Forza Horizon 2 | XBOX ONE

05126834307573204711.jpg

امروز مایکروسافت از Forza Horizon 2 در برنامه IGN first رونمایی کرد، Forza Horizon 2 پاییز امسال برای Xbox One و Xbox 360 عرضه خواهد شد. FH2 توسط Playground Games و با همکاری Turn 10 در حال ساخت می باشد.

بازی دارای سیستم آب و هواست. صدها ماشین در بازی قرار دارد که Lamborghini Huracán ماشین نمادین بازی است. Drivatar در Horizon 2 هم حضور خواهد داشت.

بازی در جنوب اروپا جریان دارد. تنوع محیطی باورنکردنی و چشم اندازهای فوق العاده.

Frobary

Loyal Member
Jun 6, 2007
28,744
نام
محمد

ماشه رو بکش لامصب! :| :D
==
گویا تو ساعات اولیه اونایی که بازی رو پیش خرید دیجیتالی کرده بودن، بازی واسشون Unlock نمیشده که بعد از 5-4 ساعت مشکلشون حل شده :D انصافا خیلی ستمه همچین چیزی :D

Farshad360

کاربر سایت
Aug 10, 2010
1,550
نام
فرشاد
مرسی

بصورت کد هستند این ماشین ها؟

طبق روال همه ی Day one های قبلی فورزا کد باید باشه
دقیقا همین 3 تا ماشین داخل امضام :d

بازم ویرایش : توی استور حجمش 10 مگ هست و به صورت کد روی بازی های فیزیکی و روی بازیهای دیجیتالی هم جزو بازی هست انگار و دیگه نیازی به وارد کردن کد نیست

ویرایش 2 : یه پک شامل 8 ماشین هم از همین الان قابل دانلود هست به صورت مجانی با حجم 10 مگ :d

sosolaz

کاربر سایت
Sep 29, 2012
931
اين نسخه ي day one منظورش چيه كلا؟من يه پك بود تو پيش خريدم به نام season car pass 2..اين چيه؟
+
در ضمن منوً توجيه كنيد كه چطوري وقتي بازي رليز نشده رسيده ايران:(

SMM9

عضو تحریریه
Aug 9, 2010
6,855
نام
مرتضی
طبق روال همه ی Day one های قبلی فورزا کد باید باشه
دقیقا همین 3 تا ماشین داخل امضام :d

بازم ویرایش : توی استور حجمش 10 مگ هست و به صورت کد روی بازی های فیزیکی و روی بازیهای دیجیتالی هم جزو بازی هست انگار و دیگه نیازی به وارد کردن کد نیست

ویرایش 2 : یه پک شامل 8 ماشین هم از همین الان قابل دانلود هست به صورت مجانی با حجم 10 مگ :d

من هنوز پروفایل نساختم که چیزی واردش کنم واسه همین پرسیدم:bighug:

Farshad360

کاربر سایت
Aug 10, 2010
1,550
نام
فرشاد
اين نسخه ي day one منظورش چيه كلا؟من يه پك بود تو پيش خريدم به نام season car pass 2..اين چيه؟
+

نسخه ی Day one نسخه ای هست که توی روز ریلیز بازی خریداری بشه و حتی شامل پیش خرید ها هم میشه !
حالا چه شما فیزیکی خرید یا پیش خرید کنید چه دیجیتالی ;)
4 نسخه داره بازی : استاندارد - Day one - Deluxe - Ultimate

شما کدوم نسخه رو پیش خرید کردین ؟

SMM9

عضو تحریریه
Aug 9, 2010
6,855
نام
مرتضی
+

بازیا از تقریبا یه هفته قبل ریلیز بین فروشگاه ها پخش میشن تا روز ریلیز همه موجود داشته باشن! حالا یسری فروشنده به تاریخ ریلیز پایبند نمیمونند و زودتر بازیها رو به یسری افراد میفروشن و اینجوری بازی زودتر میرسه دست مشتری که ما باشیم
فقط من فکر می کنم که بازی گرافیکش دو سه لول از FM5 بالاتره؟
بدون در نظر گرفتن جهان باز و وسعت بازی فکر نمیکنم مدل سازی و گرافیک ماشین ها دو سه لول بالاتر از FM5 بنظر بیاد اما با توجه به محیط وسیع بازی خب خیلی کیفیتش از FM5 بالاتره:d

sosolaz

کاربر سایت
Sep 29, 2012
931
نسخه ی Day one نسخه ای هست که توی روز ریلیز بازی خریداری بشه و حتی شامل پیش خرید ها هم میشه !
حالا چه شما فیزیکی خرید یا پیش خرید کنید چه دیجیتالی ;)
4 نسخه داره بازی : استاندارد - Day one - Deluxe - Ultimate

شما کدوم نسخه رو پیش خرید کردین ؟

ممنون دوست گلم:)

من نسخه ي اولتيمت رو خريدم از سايت ايكش باكس به قيمت ٩٩ دلار ناقابل:)

sosolaz

کاربر سایت
Sep 29, 2012
931
نكته ايي كه هنوز برام سواله اينه كه تو fm5 من تا ٥٠ لول رفتم ولي يه روز ديگه نتونستم بازي كنم با اينكه نسخه فيزيكي داشتم.مجبور شدم پاك كنم و دوباره نصب كنم.با اينحال بعد از نصب با گيمرتگم سينك نشد سيوهام و منم بيخيال شدم:(

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر