Forza Horizon 2 | XBOX ONE

05126834307573204711.jpg

امروز مایکروسافت از Forza Horizon 2 در برنامه IGN first رونمایی کرد، Forza Horizon 2 پاییز امسال برای Xbox One و Xbox 360 عرضه خواهد شد. FH2 توسط Playground Games و با همکاری Turn 10 در حال ساخت می باشد.

بازی دارای سیستم آب و هواست. صدها ماشین در بازی قرار دارد که Lamborghini Huracán ماشین نمادین بازی است. Drivatar در Horizon 2 هم حضور خواهد داشت.

بازی در جنوب اروپا جریان دارد. تنوع محیطی باورنکردنی و چشم اندازهای فوق العاده.

دوتا بازی رو نمیشه مقایسه کرد مخصوصا گرافیک
برف هم تو درایو کلاب راحت دوتا پیست برفی میزنن
ولی تو فورتزا اینکار خیلی مشکل
البته میتونستن یه مسیر رو برفی بسازن مثلا یه کوهی میرفتی بالا برفی میشد:دی
گفتن مقایسه نکنیم تو تاپیک منم نمیکنم
ولی درایو کلاب واقعا بازی فوق العاده ی نشون میده گرافیک عجیب غریبی داره فقط محتوا کمه مثل فورتزا5

من احساس میکنم تو بعضی نقد های forza 5 هم به drivatar ایراد گرفته بودن
اینجا احتمالا همون میشه.

نقد به شدت بهش وارده ! باید روش خیلی کار بشه!
توی فورتزا 5 عملا بازی رو غیر ممکن میکرد . منظورم اینه بازی شبیه سازه ، اونوقت عین تراکتور میکوبن بهت!

drivatar تو Forza 5 تقریبا مشکل داشت، به خاطر شبیه ساز بودن بازی.
مثلا تو یک مسابقه سعی می کردی بدون بر خورد با بقیه ماشین ها بازیو تموم کنی ولی یک ماشین میومد می زد بهت و ماشینت خراب می شد :|
ولی تو Forza Horizon با توجه به این که تقریبا ارکید، به نظر من خیلی مشکلی ایجاد نمیکنه + تو نسخه Demo هم من تو آخرین درجه سختی، ندیدم drivatar کسی بیاد بزنه به ماشینم و درست رانندگی می کردن :d
در کل سیستم drivatar این جوریه که بازی بقیه پلیر هارو یاد می گیره و سعی می کنه مثل اون ها بازی کنه برای همین این مشکل به وجود میاد.
از یک طرف خوبه چون احساس می کنی داری با بقیه بازیکن ها بازی می کنی و از یک طرف هم بده، چون ممکنه مثلا یکی از بازیکن ها همیشه با برخورد با بقیه ماشین ها مسابقه تموم کنه و drivatar هم مثل خودش، سعی می کنه با بقیه ماشین ها بر خورد کنه :d
من خودم drivatar دوست دارم، چون تا آخر بازی حس تنوع بازی حفظ می کنه و این طوری نیست که مثلا بعد 10 ساعت بدونی هوش مصنوعی بازی دقیقا قراره چه کاری انجام بده

آخرین ویرایش:
forza horizon 2 first impressions
رابرت گرنجر
Forza Horizon 2 has really nailed the handling of the cars, making me feel that I was more in control of the car
Something also has to be said about the weight distribution when braking
and this is probably the best example I have seen or experienced in any driving game I have played
Overall the demo did its job

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or