Multi Platform FINAL FANTASY XIV Online

FFXIVCE.jpg

خب همونطور که میدونید این بازی که شماره چهارم سری محبوب و مشهور Final Fantasy محسوب میشه قراره 30 سپتامبر برای PC عرضه بشه ، سبک بازی MMO RPG هست و همانند FFIX که چند سال پیش بصورت آنلاین عرضه شد این بازی هم فقط دارای بخش آنلاین هست.
با توجه به تصاویر منتشر شده از بازی باید انتظار یک بازی خوب و قوی توی این سبک رو داشته باشید البته ممکنه این بازی هم مثل بقیه MMO RPG ها زیر سایه WOW نتونه موفقیت خیلی بزرگی رو کسب بکنه اما پتانسیل بالایی برای این کار داره ، ناشر بازی هم طبق معمول Square Enix هست.
بتای بازی بصورت محدود و بوسیله ثبت نام در نظر سنجی مربوطه از فردا کار خودش رو شروع میکنه شما از همین الان میتونید از طریق این لینک ثبت نام کنید و منتظر دریافت ایمیل تایید و شروع نسخه بتا باشید.

NoctisSasuke

کاربر سایت
Sep 24, 2011
5,016
نام
Farshad
خیلیم بده :D بدترین ویلین و بدترین داستان و بدترین شخصیت اصلی کل بازی و اکسپنشن هاش رو داره

لوکیشن هاش عالین ولی همین دیگه هیچی نداره

• Smile
Reactions: tirdad666

NoctisSasuke

کاربر سایت
Sep 24, 2011
5,016
نام
Farshad
شخصیت اصلی مگه خودمون نیستیم؟ :D

===

بیاین بگین جاب های مورد علاقتون تو هر رول چیه

هیلیر: وایت میج
دلیلشم اینه که به طبیعت و درخت و این چیزا ربط داره خیلی به گیاه و درخت و مطلقاتش علاقه دارم :D ، رنگ سفید از رنگ های مورد علاقمه، هر وقتم حین ضرباتی که میخواد بزنه رو هوا معلقق میشه لذت میبرم :D
اَسترولوگیین هم چون کارت یوزره دوست دارم هم استایل مهارت هایی که میزنه خوشگله ولی خب به اندازه طبیعت اولویت نداشت برام :D

دی پی اس: دنسر
هیچی دیگه تمام حرکات اسکیل هاش رو دوست دارم، از تک تک ضرباتی که میزنم و دنس هایی که میکنم لذت میبرم :D

تانک: فعلا نامعلوم
فقط میتونم بگم همشون قابل احترامن واسم :D

نه دیگه همه کارا رو ما میکنیم ولی lyse همه تشویقارو میگیره انگار همه کارا رو اون کرده با اینکه از اول تا آخر داستان فقط حرف مفت شوننی میزنه و هیچ کاری نمیکنه

تو هیلرا ast با اختلاف و کلا محبوب ترین جاب منه چون هم استیلش خیلی خفنه هم اینکه در مورد ستاره شناسی و این چیزاست که عاشقشم و افکت اسپل هاشم عالیه

تو DPS قبلا نینجا رو خیلی دوست داشتم ولی الان red mage و مونک اینا هم چون استیلشون رو دوست دارم :D

تانک هم کلا بدم میاد :D

m.d.makan

کاربر فعال
Apr 14, 2007
9,363
نام
مــاکــان
خدایا به من صبری عطا کن.
این Realm Reborn تموم شدنی نیست، واقعا صبرم داره سر میاد، منم عادت دارم هیچی نمیتونم Skip کنم.
دیگه تا همین حد بگم که مثلا دیشب گیم پد تو دست، خوابیدم تا صبح
=========
از من انتظار نداشته باشین تو این بحثتون شرکت کنم، مثل بچه شش ماهه میمونم تو سرور.
اصلا نمیدونم در مورد چی دارین حرف میزنین :))

• Smile
Reactions: Houosen

m.d.makan

کاربر فعال
Apr 14, 2007
9,363
نام
مــاکــان
عجله واسه چی داری؟

در مورد Job های بازی یا همون Class های بازی حرف میزدیم که کدوما رو دوست داریم
فکر کنم اون زمان لنسر بودی الان که 36 هستی فکر کنم به دراگون ارتقا پیدا کردی اگه کوئستش رو رفته باشی.

در مورد داستان هم چون انگلیسیم درست درمون نبود و نیست، بیشتر حرفاشون رو زود زود میزدم میرفت. بیشتر با تصویراشون ارتباط میگرفتم.?‍♂️
آره دیشب دارگون شدم، عجله که ندارم میخوام زودتر به جاهای بهتر داستان برسم.
و هم اینکه DLCها منتظرن \m/

RR واقعا یک جاهاییش خواب آور، مخصوصا وقتی اولین MMOای باشه که داری بازی میکنی.
اما خب چون میدونم بعدش همه چی خیلی بهتر میشه میخوام زودتر تمومش کنم.

