زیاد ندارم (بر خلاف بازی هایی مثل R6S). مشکل اصلی سر این هست که اصلا وصل بشه یا نه، بقیه اکی بوده. به شدت هم آنلاین بازی هنوزم برای من جذابه. با اینکه خیلی Skill ندارم ولی به نسبت رانندگیم هم بدک نیست و مخصوصا وقتی با بازیکن های رنک پایینتر مچ میک میشم! >:) از طرف دیگه انقدر سر همین وصل شدن به سرور های بازی مشکل کشیدم که نگو (مدتی هست هم فقط سر همین بازی دیگه از آنتی ویروسی که کلی هم خرجش کرده بودم استفاده نمیکنم.)

درباره اکسپنشن لگو موافقم، انقدرا جذاب نبوده! به نظر منم Fortune Island خیلی بهتر بود. یکی از مشکل های بزرگ هم هنوز اینه که از این همه مسابقه تو این دوتا مپ برای مد های آنلاین اصلا استفاده نمیشه. همین GeOW4 هم با اینکه season pass فقط مپ آنلاین میداد اگر تو صف قرار میگرفت میزاشت همه از مپ های DLC استفاده کنند، ولی به صورت انتخابی به اونا اجازه نمیداده. الان هم میشه آنلاین رو برای همه آزاد کرد، فقط گردش تو مپ و بازی کردن مسابقه ها به صورت انتخابی رو جلوگیری کنه،به نظر من اکی هست.

بازی به شدت در کل لذت بخشه! همون بخش آفلاینش با این همه ماشین جدیدی که میاد کلی ارزش داره آدم دوباره بهش سر بزنه! اگر اشتباه نکنم تا الان نزدیک 140 تا ماشین به بازی اضافه شده که فقط نصف اونا مختص Car Pass بوده و بقیه رو همه میشده آزاد کنند. که بسیار این حرکتشون هم پسندیده هست!

الان هم نگاه کنیم هنوز هم بازی رقیب آنچنانی نداره! Grid 2019 تازه اومده، در حد نسخه اول به نظر من جذاب نیست، ولی بازم تجربه بدی ارائه نمیده و من از اون هم لذت میبرم. هندلینگ بازی به شدت نیاز به دست کاری داره و با تنظیمات پیشفرض اگر ماشین یک لحظه از کنترل خارج بشه تقریبا نمیشه جمعش کرد. پیست های بازی فعلا به نظر من کم هست، حتی یک سری پیست های نسخه سال 2008 هم اینجا دیگه وجود ندارند! یکی دیگه از چیز هایی که من تو نسخه اصلی دوست داشتم اون مسابقات مثلا 24 ساعته تو پیست Le Mans بوده (در اصل فکر کنم 24 دقیقه میشد که چرخه شب و روز داشته) و مسابقه به 4 گروه 6 نفره از کلاس های مختلف تقسیم میشد. تو این نسخه کلا اون پیست در دسترس نیست! درکل خیلی پیست های مطرح که تو قبلی بوده اینجا وجود نداره.... فیزیک بازی با اینکه قشنگ هست ولی حتی با روشن کردن Damage مثلا واقعی هم اونقدرا مثل نسخه قبل رو ماشین تاثیر خاصی نداره، تو نسخه قدیم بسته به ضربه ماشین اگر موتور آسیب دیده بود از نظر performance ضعف پیدا میکرد، اگر سیستم جلو بندی صدمه میدید به یک صورت دیگر و ..... ولی اینجا خیلی دیگه این خبرا نیست.
آنلاینش ولی کلا پکیده و اول اینکه پلیر زیاد نداره و بعد از اون هم بشدت بی نظم هست و باید سیستم پنالتی براش در نظر گرفته بشه. در کل هسته خوبی داره ولی مشکلاتی هم داره که اگر ساپورت درست بشه به نظر من میشه خودش رو بکشه بالا. (حیف تاپیک مخصوص به خودش به کل نداره).

به جز اون هم NFS: Heat هست که اونم با اینکه در حال حاضر بد نیست به نظر. ولی شک دارم اون استودیو Ghost Game بتونه یک بازی به این تر و تمیزی در بیاره. آنلاین نسخه قبل که با اون سیستم تیون کردن کارتی بسیار بد از آب در اومده بود. این رو باید صبر کرد و دید چطور میشه. ولی در کل انتظار FH نباید از اون استودیو داشت، یک بازی فانی هست برای خودش نهایت 30-20 ساعت آدم رو درگیر میکنه و میره کنار.

A7A

کاربر سایت
Nov 30, 2016
883
دوستان این بازی هنوز هم در سنجش با فورزا سه،ماشین های کم تری دارن ؟ یادمه ب ام و e24 نداشت.. جلو کالکشن وحشتناک فورزا سه.

ArefTheGreat

کاربر سایت
Jul 7, 2009
1,179
نام
عارف واعظ قائمی
دوستان این بازی هنوز هم در سنجش با فورزا سه،ماشین های کم تری دارن ؟ یادمه ب ام و e24 نداشت.. جلو کالکشن وحشتناک فورزا سه.

بازی در ابتدا 450 ماشین داشته (نسبت 500 ماشین forza 3 در نسخه کاملش). با آپدیت های بازی و Car Pass در حال حاضر فکر کنم یا خیلی نزدیک به 600 ماشین رسیده یا 600 تا رو هم رد کرده. (که بیش از نصف ماشین های جدید مجانی هستند.) حالا ممکنه یک سری ماشین ها مثل BMW E24 هنوزم تو این بازی وجود نداشته باشند. (البته این ماشین تو FH3 بوده، ارزش FH3 از این نظر بالا هست چون آخرین نسخه بازی بوده که Toyota رو داشته و با اینکه کم کاستی هایی نسبت به نسخه 4 داره بازم ارزش بالایی داره). ولی بازم لیست بدی نداره، و BMW مشابه E24 (از نظر ظاهری) همین الان هم تو بازی هست. در کل جای بعضی ماشین ها شاید خالی باشه، ولی خیلی از ارزش بازی کم نمیکنه. تو این تاپیک هم میشه ماشین های مورد علاقه خودتون رو پیشنهاد بدید و جدا ترتیب اثر داده میشه اگر در خواست های مشابه شما زیاد باشه! مثال هایی که من دیدم تا الان جواب داده Apollo IE، Rimac Concept two و یا همین Bugatti Divo هست که این ماه اضافه شده. موارد دیگه هم بوده ولی اینا تو چشم من بولد تر بودند. (در کل ساپورت بسیار عالی دارند از بازی من فکر نمی کردم Bugatti Divo تو این نسخه کلا بیاد، به نظرم میرفت برای FH5)
Forza Horizon 4 Car Wishlists Thread - Forza Motorsport Forums

A7A

کاربر سایت
Nov 30, 2016
883
بازی در ابتدا 450 ماشین داشته (نسبت 500 ماشین forza 3 در نسخه کاملش). با آپدیت های بازی و Car Pass در حال حاضر فکر کنم یا خیلی نزدیک به 600 ماشین رسیده یا 600 تا رو هم رد کرده. (که بیش از نصف ماشین های جدید مجانی هستند.) حالا ممکنه یک سری ماشین ها مثل BMW E24 هنوزم تو این بازی وجود نداشته باشند. (البته این ماشین تو FH3 بوده، ارزش FH3 از این نظر بالا هست چون آخرین نسخه بازی بوده که Toyota رو داشته و با اینکه کم کاستی هایی نسبت به نسخه 4 داره بازم ارزش بالایی داره). ولی بازم لیست بدی نداره، و BMW مشابه E24 (از نظر ظاهری) همین الان هم تو بازی هست. در کل جای بعضی ماشین ها شاید خالی باشه، ولی خیلی از ارزش بازی کم نمیکنه. تو این تاپیک هم میشه ماشین های مورد علاقه خودتون رو پیشنهاد بدید و جدا ترتیب اثر داده میشه اگر در خواست های مشابه شما زیاد باشه! مثال هایی که من دیدم تا الان جواب داده Apollo IE، Rimac Concept two و یا همین Bugatti Divo هست که این ماه اضافه شده. موارد دیگه هم بوده ولی اینا تو چشم من بولد تر بودند. (در کل ساپورت بسیار عالی دارند از بازی من فکر نمی کردم Bugatti Divo تو این نسخه کلا بیاد، به نظرم میرفت برای FH5)
Forza Horizon 4 Car Wishlists Thread - Forza Motorsport Forums
خیلی زیاد و الکی فورزا داد مایکروسافت این نسل،به نظر من هر نسل یه فورزا هورایزون کافیه،یه فورزا اصلی.کم و کاستی هم فورزا 4 نسبت به سه داره.

• Like
Reactions: ArefTheGreat

ArefTheGreat

کاربر سایت
Jul 7, 2009
1,179
نام
عارف واعظ قائمی
خیلی زیاد و الکی فورزا داد مایکروسافت این نسل،به نظر من هر نسل یه فورزا هورایزون کافیه،یه فورزا اصلی.کم و کاستی هم فورزا 4 نسبت به سه داره.

در مورد زیاد بودن بازی های منتشر شده، تا حدودی من مخالف شما هستم (من تجربه سری FM رو خیلی ندارم، ولی فکر کنم الان منظور شما از Forza 3 در واقع Forza Horizon 3 بوده نه Forza motorsport 3 که در این صورت تعداد ماشین های FH3 بعد همه DLC ها و آپدیت ها به حدود 530 میرسیده).

هر نسخه هورایزن نسبت به قبل حداقل محیط های خیلی جذاب و متنوعی فراهم کرده، نسخه اول تو آمریکا، دوم ایتالیا (من این دو نسخه رو متاسفانه تجربه نکردم) نسخه سوم تو استرالیا و آخری هم انگلیس! دو نسخه آخر همین تغییر ستینگ بازی کلی خودش تنوع ایجاد کرده، از مپ بسیار بزرگ و به نسبت مسطح استرالیا تا مپ FH4 که هم بخش کوهستانی داره، هم بافت شهری و... که خوب مپ یک بعد ارتفاع به بازی داده نسبت به نسخه قبل (البته نسخه قبل هم نمیگم کامل تخت بوده، ولی با توجه به مکان همونی بوده که باید باشه) در کل اگر شرایطش باشه پیشنهاد میشه هر دو نسخه رو داشته باشید چون گردش تو هر محیط حال خاص خودش رو داره. سیستم فصلی بازی باز هم یک قدم بزرگ رو به جلو بوده که به نظرم ارزش داشته بازی رو ببره تو نسخه بعدی. طراحی منو های بازی به شدت بهتر شده (این مورد خیلی تو چش هست از نظر من، همین منو انتخاب ماشین ها که حالت یک جدول گونه داره خیلی کار رو نسبت به قبلی راحت تر کرده). از طرف دیگه نمیدونم به چه علت صدا گذاری ماشین های مثلا پسرفت کرده! یا مثلا به نظرم DLC مربوط به LEGO نسبت به Hot Wheels پایین تر بوده. به جز این یک سری ماشین های که تو قبلی بوده و به هر دلیلی کلا اینجا دیگه وجود نداره (به جز Toyota و Lexus که قضیه خودشون رو دارند، مثلا ماشین های rolls royce یا Tesla یا موارد خاص تو برند های دیگه). از طرف دیگه هم مثلا Volkswagen کلا تو FH3 وجود نداشته.

