Forza Horizon 2 | XBOX ONE

05126834307573204711.jpg

امروز مایکروسافت از Forza Horizon 2 در برنامه IGN first رونمایی کرد، Forza Horizon 2 پاییز امسال برای Xbox One و Xbox 360 عرضه خواهد شد. FH2 توسط Playground Games و با همکاری Turn 10 در حال ساخت می باشد.

بازی دارای سیستم آب و هواست. صدها ماشین در بازی قرار دارد که Lamborghini Huracán ماشین نمادین بازی است. Drivatar در Horizon 2 هم حضور خواهد داشت.

بازی در جنوب اروپا جریان دارد. تنوع محیطی باورنکردنی و چشم اندازهای فوق العاده.

حاجی بازی 90+ نشد شما هم میری تو لیست کشتار (!) >:) خیلی هایپ کردی این چند روز :d
====
نقدها هم دقیقا ساعت 10:30 روز پنج شنبه منتشر میشه، وعده دیدار ما تاپیک امتیازات! :دی

من چیکاره بیدمـ ؟
4076.gif
:d
پریـویـو که ایراد گرفتـه باشن پیدا نمیشه ! ایرادها خلاصه میشن در اینکه دانلود 10 گیگ واسه دمـو ظلمـه یا دمو کوتاهـه یا همین بالـائیه گفته که تعداد مسابقات دمو کمـه !
My only criticism is that I wanted more races , but again maybe that's where the demo has succeeded

نمیدونم توی کدوم عکس ها بود دوستان گذاشته بودند که به 700 تا Event اشاره شده بود ;;)
یعنی میشه 40 تا Event از Forza motorsport 5 هم بیشتر و تازه محیط اپن ورد :bighug: پیش بینی متا رو که نمی تونیم دقیق انجام بدیم ولی پیش بینی سرگرم شدن با هورایزن رو به راحتی میشه انجام داد :
یک سال کامل ;)

دوستان احتمالا ruf هست... دقيقا نميدونم چيه ولي همه چيش شبيه پورشست
-----------
من سر اينكه مثا بين ٨٥ و ٩٣ هست حاظرم رو اواتار جاستين و امضا نيكي شرط ببندم..

انقدر توقع هایی بالا بردیم بالا و هایپ ایجاد کردیم که احتمالا با متا ۸۳ ۸۲ زیر ۸۵ اکثرا ناامید میشن
اینم عوارض هایپ هست! احتمالا حباب هایی می‌کنه و همون متاش دور بر ۸۴ میشه

من چیکاره بیدمـ ؟
4076.gif
:d
پریـویـو که ایراد گرفتـه باشن پیدا نمیشه ! ایرادها خلاصه میشن در اینکه دانلود 10 گیگ واسه دمـو ظلمـه یا دمو کوتاهـه یا همین بالـائیه گفته که تعداد مسابقات دمو کمـه !
قبل اینکه شوما بیای Preview بزاری هیچکس حرف از 90 نمیزد:d

من واقعا درک نمیکنم سخنان رو !
اصلا متا 70 ! این باعث میشه شما از بازی لذت نبرین؟!
یکم با دیدِ بازتر بنگرید! از اونور هم من امیدوارم DC بترکونه. بازم به نفع گیمرهاست.
امان از فــــــــن ... :d

البته کاملا در جریانم ، هرایزن یا دی سی متا بالاتر بگیره برنامتون چیه! :d ( حتی کسی که بازی هم نکرده باشه میندازه به قبقبه!:d )

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or