NoctisSasuke

کاربر سایت
Sep 24, 2011
5,016
نام
Farshad
ARR بدترین جاش post gameشه یعنی وقتی داستان اصلی تموم میشه تا برسی به HW یه خلا وحشتناکی داره که هم شدید طولانیه هم خسته کننه

در حدی که زدی دنیا رو نجات دادی بعد طرف بهت ماموریت میده گربمو پیدا کن

• Like
Reactions: m.d.makan

tirdad666

کاربر سایت
Dec 18, 2007
836
لیز عشق منه.یعنی عشق شخصیت اصلی هم بود تا اون پسر خوشگله اومد عاشقمون شد.:p
بعد از بازی کردن با بلک میج دنسر بازی کنی میبینی بهترین دی پی اس هست بعد سامورایی
تانک فقط گان برکر برو بعدش پالادین و بعد دارک نایت
هیلر هم معلومه وایت میج بعد اسکالر

Inoeex

کاربر سایت
Apr 1, 2014
241
error.JPG

سلام ... کسی قبلا به این مشکل خورده ؟
من همه ی راه حل هایی که توی اینترنت بود رو امتحان کردم ... فقط مونده اینکه بازی رو دوباره دانلود کنم که نمیدونم چقدر طول خواهد کشید .....
امروز یک آپدیت 49 مگ بود، اون رو گرفتم و بدون مشکل بازی کردم.
ول الان که دوباره سیستم رو روشن کردم، بازی رو اجرا نمیکنه اصلا :|

در مورد سوالی که پرسیده شده بود :
Tank : Gunbreaker-Palain
DPS:Bard-Machinist-Monk
Healer:Whitemage but I have nt played it in SHB

• Like
Reactions: Houosen

m.d.makan

کاربر فعال
Apr 14, 2007
9,363
نام
مــاکــان
View attachment 209097

سلام ... کسی قبلا به این مشکل خورده ؟
من همه ی راه حل هایی که توی اینترنت بود رو امتحان کردم ... فقط مونده اینکه بازی رو دوباره دانلود کنم که نمیدونم چقدر طول خواهد کشید .....
امروز یک آپدیت 49 مگ بود، اون رو گرفتم و بدون مشکل بازی کردم.
ول الان که دوباره سیستم رو روشن کردم، بازی رو اجرا نمیکنه اصلا :|

در مورد سوالی که پرسیده شده بود :
Tank : Gunbreaker-Palain
DPS:Bard-Machinist-Monk
Healer:Whitemage but I have nt played it in SHB
احتمالا آنتی ویروست نیست؟
من جدیدا با Windows Defender خود ویندوز 10 زیاد به مشکل میخورم، سریع میرم آدرس فایل بازی بهش میدم که اکسکلود کنه و مشکل هم حل میشه.
اینو امتحان کردی؟
هرچی فایل exe تو فولدر بازی، مخصوصا فولدر boot هست بهش بشناسون، ببین چطور میشه.

Inoeex

کاربر سایت
Apr 1, 2014
241
احتمالا آنتی ویروست نیست؟
من جدیدا با Windows Defender خود ویندوز 10 زیاد به مشکل میخورم، سریع میرم آدرس فایل بازی بهش میدم که اکسکلود کنه و مشکل هم حل میشه.
اینو امتحان کردی؟
هرچی فایل exe تو فولدر بازی، مخصوصا فولدر boot هست بهش بشناسون، ببین چطور میشه.
نه ... اون رو امتحان کردم نشد ... فایروال رو هم خاموش کردم و یک سری هم فایل کانفیگ بازی رو دست کاری کردم طبق گاید هایی که دیدم اما هیچ کدوم کار نکرد.
زده اگر هیچ کدوم کار نکرد دیگه بازی رو باید از اول نصب کنید ... نمیدونم چند روز طول بکشه این همه expansion رو بخواد بگیره :|

m.d.makan

کاربر فعال
Apr 14, 2007
9,363
نام
مــاکــان
نه ... اون رو امتحان کردم نشد ... فایروال رو هم خاموش کردم و یک سری هم فایل کانفیگ بازی رو دست کاری کردم طبق گاید هایی که دیدم اما هیچ کدوم کار نکرد.
زده اگر هیچ کدوم کار نکرد دیگه بازی رو باید از اول نصب کنید ... نمیدونم چند روز طول بکشه این همه expansion رو بخواد بگیره :|
دیگه قطعا وریفای کردیو با vpn یا یک اینترنت دیگه هم تست کردی.

من جات باشم قبل دانلود دوباره فولدر بازی کپی میکنم جای دیگه، بعد پاکش میکنم.
استیم ببند فولدر بازی و فایل appmanifest استیمش هم کپی کن جای دیگه ، بعد کلا بازیو از استیم پاک کن.
یکبار استیم بیار بالا و دوباره exit.

دوباره فولدر و فایل appmanifest کپی کن سرجاش و استیم بیار بالا، استیم خودش بازیو میشناسه.
ببین چطور میشه.

Inoeex

کاربر سایت
Apr 1, 2014
241
دیگه قطعا وریفای کردیو با vpn یا یک اینترنت دیگه هم تست کردی.

من جات باشم قبل دانلود دوباره فولدر بازی کپی میکنم جای دیگه، بعد پاکش میکنم.
استیم ببند فولدر بازی و فایل appmanifest استیمش هم کپی کن جای دیگه ، بعد کلا بازیو از استیم پاک کن.
یکبار استیم بیار بالا و دوباره exit.

دوباره فولدر و فایل appmanifest کپی کن سرجاش و استیم بیار بالا، استیم خودش بازیو میشناسه.
ببین چطور میشه.
فولدر رو جابجا نکردم اما استیم ندارم من. الان چه کاری باید انجام بدم ؟ صرفا بازی رو کپی کنم یک جای دیگه، فولدر قبلی رو پاک کنم و دوباره منتقل کنم جایی که بود؟
من آی پی بازی رو دادم به 2 نفر از دوستانم که پینگ بگیرن ... گفتند که کار نمیکنه .... نمیدونم شاید مشکل از سرور باشه اصلا
195.82.50.9

آخرین ویرایش:

m.d.makan

کاربر فعال
Apr 14, 2007
9,363
نام
مــاکــان
فولدر رو جابجا نکردم اما استیم ندارم من. الان چه کاری باید انجام بدم ؟ صرفا بازی رو کپی کنم یک جای دیگه، فولدر قبلی رو پاک کنم و دوباره منتقل کنم جایی که بود؟
من آی پی بازی رو دادم به 2 نفر از دوستانم که پینگ بگیرن ... گفتند که کار نمیکنه .... نمیدونم شاید مشکل از سرور باشه اصلا
195.82.50.9
آها نه اینکارو نکن، فرقی نمیکنه.
فکر کردم نسخه استیم داری.

من این آی پی همین الان با اینترنت همراه اول میتونم پینگ بگیرم.
میخوای با یک اینترنت دیگه مثل ایرانسل/همراه اول تست کن، اگه درست شد زنگ بزن به ISP برات درست میکنن.
اگه درست یادم باشه فکر کنم چندوقت پیش همچین چیزی برای فرشاد هم پیش اومده بود، زنگ زد درستش کردن.

Inoeex

کاربر سایت
Apr 1, 2014
241
آها نه اینکارو نکن، فرقی نمیکنه.
فکر کردم نسخه استیم داری.

من این آی پی همین الان با اینترنت همراه اول میتونم پینگ بگیرم.
میخوای با یک اینترنت دیگه مثل ایرانسل/همراه اول تست کن، اگه درست شد زنگ بزن به ISP برات درست میکنن.
اگه درست یادم باشه فکر کنم چندوقت پیش همچین چیزی برای فرشاد هم پیش اومده بود، زنگ زد درستش کردن.
خودش درست شد ... 2 ساعت من رو الاف کرد، چقدر هم استرس دانلود مجدد به من داد ... ولی خوشبختانه درست شد.
ممنون از وقتی که گذاشتی.
در مورد خواب آور بودن ARR فکر کنم یک از دلایلش اینه که اون قسمت های بازی خیلی هم خلوت هست، برای من که خیلی هیجان داشت. البته من همون موقع که اومده بود بازی رو گرفتم.

یک سوالی .. دوستانی که دنسر بازی میکنن... کاراکترهاتون دختره؟ من اصلا نرفتم که این جاب رو آنلاک کنم چون خیلی کارهاش دخترونه است به نظرم

m.d.makan

کاربر فعال
Apr 14, 2007
9,363
نام
مــاکــان
خودش درست شد ... 2 ساعت من رو الاف کرد، چقدر هم استرس دانلود مجدد به من داد ... ولی خوشبختانه درست شد.
ممنون از وقتی که گذاشتی.
در مورد خواب آور بودن ARR فکر کنم یک از دلایلش اینه که اون قسمت های بازی خیلی هم خلوت هست، برای من که خیلی هیجان داشت. البته من همون موقع که اومده بود بازی رو گرفتم.
خب خدارو شکر درست شد.
نه دیگه خواب آور نیست، الان تایتان شکست دادم و برگشتم Walking sands و بله.....
هرچی بگم اسپویل میشه، فقط باید بگم داستان خیلی جدی و جالب شد.
با ااینکه از ARR انتظار زیادی ندارم ولی امیدوارم از این به بعد همینطوری بهتر بشه تا بعدا سورپرایز بشم.

• Like
Reactions: tirdad666

tirdad666

کاربر سایت
Dec 18, 2007
836
ممنون از وقتی که گذاشتی.

یک سوالی .. دوستانی که دنسر بازی میکنن... کاراکترهاتون دختره؟ من اصلا نرفتم که این جاب رو آنلاک کنم چون خیلی کارهاش دخترونه است به نظرم
نه بابا پسره ولی دنسر فقط باید افکت نور رقص شو کم یا قطع کنی چون موقع درگیری شلوغ اصلا نمیفهمی دوربرت کیه و چیه

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر