Nintendo Fire Emblem: Three Houses

سازنده
Intelligent Systems - Koei Tecmo
تاریخ انتشار
July 2019
ناشر
Nintendo
پلتفرم‌ها
  1. Nintendo Switch
H2x1_NSwitch_FireEmblemThreeHouses_image1600w.jpg

Fire Emblem: Three Houses

ناشر:
Nintendo
سازنده: Intelligent System, Koei Tecmo
سبک: نقش آفرینی تاکیتکال
تاریخ عرضه: 16 جولای 2019

طی E3 2018 نسخه جدید فایر امبلم برای نینتندو سوییچ تحت عنوان Fire Emblem: Three Houses معرفی شد. ضمن ارائه اطلاعاتی کوتاه، اطلاعات جامع تر در دایرکت زمستانه ی نینتندو به نمایش گذاشته شد و بازی ضمن مشخص شدن تاریخ عرضه نهایی خود، اطلاعات دیگری قبیل نسخه کالکتور ادیشن و ... را نیز در اختیار مخاطبان خود قرار داد.

ستینگ داستانی بازی این بار در قاره ای به نام قاره فودلان اتفاق می افتد. شما به عنوان استاد در آکادمی کلیسای سِیروس استخدام می شوید تا معلم دانش آموزانی باشید که نماینده سه خاندان عظیم این سرزمین اند و در این حین با دیگر اساتید و دیگر دانش آموزان تعاملات متعددی خواهید داشت. این که به کدام خاندان می پیوندید و چه مسیری را در داستان جدید بر می گزینید به خودتان بستگی دارد.

بازی جدا از سیستم جدید پیرامون آکادمی خود، در مبارزات هنوز از سیستم کلاسیک و نام آشنای فایر امبلم استفاده می کند و پیرو مبارزات نوبتی و خانه محور مجموعه است.

خاندان های مهم هدایت کننده داستان بازی، خاندان های عقاب های سیاه، شیرهای آبی و گوزن های طلایی هستند
نماینده هر یک از این خاندان ها نیز به ترتیب از راست به چپ: ادلگارد، دیمیتری و کلاود هستند.

Edelgard (1).png Dimitri.png Claude_FE16.png

>پست های راهنمایی و guide<

راهنمایی نحوه کار Certification Exam ها
راهنمایی کلاس بندی ها و عملکرد آن ها

1579196440760-png.127201

E3 2018 Reveal Trailer

Nintendo Direct 2.13.2019 Trailer

آخرین ویرایش:

Arima Kishou

Kuro no Shinigami
کاربر سایت
Jul 14, 2014
5,373
نام
محمد
اقا راستی من درست و حسابی تریلر E3 بازی رو ندیده بودم ولی خیلی چیزن که قسمت هایی از اندینگ ها رو گذاشتن حداقل اندینگ اون کرکتری که دیده بودم:|
کلا خیلی ژاپنی ها شخم اشون به اسپویل کردن ملت میاد:|

• Like
Reactions: 33505775 and Z-fan

Arima Kishou

Kuro no Shinigami
کاربر سایت
Jul 14, 2014
5,373
نام
محمد
سلام
یک راهنمایی برای انتخاب خاندان میخواستم بدون اسپویل بیزحمت :D
فعلا نظرم روی بلک ایگل هست ولی یکم شک دارم.
والا میگن بلو لیونز بهتر برای شروع ولی پلات توییست بازی توی گوزن طلایی شوکه کننده تره.

Z-fan

▲‌ Triforce of Wisdom ▲
ناظم انجمن
Jul 10, 2013
12,377
نام
سید محمد حسین
سلام
یک راهنمایی برای انتخاب خاندان میخواستم بدون اسپویل بیزحمت :D
فعلا نظرم روی بلک ایگل هست ولی یکم شک دارم.

بهترین شخصیت ها و رابطه بین کاراکترها کلا تو Golden Deer ـه.
ولی خب داستانی Blue Lions و Black Eagle "جریان" خیلی جذاب تری دارند تو دو جهت کاملا متفاوت.
Golden Deer اون "جریان" جذاب رو نداره عوضش Lore دنیای بازی رو خیلی خوب وا می کنه و خب... Lore بازی زیاد جا برای گشتن داره :D
من خودم پیشنهادم برای دور اول Blue Lions ـه.

Z-fan

▲‌ Triforce of Wisdom ▲
ناظم انجمن
Jul 10, 2013
12,377
نام
سید محمد حسین
تو تاپیک JRPG ها نوشتم اینا رو اول (چون مسلما اون جا بیشتر دیده میشه :|)، ولی خب، گفتم اگه برحسب اتفاق مسیرتون به این جا خورد روزی، بخونید تجربه ما رو :D

هفته پیش تونستم سومین مسیر Fire Emblem: Three Houses رو تموم کنم، مسیر Crimson Flowers و بهتره یکم در موردش صحبت کنم و آخرش هم دیگه پرونده Fire Emblem: Three Houses رو این جا ببندیم (بعیده کس دیگه غیر از من در مورد این یکی حالا حالاها صحبت کنه :-")

139908

مسیر Crimson Flowers مسیریه که با Edelgard و Black Eagle ها طی می کنی داستان رو و خب حال ندارم خیلی جزئی در مورد داستان بحث کنم که کامل میره تو وادی اسپویلر
ولی من یه چیزو کلا بعد رفتن سه تا مسیر حال کردم... این که چقدر فضای داستانی این سه تا مسیر با هم فرق دارن.
خیلی خوبه واقعاً! شما سه تا مسیر دارید، یکیش یه مسیر Lore محور و حماسیه که توش تک تک اشرار فولدان رو از ریشه می کنی با Cool ترین لرد دنیا که اسم واقعیش خلیل ـه
:>

تو یکیش یه سفر خفن و دراماتیک رو میری که یه مرد شکسته و پادشاهی از هم پاشیده اش رو احیا کنی
و یکیشم کامل یه نبرد عقیدتی سیاسی سر ایده آل های زنیه که کامل از وضعیت فعلی دنیاش ضربه خورده و به جای انتقام از بانی اش دنبال ریشه کن کردن اصل قضیه است.

هر چند بایلث به عنوان یه "شخصیت" در حد مترسک هم شخصیت پردازی نداره، ولی تاثیر همون یه انتخاب اول داستان رو سه تا شخصیت کلیدی هر کدوم از خاندان ها فوق العاده است. و این که سه تا شخصیت کلیدی هر مسیر این قدر شخصیت پردازیشون خوف باشه واقعا محشره. شخصیت مونث کلا توی مدیای ویدیو گیم مثل ادلگارد نداریم زیاد واقعا که همزمان هم تو مسیر خودش یه پروتاگونیست کاریزماتیک باشه هم تو مسیر های دیگه یه انتاگونیستی که تک تک اعمالش تنفر آمیز باشن. از زمان گریفیث کبیر، کم شخصیت داشتیم که عبارت She Did nothing wrong رو براش به کار ببرن :D

تو کنار Lore عجیب و غریب بازی که به طرز خیلی جالب کاملا زیرپوستیه و اگه دنبالش نری هیچی ازش تو خود بازی نمیدونی، دقیقا همین چیزای بازی اند که به نظرم داستان و خودشو تو آینده خیلی موندگار تر می کنند.

139909

و خب مابقی شخصیت های Black Eagles هم هایلایت اصلی شون Hubert لعنتیه :D این یارو کنار ادلگارد قشنگ شبیه این وزیر شیطانی های بازی هاست که اون وسط زیرآبتو میزنن و میفروشنت به شاه شیاطین :D ولی عوضش این بشر یک شخصیت پردازی به شدت ترسناک و عجیب غریبی داره،
>:)
نوع Loyalty خاصش نسبت به ادلگارد (که حتی یجورایی شبیه به رابطه Dedue و Dimitri ـه ولی حتی بازم خفن تر) کلا ازش شخصیت عجیب خفنی ساخته. این که دیالوگش تو ساپورتش با خود ادلگارد اینه که: Allow me to paint the path lies before you red with the blood of your enemies خودش یه دنیا شرارت گادلایک ـه.
ساپورت های این بشر با بقیه بر و بچ Black Eagles محشره همشون
البته جدا از همه این موارد دراز و استخونی بودنش کلا یه استایل خوف دیگس که چون من خودم این شکلی ام به شدت می پسندم

139910

از داستان بگذریم (هر چقدرم که دلم بخواد در موردش یه بند حرف بزنم :D )

گیم پلی باید بگم خیلی شانس آوردم بر و بچ Ashen Wolves رو از DLC بازی آوردم تو خاندان. Dorothea واقعا به عنوان یه یونیت بی مصرف بود. عوضش با کانتسنس دریدم مپ ها رو
دارک فلایر ها نه تنها جادوگر با mobility وحشتناک بالان بلکه خود کانتستنس جادوی Bolting هم داره که رسما تبدیل به موشک بالستیک با لانچر متحرک تبدیلش می کنه
فکر کن لول کانتسنس ام با ادلگارد و یوری یکی بود و بایلث دو لول از اینا پایین تر بود همیشه. اوه یادم رفت :D یوری و ادلگارد عجب هیولاهایین. ادلگارد رسما unmovable object ـه به عنوان یه یونیت، یه Chalice of Beginning هم از DLC بدی بهش رسما دیگه همه رو کانتر می کنه و به درک واصل می کنه :D یوری هم از اون طرف Undetectable Bird ـه :D دیگه Late Game از هر 20 30 تا درگیری اش تو یکی اش ضربه میخورد، همه رو از دم جاخالی میداد.

139911

از نظر مپ ها، ضعیف ترین مپ ها رو داشت مسیر ادلگارد لای سه تا مسیر، با این که داستان خیلی تمیز و دقیقه ولی قشنگ مشخصه موقع چرخه ساخت بازی آخر از همه سراغ مسیر ادلگارد اومدن... یا شایدم اول از همه اومدن و Barebone چیزهایی که تو سرشون بوده تو این روت اجرا کردن بعد رفتن سراغ مسیرهای دیگه و ایده های خفن خوفناک زدن. خلاصه که مخصوصا بعد مپ های وحشتناک باحال ساید استوری Ashen Wolves یخورده خورد تو ذوقم.

آخرش هم مثل دفعه قبلی دو تا یونیتم کامل شهید شدن تو دو چپتر آخر. دفعه قبل Marianne و Sylvain بود. این دفعه هم Hubert و Ferdinand. هیوبرت بدبخت تو چپتر نیمه نهایی خیلی بد Ambush شد از پشت سر=(( فردیناند هم راستش کلا خیلی گرایندش نکردم (جاش یوری همیشه تو راسترم بود :D) واسه همین تو مپ آخر عملا طعمه اش کردم بقیه برن جلو :-":-"

====

139912

خلاصه که بعد تقریبا 200 ساعت (و جمع کردن 400 تا فن آرت از اینترنت :-" پسر چقدر این بازی فن آرت داره :D)، پرونده سه تا مسیر داستانی Fire Emblem: Three Houses بسته شد. بعیده دوباره با بازی ای روبرو شم که برای انتخاب های پیشامدهای مختلف اش این قدر اهمیت قائل شم و وقت بذارم، ولی این یکی تجربه عجیب بی نظیر و تکی بود :x
البته یه مسیر چهارمی هم مونده که خیلی از لحاظ داستانی چیز اضافه ای نسبت به سه تا مسیر دیگه نداره، ولی اگه زد به سرم دیوونه شدم احتمالا یه روزی رو Maddening یه تیم All Stars از بین همه خاندان ها جمع کنم و تا سرحد مرگ گرایندشون کنم
البته فعلا حالا حالاها بعیده سمت همچین ایده ای برم و حالت Maddening بازی از دور هم ترسناکه، باس های مپ توش دیگه یه جا وای نمیستن... فکر کن، نمسیس متحرک :-s عوضش باید خود بازی تو اون حالت خیلی حال بده :D

به امید این که فایر امبلم بعدی همین قدر خفن باشه

Z-fan

▲‌ Triforce of Wisdom ▲
ناظم انجمن
Jul 10, 2013
12,377
نام
سید محمد حسین
تولد لرد کبیر و لنگ در هوا، رهبر گوزن های طلایی و کماندار طلایه دار لشگر ستاره فروغین و حامل نشان خونی خاندان ریگان ها
کلاود وون ریگان (با اسم واقعی خالد!)<:-P<:-P

156710

44K لایک شو عشق هست :D

asi_1447

کاربر سایت
Oct 27, 2010
1,395
نام
احسان
تولد لرد کبیر و لنگ در هوا، رهبر گوزن های طلایی و کماندار طلایه دار لشگر ستاره فروغین و حامل نشان خونی خاندان ریگان ها
کلاود وون ریگان (با اسم واقعی خالد!)<:-P<:-P

View attachment 156710

44K لایک شو عشق هست :D
اصلا شکی نیست که گلدن دیر بهترین کلاس با دوست داشتنی ترین دانش آموزا رو داره.
لامصب حتی لورنز از خود راضیش هم می ارزه به کل هیکل اون دو تا کلاس دیگه.
فعلا 35 ساعت وقت گذاشتم برای بازی اما هنوزم دوست ندارم این بحث تیچینگ و مدرسه و اینا تموم شه. کاش تا آخرش همین باشه. :D

• Like
Reactions: Faruk and Z-fan

Z-fan

▲‌ Triforce of Wisdom ▲
ناظم انجمن
Jul 10, 2013
12,377
نام
سید محمد حسین
اصلا شکی نیست که گلدن دیر بهترین کلاس با دوست داشتنی ترین دانش آموزا رو داره.
لامصب حتی لورنز از خود راضیش هم می ارزه به کل هیکل اون دو تا کلاس دیگه.
فعلا 35 ساعت وقت گذاشتم برای بازی اما هنوزم دوست ندارم این بحث تیچینگ و مدرسه و اینا تموم شه. کاش تا آخرش همین باشه. :D

156766

asi_1447

کاربر سایت
Oct 27, 2010
1,395
نام
احسان
بعد از 70 ساعت بالاخره برای اولین بار تونستم بازی رو تموم کنم. واقعا یه شاهکار بود و حداقل برای من یه تجربه کاملا تازه بود.
آدم دلش برای شخصیت های بازی تنگ میشه.

Z-fan

▲‌ Triforce of Wisdom ▲
ناظم انجمن
Jul 10, 2013
12,377
نام
سید محمد حسین
بعد از 70 ساعت بالاخره برای اولین بار تونستم بازی رو تموم کنم. واقعا یه شاهکار بود و حداقل برای من یه تجربه کاملا تازه بود.
آدم دلش برای شخصیت های بازی تنگ میشه.
کدوم مسیر رو رفتی؟

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,253
نام
امیر حسین
تو تاپیک JRPG ها نوشتم اینا رو اول (چون مسلما اون جا بیشتر دیده میشه :|)، ولی خب، گفتم اگه برحسب اتفاق مسیرتون به این جا خورد روزی، بخونید تجربه ما رو :D

هفته پیش تونستم سومین مسیر Fire Emblem: Three Houses رو تموم کنم، مسیر Crimson Flowers و بهتره یکم در موردش صحبت کنم و آخرش هم دیگه پرونده Fire Emblem: Three Houses رو این جا ببندیم (بعیده کس دیگه غیر از من در مورد این یکی حالا حالاها صحبت کنه :-")

139908

مسیر Crimson Flowers مسیریه که با Edelgard و Black Eagle ها طی می کنی داستان رو و خب حال ندارم خیلی جزئی در مورد داستان بحث کنم که کامل میره تو وادی اسپویلر
ولی من یه چیزو کلا بعد رفتن سه تا مسیر حال کردم... این که چقدر فضای داستانی این سه تا مسیر با هم فرق دارن.
خیلی خوبه واقعاً! شما سه تا مسیر دارید، یکیش یه مسیر Lore محور و حماسیه که توش تک تک اشرار فولدان رو از ریشه می کنی با Cool ترین لرد دنیا که اسم واقعیش خلیل ـه

تو یکیش یه سفر خفن و دراماتیک رو میری که یه مرد شکسته و پادشاهی از هم پاشیده اش رو احیا کنی
و یکیشم کامل یه نبرد عقیدتی سیاسی سر ایده آل های زنیه که کامل از وضعیت فعلی دنیاش ضربه خورده و به جای انتقام از بانی اش دنبال ریشه کن کردن اصل قضیه است.

هر چند بایلث به عنوان یه "شخصیت" در حد مترسک هم شخصیت پردازی نداره، ولی تاثیر همون یه انتخاب اول داستان رو سه تا شخصیت کلیدی هر کدوم از خاندان ها فوق العاده است. و این که سه تا شخصیت کلیدی هر مسیر این قدر شخصیت پردازیشون خوف باشه واقعا محشره. شخصیت مونث کلا توی مدیای ویدیو گیم مثل ادلگارد نداریم زیاد واقعا که همزمان هم تو مسیر خودش یه پروتاگونیست کاریزماتیک باشه هم تو مسیر های دیگه یه انتاگونیستی که تک تک اعمالش تنفر آمیز باشن. از زمان گریفیث کبیر، کم شخصیت داشتیم که عبارت She Did nothing wrong رو براش به کار ببرن :D

تو کنار Lore عجیب و غریب بازی که به طرز خیلی جالب کاملا زیرپوستیه و اگه دنبالش نری هیچی ازش تو خود بازی نمیدونی، دقیقا همین چیزای بازی اند که به نظرم داستان و خودشو تو آینده خیلی موندگار تر می کنند.

139909

و خب مابقی شخصیت های Black Eagles هم هایلایت اصلی شون Hubert لعنتیه :D این یارو کنار ادلگارد قشنگ شبیه این وزیر شیطانی های بازی هاست که اون وسط زیرآبتو میزنن و میفروشنت به شاه شیاطین :D ولی عوضش این بشر یک شخصیت پردازی به شدت ترسناک و عجیب غریبی داره،
نوع Loyalty خاصش نسبت به ادلگارد (که حتی یجورایی شبیه به رابطه Dedue و Dimitri ـه ولی حتی بازم خفن تر) کلا ازش شخصیت عجیب خفنی ساخته. این که دیالوگش تو ساپورتش با خود ادلگارد اینه که: Allow me to paint the path lies before you red with the blood of your enemies خودش یه دنیا شرارت گادلایک ـه.
ساپورت های این بشر با بقیه بر و بچ Black Eagles محشره همشون
البته جدا از همه این موارد دراز و استخونی بودنش کلا یه استایل خوف دیگس که چون من خودم این شکلی ام به شدت می پسندم

139910

از داستان بگذریم (هر چقدرم که دلم بخواد در موردش یه بند حرف بزنم :D )

گیم پلی باید بگم خیلی شانس آوردم بر و بچ Ashen Wolves رو از DLC بازی آوردم تو خاندان. Dorothea واقعا به عنوان یه یونیت بی مصرف بود. عوضش با کانتسنس دریدم مپ ها رو
دارک فلایر ها نه تنها جادوگر با mobility وحشتناک بالان بلکه خود کانتستنس جادوی Bolting هم داره که رسما تبدیل به موشک بالستیک با لانچر متحرک تبدیلش می کنه
فکر کن لول کانتسنس ام با ادلگارد و یوری یکی بود و بایلث دو لول از اینا پایین تر بود همیشه. اوه یادم رفت :D یوری و ادلگارد عجب هیولاهایین. ادلگارد رسما unmovable object ـه به عنوان یه یونیت، یه Chalice of Beginning هم از DLC بدی بهش رسما دیگه همه رو کانتر می کنه و به درک واصل می کنه :D یوری هم از اون طرف Undetectable Bird ـه :D دیگه Late Game از هر 20 30 تا درگیری اش تو یکی اش ضربه میخورد، همه رو از دم جاخالی میداد.

139911

از نظر مپ ها، ضعیف ترین مپ ها رو داشت مسیر ادلگارد لای سه تا مسیر، با این که داستان خیلی تمیز و دقیقه ولی قشنگ مشخصه موقع چرخه ساخت بازی آخر از همه سراغ مسیر ادلگارد اومدن... یا شایدم اول از همه اومدن و Barebone چیزهایی که تو سرشون بوده تو این روت اجرا کردن بعد رفتن سراغ مسیرهای دیگه و ایده های خفن خوفناک زدن. خلاصه که مخصوصا بعد مپ های وحشتناک باحال ساید استوری Ashen Wolves یخورده خورد تو ذوقم.

آخرش هم مثل دفعه قبلی دو تا یونیتم کامل شهید شدن تو دو چپتر آخر. دفعه قبل Marianne و Sylvain بود. این دفعه هم Hubert و Ferdinand. هیوبرت بدبخت تو چپتر نیمه نهایی خیلی بد Ambush شد از پشت سر=(( فردیناند هم راستش کلا خیلی گرایندش نکردم (جاش یوری همیشه تو راسترم بود :D) واسه همین تو مپ آخر عملا طعمه اش کردم بقیه برن جلو :-":-"

====

139912

خلاصه که بعد تقریبا 200 ساعت (و جمع کردن 400 تا فن آرت از اینترنت :-" پسر چقدر این بازی فن آرت داره :D)، پرونده سه تا مسیر داستانی Fire Emblem: Three Houses بسته شد. بعیده دوباره با بازی ای روبرو شم که برای انتخاب های پیشامدهای مختلف اش این قدر اهمیت قائل شم و وقت بذارم، ولی این یکی تجربه عجیب بی نظیر و تکی بود :x
البته یه مسیر چهارمی هم مونده که خیلی از لحاظ داستانی چیز اضافه ای نسبت به سه تا مسیر دیگه نداره، ولی اگه زد به سرم دیوونه شدم احتمالا یه روزی رو Maddening یه تیم All Stars از بین همه خاندان ها جمع کنم و تا سرحد مرگ گرایندشون کنم
البته فعلا حالا حالاها بعیده سمت همچین ایده ای برم و حالت Maddening بازی از دور هم ترسناکه، باس های مپ توش دیگه یه جا وای نمیستن... فکر کن، نمسیس متحرک :-s عوضش باید خود بازی تو اون حالت خیلی حال بده :D

به امید این که فایر امبلم بعدی همین قدر خفن باشه
این پست رو خوندم....
آخرش یه روزی میام سوییچت رو کش میرم:-" پس از الان آمادگیش رو داشته باش اگر گمش کردی، بدونی کار کی بوده:-"

Z-fan

▲‌ Triforce of Wisdom ▲
ناظم انجمن
Jul 10, 2013
12,377
نام
سید محمد حسین
این پست رو خوندم....
آخرش یه روزی میام سوییچت رو کش میرم:-" پس از الان آمادگیش رو داشته باش اگر گمش کردی، بدونی کار کی بوده:-"

اگه تو از من سوییچ کش بری برای من عملا موفقیت به حساب میاد :D

Golden deer رو رفتم آخرشم با شمیر ازدواج کردم. البته مری ان رو هم خوشم

الان که کردم بالاتر هم گفته بودی... Man of Culture Identified :>
منم خیلی Shamir رو دوست داشتم ولی آخرش برعکس تو زدم با ماریان ازدواج کردم :D

163967

MUST PROTECT HER SMILE :x:x

Z-fan

▲‌ Triforce of Wisdom ▲
ناظم انجمن
Jul 10, 2013
12,377
نام
سید محمد حسین
175607

آلبوم کامل Fire Emblem: Three Houses داره عرضه میشه و خدایا و تاریخ عرضه اش برای 21 فوریه سال بعد مشخص شده
عجب کالکشن محشری داره :x:x
از دیسک ها تا پوستر ها و اون Jukebox لعنتی اش

175608

ولی مادر بگرید
عجب کاوری داره این لعنتی :D=P~
این از اون چیزاست که اگه پول و شرایطش بود روش واقعا پرچم میزدم
الان فقط میتونم آرزوش رو کنم :(=((

هر چند تموم شدن سری سایفر خیلی دردناک بود
ولی این یکم شست، بردش
میخواااااااااااااااااام:((:((

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