Forza Horizon 2 | XBOX ONE

05126834307573204711.jpg

امروز مایکروسافت از Forza Horizon 2 در برنامه IGN first رونمایی کرد، Forza Horizon 2 پاییز امسال برای Xbox One و Xbox 360 عرضه خواهد شد. FH2 توسط Playground Games و با همکاری Turn 10 در حال ساخت می باشد.

بازی دارای سیستم آب و هواست. صدها ماشین در بازی قرار دارد که Lamborghini Huracán ماشین نمادین بازی است. Drivatar در Horizon 2 هم حضور خواهد داشت.

بازی در جنوب اروپا جریان دارد. تنوع محیطی باورنکردنی و چشم اندازهای فوق العاده.

SMM9

عضو تحریریه
Aug 9, 2010
6,855
نام
مرتضی
این مشکل مربوط به اینترنت ایران ـه. این بازی و Sunset Overdrive این مشکل رو دارن و با اینترنت ایران نمیشه مولتی بازی کرد.

اینجوری نیستا! من انلاین بازی میکنم فورزا رو مشکلی هم ندارم به اون صورت اتفاقا امروز یه یک ساعتی انلاین بازی کردم و حجمم رو چک کردم کلا 15 مگ کم شده بود که واقعا برام عجیب بود!!

Maniac Gamer

کاربر سایت
Oct 21, 2008
2,778
نام
مارشال
اینجوری نیستا! من انلاین بازی میکنم فورزا رو مشکلی هم ندارم به اون صورت اتفاقا امروز یه یک ساعتی انلاین بازی کردم و حجمم رو چک کردم کلا 15 مگ کم شده بود که واقعا برام عجیب بود!!
عجیبه. اون موقع چندین بار تست کردم و join نشد، حتی 1 دقیقه. با محمد و احسان هم صحبت کردم میکردم میگفتن مشکل دارن. هم این هم Sunset. بعدش بهرام بهمون گفت مشکل اینه.
حالا یا بد شانسی محض ما بوده یا......:|

SMM9

عضو تحریریه
Aug 9, 2010
6,855
نام
مرتضی
عجیبه. اون موقع چندین بار تست کردم و join نشد، حتی 1 دقیقه. با محمد و احسان هم صحبت کردم میکردم میگفتن مشکل دارن. هم این هم Sunset. بعدش بهرام بهمون گفت مشکل اینه.
حالا یا بد شانسی محض ما بوده یا......:|

منم تا چند وقت پیش جوین نمیشدم اما جدیدا،مشکل حل شده گویا و میتونم انلاین بزنم! سانست رو تست نکردم اصلا

cerberus70

کاربر سایت
Feb 2, 2015
29
نام
am swag
سلام دوستان..من تازه Xone گرفتم دارم fh2 بازی میکنم.. کسی میتونه راهنمایی کنه که چجوری upgrade ها off میخوره یا میشه مثل fh1 تخفیف % گرفت؟ ممنونم از همگی :">

Bahram

Alan, Wake Up
مدیر انجمن
Sep 7, 2011
7,774
نام
Bahram
سلام دوستان..من تازه Xone گرفتم دارم fh2 بازی میکنم.. کسی میتونه راهنمایی کنه که چجوری upgrade ها off میخوره یا میشه مثل fh1 تخفیف % گرفت؟ ممنونم از همگی :">
سلام. تو خود بازي نميشه تخفيف گرفت ولي تو DLC Storm Island يك سري تابلو تو سطح نقشه هست كه مخصوص كم كردن قيمت آپگريدهاست و بايد با ماشين خرابشون كني.
البته بازي اين قدر پول زياد ميده كه تا آخر بازي نيازي به تخفيف نداري.

آخرین ویرایش:

cerberus70

کاربر سایت
Feb 2, 2015
29
نام
am swag
سلام. تو خود بازي نميشه تخفيف گرفت ولي تو DLC Storm Island يك سري تابلو تو سطح نقشه هست كه مخصوص كم كردن قيمت آپگريدهاست و بايد با ماشين خرابشون كني.
البته بازي اين قدر پول زياد ميشه كه تا آخر بازي نيازي به تخفيف نداري.
بهرام جان مرسی..از اول پستاتو خوندم..مطالب عالی بود..مرسی که انقدر با حوصله و سریع جواب میدی :bighug:
1سوال دیگم داشتم..من زمان install زمانی که onlione بودم گیر میکرد روready که بازیو از هارد پاک کردم و offline کردم 2باره install کردم ok شد
حالا میخوام update کنم میترسم 2باره گیر کنه و مجبور شم پاکش کنم save هام بپره :-s راهی هست امن تر بشه update کرد؟
ممنونم

Bahram

Alan, Wake Up
مدیر انجمن
Sep 7, 2011
7,774
نام
Bahram
بهرام جان مرسی..از اول پستاتو خوندم..مطالب عالی بود..مرسی که انقدر با حوصله و سریع جواب میدی :bighug:
1سوال دیگم داشتم..من زمان install زمانی که onlione بودم گیر میکرد روready که بازیو از هارد پاک کردم و offline کردم 2باره install کردم ok شد
حالا میخوام update کنم میترسم 2باره گیر کنه و مجبور شم پاکش کنم save هام بپره :-s راهی هست امن تر بشه update کرد؟
ممنونم
خواهش مي كنم :d
راه ديگه اي براي آپديت كردن وجود نداره. اون ready هم كه ميزنه، يعني داره آپديت دانلود ميكنه و چون حجم آپديت بازي زياده، كمي طول ميكشه تا دانلود بشه.

cerberus70

کاربر سایت
Feb 2, 2015
29
نام
am swag
خواهش مي كنم :d
راه ديگه اي براي آپديت كردن وجود نداره. اون ready هم كه ميزنه، يعني داره آپديت دانلود ميكنه و چون حجم آپديت بازي زياده، كمي طول ميكشه تا دانلود بشه.

اخه رو 1% گیر میکرد rate download هم همون لحظه رو 800 بود ولی بعد از نیم ساعت همچنان 1% ...:((

Al!reza

کاربر سایت
Jul 27, 2011
7,549
نام
Alireza
کلا این قضیه آپدیت بازی ها و کلا دانلود کردن خیلی رو مخه !:|
ای کاش یه دانلود منیجری چیزی با قابلیت Resume قرار بدن تو آپدیت های آینده!

SHANSER

کاربر سایت
Jun 17, 2009
6,724
نام
منصور
اره من خودم با قضیه اپدیت ها و دانلود هاش و گیر کردنش روی درصد مشکل داشتم به نظرم اگه چند نفر به پشتیبانی بگن به فکر میافتن.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر