PlayStation Final Fantasy XVI

سازنده
Creative Business Unit III
تاریخ انتشار
June 2023
ناشر
Square Enix
پلتفرم‌ها
  1. PlayStation 5
Opera Snapshot_2022-04-08_114535_na.finalfantasyxvi.com.png
Some are kings, some knights, some naught but pawns—but all shall play
.their part in a game guided by the unforgiving hand of fate

-----------------------------------------------------------------------------------

استدیو سازنده: Square Enix Creative Business Unit III
ناشر: Square Enix
کارگردان: Hiroshi Takai
کارگردان خلاق و نویسنده اصلی: Kazutoyo Maehiro
کارگردان هنری: Hiroshi Minagawa
طراح شخصیت ها: Kazuya Takahashi
تهیه کننده: Naoki Yoshida
آهنگساز: Masayoshi Soken
پلتفرم: PS5
تاریخ انتشار: 22 ژوئن امسال (1 ام تیر ماه)

"شخصیت های اصلی"

"کلایو راسفیلد"
1683049798817.png

"جاشوا راسفیلد"
1683049928661.png

"جیل واریک"
1683050245354.png

Opera Snapshot_2022-04-09_165551_na.finalfantasyxvi.com.png
"ولیستیا"
Opera Snapshot_2022-04-08_111824_na.finalfantasyxvi.com.png

"آیکون‌ها و دامیننت‌های آن‌ها"

Opera Snapshot_2022-04-08_114149_na.finalfantasyxvi.com.png

"قلمروها های داخل ولیستیا"

Opera Snapshot_2022-04-08_113134_na.finalfantasyxvi.com.png
Opera Snapshot_2022-04-08_113350_na.finalfantasyxvi.com.png

"تریلر معرفی بازی"

Opera Snapshot_2022-04-08_114842_na.finalfantasyxvi.com.png

.تمامی اطلاعات پست اول توسط Reza.zareei ترجمه شده است.

آخرین ویرایش:

Rohshen

کاربر سایت
Jun 30, 2016
1,640
بالاخره وقت شد بازی رو برم چند ساعتی و Holy Moly !

چه شروعی ، چه داستانی ، چه باس فایت پشت باس فایتی . شخصیت ها گیرا ، کامبت سیستم فوق العاده . گرافیک رئالیستیک بازی بعضی وقت ها باعث میشه خیره بشی به محیط دور و ورت فقط.
دیگه نگم از فایت ایکان های خفن طور .

نمیدونم قراره چطور تموم شه ولی تا اینجا فرای انتظاراتم بوده واقعاً .
یه راهنمایی میکنی لطفا.من چیزی که شنیدم و تو نمایش ها دیدم مثل اینکه در حدی آسونه که کلا نمیمیریم.واقعا اینطوریه؟

NaViiDii

God Of War
کاربر سایت
Jan 4, 2009
14,917
نام
نـــــــویـــــــــد
یه راهنمایی میکنی لطفا.من چیزی که شنیدم و تو نمایش ها دیدم مثل اینکه در حدی آسونه که کلا نمیمیریم.واقعا اینطوریه؟

میشه گفت درسته. بازی اصلا سخت نیست حتی رو درجه سختی آخر. به نظرم خودشون اینطور ساختنش که بازی از ریتم نیفته با مُردن‌های پیاپی! تمام تمرکز بازی رو باس‌فایت‌های شدیدا حماسی و عظیمش هست. چه از نظر بصری چه موسیقی میشه گفت چندتا از بهترین و حماسی‌ترین باس‌فایتارو تو این بازی میشه پیدا کرد و اگر میخواستن بازی رو سخت طراحی کنن که با هر اشتباه، خطر مرگ پلیر رو تهدید کنه، میشه گفت بزرگ‌ترین برگ برندشون هم از بین میرفت.