در کل من از گپ دوساله فعلی راضی هستم. (البته گپ در حال حاضر قرار هست 3 ساله بشه، و سال 2019 قرار نیست هیچ نسخه ای از Forza عرضه بشه). تعداد شاید به نظر زیاد بیاد ولی هر نسخه به نظرم انقدری تغییر داشته که به عنوان یک بازی جدید بیاد بیرون و به خصوص از تکراری شدن نسخه قبلی جلوگیری کنه. FH4 تا الان خیلی خوب جلو اومده ولی نمیدونم چطوری میخواد بقیه راه رو ادامه بده (پتانسیل عدم تکراری شدن تا 2 سال دیگه رو نداره)، تا اونجا که میدونم دیگه خبری از Expansion خاصی نیست. آپدیت های ماهانه با اینکه هر ماه تغییرات موثر و خوبی رو شامل میشه ولی شک دارم بتونه اونقدرا بازی رو زنده نگه داره.

*ویرایش*
بعد از پرسیدن تو Discord رسمی Forza نسخه قبلی در نهایت 519 تا ماشین و شماره 4 در حال حاضر 655 تا ماشین داره! و هنوز قضیه تموم نشده! @-)
لیست کامل نسخه 3:
Cars List FH3 | kudosprime.com
لیست کامل نسخه 4:
Cars List FH4 | kudosprime.com

آخرین ویرایش:

masoud21

کاربر سایت
Nov 10, 2017
17
سلام و وقت بخیر خدمت دوستان گرامی
برای من جدیدا بعد که هر Event رو رد می کنم از بازی میاد بیرون(هنوز آنلاین بازی برام باز نشده و در مراحل ابتداییهستم)
قبلا چنین مشکلی نداشتم
ممنون میشم راهنمایی بفرمایید...

ArefTheGreat

کاربر سایت
Jul 7, 2009
1,179
نام
عارف واعظ قائمی
دوستانی که پیگیر بازی هستند، من یک صحبتی در مورد آپدیت آینده که میشه سری 16 فراموش کردم اطلاع بدم، اونم این بود که خیلی پیشنهاد کردند که Forzathon point جمع کنید برای آپدیت بعدی بازی! نگفتند چرا ولی گفتند که لازم میشه.

سلام و وقت بخیر خدمت دوستان گرامی
برای من جدیدا بعد که هر Event رو رد می کنم از بازی میاد بیرون(هنوز آنلاین بازی برام باز نشده و در مراحل ابتداییهستم)
قبلا چنین مشکلی نداشتم
ممنون میشم راهنمایی بفرمایید...

به اون صورتی که من یادم میاد، چند نفر از دوستان مشکل مشابه شما رو در صفحات قبل تر یا شاید هم تاپیک مشکلات بازی مطرح کرده بودند. دقیق خاطرم نیست ولی بعضی موارد مشکل کمبود رم بوده، در بعضی موارد با اجرا کردن یک فایل که یکی از دوستان زحمت کشیده بودند آپلود کردند مشکل حل میشده (فکر کنم windows explorer باید بسته میشده) ولی بازم دقیق خاطرم نیست، تو همین صفحات این تاپیک و تاپیک مشکلات بازی یک سرچی بکنید ایشالا که مشکلتون حل میشه. حالا باز اگر دوستان دیگه که از نزدیک این مشکل رو تجربه کردند آنلاین شدند، شاید بهتر کمک کنند.

Mahdi444

کاربر سایت
Jan 10, 2016
653
نام
Ary
این مشکل کرش کردن بازی هنوز حل نشده. کاملا رندوم هم هست تو بخش های مختلف بازی کرش میکنه البته مشکل من دوسه ماه پیش حل شد ولی خب مشخصه که کاملا حل نشده چون واسه خودم چند روز پیش دوباره پیش اومد واسه بعضی دیگه از پلیر ها هم همچنان هست. مشکل رم هم نیست بنظرم.

Sent from my G3112 using Tapatalk

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر