Forza Horizon 2 | XBOX ONE

05126834307573204711.jpg

امروز مایکروسافت از Forza Horizon 2 در برنامه IGN first رونمایی کرد، Forza Horizon 2 پاییز امسال برای Xbox One و Xbox 360 عرضه خواهد شد. FH2 توسط Playground Games و با همکاری Turn 10 در حال ساخت می باشد.

بازی دارای سیستم آب و هواست. صدها ماشین در بازی قرار دارد که Lamborghini Huracán ماشین نمادین بازی است. Drivatar در Horizon 2 هم حضور خواهد داشت.

بازی در جنوب اروپا جریان دارد. تنوع محیطی باورنکردنی و چشم اندازهای فوق العاده.

عامل اصلیـه هایپ کاذب کسی نیست جز Schürrle
4076.gif
بنش کنید !
4076.gif
:d
نه داداش ذهن مردم منحرف نکن ، عامل هایپ 90 خود شخص شمایی، که با پیش نمایش های اب و تاب دار ، ما رو هایپ کردی ،
فعلا 86 شده باید به 90 برسه تا بگیم هایپ هات کاذب نبوده! که نرسید!!

مثل اين كه بازي تو ايران عرضه شده ( :d )
يك نفر خريده بود، نسخه Day One هم خريده :d
احتمالاً تو شهرای مرزی بوده ، تهران هم فکر کنم دیگه تا شنبه یکشنبه برسه بزنیم تو گوشش:d
آقا مثل این که موقع عرضه یه سری ماشین رایگان هم میدن کسی نفهمید دانلودشون اجباریه یا اختیاری؟حداقال اگر اجباریه کم حجم باشه، پیر ما رو در آوردن با این آپدیتا:d

مثل اين كه بازي تو ايران عرضه شده ( :d )
يك نفر خريده بود، نسخه Day One هم خريده :d
چیز عجیبی نیست بازی های ارجینال 4-5 روز معمولا جلوتر گیر میاد یا 2 روز ،
بچه های اینور wifi هستن . البته صدرصد تو امارات و دوبی اومده که رسیده اینجا.

احتمالاً تو شهرای مرزی بوده ، تهران هم فکر کنم دیگه تا شنبه یکشنبه برسه بزنیم تو گوشش:d
آقا مثل این که موقع عرضه یه سری ماشین رایگان هم میدن کسی نفهمید دانلودشون اجباریه یا اختیاری؟حداقال اگر اجباریه کم حجم باشه، پیر ما رو در آوردن با این آپدیتا:d
دانلودشون اختياري و از الان ميشه از تو أستور پك ماشين هاي رايگان دانلود كرد

خود اعضای PG هم مثل اینکه از نمرات راضی هستن :bighug: :x

01252833211103782668.png

چی داری میگی عزیز؟! این عکس مربوط به فروم هست و کسی که این نظر رو گذاشته یه کاربر عادی مثل من و شما بوده. اصلا حرفش نمیتونه معتبر تلقی بشه.
اعضای PG کجا بود؟! یعنی مادربزرگ بچه ی نوه ی دایی پسر خواهرزاده ی ناتنی عمه ی عمه ی شوهر عمه ی من هم میتونه بره اونجا نظر بذاره.
این طوریه که توی این کشور یه نفر میاد یه حرف الکی میزنه و بقیه هم قبول میکنن و پخشش هم میکنن!
فقط اون ۷ نفری که لایک کردن رو کجای دلم بذارم، نمیدونم.

چی داری میگی عزیز؟! این عکس مربوط به فروم هست و کسی که این نظر رو گذاشته یه کاربر عادی مثل من و شما بوده. اعضای PG کجا بود؟! یعنی مادربزرگ بچه ی نوه ی دایی پسر خواهرزاده ی ناتنی عمه ی عمه ی شوهر عمه ی من هم میتونه بره اونجا نظر بذاره.
این طوریه که توی این کشور یه نفر میاد یه حرف الکی میزنه و بقیه هم قبول میکنن و پخشش هم میکنن!
:|
این کاربر سایت Neogaf یکی از اعضای سایت Turn 10
اکثر بازی ساز ها تو سایت Neogaf یک اکانت دارند و اونجا پست می دن و بعضی وقت ها هم خبر هارو اونجا اعلام می کنن
امیدوارم دلیل لایک کردن اون 7 نفر برای شما مشخص شده باشه
EMEA Community Manager for Turn 10 studios. Currently working on Forza Motorsport and Forza Horizon. All views are my own, etc, etc :)
توییتر
در همین راستا تو همین سایت بازی سنتر هم بازی ساز های ایرانی معمولا اکانت دارند و قبل از عرضه بازی تو سایت اعلام می کنند و نظر کاربر هارو می خوان

آخرین ویرایش:
چی داری میگی عزیز؟! این عکس مربوط به فروم هست و کسی که این نظر رو گذاشته یه کاربر عادی مثل من و شما بوده. اصلا حرفش نمیتونه معتبر تلقی بشه.
اعضای PG کجا بود؟! یعنی مادربزرگ بچه ی نوه ی دایی پسر خواهرزاده ی ناتنی عمه ی عمه ی شوهر عمه ی من هم میتونه بره اونجا نظر بذاره.

یه اشتباهی کرد.. حالا چرا میزنی:| (البته شاید ایشون (heliost10) یکی از اعضای استودیو باشه:-??)

ایشون یکی از کله گنده های Turn10 هستن :دی

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or