PlayStation Final Fantasy XVI

سازنده
Creative Business Unit III
تاریخ انتشار
June 2023
ناشر
Square Enix
پلتفرم‌ها
  1. PlayStation 5
Opera Snapshot_2022-04-08_114535_na.finalfantasyxvi.com.png
Some are kings, some knights, some naught but pawns—but all shall play
.their part in a game guided by the unforgiving hand of fate

-----------------------------------------------------------------------------------

استدیو سازنده: Square Enix Creative Business Unit III
ناشر: Square Enix
کارگردان: Hiroshi Takai
کارگردان خلاق و نویسنده اصلی: Kazutoyo Maehiro
کارگردان هنری: Hiroshi Minagawa
طراح شخصیت ها: Kazuya Takahashi
تهیه کننده: Naoki Yoshida
آهنگساز: Masayoshi Soken
پلتفرم: PS5
تاریخ انتشار: 22 ژوئن امسال (1 ام تیر ماه)

"شخصیت های اصلی"

"کلایو راسفیلد"
1683049798817.png

"جاشوا راسفیلد"
1683049928661.png

"جیل واریک"
1683050245354.png

Opera Snapshot_2022-04-09_165551_na.finalfantasyxvi.com.png
"ولیستیا"
Opera Snapshot_2022-04-08_111824_na.finalfantasyxvi.com.png

"آیکون‌ها و دامیننت‌های آن‌ها"

Opera Snapshot_2022-04-08_114149_na.finalfantasyxvi.com.png

"قلمروها های داخل ولیستیا"

Opera Snapshot_2022-04-08_113134_na.finalfantasyxvi.com.png
Opera Snapshot_2022-04-08_113350_na.finalfantasyxvi.com.png

"تریلر معرفی بازی"

Opera Snapshot_2022-04-08_114842_na.finalfantasyxvi.com.png

.تمامی اطلاعات پست اول توسط Reza.zareei ترجمه شده است.

آخرین ویرایش:

Reza.zareei

کاربر سایت
Oct 28, 2018
1,959
نام
Reza
200446
پیام جدید کارگردان فاینال فنتسی 16

♧ کارگردان فاینال فنتسی 16 تیم توسعه ی فاینال فنتسی 16 رو ترک میکنه تا روی توسعه فاینال فنتسی 14 تمرکز کنه.

♧ تتسویا نومورا کارگردان فاینال فنتسی 7 ریمیک و کینگدام هارتس 3 قرار جاشو تو پروژه بگیره.

♧قطعا نتیجه همکاری تتسویا نومورا و نائوکی یوشیدا می تونه جالب باشه

❌ نکته: امروز اول آوریل و ممکن این یه شوخی از طرف تیم توسعه دهنده فاینال فنتسی 16 باشه. ❌

Reza.zareei

کاربر سایت
Oct 28, 2018
1,959
نام
Reza
IMG_20210408_125652_183.jpg
بر اساس اطلاعات منتشر شده در وب سایت استرالیا سونی فاینال فنتسی 16 تنها برای مدت زمان محدودی در دیگر پلتفرم ها در دسترس نخواهد بود.

♧ به عبارتی دیگر این بازی به صورت انحصاری زمانی برای کنسول PS5 عرضه خواهد شد و پس از مدتی برای دیگر کنسول ها نیز عرضه خواهد شد.

m.d.makan

کاربر فعال
Apr 14, 2007
9,357
نام
مــاکــان
♧ به عبارتی دیگر این بازی به صورت انحصاری زمانی برای کنسول PS5 عرضه خواهد شد و پس از مدتی برای دیگر کنسول ها نیز عرضه خواهد شد.
امیدوارم این سری دیگه 1ساله نباشه، سر ریمیک فسیل شدم بس که اخبارش چک کردم.

Reza.zareei

کاربر سایت
Oct 28, 2018
1,959
نام
Reza
امیدوارم این سری دیگه 1ساله نباشه، سر ریمیک فسیل شدم بس که اخبارش چک کردم.
بد تر از اون اسپویل شدنش فاینال ۷ رو خوب حالا داستانشو می دونستیم ولی سر این اسپویل شیم زور داره

BARDI YA

Herrscher of Flamescion
Gold User
Jul 23, 2011
3,825
نام
بردیا دلوشی
به شخصه دوست دارم چیزایی که راجب کلایو گفته حقیقت نداشته باشه

رضا جان...
یک تنه تاپیک رو زنده نگهداشتی...
خواستم به عنوان یک اف اف فن ازت تشکر کنم و واقعا دستت درد نکنه...

پ.ن: رضا- بنظرم هرکاری بشه و بگن- هایپ بازی برای امثال ما خیلی چسپیده به سقف...
من هر ازگاهی تریلر معرفی بازی رو هی میبینم و هی سر رونمایی لوگوی بازی موهای تنم سیخ میشه... :D

پ.ن2: @Cloud Strife ماکان بیا یکم انتقاد کن از بازی- برای FFX-HATER بودنت بهونه میخوام که دشنام بهت بدم... :-" :-" :-"

Reza.zareei

کاربر سایت
Oct 28, 2018
1,959
نام
Reza
رضا جان...
یک تنه تاپیک رو زنده نگهداشتی...
خواستم به عنوان یک اف اف فن ازت تشکر کنم و واقعا دستت درد نکنه...

پ.ن: رضا- بنظرم هرکاری بشه و بگن- هایپ بازی برای امثال ما خیلی چسپیده به سقف...
من هر ازگاهی تریلر معرفی بازی رو هی میبینم و هی سر رونمایی لوگوی بازی موهای تنم سیخ میشه... :D
دقیقا منم خیلی هایپم همون شب که رویداد سونی بود اولین تریلر مال فاینال فنتسی بود خیلی خوشحال بودم در حالی که خیلی ها عصبانی شدن دلشون چیز دیگه ای می خواست ?(البته قصد اهانت به کسی رو ندارم لطفا ناراحت نشید ازم شوخی همش)

• Like
Reactions: BARDI YA

dizzy

کاربر سایت
Dec 24, 2017
617
ولی چرا به X هیت میدین تا وقتی XIII هست
من با کلمه hate مشکل دارم و به هیچ نسخه ای به معنی خاص " هیت" نمیورزم ( شاید 15 استثنا باشه :D که اون هم خیلی نامید کننده بود تا اینکه بگم اشغاله ) ، به نظرم مشکلی

هم که communityفاینال فانتزی داره این مقایسه های بیش از حد و این به قول خودت hate به یکسری نسخه ها ( یک مدت 12 ، بعد 13 و حالا 15 ) هست چون هر نسخه ی فاینال

خیلی متفاوت هست این مقایسه ها هم انجام میشه . در مورد 10 بیشتر منظورم ارتباط نگرفتن باهاش به خصوص با پروتاگونیستش و شخصیت هاش هستش وگرنه 10 اصلا بازی بدی

نیست .در مورد 13 هم چرا باید به یکی از top 3 فاینال هام hate بدم ؟ :D

• Like

Reza.zareei

کاربر سایت
Oct 28, 2018
1,959
نام
Reza
من با کلمه hate مشکل دارم و به هیچ نسخه ای به معنی خاص " هیت" نمیورزم ( شاید 15 استثنا باشه :D که اون هم خیلی نامید کننده بود تا اینکه بگم اشغاله ) ، به نظرم مشکلی

هم که communityفاینال فانتزی داره این مقایسه های بیش از حد و این به قول خودت hate به یکسری نسخه ها ( یک مدت 12 ، بعد 13 و حالا 15 ) هست چون هر نسخه ی فاینال

خیلی متفاوت هست این مقایسه ها هم انجام میشه . در مورد 10 بیشتر منظورم ارتباط نگرفتن باهاش به خصوص با پروتاگونیستش و شخصیت هاش هستش وگرنه 10 اصلا بازی بدی

نیست .در مورد 13 هم چرا باید به یکی از top 3 فاینال هام hate بدم ؟ :D
من تقریبا اکثر نسخه های اصلی رو بازی کردم هیچ وقت نتونستم از گیم پلی 13 لذت ببرم مپ بازی تقریبا یه راه باریک که هیچ چیز خاصی نداره سیستم اپگرید بازی خیلی آزار دهندس مدت زمان زیادی برای آپدیت توانایی ها می خواد و باید بی خودی مسیر بازی رو عقب جولو بری تا cp جمع کنی بخش اپدیت اسلحه هاش هم همین جوری اصلا چرا باید اسلحه ها اپدیت شن در نهایت هم اخر بازی با یه باس فایت خیلی سخت باید بجنگی که کشتن Safer sephiroth ازش راحت تر به نظرم این مشکلات عجیب غریب رو فاینال فنتسی 12 و 15 ندارن هرچند تریلر سال 2013 xv خیلی با حال تر بود ولی هنوز هم xv بهتر از xiii اگه شخصیت Snow توی بازی نبود اصلا بازی قابل تحمل نبود هرچند x هم توی گیم پلی و این چیزا خوب نبود ولی شخصیت هاش خیلی بهتر از xiii بودن مثلا همون سر و صدا های ونیل خیلی اعصاب خورد کن یا اینکه چپ و راست لایتینگ اسنو رو میزنه یا اون بچه لوس اعصاب خورد کن هوپ

• Like

m.d.makan

کاربر فعال
Apr 14, 2007
9,357
نام
مــاکــان
کاری به بقیه ندارم اما هرکی از 12 بدش بیاد، خب دیگه از کدوم نسخه بعد 9 تا 15 خوشش میاد؟
بعد 9 بهترین FF غیر از XIV بوده، چطور جرات میکنه که بدش بیاد؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر