Forza Horizon 2 | XBOX ONE

05126834307573204711.jpg

امروز مایکروسافت از Forza Horizon 2 در برنامه IGN first رونمایی کرد، Forza Horizon 2 پاییز امسال برای Xbox One و Xbox 360 عرضه خواهد شد. FH2 توسط Playground Games و با همکاری Turn 10 در حال ساخت می باشد.

بازی دارای سیستم آب و هواست. صدها ماشین در بازی قرار دارد که Lamborghini Huracán ماشین نمادین بازی است. Drivatar در Horizon 2 هم حضور خواهد داشت.

بازی در جنوب اروپا جریان دارد. تنوع محیطی باورنکردنی و چشم اندازهای فوق العاده.

نمیدونم توجه کردید یا نه ولی این لایو اکشن فورتزا هوریزن از صد تا فحش برای ریسینگ های داخل پیست بد تره:d

YjYc.jpg

به محدودیت داخل پیست اشاره کردن ولی بد جوری:d

آخرین ویرایش:
یکی از منتقدها گفته چون نسخه اول تو زمان خودش خیلی خفن بوده، نسخه دوم نتونسته به اون اندازه خفن باشه. بعدش هم گفته اگه نسخه دوم، به جای نسخه اول ظاهر میشد خیلی عالی بود و بهش 10 میداده و اینا (البته این عین حرفش نیست ولی همین رو گفته :دی). حالا هر کی ندونه فکر میکنه متای نسخه اول 95 شده که طرف همچین حرفی زده :)) خلاصه اینکه فردا اومدید و دیدید متاش شده 80 خیلی تعجب نکنید و سعی کنید از بازی لذت ببرید! :دی البته نمی دونم طرف منتقد کدوم سایت هست (تو Neogaf گفته اینا رو)، و نمیشه خیلی هم رو حرفش حساب کرد :دی

آخرین ویرایش:
Frobary @

خودش گفته من منتقدم ؟ :-j الان منم میرم میگم منتقدم و اراجیف سرهم میکنم بعد همه باید باور کنن ؟!

اگه اینجوریه شما به ما گفتین Moon Studio فرست پارتی مایکروسافته. منبعت هم نئوگف بود (LOL) :-j که بعدش دیدیم چطور گندش دراومد !

در ضمن مگه شما خودت یکی از مخالفان این منابع نئوگفی نیستی ؟ :-/

Frobary @

خودش گفته من منتقدم ؟ :-j الان منم میرم میگم منتقدم و اراجیف سرهم میکنم بعد همه باید باور کنن ؟!

اگه اینجوریه شما به ما گفتین Moon Studio فرست پارتی مایکروسافته. منبعت هم نئوگف بود (LOL) :-j که بعدش دیدیم چطور گندش دراومد !

در ضمن مگه شما خودت یکی از مخالفان این منابع نئوگفی نیستی ؟ :-/
حاجی شما برو اونجا بگو منتقد هستی، فردا ثابت بشه منتقد نیستی بن میشی :دی اون Moon Studio چه ربطی به این قضیه داره؟ اونجا یکی اطلاعات بازی رو نوشته بود، اینم زیرش بود ولی اینجور مواقع که یکی ادعا کنه منتقد/Insider/سازنده یا هر چیزی دیگه ای هست، خیلی سفت و سخت باید ثابت کنی قضیه رو. در کل اینقدرها هم بی صاحاب نیست اونجا :دی

یکی از منتقدها گفته چون نسخه اول تو زمان خودش خیلی خفن بوده، نسخه دوم نتونسته به اون اندازه خفن باشه. بعدش هم گفته اگه نسخه دوم، به جای نسخه اول ظاهر میشد خیلی عالی بود و بهش 10 میداده و اینا (البته این عین حرفش نیست ولی همین رو گفته :دی). حالا هر کی ندونه فکر میکنه متای نسخه اول 95 شده که طرف همچین حرفی زده :)) خلاصه اینکه فردا اومدید و دیدید متاش شده 80 خیلی تعجب نکنید و سعی کنید از بازی لذت ببرید! :دی البته نمی دونم طرف منتقد کدوم سایت هست (تو Neogaf گفته اینا رو)، و نمیشه خیلی هم رو حرفش حساب کرد :دی

واقعا LOL :|:|

این نسل کلا منقدا یه جوری شدن:|

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or