Multi Platform FINAL FANTASY XIV Online

FFXIVCE.jpg

خب همونطور که میدونید این بازی که شماره چهارم سری محبوب و مشهور Final Fantasy محسوب میشه قراره 30 سپتامبر برای PC عرضه بشه ، سبک بازی MMO RPG هست و همانند FFIX که چند سال پیش بصورت آنلاین عرضه شد این بازی هم فقط دارای بخش آنلاین هست.
با توجه به تصاویر منتشر شده از بازی باید انتظار یک بازی خوب و قوی توی این سبک رو داشته باشید البته ممکنه این بازی هم مثل بقیه MMO RPG ها زیر سایه WOW نتونه موفقیت خیلی بزرگی رو کسب بکنه اما پتانسیل بالایی برای این کار داره ، ناشر بازی هم طبق معمول Square Enix هست.
بتای بازی بصورت محدود و بوسیله ثبت نام در نظر سنجی مربوطه از فردا کار خودش رو شروع میکنه شما از همین الان میتونید از طریق این لینک ثبت نام کنید و منتظر دریافت ایمیل تایید و شروع نسخه بتا باشید.

mosiibat

کاربر سایت
May 31, 2017
22
این نژادهاست، خیلی مهم نیست بیشتر جنبه ظاهری کرکتر هست.
انتخاب کلاس بخش بعدی همین صفحست.
ahan. dastet drd nkone. ma ke hamishe paladin healer play dadim too wow. hala inja game time ke ndrmo qarare taki play bdm. khoda midone chi khobee hal mide. ykm class hasho nega konm bbinm chi be chie to youtube

• Like
Reactions: m.d.makan

mosiibat

کاربر سایت
May 31, 2017
22
این نژادهاست، خیلی مهم نیست بیشتر جنبه ظاهری کرکتر هست.
انتخاب کلاس بخش بعدی همین صفحست.

آره بری یوتیوب کلا خیلی بهتر و کاملتر دستت میاد چی به چیه.
کلاسها به لول 30 که رسیدی متحول میشن و تبدیل میشن به Job.
میدونی که برعکس WOW نیاز نیست چندین کرکتر داشته باشی و از اول لول آپ کنی، آینجا میتونی هر Jobی که دلت میخواد میتونی روی یک شخصیت داشته باشی و بینشون سوییچ کنی.
فقط کافیه ماموریتهای اصلی اونهارو بری و تمام.

با هر DLC هم یکی2تا JOB اضافه میشه، مثلا گفتی Samurai این جاب کلاس بیس نداره، لولت 50 که شد میتونی بهش دسترسی داشته باشی.
این ویدئو ببین برای شروع خیلی راهنمایی های خوبی میکنه:

این کانالها رو هم دنبال کن:
Work2Game که یک کانال مشترک هست.
از اونجایی مهمه که 2نفرن و یکیشون WOW باز حرفه ایه ،یکیشون XIV باز (کانال ویدئوی بالا)
باهم بحثهای خیلی خوبی میکنن، مثل تفاوتهای 2بازی، ضعف و قدرت هر 2 و...
این اواخر یک ویدئو داشتن که اگه از WOW میری سمت XIV باید چه نکاتی رو بدونی.

Zepla HQ
این هم خیلی کانال خوبیه، اصلا من با این کانال با بازی ارتباط بیشتری پیدا کردم و راغب شدم بیام سمت MMO.
خودش سالها WOW باز بوده و چندسال پیش سوییچ کرده.
ahan. bah bah injori ke gfti jaleb shod. man elder va guild wars hm play ddm. ama in bazi be delam moonde. alan mikham character bsazam. dastet drd nkone dadash. hatman donbaleshon mikonm

m.d.makan

کاربر فعال
Apr 14, 2007
9,361
نام
مــاکــان
bc401027d7a54268c7170c80a909ba699b9ec956_960x311low.jpg

خب زمان انتشار EndWalker هم مشخص شد:
Tuesday, November 23, 2021 که میشه 4شنبه دوم/آذر/1400

کسانی که پیش خرید میکنن 3 روز زودتر میتونن به این DLC دسترسی داشته باشن.
این هم تریلر 6 دقیقه ای کامل :

• Like
Reactions: Houosen

MadysoNx

کاربر سایت
Feb 14, 2019
1,199
نام
نیما
View attachment 206529

خب زمان انتشار EndWalker هم مشخص شد:
Tuesday, November 23, 2021 که میشه 4شنبه دوم/آذر/1400

کسانی که پیش خرید میکنن 3 روز زودتر میتونن به این DLC دسترسی داشته باشن.
این هم تریلر 6 دقیقه ای کامل :
More furries :D
خدایی این چه race ایه اضافه کردن:D اصلا این furry های بازی تو کتم نمیره ولی این یارو که با اژدها میجنگید چقدرررررر خفن بود، هم صحنه فایتش هم خود کاراکترش هم فضا سازیش SHT
یه ایراد دیگه بخوام بگیرم موزیک تریلر بود اون هایپ رو ایجاد نمیکرد ! ژاپن انقدر بند متال راک قوی داره که تو انیمه ها هم مشخصه میتونستن از اونا استفاده کنن خیلی اپیک تر میشد فایت

Inoeex

کاربر سایت
Apr 1, 2014
241
More furries :D
خدایی این چه race ایه اضافه کردن:D اصلا این furry های بازی تو کتم نمیره ولی این یارو که با اژدها میجنگید چقدرررررر خفن بود، هم صحنه فایتش هم خود کاراکترش هم فضا سازیش SHT
یه ایراد دیگه بخوام بگیرم موزیک تریلر بود اون هایپ رو ایجاد نمیکرد ! ژاپن انقدر بند متال راک قوی داره که تو انیمه ها هم مشخصه میتونستن از اونا استفاده کنن خیلی اپیک تر میشد فایت
شما زحمت بکش و ایراد نگیر اصلا
وقتی که Estinien رو نمی شناسی و میگی یارو، معلومه که بازی رو خیلی جلو نرفتی. موزیکی که روی تریلر هست، از کنار هم قرار گرفتن موزیک بازی های قبلی ایجاد شده بود. هدفش ایجاد هیجان برای مخاطب بیگانه نبود، تارگت اصلی تمام افرادی بودند که با بازی آشنایی دارن.
در مورد race هم ... اگر wow بازی نکردی و نمی شناسی میخوای یک سر بزن و اونجا هم race ها ببین. وییرا اصلا نژادی نیست که بشه بهش گفت پشمالو یا مو دار. این بازی کلا 2 نژاد داره که furry هستند.

• Like
Reactions: QUiCK_SiLVER

Houosen

کاربر سایت
Jul 14, 2018
60
بنده خدا بازی نکرده از کجا بدونه اسمش رو :D آره شخصیت کولی دارهB-)
نژاد های مختلفی داره بازی، یکیش رو به سلیقتون بردارین بازی کنین دیگه :D

این ساعتی که گذاشتن هم چشم رو گرفته به پول اونا 350 و 400 تومنه ولی به پول ما زیاد میشه :(

235e7c9a82c683222b48ba0f58049069_1280_1280.jpg e94d07090b5a9a265da3c8f8110f339a_1280_1280.jpg

Inoeex

کاربر سایت
Apr 1, 2014
241
دوستان احیانا منبعی برای تهیه game time میشناسید؟ من قبلا از سایتی میگرفتم که ظاهرا تمام کرده و الان نمیدونم از کجا تهیه کنم.

بنده خدا بازی نکرده از کجا بدونه اسمش رو :D آره شخصیت کولی دارهB-)
نژاد های مختلفی داره بازی، یکیش رو به سلیقتون بردارین بازی کنین دیگه :D

این ساعتی که گذاشتن هم چشم رو گرفته به پول اونا 350 و 400 تومنه ولی به پول ما زیاد میشه :(

View attachment 207055View attachment 207056

من نگفتم چرا اسم رو نمیدونه، گفتم وقتی نمیدونه معلومه که جلو نرفته اصلا.
ساعت ها هم واقعا عالی هستند، مخصوصا مشکی

• Like
Reactions: m.d.makan

m.d.makan

کاربر فعال
Apr 14, 2007
9,361
نام
مــاکــان
دوستان احیانا منبعی برای تهیه game time میشناسید؟ من قبلا از سایتی میگرفتم که ظاهرا تمام کرده و الان نمیدونم از کجا تهیه کنم.
من تا حالا فکر میکردم از خود PSN میشه خرید زد، رفتم دیدم یک اکانت 60 روزه 50-840 در میاد!!
بابا به شما میگن طرفدار واقعی، رو PC دوماهش سرجمع 150 تومن نمیشه ولی باز تا میخوام بازی کنم ناز و قر و فر دارم :D آخرش میبینم دارم LOL میزنم :Wallbash:

m.d.makan

کاربر فعال
Apr 14, 2007
9,361
نام
مــاکــان
خب یک برنامه ریزی کردم و الان دیگه میتونم بگم من برگشتم.
تقریبا یک هفته ای میشه که دوباره شروع کردم، تو همین یک هفته شاید به اندازه کل 8ماه گذشته بازی کردم.(خب چون به جز 3-2 هفته اول دیگه اصلا بازی نمیکردم)
قبلا گفتم اما خب خنده داره دوباره میگم، لول 36ام ولی تازه دارم کوئستهای لول 21 میرم :|

حساب کردم به همین شکل پیش برم و موودم عوض نشه، احتمالا زودتر از زمان انتشار EndWalker تموم میکنم DLCهارو.
خب به احتمال زیاد اندواکر شامل شدوبرینگر هم میشه و نیاز نیست برای جفتش پول بدم، ولی مسئله اینه که انتخابم این باشه که StormBlood/HeavenSword تموم کنم و Jobهای دیگه لول آپ کنم تا اندواکر بیاد و تازه برم ShadowBringer شروع کنم.
یا قبلش ShadowBringer بخرم و برای اندواکر آماده باشم.

البته هنوز زوده برای فکر کردن بهش، چون حتما چندصد ساعت پلی تایم مونده تا همچین انتخابی بخوام داشته باشم، اما گفتم اینجا مطرح کنم ببینم شماها سر DLCهای قبلی چیکار کردین و تجربه شما چیه؟
از فرشاد @NoctisSasuke نپرسیدم، چون میدونم جوابش چیه :))

آخرین ویرایش:

NoctisSasuke

کاربر سایت
Sep 24, 2011
5,016
نام
Farshad
خب یک برنامه ریزی کردم و الان دیگه میتونم بگم من برگشتم.
تقریبا یک هفته ای میشه که دوباره شروع کردم، تو همین یک هفته شاید به اندازه کل 8ماه گذشته بازی کردم.(خب چون به جز 3-2 هفته اول دیگه اصلا بازی نمیکردم)
قبلا گفتم اما خب خنده داره دوباره میگم، لول 36ام ولی تازه دارم کوئستهای لول 21 میرم :|

حساب کردم به همین شکل پیش برم و موودم عوض نشه، احتمالا زودتر از زمان انتشار EndWalker تموم میکنم DLCهارو.
خب به احتمال زیاد اندواکر شامل شدوبرینگر هم میشه و نیاز نیست برای جفتش پول بدم، ولی مسئله اینه که انتخابم این باشه که StormBlood/HeavenSword تموم کنم و Jobهای دیگه لول آپ کنم تا اندواکر بیاد و تازه برم ShadowBringer شروع کنم.
یا قبلش ShadowBringer بخرم و برای اندواکر آماده باشم.

البته هنوز زوده برای فکر کردن بهش، چون حتما چندصد ساعت پلی تایم مونده تا همچین انتخابی بخوام داشته باشم، اما گفتم اینجا مطرح کنم ببینم شماها سر DLCهای قبلی چیکار کردین و تجربه شما چیه؟
از فرشاد @NoctisSasuke نپرسیدم، چون میدونم جوابش چیه :))
نپرسی هم من میگم که پاشو مردک برو بخرش :D

البته از یه دید دیگه هم هستا تو اگه شدو رو تا اونموقع تموم کنی وقتی اندواکر میاد با همه میتونی بریش خیلی حس خوبیه که اکثریت سرور همون محتوایی رو میرن که تو باهاشون میری و اینکه به نظر منم میتونی برسی البته بیشتر برا اینکه باید استورم بلاد رو اسکیپ کنی از بس مزخرفه نیازیم نیست کامل بدونی چی میشه :D

m.d.makan

کاربر فعال
Apr 14, 2007
9,361
نام
مــاکــان
نپرسی هم من میگم که پاشو مردک برو بخرش :D

البته از یه دید دیگه هم هستا تو اگه شدو رو تا اونموقع تموم کنی وقتی اندواکر میاد با همه میتونی بریش خیلی حس خوبیه که اکثریت سرور همون محتوایی رو میرن که تو باهاشون میری و اینکه به نظر منم میتونی برسی البته بیشتر برا اینکه باید استورم بلاد رو اسکیپ کنی از بس مزخرفه نیازیم نیست کامل بدونی چی میشه :D
منم بیشتر برای همین پرسیدم، اون اولش که میاد با بقیه میتونم برم حس خوبیه.
ببینم چیکار میکنم، فعلا با همین سرعت MSQهارو برم میتونم به خریدش فکر کنم.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر