Forza Horizon 2 | XBOX ONE

05126834307573204711.jpg

امروز مایکروسافت از Forza Horizon 2 در برنامه IGN first رونمایی کرد، Forza Horizon 2 پاییز امسال برای Xbox One و Xbox 360 عرضه خواهد شد. FH2 توسط Playground Games و با همکاری Turn 10 در حال ساخت می باشد.

بازی دارای سیستم آب و هواست. صدها ماشین در بازی قرار دارد که Lamborghini Huracán ماشین نمادین بازی است. Drivatar در Horizon 2 هم حضور خواهد داشت.

بازی در جنوب اروپا جریان دارد. تنوع محیطی باورنکردنی و چشم اندازهای فوق العاده.

Ali Venom

کاربر سایت
Jul 2, 2013
6,703
نام
ali
بعد از عرضه موفقیت‌آمیز شماره دوم و با گذشت چهار ماه

چقد سریع گذشت این چهار ماه هنوز که هنوزه بازی زندست و اصلا خسته کننده نشده مخصوصا با این dlc های جدید

Farshad360

کاربر سایت
Aug 10, 2010
1,550
نام
فرشاد
يه نكته اى هست كه ميخوام بگم راجب برند Forza , هم به Motorsport ربط داره و هم به Horizon .
اگه توجه داشته باشين لايسنس بازى بسيار بسيار قوى و به روز هست ! اگر به تمامى نسخه ها نگاه كنيد از آغاز تا به حال ، تقريبا اكثريت ماشين هاى جديد توى بازيهاى رايانه اى براى اولين بار توى بازيهاى Forza شاهدش خواهيد بود ، از Ferarri 458 ، Lamborghini Huracan ,Bmw M5 2012 , Aventador , McLaren P1 , Audi R8 و ... گرفته تا اولين حضور Rolls-Royce در يك بازى ويديويى !
به دست آوردن اين همه برند و لايسنس اونا و حضورشون براى اولين بار در بازيهاى رايانه اى اونم توى Forza واقعا كار بزرگى است !
يعنى خيلى راحت Forza برندى شده كه شركت هاى اتومبيل سازى براى نمايش آخرين محصولاتشون ازش استفاده ميكنند و درآمد خوبى هم براى هر دو طرف قرارداد ايجاد ميشه ! ( كه تمامى اين ها ناشى از كيفيت ، طراحى با جزييات بالا و شبيه سازى بى نقص اين اتومبيل ها توسط سازنده هاى اين بازى است )
حالا يه برند داريم كه هم تو بازيهاى ويديويى و هم بين اتومبيل سازان مطرح هست به اسم Forza , به اين برند فوق العاده چاشنى Top Gear رو هم اضافه كنيد !

Bahram

Alan, Wake Up
مدیر انجمن
Sep 7, 2011
7,775
نام
Bahram
امروز بعد مدت ها فرصت شد بشینم یک 10 ساعتی پشت سر هم بازی کنم :d
این app جدید Pandora خیلی خوبه و کلا نصفی از لذت بازی که باعث شد یک دقیقه هم از پای بازی بلند نشم به خاطر همین app بود. تو این 10 ساعت یک دونه آهنگ تکراری هم گوش نکردم :d
یک دونه اچیومنت آفلاین دیگه کلا مونده و اونو بگیرم، کل اچیومنت های بازی تموم میشه و میمونه 6 تا اچیومنت آنلاین (با احتساب DLC ) که اونا واقعا هم وقت می خواد و هم اعصاب بازی کردن بخش آنلاین.
+
امیدوارم DLC بعدی بازی بسازن و همراه با بارش برف باشه:bighug:

R3D_R4N9ER

کاربر سایت
Aug 11, 2014
791
نام
امیرحسین
یک رادیو پخش موزیک (مثل itunes radio) و به صورت مجانی میتونی از لایو دانلود کنی. البته فکر کنم تو ایران کار نکنه :|.
بله تو ايران فيل شده. :d
فقط نميدونم كه چرا از Xbox Music استفاده نميكنيد،براي اعضاي گلد رايگانه،هم ميتونيد آهنگ مورد نظرتونو پلي كنيد(لزومي به استفاده از راديو نداره) هم اگرم دلتون راديو ميخواد ميتونيد از راديوش استفاده كتيد هم با ويندوز هم سينكه.تو ايران هم ميشه ازش استفاده كرد.

Bahram

Alan, Wake Up
مدیر انجمن
Sep 7, 2011
7,775
نام
Bahram
بله تو ايران فيل شده. :d
فقط نميدونم كه چرا از Xbox Music استفاده نميكنيد،براي اعضاي گلد رايگانه،هم ميتونيد آهنگ مورد نظرتونو پلي كنيد(لزومي به استفاده از راديو نداره) هم اگرم دلتون راديو ميخواد ميتونيد از راديوش استفاده كتيد هم با ويندوز هم سينكه.تو ايران هم ميشه ازش استفاده كرد.
Xbox Music اشتراك ماهيانش 10$.
فقط اون اول كه شروع كني به استفاده از Xbox Music بهت اجازه ميده چند تا آهنگ اجرا و گوش كني.
البته با CC ميشه 30 روز رايگان هم گرفت.
[MENTION=111393]R3D_R4N9ER[/MENTION]
نه ديگه اگه مجاني بود كه من از Pandora استفاده نمي كردم هر چند Pandora هم خيلي خوبه و تقريبا از هر سبك و خواننده اي بخواي، مي توني آهنگ پيدا كني.
مجاني شدن Xbox Music براي كاربراي گلد فعلا تو سايت Xbox feedback جزو بيشترين درخواست هاست ولي تا الان بهش توجه نكردن:|

آخرین ویرایش:

R3D_R4N9ER

کاربر سایت
Aug 11, 2014
791
نام
امیرحسین
Xbox Music اشتراك ماهيانش 10$.
فقط اون اول كه شروع كني به استفاده از Xbox Music بهت اجازه ميده چند تا آهنگ اجرا و گوش كني.
البته با CC ميشه 30 روز رايگان هم گرفت.
نه ديگه منم ٥ ماه اشتراكشو گرفتم و اون تعداد مجاني رو هم استفاده كردم،ولي انگار براي اعضاي گلد مجاني شده.خودمم تعجب كردم.

Bahram

Alan, Wake Up
مدیر انجمن
Sep 7, 2011
7,775
نام
Bahram
خب روز معرفی Forza 6 همراه شد با 100% کردن بازی برای من :d
سرویس شدم امروز. 12 ساعت بازی کردم. البته می خواستم فردا و پس فردا بازی 100% کنم ولی خب دیدم Forza 6 معرفی شد و گفتم اچیومنت تو روزی که Forza جدید معرفی شده بگیرم.
اینم از دست‌رنج ( :d ) حدود 200 ساعت بازی کردن.
لول 304 + 230 ماشین

اچیومنته

لحظه رد شدن از خط پایان آخرین مسابقه بازی

این عکس هم جالب شده بود، همین جوری گفتم آپلودش کنم:d

آخرین ویرایش:

Maniac Gamer

کاربر سایت
Oct 21, 2008
2,778
نام
مارشال
من نمیتونم جوین بشم... میگه اینترنت ـت رو چک کن، در صورتی که بازی های دیگه مثل هُلو جوین میشه:(
این مشکل مربوط به اینترنت ایران ـه. این بازی و Sunset Overdrive این مشکل رو دارن و با اینترنت ایران نمیشه مولتی بازی کرد.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر