PlayStation Final Fantasy XVI

سازنده
Creative Business Unit III
تاریخ انتشار
June 2023
ناشر
Square Enix
پلتفرم‌ها
  1. PlayStation 5
Opera Snapshot_2022-04-08_114535_na.finalfantasyxvi.com.png
Some are kings, some knights, some naught but pawns—but all shall play
.their part in a game guided by the unforgiving hand of fate

-----------------------------------------------------------------------------------

استدیو سازنده: Square Enix Creative Business Unit III
ناشر: Square Enix
کارگردان: Hiroshi Takai
کارگردان خلاق و نویسنده اصلی: Kazutoyo Maehiro
کارگردان هنری: Hiroshi Minagawa
طراح شخصیت ها: Kazuya Takahashi
تهیه کننده: Naoki Yoshida
آهنگساز: Masayoshi Soken
پلتفرم: PS5
تاریخ انتشار: 22 ژوئن امسال (1 ام تیر ماه)

"شخصیت های اصلی"

"کلایو راسفیلد"
1683049798817.png

"جاشوا راسفیلد"
1683049928661.png

"جیل واریک"
1683050245354.png

Opera Snapshot_2022-04-09_165551_na.finalfantasyxvi.com.png
"ولیستیا"
Opera Snapshot_2022-04-08_111824_na.finalfantasyxvi.com.png

"آیکون‌ها و دامیننت‌های آن‌ها"

Opera Snapshot_2022-04-08_114149_na.finalfantasyxvi.com.png

"قلمروها های داخل ولیستیا"

Opera Snapshot_2022-04-08_113134_na.finalfantasyxvi.com.png
Opera Snapshot_2022-04-08_113350_na.finalfantasyxvi.com.png

"تریلر معرفی بازی"

Opera Snapshot_2022-04-08_114842_na.finalfantasyxvi.com.png

.تمامی اطلاعات پست اول توسط Reza.zareei ترجمه شده است.

آخرین ویرایش:

Reza.zareei

کاربر سایت
Oct 28, 2018
1,959
نام
Reza
آمار فروش فاینال فنتسی 16

◾️ فاینال فنتسی 16 در هفته اول انتشار، رتبه اول فروش رو در انگلستان بدست آورد‌. هرچند فروش نسخه فیزیکی بازی حدودا 74 درصد کمتر از فاینال فنتسی 15 (در هفته اول انتشار) بوده‌.

◽️ البته باید این نکته رو هم در نظر داشته باشیم که اهمیت فروش نسخه دیجیتالی نسبت به سال عرضه فاینال فنتسی 15 (2016) خیلی بیشتر شده‌.
اینکه فروش بازی رو هم اعلام نکردن به نظرم به خاطر فروش کم احتمالا

Arima Kishou

Kuro no Shinigami
کاربر سایت
Jul 14, 2014
5,385
نام
محمد
بنظرم چون برعکس 15، 16 حرف حدیث بین گیمرا زیاد در موردش میزنند، میشه انتظار داشت در بلند مدت فروش خوبی داشته باشه.
همینطور اینم در نظر بگیر بازی انحصاریه.

Reza.zareei

کاربر سایت
Oct 28, 2018
1,959
نام
Reza
بنظرم چون برعکس 15، 16 حرف حدیث بین گیمرا زیاد در موردش میزنند، میشه انتظار داشت در بلند مدت فروش خوبی داشته باشه.
همینطور اینم در نظر بگیر بازی انحصاریه.
خب اکثر فروش گیما رو پلی استیشن گاد اف وار راحت 20 میلیون نسخه فروخت تو یه سال

• Like
Reactions: reza8

Ffmmdreza

کاربر سایت
Apr 8, 2021
668
نام
Mohammadreza Sayari
آمار فروش فاینال فنتسی 16

◾️ فاینال فنتسی 16 در هفته اول انتشار، رتبه اول فروش رو در انگلستان بدست آورد‌. هرچند فروش نسخه فیزیکی بازی حدودا 74 درصد کمتر از فاینال فنتسی 15 (در هفته اول انتشار) بوده‌.

◽️ البته باید این نکته رو هم در نظر داشته باشیم که اهمیت فروش نسخه دیجیتالی نسبت به سال عرضه فاینال فنتسی 15 (2016) خیلی بیشتر شده‌.
انتظارشو داشتم و تقریبا مطمئنم توی فروش دیجیتال هم بازی به فروش XV نمیرسه.
تنها امیدواریمون باید فروش طولانی مدت بازی باشه

• Like
Reactions: reza8

Ffmmdreza

کاربر سایت
Apr 8, 2021
668
نام
Mohammadreza Sayari
از سیاستای مارکتینگ اسکوئر تعجب میکنم قبل اینکه XVI بیاد VIIR رو معرفی میکنن و براش مارکتینگ میکنن بعد میگن چرا فروش بازیا کم شده. حداقل توی مارکتینگ سعی کنن درست کار کنن

• Like
Reactions: Inoeex and reza8

ashe

Gold User
Jan 6, 2006
819
نام
سید محمد حسین
خب بالاخره تموم شد واقعا حماسی بود ولی اونجور که قوی شروع شد به نظرم قوی تموم نشد ۲ ساعت آخرشو دوست نداشتم فاینال باسم خیلی یوبس بود.اندینگم میتونست بهتر باشه.
حالا بریم برای پلات کردن :D

Reza.zareei

کاربر سایت
Oct 28, 2018
1,959
نام
Reza
از سیاستای مارکتینگ اسکوئر تعجب میکنم قبل اینکه XVI بیاد VIIR رو معرفی میکنن و براش مارکتینگ میکنن بعد میگن چرا فروش بازیا کم شده. حداقل توی مارکتینگ سعی کنن درست کار کنن
فاینال اصلا فن وفادار نداره هرکی با یه نسخه شاد

• Like
Reactions: vaan 2

eandm

کاربر سایت
Oct 30, 2022
450
دوستان مشکل حرارتی کنسول در این بازی واقعیت داره ؟
بعصچضی کاربرای خارجی گفتن حرارت کنسول خیلی بالاس تو این بازی

Reza.zareei

کاربر سایت
Oct 28, 2018
1,959
نام
Reza
این جور که فهمیدم مدل قدیمی ps5 مشکل نداره و فقط مدل جدید مشکل داره چون خنک کننده قدیمی از جنس مس بوده ولی این جدیدا آلمینیومی

• Wow
  • Like
Reactions: tirdad666 and eandm

Jaw

کاربر سایت
Jun 2, 2019
561
نام
Dani
من دستگام سری دوازدست اصلا الان هیچ‌مشکلی خداروشکر نداشته من خودمم مثلا شیش هفت ساعتم مداوم گیمو زدم اینم بگم عمودی گذاشتم فضای اطراف کنسولم خالیه براحتی خنک میشه کنسول

• Like
Reactions: eandm

eandm

کاربر سایت
Oct 30, 2022
450
من دستگام سری دوازدست اصلا الان هیچ‌مشکلی خداروشکر نداشته من خودمم مثلا شیش هفت ساعتم مداوم گیمو زدم اینم بگم عمودی گذاشتم فضای اطراف کنسولم خالیه براحتی خنک میشه کنسول
برای من هم مدل ۱۲ هست و ظاهر کسانی که مشکل حرارتی داشتن اکثرا سری ۱۰ داشتن . یکی از کامنتها در مورد حرات زیاد مربوط به دارنده ی سری اول کنسول هست و باید صبر کرد در اینده بیشتر مشخص میشه

• Wow
  • Like
Reactions: tirdad666 and Jaw

Witch of Ashes

"Traveler Witch"
کاربر سایت
Jun 10, 2014
803
نام
فرزاد
برای FF7R درست 11 روز بعد انتشار تازه فروش 3 روزه رو اعلام کردن. اینم احتمالا هفته بعد اعلام کنن (بعد حتی اگه فروش کم هم باشه بازم اعلام میکنن چون همین که بگن مثلا "بازی تو 3 روز یا یه هفته 2 میلیون نسخه فروخته" خودش یه نوع مارکتینگ حساب میشه و 100% اینکار رو میکنن حالا چه به نظرشون کمه یا زیاده)

جدا از اینا من فکر نکنم فروش هفته اول بازی در حد FF7R یا FF15 باشه ولی اینم باید در نظر گرفت FF7R فروش کوتاه مدتی داشت یعنی الان 3 ساله هیچ چیزی اعلام نکردن از فروش بازی و یوشیدا خودش گفته بود با FF16 دنبال فروش بلند مدت هستن (یعنی 100% رو دی ال سی و انتشار نسخه پی سی حساب باز کردن)
-------------------

اینی که پایین میگم اسپویل از پایان بازی هم داره

حقیقتا بعد اون پایان و اینکه معلوم نشد کلایو و جاشوا زنده ان یا نه و صحبت های یوشی-پی میشه گفت که بازی 100% الان یه دی ال سی براش در حال ساخته و طبق اینکه یوشیدا گفته برنامه بلند مدت برای فروش بازی دارن حس میکنم میخوان برنامه FF14 رو پیش برن یعنی من حس میکنم قراره مثل FF14 برای این بازی هم اکسپنشن درست و حسابی بسازن

• Like
Reactions: Reza.zareei

Reza.zareei

کاربر سایت
Oct 28, 2018
1,959
نام
Reza
برای FF7R درست 11 روز بعد انتشار تازه فروش 3 روزه رو اعلام کردن. اینم احتمالا هفته بعد اعلام کنن (بعد حتی اگه فروش کم هم باشه بازم اعلام میکنن چون همین که بگن مثلا "بازی تو 3 روز یا یه هفته 2 میلیون نسخه فروخته" خودش یه نوع مارکتینگ حساب میشه و 100% اینکار رو میکنن حالا چه به نظرشون کمه یا زیاده)

جدا از اینا من فکر نکنم فروش هفته اول بازی در حد FF7R یا FF15 باشه ولی اینم باید در نظر گرفت FF7R فروش کوتاه مدتی داشت یعنی الان 3 ساله هیچ چیزی اعلام نکردن از فروش بازی و یوشیدا خودش گفته بود با FF16 دنبال فروش بلند مدت هستن (یعنی 100% رو دی ال سی و انتشار نسخه پی سی حساب باز کردن)
-------------------

اینی که پایین میگم اسپویل از پایان بازی هم داره

حقیقتا بعد اون پایان و اینکه معلوم نشد کلایو و جاشوا زنده ان یا نه و صحبت های یوشی-پی میشه گفت که بازی 100% الان یه دی ال سی براش در حال ساخته و طبق اینکه یوشیدا گفته برنامه بلند مدت برای فروش بازی دارن حس میکنم میخوان برنامه FF14 رو پیش برن یعنی من حس میکنم قراره مثل FF14 برای این بازی هم اکسپنشن درست و حسابی بسازن
محتوای احتمالی dlc هم میدونم
لویاتان خدای آب در راه است

• Like
Reactions: Witch of Ashes

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر