Nintendo Fire Emblem: Three Houses

سازنده
Intelligent Systems - Koei Tecmo
تاریخ انتشار
July 2019
ناشر
Nintendo
پلتفرم‌ها
  1. Nintendo Switch
H2x1_NSwitch_FireEmblemThreeHouses_image1600w.jpg

Fire Emblem: Three Houses

ناشر:
Nintendo
سازنده: Intelligent System, Koei Tecmo
سبک: نقش آفرینی تاکیتکال
تاریخ عرضه: 16 جولای 2019

طی E3 2018 نسخه جدید فایر امبلم برای نینتندو سوییچ تحت عنوان Fire Emblem: Three Houses معرفی شد. ضمن ارائه اطلاعاتی کوتاه، اطلاعات جامع تر در دایرکت زمستانه ی نینتندو به نمایش گذاشته شد و بازی ضمن مشخص شدن تاریخ عرضه نهایی خود، اطلاعات دیگری قبیل نسخه کالکتور ادیشن و ... را نیز در اختیار مخاطبان خود قرار داد.

ستینگ داستانی بازی این بار در قاره ای به نام قاره فودلان اتفاق می افتد. شما به عنوان استاد در آکادمی کلیسای سِیروس استخدام می شوید تا معلم دانش آموزانی باشید که نماینده سه خاندان عظیم این سرزمین اند و در این حین با دیگر اساتید و دیگر دانش آموزان تعاملات متعددی خواهید داشت. این که به کدام خاندان می پیوندید و چه مسیری را در داستان جدید بر می گزینید به خودتان بستگی دارد.

بازی جدا از سیستم جدید پیرامون آکادمی خود، در مبارزات هنوز از سیستم کلاسیک و نام آشنای فایر امبلم استفاده می کند و پیرو مبارزات نوبتی و خانه محور مجموعه است.

خاندان های مهم هدایت کننده داستان بازی، خاندان های عقاب های سیاه، شیرهای آبی و گوزن های طلایی هستند
نماینده هر یک از این خاندان ها نیز به ترتیب از راست به چپ: ادلگارد، دیمیتری و کلاود هستند.

Edelgard (1).png Dimitri.png Claude_FE16.png

>پست های راهنمایی و guide<

راهنمایی نحوه کار Certification Exam ها
راهنمایی کلاس بندی ها و عملکرد آن ها

1579196440760-png.127201

E3 2018 Reveal Trailer

Nintendo Direct 2.13.2019 Trailer

آخرین ویرایش:

Cait Sith

Dauntless Feline Hero
کاربر سایت
Jan 21, 2009
2,921
خب ما هم بازی رو استارت زدیم به لطف @Z-fan !
اولین تجربه م از این سریه و کلا این سبک (یه بار FF Tactics بازی کردم واقعا سخت بود-حتی دیالوگاش-دکترای ادبیات انگلیسی میخونید خیلی کمک میکنه:D) ولی این به نظر میاد چیزی باشه ما نوبهای این سبک بتونیم تجربه کنیم اولش گزینه داشت که یونیت ها دوباره احیا شن فکر کنم خیلی کمک کنه.

پ.ن: واقعا انتخاب نینتندو بر هر JRPG فنی واجب هست... مثلا این سبک اصلا رو پلتفرمهای دیگه نیست منم سر همین تا الان بازی نکردم

Cait Sith

Dauntless Feline Hero
کاربر سایت
Jan 21, 2009
2,921
up...
این سایت samurai gamers لعنت الله علیه از رو گایدش میرفتم مثل بقیه بازیای ژاپنی... از چپتر دو یهو دیدم فقط برای گروه ادلگارد اینا رو توضیح داده... ما هم با golden deer داریم میریم جلو خو... گاید ign و گایدای دیگه هم کلا باهاشون حال نمیکنم. البته نیاز چندانیم به گاید نیست به نظرم دیالوگا رو درست انتخاب کنی و ساید میشنها هم بری که کاری ندارن اوکیه. فقط نمیدونم این اکتیویتیها که دو نفر شاگردا رو با هم بفرستی اسب بالدار سوار شن یا اصطبل تمیز کنن و... مهمه کی رو با کی میفرستی یا نه و حتما مثلا اون یه نره غول مثل رافائل رو باید یه اکتیویتی بفرستی به heavy armor ربط داشته باشه یا نه؟ 🤔
بعد این مهارت طرف که تو کلاس افزایش میدی طرف Bad میزنه رندومه؟ 🤔 چون دقیقا طبق goal ش هم مهارت رو لول آپ می کنم

@Z-fan

• Like
Reactions: Z-fan

Z-fan

▲‌ Triforce of Wisdom ▲
ناظم انجمن
Jul 10, 2013
12,377
نام
سید محمد حسین
up...
این سایت samurai gamers لعنت الله علیه از رو گایدش میرفتم مثل بقیه بازیای ژاپنی... از چپتر دو یهو دیدم فقط برای گروه ادلگارد اینا رو توضیح داده... ما هم با golden deer داریم میریم جلو خو... گاید ign و گایدای دیگه هم کلا باهاشون حال نمیکنم. البته نیاز چندانیم به گاید نیست به نظرم دیالوگا رو درست انتخاب کنی و ساید میشنها هم بری که کاری ندارن اوکیه. فقط نمیدونم این اکتیویتیها که دو نفر شاگردا رو با هم بفرستی اسب بالدار سوار شن یا اصطبل تمیز کنن و... مهمه کی رو با کی میفرستی یا نه و حتما مثلا اون یه نره غول مثل رافائل رو باید یه اکتیویتی بفرستی به heavy armor ربط داشته باشه یا نه؟ 🤔
بعد این مهارت طرف که تو کلاس افزایش میدی طرف Bad میزنه رندومه؟ 🤔 چون دقیقا طبق goal ش هم مهارت رو لول آپ می کنم

@Z-fan

تنها گایدی که بازی میخواد واسه کلاس بندی ها، Base Stat ها و ساید کوئست های بازیه
که اونا هم به غیر از ساید کوئست های بازی چندان رابطه ای با چپتر و این که چه بخشی از داستانی نداره. کامل دست خودته

و این که آره این که کی رو با کی بفرستی رو نتایج تاثیر میذاره
بعضی ها با هم مشکل دارن و اونایی که ساپورت لول بین شون بیشتره شانس موفقیت بیشتری دارن. اصولا اگه یکی که تو اون زمینه خوب باشه رو با کسی که بد باشه بفرستی شانس افزایش اسکیل بیشتری داری تا این که دو نفر که با هم تو اون زمینه بد اند رو با هم بفرستی
یه سری جزئیات ریز و میزه داشت. اصولا اگه درجه سختی رو نرمال برداشته باشی خیلی نباید سخت بگیری، همین جوری ور برو دستت میاد، چون اون قدره بازی سخت نمیشه که تک تک اون اسکیل ها و کلاس های Master بازی به کارت بیان. و طی زمان که دستت بیاد اگه خواستی مسیرهای دیگه رو روی حالت Hard بری شدید اون وقت به کارت میان و تمرکز روشون خیلی بازی رو بهتر می کنه

اون مهارت هایی هم که تو کلاس اضافه می کنی یادمه به این ربط داشت که یارو حالش چقدر خوب باشه. اگه روحیه نداشته باشه احتمال زیاد اثر نمی کنه اون انرژی ای که براش میذاری
دعوت کردن به ناهارخوری و سونا و... حال دانش آموزا رو خوب می کنه

Faruk

کاربر سایت
Jun 25, 2021
160
نام
فاروق
چه خاکی می خوره این تاپیک بابا بخدا این بازی شاهکار و برند هست برای نینتندو گرچه خود نینتندو هم اونطور که باید این محصول فایر امبلمبش رو تحویل نمیگیره مثلا کنسولاش باندل ماریو کارت و زلدا و ... داره ولی من خیلی کم و به ندرت دیدم کنسولای نینتندو باندل فایر امبلم داشته باشه توی سوئیچ که اصلا ندیدم برای 3DS هم یه باندل برای Fates هست.
حالا وقتی خود نینتندو برای ایم محصولش اینقدر کم لطفی می کنه دیگه از گیمر ها چه انتظار و جالب اینجاس وقتی یکی فایر امبلمی میشه اصولا وارد مکتب خاصی میشه به اسم مکتب فایر امبلم. خود نینتندو خبر داره آیا؟
یه سوال دیگه؟ این بازی Three Houses چند پارت هست ؟

• Like

Z-fan

▲‌ Triforce of Wisdom ▲
ناظم انجمن
Jul 10, 2013
12,377
نام
سید محمد حسین
چه خاکی می خوره این تاپیک بابا بخدا این بازی شاهکار و برند هست برای نینتندو گرچه خود نینتندو هم اونطور که باید این محصول فایر امبلمبش رو تحویل نمیگیره مثلا کنسولاش باندل ماریو کارت و زلدا و ... داره ولی من خیلی کم و به ندرت دیدم کنسولای نینتندو باندل فایر امبلم داشته باشه توی سوئیچ که اصلا ندیدم برای 3DS هم یه باندل برای Fates هست.
حالا وقتی خود نینتندو برای ایم محصولش اینقدر کم لطفی می کنه دیگه از گیمر ها چه انتظار و جالب اینجاس وقتی یکی فایر امبلمی میشه اصولا وارد مکتب خاصی میشه به اسم مکتب فایر امبلم. خود نینتندو خبر داره آیا؟

نگو غصه ام میگیره
من که زورم میاد رو هوا پست بزنم
ولی این بازی واقعا یکی از شاهکارهای ژانره

ولی آره به نظر منم نینتندو یکم تو تحویل گرفتن فایر امبلم و مارکتینگش کم کاری می کنه. فن بیس به این وفاداری واقعا نیاز به محبت بیشتری از طرف ناشر و سازنده هاش داره

Z-fan

▲‌ Triforce of Wisdom ▲
ناظم انجمن
Jul 10, 2013
12,377
نام
سید محمد حسین

4 تا مسیر داستان داره
اگه اشتباه نکنم 12 تا چپتر بین هر کدوم از این 4 تا مسیر مشترکه.
و 10 تای ادامه اش بین هر مسیر با اون یکی کلی تفاوت مرحله ای و داستانی داره

• Like
Reactions: Faruk

Faruk

کاربر سایت
Jun 25, 2021
160
نام
فاروق
4 تا مسیر داستان داره
اگه اشتباه نکنم 12 تا چپتر بین هر کدوم از این 4 تا مسیر مشترکه.
و 10 تای ادامه اش بین هر مسیر با اون یکی کلی تفاوت مرحله ای و داستانی داره
سید ممنون
منظورم پارت بود من یه بار بازی رو اولین بار شروع کردم هاوس شیرهای آبی برداشتم رفتم جلو سیوم پرید دفعه دوم گوزن طلایی اونم سیوم خراب شد از بس تغییر دادم فایل های امولاتور رو دفعه سوم عقاب های سیاه رو برداشتم و الان تازه رسیدم پارت دوم می خواستم ببینم دقیقا کجام الان به نصفه رسیدم یا نه؟

• Like

Z-fan

▲‌ Triforce of Wisdom ▲
ناظم انجمن
Jul 10, 2013
12,377
نام
سید محمد حسین
سید ممنون
منظورم پارت بود من یه بار بازی رو اولین بار شروع کردم هاوس شیرهای آبی برداشتم رفتم جلو سیوم پرید دفعه دوم گوزن طلایی اونم سیوم خراب شد از بس تغییر دادم فایل های امولاتور رو دفعه سوم عقاب های سیاه رو برداشتم و الان تازه رسیدم پارت دوم می خواستم ببینم دقیقا کجام الان به نصفه رسیدم یا نه؟

آهان منظورت بخش کلیه
دو بخشه کلا هر کمپین

• Like

Faruk

کاربر سایت
Jun 25, 2021
160
نام
فاروق
ولی واقعا نسبت به فایر امبلم های قبلی و رترو این فایر امبلم خیلی راحت تره تموم بشه برم ببینم می تونم با عناوین هکنسلش کنار بیام یا نه واریورز که مجبورم نسخه 3DS رو بازی کنم چون رام سوئیچ واریورز توسط شبیه ساز یوزو ران نمیشه بعدشم ببینم عمری باقی میمونه برای این تری هوپس

• Like

Z-fan

▲‌ Triforce of Wisdom ▲
ناظم انجمن
Jul 10, 2013
12,377
نام
سید محمد حسین
ولی واقعا نسبت به فایر امبلم های قبلی و رترو این فایر امبلم خیلی راحت تره تموم بشه برم ببینم می تونم با عناوین هکنسلش کنار بیام یا نه واریورز که مجبورم نسخه 3DS رو بازی کنم چون رام سوئیچ واریورز توسط شبیه ساز یوزو ران نمیشه بعدشم ببینم عمری باقی میمونه برای این تری هوپس

آره Three Houses کلا خیلی راحته
البته این که خیلی دستت تو ساخت یونیت و کلاس بندی شون بازه و این که بازی Weapon Triangle نداره بی تاثیر نیست

• Like

Faruk

کاربر سایت
Jun 25, 2021
160
نام
فاروق
اوف در نهایت با کمترین کیفیت تموم شد آخرای بازی بخاطر لود کردن های شیدر کش بازی مدام کرش میکرد
الحق که یا باید سیستم غول باشه و یا با همون کنسول سوئیچ بازی کرد.
به قول معروف فاینال بتل واقع فیرس بتل بود.
مرسی نینتندو مرسی اینتلجنت سیستم مرسی فایر امبلم...

• Like

Z-fan

▲‌ Triforce of Wisdom ▲
ناظم انجمن
Jul 10, 2013
12,377
نام
سید محمد حسین
اوف در نهایت با کمترین کیفیت تموم شد آخرای بازی بخاطر لود کردن های شیدر کش بازی مدام کرش میکرد
الحق که یا باید سیستم غول باشه و یا با همون کنسول سوئیچ بازی کرد.
به قول معروف فاینال بتل واقع فیرس بتل بود.
مرسی نینتندو مرسی اینتلجنت سیستم مرسی فایر امبلم...

کدوم روت رو تموم کردی
چون سه تا فیرس بتل داریم تو بازی در حقیقت :D

• Like

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر