Forza Horizon 2 | XBOX ONE

05126834307573204711.jpg

امروز مایکروسافت از Forza Horizon 2 در برنامه IGN first رونمایی کرد، Forza Horizon 2 پاییز امسال برای Xbox One و Xbox 360 عرضه خواهد شد. FH2 توسط Playground Games و با همکاری Turn 10 در حال ساخت می باشد.

بازی دارای سیستم آب و هواست. صدها ماشین در بازی قرار دارد که Lamborghini Huracán ماشین نمادین بازی است. Drivatar در Horizon 2 هم حضور خواهد داشت.

بازی در جنوب اروپا جریان دارد. تنوع محیطی باورنکردنی و چشم اندازهای فوق العاده.

:|
این کاربر سایت Neogaf یکی از اعضای سایت Turn 10
اکثر بازی ساز ها تو سایت Neogaf یک اکانت دارند و اونجا پست می دن و بعضی وقت ها هم خبر هارو اونجا اعلام می کنن
امیدوارم دلیل لایک کردن اون 7 نفر برای شما مشخص شده باشه

توییتر

درجه ی کاربریش که Member بیش نیست. اصلاً از کجا معلوم اون یوزرنیم متعلق به آقای منتقد باشه؟! منم میتونم با اون یوزر نیم ثبت نام کنم.
بعدش میگیم باشه این آقا اسطوره گیم هستند. اگه من بیام بنویسم آقا بهرام از بازی فورزا بدش اومده، یعنی دارم راست میگم؟! تا کسی خودش نیاد مطلبی رو اعلام کنه، اون مطلب سندیت نداره.

اگر سازندگان بازی از این نمره راضی باشند، باید بگم که بسیار احمق هستند!

درجه ی ماربریش که Member بیش نیست. اصلاً از کجا معلوم اون یوزرنیم متعلق به آقای منتقد باشه؟! منم میتونم با اون یوزر نیم ثبت نام منم.
بعدش من بیام بنویسم آقا بهرام از بازی فورزا بدش اومده، یعنی دارم راست میگم؟! تا کسی خودش نیاد مطلبی رو اعلام کنه، اون مطلب سندیت نداره.

بعله, کاملا حق با شماست=;:|

این بحث رو ادامه ندید

این دموش واسه شما هم هر بار اجرا میشه ۱۰ دقیقه فیلم چرت و پرت نشون میده و چرت و پرت میگه؟
میخوایم دو دقیقه بازی کنیم باید نیم ساعت وایسیم تا چرت و پرت گفتناش تموم بشه.
راهی نداره درست شه؟

این دموش واسه شما هم هر بار اجرا میشه ۱۰ دقیقه فیلم چرت و پرت نشون میده و چرت و پرت میگه؟
میخوایم دو دقیقه بازی کنیم باید نیم ساعت وایسیم تا چرت و پرت گفتناش تموم بشه.
راهی نداره درست شه؟

خیر... این کار برای ذله کردن شما از نسخه دمو هست:d

• Like
Reactions: Forza Xbox
اتفاقن تا الان تنها بازی نسل حدید هست که حتمن باید خریدش :d

به نظرم فقط بازی رو بزک کردند. مثلاً همین گرد و خاکی که میچسبه به ماشین که ظاهراً خیلی با کیفیت و خوبه. وقتی دوربین بازی خودش روی ماشین زوم میکنه معلوم میشه که از چه بافت بی کیفیتی استفاده شده.
یا مثلاً وقتی توی بوته و علف میره انگار ماشین شخم زنیه! بسیار منظم و روتین و تکراری علف ها رو شخم میکنه.
معلوم هم نیست واسه چی داریم بازی میکنیم. داستان نداره.
نمای داخل فرمان هم خیلی بی کیفیت و کارتونی هست.
اول بازی هم یارو مرده خیلی زر میزنه

- - -ویرایش - - -

اتفاقن تا الان تنها بازی نسل حدید هست که حتمن باید خریدش :d

به نظرم فقط بازی رو بزک کردند. مثلاً همین گرد و خاکی که میچسبه به ماشین که ظاهراً خیلی با کیفیت و خوبه. وقتی دوربین بازی خودش روی ماشین زوم میکنه معلوم میشه که از چه بافت بی کیفیتی استفاده شده.
یا مثلاً وقتی توی بوته و علف میره انگار ماشین شخم زنیه! بسیار منظم و روتین و تکراری علف ها رو شخم میکنه.
معلوم هم نیست واسه چی داریم بازی میکنیم. داستان نداره.
نمای داخل فرمان هم خیلی بی کیفیت و کارتونی هست.
اول بازی هم یارو مرده خیلی زر میزنه

از حق نگذریم امتیازات بازی بسیار عالیست :bighug:
امیدوارم با قیمت مناسبی بتونیم توی روزای آتی بازی رو بخریم :(

بازی به نظر میرسه از لحاظ فروش هم خوب عمل کنه , رتبه ی فعلی بهترین فروش ها در آمازون :
US : 35
Uk : 10

rumor forza horizon 2 dlc leaked
این را یکی از دوستان اون ورآبیمـون کشف کرده on the Microsoft Store website
Rule the open road from the breezy back country to the frenzied mean streets
Forza Horizon 2 gets you behind the wheel for an open-world racing adventure
like no other
Challenge your friends or go solo as you tear it up on the roads of southern Europe
plow through fields and forests in California
or smash down fences on the dirt trails in Australia
Your road , your rules

بعضی ها یه سری نظراتی میدن که آدم میمونه مگه مجبورشون کردن درس و مشق رو ول کنند بیاد پست بزارن!!
داریم ریسینگ بازی میکنیم آلن ویک نیست که داستان بخواد؟؟ماشین شخم زنی هم که تهش بود.دوست نداری بحثی جدا از این ایراد های مسخره ـست.
مشکل خیلی از ما ها اینه سعی میکنیم ایراد پیدا کنیم و فکر میکنیم خیلی شاخیم.ولی نه اینطوری لذت گیم و اینجا هم یه ریسینگ ناب رو برای خودمون از بین بردیم.
بازی هم تا هفته دیگه عرضه میشه و امیدوارم به زودی تجربه ـش کنیم.

به اون دوستمون که میگن ماشین انگار داره شخم میزنه زمینو پیشنهاد میکنم صبر کنه و Crew بازی کنه که اون بازی براش مناسب تره!

منتقدا ایراد نمیتونن درست حسابی پیدا کنن اون وقت اینجا میان بازی رو از بیخ و بن میزنن....

ریسینگ به این خوبی دیگه چی میخواین آخه.....

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or