من خودم برای پلت کردنش، ۲بار بازی رو تموم کردم و میتونم بگم که بار دوم اصلا و ابدا شبیه به بار اول نبود و همه چیز کاملا تکراری و عادی و در بعضی مواقع خسته کننده بود. اما تجربه‌ی اول لذتبخش بود حتی با وجود ساید کوئستای احمقانه و تکراری. حتی این ساید کوئستای مسخره رو میشد تو بعضی کوئستای اصلی هم دید که مجبور به انجامشون بودی. در کل برای من که خیلی درگیر دنیای ف‌ف نیستم تجربه‌ی خوبی بود و میتونم بگم همین باس‌فایت‌هاش و سیستم مبارزاتش، کاملا ارزش دارن که بازی رو تجربه کنیم.

gintoki

کاربر سایت
May 22, 2013
530
نام
سجاد
دقیقا درسته تو کل بازی رو درجه اخر یک بار مردم اون هم داشتم با خانواده صحبت میکردم.یه ایتم هست که شما داشته باشی همینطور مربع بزنی خودش خود به خود کارو جمع میکنه.ولی بازی بشدت کامبت خوبی داره.و باس فایت های خفن.اگر عاشق این دوتا هستی و هک اند اسلش دوست داری بازی کن در ضمن داستان خوبی هم داره.کلا باید بدونی داری یه بازی جاپونی بازی میکنی پر از کات سین و لول دیزاین قدیمی و سر راست

• Cool
Reactions: Rohshen

reza8

کاربر سایت
Jul 30, 2013
724
نام
reza
سلام رفقای عزیز آخر هفته خوبی داشته باشین
دلم برای باس های این بازی تنگ شده به شدت
این dlc که اومده براش خوبه؟ ارزش داره بگیرمش؟
یا بذارم اون یکی dlc هم بیاد جفتش رو باهم بگیرم

genesis007

کاربر سایت
May 16, 2010
1,296
نام
shahab
سلام رفقای عزیز آخر هفته خوبی داشته باشین
دلم برای باس های این بازی تنگ شده به شدت
این dlc که اومده براش خوبه؟ ارزش داره بگیرمش؟
یا بذارم اون یکی dlc هم بیاد جفتش رو باهم بگیرم
من یکم ناامید شدم واقعا به جز باس فایت اخر dlc‌ که خیلی خفن و رویایی بود بقیه قسمت های dlc چیز جدیدی برای گفتن نداشت.

• Like
Reactions: reza8

reza8

کاربر سایت
Jul 30, 2013
724
نام
reza
من یکم ناامید شدم واقعا به جز باس فایت اخر dlc‌ که خیلی خفن و رویایی بود بقیه قسمت های dlc چیز جدیدی برای گفتن نداشت.
پس احتمالا گذاشته برای dlc بعدی
چون شنیدم ۱۰ ساعت داستان داره
یه Eikon جدید، یه سطح سختی جدید و خوب و دشمنای جدید بده من راضی ام

• Like
Reactions: genesis007

Rolli.V

کاربر سایت
Sep 10, 2021
27
سلام
چقدر خوب بود این بازی بعد از مدتها یه بازی بهم چسبید .
گرافیک خوب
گیمپلی خوب
موسیقی خوب
داستان خوب
مهمتر از همه شخصیت پردازی خوب
چندتا ایراد جزیی داشت ولی زیاد به چشم نمی اومد
درکل رفت جزو بهترین بازی های عمرم

Destro

Gold User
Apr 18, 2010
3,475
نام
Nightwing
خب منم دمو رو بازی کردم ٬ خیلی با دید بدی رفتم سمتش چون دیدم یه سری میگفتن بازی به شدت سطحی ساخته شده ٬ ولی عجب چیزیه!:D از همین دمو مشخصه این بازی حرف های زیادی برای گفتن داره

امیدی هست بیاد رو سرویس ها؟:D

noctis-sm3

کاربر سایت
Jul 23, 2014
2,587
نام
mohammad
خب منم دمو رو بازی کردم ٬ خیلی با دید بدی رفتم سمتش چون دیدم یه سری میگفتن بازی به شدت سطحی ساخته شده ٬ ولی عجب چیزیه!:D از همین دمو مشخصه این بازی حرف های زیادی برای گفتن داره

امیدی هست بیاد رو سرویس ها؟:D
اوجش و منطق داستانیش نیمه اوله(بازی GOT شروع میشه، ولی انتهاش به عنوان یک انیمه شونن بسته میشه:D) ولی برای تازه وارد ها به FF بهترین گزینه هست،(داستان بازی هم خوبه، ولی به گستردگی عناوین قبلی نیست و خیلی چیزای داستانو تجزیه کنیم می بینیم کانسپشون تو عناوین قبلی دقیقا اومده:D)
بازی اصلا سطحی نیست، فقط گیمپلی بدون چالش خاصی هست(که باز اصلا ربطی به شاهکار سوزوکی نداره،بهترین خروجی رو داد،ولی چون دو سه سال قبل لانچ به تیم اضافه شد،بیش بازی و کارای طراحی مراحل انجام شد،این شد،وگرنه اگه از استارت پروژه سر کار بود،شاید پیشنهاداتی می داد که بازیو خیلی چالشی تر می کرد، به امید پروژه بعد:D) لول دیزاینم نسل هفتی:D، وگرنه یک سری از مناطق بازی و رویداد هایی که اتفاق میوفته، ویژوالی خیلی جلوتر از ریبرث هست:D
.
پ ن: هرکی asura's wrath رو بازی کرده خوشش اومده از اینم کاملا رضایت خواهد داشت(کلا اسکریپت شده خالصه بازی، تموم کردنش بار اول و دیدن سکانس های بازی محشر، بار دوم خوب، ولی دیگه تجربیات بعد، لذت تجربه های اول رو نخواهد داشت!)
.
.
.
به نظر خودم، بازی می تونه تا شش هفت ماه دیگه روی سرویس بیاد، چون هم فروششو کرده، همه نسخه pc عرضه اش خیلی نزدیکه!

Destro

Gold User
Apr 18, 2010
3,475
نام
Nightwing
اوجش و منطق داستانیش نیمه اوله(بازی GOT شروع میشه، ولی انتهاش به عنوان یک انیمه شونن بسته میشه:D) ولی برای تازه وارد ها به FF بهترین گزینه هست،(داستان بازی هم خوبه، ولی به گستردگی عناوین قبلی نیست و خیلی چیزای داستانو تجزیه کنیم می بینیم کانسپشون تو عناوین قبلی دقیقا اومده:D)
بازی اصلا سطحی نیست، فقط گیمپلی بدون چالش خاصی هست(که باز اصلا ربطی به شاهکار سوزوکی نداره،بهترین خروجی رو داد،ولی چون دو سه سال قبل لانچ به تیم اضافه شد،بیش بازی و کارای طراحی مراحل انجام شد،این شد،وگرنه اگه از استارت پروژه سر کار بود،شاید پیشنهاداتی می داد که بازیو خیلی چالشی تر می کرد، به امید پروژه بعد:D) لول دیزاینم نسل هفتی:D، وگرنه یک سری از مناطق بازی و رویداد هایی که اتفاق میوفته، ویژوالی خیلی جلوتر از ریبرث هست:D
.
پ ن: هرکی asura's wrath رو بازی کرده خوشش اومده از اینم کاملا رضایت خواهد داشت(کلا اسکریپت شده خالصه بازی، تموم کردنش بار اول و دیدن سکانس های بازی محشر، بار دوم خوب، ولی دیگه تجربیات بعد، لذت تجربه های اول رو نخواهد داشت!)
.
.
.
به نظر خودم، بازی می تونه تا شش هفت ماه دیگه روی سرویس بیاد، چون هم فروششو کرده، همه نسخه pc عرضه اش خیلی نزدیکه!
dlc ای هم که معرفی شد خیلی به نظر جذاب میاد
پتانسیل ادامه داره ؟ اصلا حرفی شایعه ای چیزی بوده تاحالا درین باره؟

noctis-sm3

کاربر سایت
Jul 23, 2014
2,587
نام
mohammad
dlc ای هم که معرفی شد خیلی به نظر جذاب میاد
پتانسیل ادامه داره ؟ اصلا حرفی شایعه ای چیزی بوده تاحالا درین باره؟
شایعه هایی هست dlc ممکنه داستانی رو روایت کنه که پایان بازی اصلی رو تحت تاثیر قرار بده، ولی فعلا باید DLC بیاد!

در مورد دنباله هم، متاسفانه تمام سیکوئل های FF از x2بگیرید تا xiii2 تا همین الان از نظر تجاری نتونستن موفقیت تجاری نسخه پایه رو تکرار کنن(برا همین سخته امید داشتن بهش،) ولی خوب منظور از پروژه بعدی، یک بازی دیگه بود که یوشیدا زیر پوستی تایید کرده!!!

ولی اینکه چه عنوانی می خواد باشه، مشخص نیست!

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر