Fire Emblem: Three Houses

Z-fan

wielder of Triforce of Wisdom
کاربر سایت
Jul 10, 2013
4,271
12,325
نام
سید محمد حسین
H2x1_NSwitch_FireEmblemThreeHouses_image1600w.jpg

Fire Emblem: Three Houses

ناشر:
Nintendo
سازنده: Intelligent System, Koei Tecmo
سبک: نقش آفرینی تاکیتکال
تاریخ عرضه: 16 جولای 2019

طی E3 2018 نسخه جدید فایر امبلم برای نینتندو سوییچ تحت عنوان Fire Emblem: Three Houses معرفی شد. ضمن ارائه اطلاعاتی کوتاه، اطلاعات جامع تر در دایرکت زمستانه ی نینتندو به نمایش گذاشته شد و بازی ضمن مشخص شدن تاریخ عرضه نهایی خود، اطلاعات دیگری قبیل نسخه کالکتور ادیشن و ... را نیز در اختیار مخاطبان خود قرار داد.

ستینگ داستانی بازی این بار در قاره ای به نام قاره فودلان اتفاق می افتد. شما به عنوان استاد در آکادمی کلیسای سِیروس استخدام می شوید تا معلم دانش آموزانی باشید که نماینده سه خاندان عظیم این سرزمین اند و در این حین با دیگر اساتید و دیگر دانش آموزان تعاملات متعددی خواهید داشت. این که به کدام خاندان می پیوندید و چه مسیری را در داستان جدید بر می گزینید به خودتان بستگی دارد.

بازی جدا از سیستم جدید پیرامون آکادمی خود، در مبارزات هنوز از سیستم کلاسیک و نام آشنای فایر امبلم استفاده می کند و پیرو مبارزات نوبتی و خانه محور مجموعه است.

خاندان های مهم هدایت کننده داستان بازی، خاندان های عقاب های سیاه، شیرهای آبی و گوزن های طلایی هستند
نماینده هر یک از این خاندان ها نیز به ترتیب از راست به چپ: ادلگارد، دیمیتری و کلاود هستند.

Edelgard (1).png Dimitri.png Claude_FE16.png

>پست های راهنمایی و guide<

راهنمایی نحوه کار Certification Exam ها
راهنمایی کلاس بندی ها و عملکرد آن ها

-y1bxN4nqQR0-sJZ9g6jPIWR1FV8epya.png

R9NzacKGb07WJEKEdD8Gg3-J5zkpncRh.jpg

E3 2018 Reveal Trailer

Nintendo Direct 2.13.2019 Trailer

آخرین ویرایش:

Z-fan

کاربر سایت
Jul 10, 2013
4,271
12,325
نام
سید محمد حسین
والا انا قبل اپدیت هم بود میومد توی خاندانم:-"
والا قبل شروع DLC مینویسه بازی اصلی رو اسپویل میکنه:D
پس خودم باید ببینم چخبره :D

Z-fan

کاربر سایت
Jul 10, 2013
4,271
12,325
نام
سید محمد حسین
خب برداشت اولیه ام رو از DLC بگم :D

اول این که کلا ابعاد این Side Story در مقایسه با چیزی مثل DLC تورنای زنوبلید واقعا خیلی کمتره... که البته کوتاهی از اینا نیست... درجه تنگی مونولیث رو نشون میده :D

DLC بازی رو تا الان یه چپتر و نیم رفتم و اینا چیزاییه که فهمیدم

• وقایع اش بین چپتر 6 تا 8 بازی اتفاق می افته
  • هیچ کدوم از المان های نقش آفرینی بازی اصلی مثل تدریس و کلاس بندی و... رو نداره، تقریبا همه چیز از پیش تعیین شده است
  • عوضش مپ ها به شدت سخت تر و استراتژیک تره
  • شدید با محدودیت منابع باید سر و کله بزنی تو بازی... یه چیز رزیدنت اویل طور قشنگ، خیلی محدوده همه چی
  • دوباره میگم... سخته :D
  • میشه بعد تموم کردن چپتر 1، کاراکترای Ashen Wolves رو تو سیو اصلی ات هم بیاری تو کلاست
اینا اطلاعات جامع بود
به نظر خودم قشنگ همون کیف همیشگی رو میده... با یه حس نسبتا متفاوت، مپ هایی که هر کدوم یه ساعت سرشون سر و کله میزنی، کاراکترهای باحال و داستان مرموز...
گفتم کاراکترها، Ashen Wolf ها محشراند:x:x هم دیزاین شون، هم شخصیت پردازی شون و مخصوصا صداگذاری شون... این که صداهای انگلیسی این بازی این قدر خوبن رو خیلی دوست دارم و اجراهاشون محشره
ترک های جدید هم خیلی خوبن!
4 تا کلاس جدید به غیر از والکایری با همشون حال کردم... والکایری ها بیشتر جلوی هیولاها به درد میخورن حقیقتا، خیلی خوب Bait می کنن و اینا ولی چون تانک نیستن خیلی باید هواشون رو داشته باشید
تا الان همش بایلث MVP ام بوده ولی بدون لینهارت عملا جمع شده بودم:)) همه رو هیل می کنه یه دم... این که بالتوس با اون گردن کلفتش هم جادوی Heal داره خیلی خوبه... مخصوصا چون تو خط مقدمه، خیلی خوب میتونه ساپورت بده به نیروهای نزدیک زن دیگه وقتی جون شون کم میشه
بعد من تازه مسیر Black Eagles رو شروع کرده بودم که این اضافات DLC رو بهش منتقل کنم و بعد تموم شدن این ساید استوری ادامه اش بدم، نمیدونستم این ادلگارد همچین تانک مخوفیه! به قیافش جدا نمیخورد :))

جنگیدن سه تا لیدر هم کنار هم خیلی چیز خوبیه... جدا از این که یونیت های خیلی خفنی اند:-bd

یوری هم عجب چیزیه پسر، میتونی قشنگ با Foul Play اش، جای خودت رو با یکی تو 5 خونه مجاور عوض کنی هی کرم بریزی... خیلی خوراکه
بعد خود شخصیت اش هم خیلی کاریزماتیک و خوبه

بعد به خاطر این حذف شدن خیلی از المان های RPG بازی اصلی تو DLC بازی خیییلی خیلی تاکتیکی تر از سه مسیر اصلی شده... مخصوصا اگه رو هارد برید... قشنگ یه ساعت میشینی پای هر مپ، بعد کلا این جوریه که خیلی خطیه این Side Story ـه که خب به خاطر طول اش منطقیه، سر همین خیلی بیشتر شبیه فایر امبلم های کلاسیک قبل Awakening شده که یه حس باحالی داره لای فایر امبلم های مدرن
با این حال این قدر مپ های بازی و موسیقی و دیالوگ ها و... روی هم خوبن که بازی ولت نمی کنه. من فقط سر همین Three Houses بود که مجبور میشدم سوییچ رو بزنم به شارژ بازی کنم از بس زمان برام توش زود می گذشت و شارژ دستگاه خالی می شد، سر DLC هم همین روز اولی که عرضه شد همین شده دوباره

ظاهرا DLC بیشتر از 15 ساعت طول نمی کشه در کل... ولی فکر کنم مثل خود بازی که برام یکی از بهترین تجربه های نسل بود، این DLC هم ادامه همون تجربه رو بهم بده:x

آخرین ویرایش:

Z-fan

کاربر سایت
Jul 10, 2013
4,271
12,325
نام
سید محمد حسین
پسر هارد رفتن این DLC عجب خریتی بود :|
مپ سوم بازی رو بعد دو ساعت سر و کله زدن مداوم همین نیم ساعت پیش تموم کردم :|

• Like
Reactions: Arima Kishou

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند (کاربران: 0, مهمان: 1)

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