Forza Horizon 2 | XBOX ONE

05126834307573204711.jpg

امروز مایکروسافت از Forza Horizon 2 در برنامه IGN first رونمایی کرد، Forza Horizon 2 پاییز امسال برای Xbox One و Xbox 360 عرضه خواهد شد. FH2 توسط Playground Games و با همکاری Turn 10 در حال ساخت می باشد.

بازی دارای سیستم آب و هواست. صدها ماشین در بازی قرار دارد که Lamborghini Huracán ماشین نمادین بازی است. Drivatar در Horizon 2 هم حضور خواهد داشت.

بازی در جنوب اروپا جریان دارد. تنوع محیطی باورنکردنی و چشم اندازهای فوق العاده.

حاجی EPIC FAIL نشیم :-s همه چیز واسه یه متای خوب آماده هست ولی باز میترسم یه سری سایت خوشمزه بازی در بیارن :دی کماکان پیش بینی خودم رو 85 تا 88 هست، بالای 85 بشه یعنی Playground کارش رو درست انجام بده، بالای 90 بشه که دیگه واویلا :دی

پ.ن: من به خاطر اینکه بازی رو موقع عرضه تجربه کنم، میخوام X1 بگیرم پس قطعا هر نمره ای بگیره تو انتخابم تاثیری نداره. ولی خب همه موفقیت بازی های مورد علاقه ـشون رو دوست دارن :دی

متا بین 86 تا 89 میشه. متای بالای 90 برای یه ریسینگ آرکید تو این دوره با تعداد بالای منتقدین تقریبا محاله دوستان:d حالا هرچقدر هم خوب باشه. این سبک خیلی محدوده دیگه باید از همه لحاظ شاهکار باشه تا 90 به بالا بشه.

بازسازی NFS:HP تو نسل قبل که دیگه بهترین ریس ارکیدی بود که ساحته شده تو تاریخ متاش 90 نشد و رو 88 موند اونم سال 2010 که منتقدا خیلی بهتر نمره میدادن دیگه اینکه معلومه هرچقدرم خوب باشه نمیتونه بره بالا 90 متای بالا 90 بمونه برا همون FMS6 :dاگه متای FH2 بالای 85 بشه با توجه به ارکید بودنش ارزشش در حد همون 90 برای ما و ینی PG عالی عمل کرده

forza horizon 2 demo first impressions
the game is absolutely gorgeous
The cars are incredibly detailed
The environment is stunning as well
the most beautiful aspect of the game are the weather effects
Very similar to the first Forza Horizon , but with a slew of huge improvements
تنها ایرادی که گرفتـه این بوده که دانلود کردن 10 گیگ دمـو شاید واسه خیلیـها مشکل باشه ! :d

چندتا کپچر عکس کردم کیفیت بازی بعضی جاها خارق العادست !
jpjtcykzf57cv97t8ris.jpg

70w36q1tbyrmyqhpb376.jpg
yblh0k0ms4wqzhsm7l0t.jpg

3im03tsg45oupa62qhl0.jpg
اینم چندتا Draw distance :
0zjn831dacpabaopgkoq.jpg

0dgaz9cs7hj0a19h1z7h.jpg
kwnojaggyemwng8m2g5d.jpg
mco87exskjarva9n9fnv.jpg
اینم از نمای cockpit :
c79cgz87jkqkoj01qpif.jpg

ovc2gtc3vj4isvrz2mrc.jpg
ekr3l9se3r3wmjj4t7s6.jpg
vzilcnpc6ezs97wkgol3.jpg

آخرین ویرایش:
وای خدا این چقدر خوبه ، هر چند بار میام عکسای جدیدش رو میبینم دهنم بیشتر باز میشه ! :دی

اگه یه دلیل باشه که آدم بخواد وان بگیره همین بازیه به نظرم.

من همیشه تو پیش بینی متا سعی کردم منطقی باشم انتظار رو بی اندازه بالا نبرم :)
اما هر چی بیشتر به عکس ها و تریلر ها و جزییات بازی نگاه میکنم انتظارم الان خیلی زیاد شده :d
متای بین 88 تا 90 رو پیش بینی میکنم :d

یه دو ساعتی میشه که دمو رو بازی کردم بازی خیلی خوبه همونجور که انتظار میرفت گیم پلی عالی و گرافیک خیلی خوبی داره... هندلینگ و فیزیک ماشنیها به نظرم خیلی عالی هستن و ترکیبشون با مدلینگ عالی ماشنیها و تاثیر شرایط محیطی یه حس خیلی خوب و واقع گرایانه ای میده محیط بازی هم که اپن ورد هست و تقریبا هر نقطه ای تو مپ بازی قابل دسترسه ، درباره داستان و اینها هم نمیشه فعلا نظر داد.
گرافیک بازی کلا خیلی بالا هست و نمیشه ایراد خاصی ازش گرفت ... محیط بازی خیلی خوبه و نورپردازی جالبی داره یه *****ی که حالت Yellow tint خیلی کمی به کل صفحه نمایش میده تو اکثر جاها و چرخه های زمانی بازی احساس میشه که تقربا همون حس و حال محیطهای مدیترانه ای رو القاء میکنه از نظر هنری جالبه.
به طبع اپن ورد بودن یک سری مسائل مثل LOD (لود شدن پله ای اشیایی که به دوربین نزدیک میشن) تو بازی هست که به نظرم طبیعیه و در سطح قابل قبولی قرار داره و تو اکثر قسمتها به چشم نمیاد و بیشتر به لود شدن سایه اجسامی که نزدیک میشن محدود میشن ولی بعضی جاها مخصوصا وقتی از محیطهای یکنواخت وارد محیطهای جدید میشین مخصوصا اون اوایل ورود تا حدی لود شدن پله ای جزئیات محیط اطراف و ماشینها بیشتر حس میشه که البته با سرعت رانندگیتون هم بی ارتباط نیست ، ولی در کل با توجه به وسعت بازی و جزئیات خیلی خوبی که ماشنیها و محیط دارن خیلی خیلی قابل قبوله به نظر من.
فریم ریت که خیلی عالیه تقریبا با چشم معمولی که چیزی حس نمیشه تو این دوساعتی که من بازی کردم شاید یکی دوبار خیلی خیلی گذرا احساس کردم که بازی یک مقدار لکنت (Stutter) پیدا کرده که در موردش فعلا شک دارم ولی فکر میکنم مربوط به لود شدن محیط بازی تو بک گراند باشه چون حس میکنم اون موقع ها که این اتفاق میوفته سرعت ماشین خیلی بالا بود.
افکت بارون بازی قشنگه ولی راستش من نتونستم زیاد باهاش ارتباط برقرار کنم به نظرم اون طوری که باید طبیعی و تاثیر گذار ساخته نشده مخصوصا بیرون از فضای داخلی ماشین به نظرم رفلکشن هایی که بر اثر آب ایجاد میکنه یک مقدار ماشنیها و محیط بازی رو از هم جدا جلوه میده (نظر شخصی).
کلا فکر نمیکنم منتقدی بتونه از گرافیک و گیم پلی بازی خیلی ایراد بگیره و قائدتا باید امتیازش به این دو فاکتور بالای 9 باشه ارزش تکرار و مدت زمان بازیم که خیلی خوب هست برای همین فکر نمیکنم منطقی باشه کسی بهش زیر 8 امتیاز بده.

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or