Forza Horizon 2 | XBOX ONE

05126834307573204711.jpg

امروز مایکروسافت از Forza Horizon 2 در برنامه IGN first رونمایی کرد، Forza Horizon 2 پاییز امسال برای Xbox One و Xbox 360 عرضه خواهد شد. FH2 توسط Playground Games و با همکاری Turn 10 در حال ساخت می باشد.

بازی دارای سیستم آب و هواست. صدها ماشین در بازی قرار دارد که Lamborghini Huracán ماشین نمادین بازی است. Drivatar در Horizon 2 هم حضور خواهد داشت.

بازی در جنوب اروپا جریان دارد. تنوع محیطی باورنکردنی و چشم اندازهای فوق العاده.

کامنت های Neogaf رو که میخوندم تقریبا همه حال کرده بودن با بازی و منتظر نسخه نهایی هستن. امیدوارم مایکروسافت یا Playground رو بخره یا اینکه یه کاری کنه همچنان واسش انحصاری بسازن. FH2 تا چند روز دیگه میاد ولی بهترین کار اینه Playground محدود به Horizon نشه و بره سراغ یه IP جدید. یعنی Playground یه بازی کاملا آرکید تو مایه های Burnout بسازه من دیگه هیچی ازشون نمیخوام :دی

لامصب عکساش که حرف ندارن...ماله من 77%ش دانلود شده...یعنی دارم میمیرم تا تموم شه!!!!
الانم همش دارم ویدیو هاشو مرور میکنم تا تموم شه دانلودش...واقعا بعد از E3 خیلی خیلی بهتر شده گرافیکه بازی مخصوصا بارونش...

من حدود 3 ساعتی بازی کردم
اول از همه نسخه دمو واقعا کامل با توجه به حجم زیادی که داره.
سه تا مسابقه برای بخش Solo (افلاین) + بخش آنلاین هم داره همراه با سه تا مسابقه که ساعت ها می تونه سرگرم کننده باشه و محیط Open World بازی که تقریبا هیچ محدودی نداره و بخش بسیار بزرگی از نقشه برای نسخه Demo در دسترس.
اولین مسابقه با یک lamborghini huracan باید انجام بدین و اولین چیزی که مطمئنا توجه شما جلب می کنه، گرافیک بازی که به نظر من نسبت به Forza 5 هم پیشرفت داشته و مشکلات و کمبود های اونو بر طرف کرده (مثل مدل سه بعدی تماشاگرا که تو Forza 5 از عکس استفاده شده بود). بعد از مسابقه اول (البته مسابقه نیست و فقط باید یک مسیر با ماشین های دیگه طی کنید) باید از بین سه تا ماشین نسخه دمو یک ماشین انتخاب کنید که من برای بار اول mitsubishi lancer evolution انتخاب کردم و از همون اول زدم تو دل دشت و کوه تا فیزیک و هندلینگ بازی ببینم چجوریه که واقعا هم خوبه و کاملا کنترل ماشین تو مسیر های خاکی و مزارع بازی با مسیر های جاده ای تفاوت داره. بازی مثل Forza 5 دمیج فیزیکی هم داره و دقیقا از همون سیستم Forza 5 استفاده می کنه که خیلی خوبه.
بعد از کمی گشت گذار تو محیط بازی بارون شروع به باریدن کرد و تازه اونجاست که لذت بازی کردن چند برابر میشه.:d قطرات آب ماشین خیس می کنه و اگر از نمای cockpit (داخل ماشین) بازی کنید، حرکت برف پاک و پاک کردن قطرات آب می بینید و برای چند دقیقه فقط محو جمع شدن قطرات آب می شید. جالبه بدونید که بارون که تو بازی میاد شدت و مدت زمانش فرق داره و این طوری نیست که مثلا همیشه شاهد باریدن بارون برای 5 دقیقه باشیم.

در آخر دانلود نسخه دمو به همه پیشنهاد می کنم + خریدن بازی :d
این ترکیب استودیو playground و turn 10 هم واقعا عالی و یکی از بهترین بازی های Racing که تا به امروز بازی کردمو ساختن (تازه این نسخه Demo بود)

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or