Forza Horizon 2 | XBOX ONE

05126834307573204711.jpg

امروز مایکروسافت از Forza Horizon 2 در برنامه IGN first رونمایی کرد، Forza Horizon 2 پاییز امسال برای Xbox One و Xbox 360 عرضه خواهد شد. FH2 توسط Playground Games و با همکاری Turn 10 در حال ساخت می باشد.

بازی دارای سیستم آب و هواست. صدها ماشین در بازی قرار دارد که Lamborghini Huracán ماشین نمادین بازی است. Drivatar در Horizon 2 هم حضور خواهد داشت.

بازی در جنوب اروپا جریان دارد. تنوع محیطی باورنکردنی و چشم اندازهای فوق العاده.

Anonymous M3

人類に栄光あれ
کاربر سایت
Jul 30, 2014
1,074
نام
امیر مسعود
نه کلا میخوام ببینم چنده حالا به دلار یا هرچی :d اصن حالمو خراب کرد طرف داشت با فرمون بازی میکرد, لذت بازی با دسته رو کلا نابود کرد :d

این مدل Mad Catz مخصوص XBOX ONE که قیمتش 399$ : Mad Catz Pro Racing Force Feedback Wheel for Xbox One

اینم یه مدل که خوده مایکروسافت تو سایتش برای XBOX ONE گذاشته قیمتش هم 99$ : Buy Thrustmaster Ferrari 458 Spider Racing Wheel for Xbox One - Microsoft Store

Muse

کاربر سایت
Jul 12, 2008
2,273
نام
عارف
الان که بیشتر دقت میکنم میبینم اصن اصل حالش به دستست :d باز اون 99 دلاریه رو میشه یه کاریش کرد ولی 399 دلار پول خود کنسوله :-s

Sierra-117

کاربر سایت
Jan 18, 2012
900
نام
سامان
داش سجاد بازي اصلي كي مي آد؟من همه سري ها رو رفتم.دمو رو نصب كنم؟
بازی 8 مهر ریلیز میشه احتمالاً 6-7 مهر تو بازار ایران موجوده!

بازی خیلی خوبه، خیلی دوست دارم متا +90 بشه ولی خوب منتقدا مشخص نمیکنن چیکار میخوان بکنن. منم متا رو بین 85 تا89 پیش بینی میکنم در بهترین حالت هم 90 یا +90 که دیگه نشون میده بازی واویلاست:d

am3

کاربر سایت
Jan 11, 2013
205
نام
amir
منهم پس از 24 ساعت دانلود بالاخره به دمو دست یافتم!...
این است قدرت شاتل! باشد که ایمان بیاورید!
گیمپلی بازی فوق العاده شده، سریع تر، جذاب تر، گیراتر، آرکید تر و خلاصه ماهه! در یک کلام نسخه کامل بازی می راکد!
گرافیک نیز بسیار زیباست و آدم کلا لذت میبره از هر زاویه دید! نورپردازی هم اصلا در کلمه نمیگنجه! اما...
نظر اصلیم اینه که دمو ارزش 10 گیگ رو نداشت. خیلی ضد حال خوردم!
کلا چندتا ریس بیشتر نیست و دیگه باید بزنید در دل محیط بازی! :D
که محیط هم همین که میخوایم برسیم به یک جای خفن به عنوان مثال پل یا دل طیبعت، محدود میشه! :D
سه تا ماشین درپیت هم بیشتر در دسترس نیست، لامبرگینی و اون یکی ماشین خوبه هم فقط در ریس آزادن :(((
هر دفعه هم که از بازی بیرون میاید همه چیز از سر میشه! :| کلا در ایران هم چیزی به نام کانکت شدن و مولتی زدن در دمو وجود نداره! و اگه تلاش کنید بازی گیر میکنه!
در باره ی متا نسخه اصلی هم فک نکنم بره بالای 90، بازی باگ زیاد داره که با وجود باگ صد در صد متا بالای 90 نمیشه! چون بازی هم گلد شده فک نکنم که پاگ ها فیکس شن!
در آخر دمو که واقعا ارزش دانلود نداشت و کل فایده اش برای من هایپ شدن بیشترم نسبت به نسخه اصلی بود و اصلا مثل بقیه دمو ها و بتا ها وقت پر نکرد تازه حجش که نسبت به همه تخیلی بود! اما بی شک بازی اصلی فوق العاده میشه اما متاش صد در صد 90 نمیشه!

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر