Nintendo Fire Emblem: Three Houses

سازنده
Intelligent Systems - Koei Tecmo
تاریخ انتشار
July 2019
ناشر
Nintendo
پلتفرم‌ها
  1. Nintendo Switch
H2x1_NSwitch_FireEmblemThreeHouses_image1600w.jpg

Fire Emblem: Three Houses

ناشر:
Nintendo
سازنده: Intelligent System, Koei Tecmo
سبک: نقش آفرینی تاکیتکال
تاریخ عرضه: 16 جولای 2019

طی E3 2018 نسخه جدید فایر امبلم برای نینتندو سوییچ تحت عنوان Fire Emblem: Three Houses معرفی شد. ضمن ارائه اطلاعاتی کوتاه، اطلاعات جامع تر در دایرکت زمستانه ی نینتندو به نمایش گذاشته شد و بازی ضمن مشخص شدن تاریخ عرضه نهایی خود، اطلاعات دیگری قبیل نسخه کالکتور ادیشن و ... را نیز در اختیار مخاطبان خود قرار داد.

ستینگ داستانی بازی این بار در قاره ای به نام قاره فودلان اتفاق می افتد. شما به عنوان استاد در آکادمی کلیسای سِیروس استخدام می شوید تا معلم دانش آموزانی باشید که نماینده سه خاندان عظیم این سرزمین اند و در این حین با دیگر اساتید و دیگر دانش آموزان تعاملات متعددی خواهید داشت. این که به کدام خاندان می پیوندید و چه مسیری را در داستان جدید بر می گزینید به خودتان بستگی دارد.

بازی جدا از سیستم جدید پیرامون آکادمی خود، در مبارزات هنوز از سیستم کلاسیک و نام آشنای فایر امبلم استفاده می کند و پیرو مبارزات نوبتی و خانه محور مجموعه است.

خاندان های مهم هدایت کننده داستان بازی، خاندان های عقاب های سیاه، شیرهای آبی و گوزن های طلایی هستند
نماینده هر یک از این خاندان ها نیز به ترتیب از راست به چپ: ادلگارد، دیمیتری و کلاود هستند.

Edelgard (1).png Dimitri.png Claude_FE16.png

>پست های راهنمایی و guide<

راهنمایی نحوه کار Certification Exam ها
راهنمایی کلاس بندی ها و عملکرد آن ها

1579196440760-png.127201

E3 2018 Reveal Trailer

Nintendo Direct 2.13.2019 Trailer

آخرین ویرایش:

Z-fan

▲‌ Triforce of Wisdom ▲
ناظم انجمن
Jul 10, 2013
12,377
نام
سید محمد حسین
شما dragon quest xi رو هم بازی کردین چون متاش بالای ۹۰ هست ولی البته نباید از رو متا تصمیم گرفت! خوب متا fire ۸۰ هست! :D

ببین وقت نکردم هنوز من دراگون کوئست رو تموم کنم
ولی برا خودم وقت تراشیدم که فایر امبلم رو 2 بار تموم کنم... 120 ساعت طول کشید و هنوزم منتظرم دی ال سی ها بیاد یه 100 ساعت دیگه رو درجه سختی آخر بذارم دو بار دیگه تموم کنم بازی رو

متای DQXI رو سوییچ 91 ـه... متای FE3H 89... عملا دو تا فاصله شونه... بهتره جدی نگیری، تو این وهله دیگه همش به سلیقه مربوطه... من عاشق چیزی ام که Three Houses ارائه میده و به نظرم این اصن از ارزش های DQXI یا هیچ بازی دیگه ای با متای بالاتر از 89 که من زیر این بازی میدونمش کم نمی کنه

• Like
Reactions: tpouria

Z-fan

▲‌ Triforce of Wisdom ▲
ناظم انجمن
Jul 10, 2013
12,377
نام
سید محمد حسین
من dragon quest رو تماشا کردم سبکش یکم سر راسته ولی fire emblem رو هر چی تماشا کردم درست حسشو نفهمیدم میخواستم ببینم بازیش خیلی سخته مثلا من شخصا اصلا نمی تونم با سری total war کنار بیام چون اصلا توجیه نیستم ولی با تمام final fantasy رابطه خوبی داشتم بخصوص لایتنینگ رو خیلی دوست داشتم

خب ببین... توتال وار بازی استراتژیک ریل تایم ـه... این استراتژیک نوبتی آر پی جیه
قطعا خیلی بیشتر با ذائقه کسی که با سیستم آر پی جی نوبتی فاینال فانتزی راه اومده جور در میاد و فاصله اش با توتال وار زیاده

ولی خب اره، دراگون کوئست حقیقتا مکانیک هاش ساده تر یا بهتر بگم، راحت فهم تر اند... ممکنه بیشتر باهاش حال کنی

فایر امبلم هم اگه دانجن دراگونز بازی کرده باشی خیلی شبیه اونه سیستم مبارزاتش
یه سری نیرو تعلیم میدی، هر کدوم رو متخصص یه چیزی می کنی و تو زمین مثل مهره های شطرنج تکون شون میدی
ساده است ولی خیلی عمیق میشه

• Like

Z-fan

▲‌ Triforce of Wisdom ▲
ناظم انجمن
Jul 10, 2013
12,377
نام
سید محمد حسین
من بیشتر بازی های زندگیم rpg نوبتی بوده تمام بازی های psp و psvita که داشتم در همین سبک بوده دلیل این که total war مثال زدم برای این بود که این بازی یکسری مراحل مدیریتی قبل از جنگ استراتژیک داره که شدیدا رو سیستم بازی تاثیر داره می خواستم بدونم fire هم مراحل قبل از اکشن هاش مراحل مدیریتی طولانی داره یا فقط به دیالوگ ها بسنده کرده؟

تو درجه سختی نرمال جدا اون قدر درگیر ات نمی کنه و خب آمادگی نبردهاش دقیقا تو اون سطح در حد یه آر پی جی نوبتی معمولی مثل FF7 و...
تو درجه سختی ها بالاتر جدا باید خیلی خفن تر برنامه بریزی :D باید بگیری Growth Rate کاراکترات تو هر کدوم از Stat ها رو حتی در نظر بگیری و...

ولی میگم تو نرمال کاملا عادیه این سیستم... بعد اگه عادت کردی و فکر کردی زیاد سخت نیست میتونی درجه سختی رو تغییر بدی که قشنگ مپ های بازی رو نفس گیر می کنه
+این که بازی به خاطر یه سیستم Divine Pulse که میذاره نوبت هات رو عقب برگردونی (محدودیت داره البته) بهت خیلی اجازه آزمون خطا میده و مطمئن باش راحت بازی رو یاد می گیری تو خود بازی کردن

• Like

Z-fan

▲‌ Triforce of Wisdom ▲
ناظم انجمن
Jul 10, 2013
12,377
نام
سید محمد حسین
از لحاظ گیمینگ و استراتژیک میتونیم با سختی valkyria chronicles مقایسه ش کرد یا خیلی سخت تر از این حرف هاس .
حالا بگذریم برای شروع بهتره با کدوم گروه شروع کنم تا بازی بهتر دستم بیاد ؟

گروه؟ برو با Blue Lions ها... ساز و کارشون خیلی ساده تر از بقیس

• Like

Z-fan

▲‌ Triforce of Wisdom ▲
ناظم انجمن
Jul 10, 2013
12,377
نام
سید محمد حسین
ممنون خیلی سوال پرسیدم مرسی که وقت گذاشتین برام
البته منظورم کدام خاندان بود :D

همون دیگه
خاندان ها، Blue Lions ها و golden Deer ها Black Eagle هان :D البته خاندان که نیستن، گروهن که وصل میشن به سه قلمرو حاکم بازی

• Like

Z-fan

▲‌ Triforce of Wisdom ▲
ناظم انجمن
Jul 10, 2013
12,377
نام
سید محمد حسین
بالاخره موج سوم دی ال سی های بازی هم عرضه شد و بالاخره دی ال سی آدم حسابی از بازی دیدیم، :x:x( البته مواردش لیک شده بود... ولی بازم)

فایر امبلم: تری هاوسز یه بازی استراتژیک نقش آفرینی در مورد جنگ و سیاسته

• از چپتر سوم به بعد میتونید فروشنده حریص مجموعه، Anna رو استخدام کنید تو ارتش تون، متاسفانه برخلاف چیزی که تو Awakening به یاد دارید، آنا هیچ ساپورت کانوو ـی با بقیه نداره که به شدت ناامید کننده است... عوض خودش رو میتونید بفرستید وسط راهزن ها رو له کنه، به همین هم راضی ایم>:)
  • ساختمون سونا به مجموعه Gareg Mach اضافه شده... اگه یادتون باشه بغل خوابگاه یا ساختمون ضایع در بسته ای هست همیشه، الان اون جا باز ـه و میتونید برید توش بخور کنید :D (انتظار فن سرویس های FE:Fates رو نداشته باشید از این بخش به هیچ وجه)
  • Jeritza تو خط داستانی CF کاراکتر قابل بازی ـه... با هر دو تا بایلث تا سطح S ساپورت داره، و کلا تو خط داستانی اثر داره! (بسیار عالی>:) از این که خط CF رو هنوز شروع نکردم خوشحالم)
  • میتونید با سگ و گربه ها تعامل داشته باشید، بهشون هدیه مدیه بدید، ازشون هدیه مدیه بگیرید، اون ها هم حتی مثل شخصیت های کلیسا و آکادمی، از نظر میزان هدایای گرفته شده تو هر ماه به صورت آنلاین رنک بندی میشن :D
  • لباس های مبارزه ای تابستانه + لباس Maid + لباس Butler برای همه اضافه شده که جلوه ای ازش رو میتونید این بالا ببینید :D
  • میتونید لباس شخصیت ها وسط مبارزه رو هم تغییر بدید (قبلا فقط زره مربوط به Class شون رو تو وسط مبارزه می دیدید)
  • تعداد سیوهای بازی از 5 تا به 25 تا ارتقا پیدا کرده
  • رفع مشکلات جزئی

Z-fan

▲‌ Triforce of Wisdom ▲
ناظم انجمن
Jul 10, 2013
12,377
نام
سید محمد حسین
سری کارت های سایفر Three Houses داره تو سری تکمیل میشه و اوففف عجب آرت هایی داره... چند تا رو به میذارم این جا
دستمون کوتاهست از اینا هم :(

Z-fan

▲‌ Triforce of Wisdom ▲
ناظم انجمن
Jul 10, 2013
12,377
نام
سید محمد حسین
تبریک به دوستان و طرفدارای بازی بابت بردن بهترین بازی سال از نظر دیدگاه مردمی و بهترین بازی استراتژیک تو مراسم گیم اواردز امروز
Fire Emblem: three Houses یکی از بزرگترین بردهای این مراسم رو داشت به نظرم

124735

Z-fan

▲‌ Triforce of Wisdom ▲
ناظم انجمن
Jul 10, 2013
12,377
نام
سید محمد حسین
عجب شب قشنگی بود واسه فایر امبلم فن ها :)>-

خبر خوب اول که مشخصه
127199

بایلث به Super Smash Bros. Ultimate اضافه شد... با آرنای خود Gareg Mach و 11 تا ترک از خود بازی

خبر دوم که حتی به نظرم از خبر اول هم بهتره

127201

بخش نهایی Expension Pass خود بازی بالاخره معرفی شد و خدا رو شکر سریع هم قراره منتشر شه و دستمون بهش 13 فوریه میرسه
قصه هم برای یه شهر مخفی زیر خود Gareg Mach ـه که یه جای مرموز و مخوفیه که به Abyss معروفه و اون جا شما با 4 تا شاگرد آشنا میشید که تشکیل دهنده خاندان چهارم مخفی بازی، Ashen Wolves اند (گرگ های خاکستری) برخلاف 3 خاندان دیگه، این 4 نفر در حقیقت ربطی به کشور خاصی ندارند و دانش آموزهایی اند که در حقیقت شامل حال شرایط کلی کشورها نمیشن و به دنیای زیرین Gareg Mach فرستاده شدند و گرگ بی صاحاب اند
DLC داستانی بازی قصه این 4 تا شخصیت اند که حالا شما میتونید زیر پر و بال تون بگیرید شون و پرده از اسرار Abyss بردارید

تریلر معرفی DLC هم این زیر لینک یوتیوبش رو میذارم

وقتشه دوباره موتور بازی رو روشن کنم و یه دور دیگه درست و حسابی تمومش کنم>:)

دو بار تموم کردن این شاهکار به نظر کافی نیست

Z-fan

▲‌ Triforce of Wisdom ▲
ناظم انجمن
Jul 10, 2013
12,377
نام
سید محمد حسین
خب خبرهای بیشتری از DLC اومده بیرون ظاهرا :)>-

تو ساید استوری DLC که با گرگ های خاکستری هم سفره میشید، فقط شما 5 نفر (بایلث + 4 تا عضو گرگها) تنها نیستید
6 نفر دیگه هم به شما ملحق میشن که جالبه

سه نفر اول لیدرهای هر خاندان اند: دیمتری و ادلگارد و کلاود که کلا تنها جای داستانه که فارغ از خاندان هاشون با هم متحد میشن
سه نفر دیگه هم هیلدا از Golden Deer و لیندهارت از Black Eagles و اَش از Blue Lions

127496 127497 127498

که خب راستر عجیب غریبیه امیدوارم خوب از آب دربیاد (بیشتر از اون امیدوارم ساپورت های جدید هم داشته باشیم)
و البته این که سه تا لیدر هم با هم اند این احتمال که کل ساید استوری تو بازه قبل تایم اسکیپ باشه رو بیشتر تقویت می کنه (مگه چمیدونم یه توییستی چیزی بندازه اون وسط)

در کل هایپ مان بیشتر شد :D

Z-fan

▲‌ Triforce of Wisdom ▲
ناظم انجمن
Jul 10, 2013
12,377
نام
سید محمد حسین
بالاخره امروز تونستم بازی رو بخرم:D
فقط دانلودش داره سرویسم می‌کنه 11گیگ اصلا حجمی نیست باید ظرف نیم ساعت تموم شه ولی روش نوشته 4ساعت :|

عالی

بازی کن سوال داستانی، گیم پلی ای هر چیزی بود بپرس این جا
@Arima Kishou تو هم بیا همین جا صحبتی بود بکن که کلا هم یکم گرد و خاک این جا گرفته شه، (دلم گرفته :D) هم یه چیزی رو مجبور نباشم دو بار توضیح بدم :D

• Like

Arima Kishou

Kuro no Shinigami
کاربر سایت
Jul 14, 2014
5,376
نام
محمد
عالی

بازی کن سوال داستانی، گیم پلی ای هر چیزی بود بپرس این جا
@Arima Kishou تو هم بیا همین جا صحبتی بود بکن که کلا هم یکم گرد و خاک این جا گرفته شه، (دلم گرفته :D) هم یه چیزی رو مجبور نباشم دو بار توضیح بدم :D
فعلا اخرای بچه های مورتا هستم، کی فکرش رو میکرد بازی وطنی باعث شه بازی ژاپنی رو ول کنم!@-)
در مورد فایر امبل حداقل میدونم الان معلم بودن خیلی خفن تر از دانش اموز بودنه.
تنها شکایتم اینکه چرا گزینه سیلی... شلنگ...لگد... و بقیه فنون شکنجه ایی که توی سیستم آموزشی امون هست وجود نداره!:D
Not realistic enough!!!

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: tpouria and Z-fan

Z-fan

▲‌ Triforce of Wisdom ▲
ناظم انجمن
Jul 10, 2013
12,377
نام
سید محمد حسین
فعلا اخرای بچه های مورتا هستم، کی فکرش رو میکرد بازی وطنی باعث شه بازی ژاپنی رو ول کنم!@-)
در مورد فایر امبل حداقل میدونم الان معلم بودن خیلی خفن تر از دانش اموز بوده.
تنها شکایتم اینکه چرا گزینه سیلی... شلنگ...لگد... و بقیه فنون شکنجه ایی که توی سیستم آموزشی امون هست وجود نداره!:D
Not realistic enough!!!

به این فکر کن تو سیستم آموزشی عادی نمیتونی شیپ کنی بچه ها رو با هم >:)>:)
ولی خب شیلنگ و لگد و... رو نمیدونم، اما میتونی یه کار کنی برن علف بکنن جفتی... بین بعضی هاشون چند خط دیالوگ باحال هست (Dedue و Dimitri رو امتحان کن خوبه :D)

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر