Forza Horizon 2 | XBOX ONE

05126834307573204711.jpg

امروز مایکروسافت از Forza Horizon 2 در برنامه IGN first رونمایی کرد، Forza Horizon 2 پاییز امسال برای Xbox One و Xbox 360 عرضه خواهد شد. FH2 توسط Playground Games و با همکاری Turn 10 در حال ساخت می باشد.

بازی دارای سیستم آب و هواست. صدها ماشین در بازی قرار دارد که Lamborghini Huracán ماشین نمادین بازی است. Drivatar در Horizon 2 هم حضور خواهد داشت.

بازی در جنوب اروپا جریان دارد. تنوع محیطی باورنکردنی و چشم اندازهای فوق العاده.

نه این یکی واقعا باگه.. متا +90 رتته :((
باورم نمیشه همچین پستی رو ارم میبینم! :دی
ولی کلا یک احتمال هست که با آپدیت این دسته مشکلات درست شه.
به نظرم اگه دمو رو زودتر از گلد شدن بازی میدادن بهتر بود.

اولا که این باگ نیست.دوما الکی ایراد نگیر.سوما ما دیگه هیچ حرفی واسه گفتن نداریم)x
شوخی کردم:d چرا باید تو رو ابکش کرد.البته این شاید باگ نباشه و یک تکنیک باشه.یادته فورزا 4 سایه ها روی بدنه ی ماشین فریم ریت کمی داشت تا بازی بهتر رندر بشه و کلا فریم ثابتی بده؟شاید این هم همون قضیه هست.در کل چیز بدی نیست .شاید هم در نسه ی اصلی درستش کنن
اون کسی که حرفی واسه گفتن نداره منم!
دیگه این رو شما باگ حساب نمیکنید من چیکار کنم؟
+
فک نکنم ربطی به اون قضیه داشته باشه
این که جزئیاتی که قبلا لود شدن داخل یک زاویه دیگه کلا دیده نشن که کمکی نمیکنه!

یک باگ جدید و خیلی جالب ...
داخل محیط هایی که جزئیات تخریب پذیر داره، مثل همون بوته ها یا گل ها
از نمای اولش شخص فقط به آینه ی ها دقت کنید
در آینه بقل و جلو هیچ چیز غیر از زمین صاف نیست در صورتی که باید پر جزئیات باشه! :|
56o5hyq85mwrii7ycf6c.jpg
فقط لطفا آبکشم نکنید!
:دی
اجازه هست ابکشت کنیم ؟:|:d
---
حالا جدا از شوخی تو نسخه ی اصلی درست میشه دیگه ;;)

یک باگ جدید و خیلی جالب ...
داخل محیط هایی که جزئیات تخریب پذیر داره، مثل همون بوته ها یا گل ها
از نمای اولش شخص فقط به آینه ی ها دقت کنید
در آینه بقل و جلو هیچ چیز غیر از زمین صاف نیست در صورتی که باید پر جزئیات باشه! :|
56o5hyq85mwrii7ycf6c.jpg
فقط لطفا آبکشم نکنید!
:دی
نه این یکی واقعا باگه:d

یاد بازی دیگه ای لفتادم ، که بجه ها نمیتونستن اشکال پیدا کنن، دنبال باگ گیری بودن ، اینجا هم قصیه تکرار شده ، یکی میگه چرا ایینه بقل زمین صاف نشون میده!
یکی میگه چرا با ماشین نمیشه ادم ها رو زیر کرد!!!دوستان فکر کردن بازی اکشن هست.
اگه بازی بخواد متلی 90 بگیره ،این موارد واقعا منتقد نگاه نمیکنه.:d

برنده هم مشخص شد

ماشینشون از پهنا تو پلکم :| استن هم شد ماشین :| بقیه با ماشین های خفنشون چیکار میکردن؟

- - -ویرایش - - -

یاد بازی دیگه ای لفتادم ، که بجه ها نمیتونستن اشکال پیدا کنن، دنبال باگ گیری بودن ، اینجا هم قصیه تکرار شده ، یکی میگه چرا ایینه بقل زمین صاف نشون میده!
یکی میگه چرا با ماشین نمیشه ادم ها رو زیر کرد!!!دوستان فکر کردن بازی اکشن هست.
اگه بازی بخواد متلی 90 بگیره ،این موارد واقعا منتقد نگاه نمیکنه.:d

اتفاقا بعضی منتقد ها به این چیز ها نیگا میکنن:|عقده ای ان:d

حالا چه گیری دادید به متای 90؟ :دی به نظرم روی 86 و 87 تمرکز کنید که اولا اگه پایین تر شد خیلی تو ذوقتون نخوره، دوما یهو زد و بالای 90 شد که خیلی خوش حال تر میشید! :دی

در ریسینگ ها عموما برای رفلکت های روی بدنه و تصویر اینه ها از یک انجین رندر جداگانه و بصورت موازی استفاده میشه که نسبت به انجین اصلی بازی رزولوشنی کمتر ، LOD کمتر ، DD و AA پایین تری ارائه میکنه . ( مثلا رفلکت های روی بدنه و خصوصا کاپوت در فورزا 5 با رزولوشن 720 و 30 فریم اجرا میشه در صورتیکه خود بازی 1080 و 60 فریم هست ) ! سازنده باید بتونه توازن خوبی در استفاده از منابع پیدا کنه ! نبود 2 تا علف نازک در اینه بقل اونقدر هم فاجعه نیست ... مهم اینه تمام بوته ها ، درخت ها و دیگر ابجکت ها هستند ( تصویر پایین که قرار دادم ) ... و نمای کلی و نسبتا کاملی از محیط ارائه میشه که همین کافیه ! البته امیدوارم این قضیه تو نسخه نهایی اندکی بهتر بشه ... ولی توقع نداشته باشید تو اینه ها گرافیکی همانند خود بازی ببینید !!! این در همه ریسینگ ها عرف هست !

kvplpnveq799e4bg04xp.jpg

از طرفی ... DF تخصصش این موارد هست ! تا جاییکه یادمه تو مقاله بررسی دموی هورایزن 2 به این موضوع اشاره ای نشده بود ... پس میشه گفت این سطح جزئیات در آینه از نظرشون قابل قبول بوده !

آخرین ویرایش:
سعی کن از خود بازی لذت ببرین تا اینکه ضربین بگیرین دستتون دنبال مشکل بگردین

معمولا برای بازیهایی که کم نقصه اینجور اتفاقات میوفته :d طرف حوصلش سر میره بس که بازی خوب و بی نقصه میفته به جون ریز ترین و جزئی ترین اشکالات بازی:d

واقعا بازي اعتياد آوره براي من:d
كلا هر بازي كه مي رم انجام بدم، بعد يك ساعت دوباره مي رم دمو Forza بازي مي كنم
ديگه نسخه نهاييش ميخواد با من چكار كنه، معلوم نيست :d

دیگه این رو شما باگ حساب نمیکنید من چیکار کنم؟

امیر جان این مدال تقدیم شما :d :

hyjctoyjc5c8h73fgltb.jpg

محض شادی دل بچه ها هم که شده یکم سعی کن از بازی لذت ببری! :d پوستِ دمو رو کندی !

واقعا بازي اعتياد آوره براي من:d
كلا هر بازي كه مي رم انجام بدم، بعد يك ساعت دوباره مي رم دمو Forza بازي مي كنم
ديگه نسخه نهاييش ميخواد با من چكار كنه، معلوم نيست :d

واقعا معتادت میکنه! سن و سال هم نمیشناسه! :d

پ.ن : دوستان اگه مشغله زیاد دارین کلا سراغ بازی نرین! همین استریم بچه ها رو ببینین کفایت میکنه!:d

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or