Multi Platform FINAL FANTASY XIV Online

FFXIVCE.jpg

خب همونطور که میدونید این بازی که شماره چهارم سری محبوب و مشهور Final Fantasy محسوب میشه قراره 30 سپتامبر برای PC عرضه بشه ، سبک بازی MMO RPG هست و همانند FFIX که چند سال پیش بصورت آنلاین عرضه شد این بازی هم فقط دارای بخش آنلاین هست.
با توجه به تصاویر منتشر شده از بازی باید انتظار یک بازی خوب و قوی توی این سبک رو داشته باشید البته ممکنه این بازی هم مثل بقیه MMO RPG ها زیر سایه WOW نتونه موفقیت خیلی بزرگی رو کسب بکنه اما پتانسیل بالایی برای این کار داره ، ناشر بازی هم طبق معمول Square Enix هست.
بتای بازی بصورت محدود و بوسیله ثبت نام در نظر سنجی مربوطه از فردا کار خودش رو شروع میکنه شما از همین الان میتونید از طریق این لینک ثبت نام کنید و منتظر دریافت ایمیل تایید و شروع نسخه بتا باشید.

Reza.zareei

کاربر سایت
Oct 28, 2018
1,959
نام
Reza
من تریلر اینهارو دیده بودم ولی اصلا جذبم نکرد چون لایو اکشن نیستن.
بیشتر درامه تا بخواد چیز دیگه ای باشه.
استفاده از اسم و تصاویر بازی اون وسط بهونست.
من کلا دوست دارم هرچی اسم فاینال روش باشه رو ببینم یا بازیش کنم

• Like
Reactions: tirdad666

Inoeex

کاربر سایت
Apr 1, 2014
241
دو تا هست یه سریالی یه سینمایی جفتشون هم ری اکشن مثبت گرفتن از منتقدا و راجب یه پدر و پسر گیمر

اونی که تو میگی رو قرار بود سونی بسازه ولی معلوم نیست چی شدش اصلا

درد من الان اینکه چرا این لایو اکشنا زیر نویس فارسی ندارن ولی چرا لایو اکشنای رزیدنت اویل که این همه خود طرفداراش هیت میکننش همشون زیر نویس دارن

من سری اولش رو دیدم
سری دومی هم فکر کنم remake باشه، چون هنرپیشه ای که نقش پدر رو بازی میکرد در سری اول فوت شد.

بد نیست واقعا و برای من ارزش یک بار دیدن رو داشت.
بله داستان در مورد یک پدر و پسری هست که اگر درست یادم باشه از هم فاصله دارند، پدر سالیان پیش فاینال فنتزی رو بازی میکرده و ول کرده و الان پسرش 14 رو شروع میکنه.
بقیش رو نمیگم که اسپویل نشه.

دوستان الان میشه اکانت ترایال ساخت؟ من شدیدا به حضور در اون دنیا و اون محیط بازی نیاز دارم = (((

m.d.makan

کاربر فعال
Apr 14, 2007
9,357
نام
مــاکــان
دوستان الان میشه اکانت ترایال ساخت؟ من شدیدا به حضور در اون دنیا و اون محیط بازی نیاز دارم = (((
اکانت ساختنش همیشه دنگ و فنگ داشته برای ما.
از استیم نگیر ، از سایتش دانلود کن و بساز که مشکل لینک کردن نداشته باشی.

Inoeex

کاربر سایت
Apr 1, 2014
241
اکانت ساختنش همیشه دنگ و فنگ داشته برای ما.
از استیم نگیر ، از سایتش دانلود کن و بساز که مشکل لینک کردن نداشته باشی.
من از اول هم روی استیم نداشتم این بازی رو و با این حال خیلی اذیت کننده بود همیشه.
ببینم الان میتونم اکانت بسازم ؟ =/

m.d.makan

کاربر فعال
Apr 14, 2007
9,357
نام
مــاکــان
من از اول هم روی استیم نداشتم این بازی رو و با این حال خیلی اذیت کننده بود همیشه.
ببینم الان میتونم اکانت بسازم ؟ =/
آره میشه سرورها هم مثل دوره همه گیری اونقدری شلوغ نیست ، راحت میتونی بازی کنی.

Inoeex

کاربر سایت
Apr 1, 2014
241
امروز پچ 6.35 اومد که در کنار محتویات زیادش، مرحله ی بعدی Manderville Weapon رو هم به بازی اضافه کرد.

در لینک زیر میتونید این اسلحه ها رو ببینید :

Endwalker Relic Weapons / Stage 2

ببینید چی پیدا کردم بعد از ارسال اسلحه ها !

FqicqevaAAAzA2e.jpg

این ها کفش های برند پوما با تم FFXIV هستند که هفته ی دیگه در ژاپن قابل خریداری خواهند بود

Fqic8SnXsAAmtav.jpg Fqic8SpWwAADGWa.jpg Fqic8SqWcAQzWwA.jpg Fqic8SqWcAUrKcm.jpg FqidbTLaAAA9-FN.jpg FqidbTQaUAA4H2B.jpg

آخرین ویرایش:

Inoeex

کاربر سایت
Apr 1, 2014
241
3 ساعت قبل تیزر کتونی های پوما توی کانال FF14 قرار گرفت که میتونید در لینک زیر ببینید :

Puma x FF14

این هم یک ویدویو از اسلحه هایی هست که از طریق Deep Dungeon جدید بدست میاد که اسمش هست Eureka Orthos :

Eureka Orthos Weapons

من شخصا نه از این اسلحه ها خوشم اومد و نه از مرحله دوم از Relic ها.

Reza.zareei

کاربر سایت
Oct 28, 2018
1,959
نام
Reza
من سری اولش رو دیدم
سری دومی هم فکر کنم remake باشه، چون هنرپیشه ای که نقش پدر رو بازی میکرد در سری اول فوت شد.

بد نیست واقعا و برای من ارزش یک بار دیدن رو داشت.
بله داستان در مورد یک پدر و پسری هست که اگر درست یادم باشه از هم فاصله دارند، پدر سالیان پیش فاینال فنتزی رو بازی میکرده و ول کرده و الان پسرش 14 رو شروع میکنه.
بقیش رو نمیگم که اسپویل نشه.

ببخشید این پیامتو الان دیدم سریال و سینمایی رو دان کردم می بینمش به زودی

• Like
Reactions: Inoeex

Inoeex

کاربر سایت
Apr 1, 2014
241
دوستان بشتابید 👌

Free Login Campaign is Here

از امروز تا 8 ماه می که میشه 17 اردیبهشت
میتونیم به مدت 4 روز به صورت رایگان به بازی وارد بشیم و بازی کنیم.

این رو هم اضافه کنم که در حال حاضر ایونت Hatching Tide درجربان هست که تا 10 آوریل ادامه داره.
میتونیم ایونت رو هم بریم اگر در این بازه ی زمانی بازی کنیم.

Reza.zareei

کاربر سایت
Oct 28, 2018
1,959
نام
Reza
دوستان بشتابید 👌

Free Login Campaign is Here

از امروز تا 8 ماه می که میشه 17 اردیبهشت
میتونیم به مدت 4 روز به صورت رایگان به بازی وارد بشیم و بازی کنیم.

این رو هم اضافه کنم که در حال حاضر ایونت Hatching Tide درجربان هست که تا 10 آوریل ادامه داره.
میتونیم ایونت رو هم بریم اگر در این بازه ی زمانی بازی کنیم.
ظاهرا کسایی که پک استارتر گرفتن هم الان می تونن اکسپشن stormblood رو رایگان بگیرن تا 8 می

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر