Multi Platform FINAL FANTASY XIV Online

FFXIVCE.jpg

خب همونطور که میدونید این بازی که شماره چهارم سری محبوب و مشهور Final Fantasy محسوب میشه قراره 30 سپتامبر برای PC عرضه بشه ، سبک بازی MMO RPG هست و همانند FFIX که چند سال پیش بصورت آنلاین عرضه شد این بازی هم فقط دارای بخش آنلاین هست.
با توجه به تصاویر منتشر شده از بازی باید انتظار یک بازی خوب و قوی توی این سبک رو داشته باشید البته ممکنه این بازی هم مثل بقیه MMO RPG ها زیر سایه WOW نتونه موفقیت خیلی بزرگی رو کسب بکنه اما پتانسیل بالایی برای این کار داره ، ناشر بازی هم طبق معمول Square Enix هست.
بتای بازی بصورت محدود و بوسیله ثبت نام در نظر سنجی مربوطه از فردا کار خودش رو شروع میکنه شما از همین الان میتونید از طریق این لینک ثبت نام کنید و منتظر دریافت ایمیل تایید و شروع نسخه بتا باشید.

BoxBox

کاربر سایت
Jun 16, 2014
3,130
نام
آریا
من جدیدا موقع بیکاری میشینم داستان MSQ دو تا اکسپنشن آخری رو که نبودم رو تو یوتیوب میبینم 😍
حی وسوسه میشم برگردم ولی وقتش نیست شت

• Like
Reactions: tirdad666

BoxBox

کاربر سایت
Jun 16, 2014
3,130
نام
آریا
من فکر میکردم ENDWALKER داستان بازی تموم میشه و کلا دیگه اکسپنشن جدید نمیاد :<
ولی yoshi p گفته تا وقتی زندس این بازی آپدیت میشه و داستان های جدید واسش میاد 😍 اینم گفته حتی اگه میشد بعد مرگش هم بازی رو ادامه میداد :D

m.d.makan

کاربر فعال
Apr 14, 2007
9,357
نام
مــاکــان
ولی yoshi p گفته تا وقتی زندس این بازی آپدیت میشه و داستان های جدید واسش میاد 😍 اینم گفته حتی اگه میشد بعد مرگش هم بازی رو ادامه میداد :D
یک آرک جدید و خفن نوشتن برای 10 سال بعد.
من هنوز نمیتونم EW رو تجربه کنم.
لعنت به پوتین با این گندی که به همه زد.
خب گویا به مناسبت سالگرد 9 سالگی فاینال فنتسی 14 قرار 4 تا داستان کوتاه منتشر شه اگه کسی پایه هست بیاد واسه ترجمش ممنون میشم خیلی کوتاه نگران نباشید واقعا
من EW نمیتونم بازی کنم ، این داستان کوتاه ها هم که کامل از ادامش هستن و اسپویل تمام.
وگرنه یک کمکی میکردم.

آخرین ویرایش:

Reza.zareei

کاربر سایت
Oct 28, 2018
1,959
نام
Reza
من EW نمیتونم بازی کنم ، این داستان کوتاه ها هم که کامل از ادامش هستن و اسپویل تمام.
وگرنه یک کمکی میکردم.
خب خبر خوب اینکه یه سری قدیمی تر هم هستن قبل EW شاید بتونی در مورد اونا یه کمکی برسونی چون واقعا کوتاهن

• Like

Inoeex

کاربر سایت
Apr 1, 2014
241
من جدیدا موقع بیکاری میشینم داستان MSQ دو تا اکسپنشن آخری رو که نبودم رو تو یوتیوب میبینم 😍
حی وسوسه میشم برگردم ولی وقتش نیست شت
اگر مساله فقط وقت هست بهتر بود باز هم صبر میکردی چون تماشا کردنش اصلا به پای تجربه ی شخصیش نمیرسه.
این ها رو من نشنیده بودم، من چیزهایی که تا همین اواخر خوندم این بود که تا 10 سال دیگه هم خودش بر این بازی نظارت میکنه و بعد از اون هم بازی ساپورت خواهد شد
اما اینکه بعد از 20 سال، با همین روند برای این بازی آپدیت و داستان جدید بیاد کمی بعید هست واقعا

چیز دیگه ای هم که اخیرا گفته بود این بود آرزو داره قبل از مرگش یک MMORPG دیگه بسازه
که کاملا شدنی هست با تیمی که در اختیار داره
بعید نیست بعد از اتمام 10 سالی که ذکر کرده، تیم creative business unit 3 از square enix جدا بشه و Yoship یک بازی جدید رو از صفر بسازه
چون 14 رو که از صفر نساخته بود و صرفا یک بازی معیوب رو تحویل گرفت و ازش این شاهکار رو بیرون کشید

BoxBox

کاربر سایت
Jun 16, 2014
3,130
نام
آریا
اگر مساله فقط وقت هست بهتر بود باز هم صبر میکردی چون تماشا کردنش اصلا به پای تجربه ی شخصیش نمیرسه.

این ها رو من نشنیده بودم، من چیزهایی که تا همین اواخر خوندم این بود که تا 10 سال دیگه هم خودش بر این بازی نظارت میکنه و بعد از اون هم بازی ساپورت خواهد شد
اما اینکه بعد از 20 سال، با همین روند برای این بازی آپدیت و داستان جدید بیاد کمی بعید هست واقعا

چیز دیگه ای هم که اخیرا گفته بود این بود آرزو داره قبل از مرگش یک MMORPG دیگه بسازه
که کاملا شدنی هست با تیمی که در اختیار داره
بعید نیست بعد از اتمام 10 سالی که ذکر کرده، تیم creative business unit 3 از square enix جدا بشه و Yoship یک بازی جدید رو از صفر بسازه
چون 14 رو که از صفر نساخته بود و صرفا یک بازی معیوب رو تحویل گرفت و ازش این شاهکار رو بیرون کشید
آره اینو تازگیا گفته
حتما خیلی خفن میشه 😍
سری جدید از MMORPG وقتی گیم خیلی پیشرفت کنه و مثلا مثه انیمه SWORT ART ONLINE خودمون بریم تو دنیای فاینال فانتزی😍
(من خیلی زیادی فانتزی ام میدونم:D ولی هیچی بعید نیست:bash:)

-
فاینال فانتزی 17 میتونه یه MMORPG جدید باشه اگه بخوایم مثه FF11 که 3 تای بعدش FF14 و MMORPG بود :D

من FFXI رو بازی نکردم ولی مثه اینکه هنوز بعد هزار سال داره آپدیت میشه :D

بعید نیست با MMORPG جدید که بعد از FFXIV میاد اینا همچنان آپدیت بشن :D

• Like

BoxBox

کاربر سایت
Jun 16, 2014
3,130
نام
آریا
من با توجه به چیزی که در خودم و کارم میبینم فعلا نمیتونم خودم تجربه کنم
چون نمیشه روزی 2 ساعت فقط وقت بذارم واسش
حداقل به روزی 12 ساعت نیاز داره
چون منم عادت داشتم باید ته همه چیو درمیاوردم :D

و اینکه خیالت راحت من درسته که همه چی اینجوری واسم اسپویل میشه ولی تکراری نمیشه و از هیجانش هیچی کم نمیکنه حتما یروز که فرصت خدایی پیدا کردم میشینم همشو در حالی که چشمام قلب قلبیه بازی میکنم😍:D

• Like

Inoeex

کاربر سایت
Apr 1, 2014
241
فاینال فانتزی 17 میتونه یه MMORPG جدید باشه اگه بخوایم مثه FF11 که 3 تای بعدش FF14 و MMORPG بود :D
من FFXI رو بازی نکردم ولی مثه اینکه هنوز بعد هزار سال داره آپدیت میشه :D
بعید نیست با MMORPG جدید که بعد از FFXIV میاد اینا همچنان آپدیت بشن :D
بعید میدونم که 17 آنلاین باشه چون 16 که یک سال دیگه میاد و 17 باید 3-4 سال بعدش بیاد
اگر 17 هم آنلاین باشه، اون موقع 2 تا بازی آنلاین دارن که باید با هم رقابت کنن جدا از اینکه کسی نیست که بتونه مثل Yoship برای Square بازی آنلاین بسازه

احتمالا 18 آنلاین خواهد بود، مگر اینکه بعد از 16 و ادامه 7 کلا برن دنبال remake کردن فاینال های قدیمی تا 10 سال دیگه که Yoship از 14 آزاد بشه و 17 رو اون موقع بدن
که باز هم خیلی بعید هست که فاصله بین دو شماره اصلی یعنی 16 و 17 رو بخوان به 8-9 سال برسونن

بله 11 هنوز آپدیت میشه و خیلی خیلی دیر به دیر و اون جوری هم براش آپدیت بزرگی نمیاد
من با توجه به چیزی که در خودم و کارم میبینم فعلا نمیتونم خودم تجربه کنم
چون نمیشه روزی 2 ساعت فقط وقت بذارم واسش
حداقل به روزی 12 ساعت نیاز داره
چون منم عادت داشتم باید ته همه چیو درمیاوردم :D
شاید بد نباشه سعی کنی کنار بیای با کم بازی کردن چون انقدر که این بازی براش محتوا میاد اصلا نمیشه به همش رسید
مگر اینکه کلا هیچ کاری نداشته باشی و هر روز 7-8 ساعت بازی کنی

من خودم از اواسط Stormblood دیگه نتونستم درست بازی کنم، هیچ وقت Eurika رو نرفتم و Bozja رو نصفه نیمه رفتم
الان واقعا دنبال این هستم که Bozja رو کامل برم و همه چیزش رو بگیرم اما حتی اگر وقتش رو هم داشته باشم، دیگه کسی اون ها رو نمیره

فعلا که همه با جزیره هاشون سرشون گرم هست و به زودی ( فکر کنم 2-3 هفته دیگه ) هم دانجن های جدید و سری جدید Relic Weapons میاد

BoxBox

کاربر سایت
Jun 16, 2014
3,130
نام
آریا
بعید میدونم که 17 آنلاین باشه چون 16 که یک سال دیگه میاد و 17 باید 3-4 سال بعدش بیاد
اگر 17 هم آنلاین باشه، اون موقع 2 تا بازی آنلاین دارن که باید با هم رقابت کنن جدا از اینکه کسی نیست که بتونه مثل Yoship برای Square بازی آنلاین بسازه

احتمالا 18 آنلاین خواهد بود، مگر اینکه بعد از 16 و ادامه 7 کلا برن دنبال remake کردن فاینال های قدیمی تا 10 سال دیگه که Yoship از 14 آزاد بشه و 17 رو اون موقع بدن
که باز هم خیلی بعید هست که فاصله بین دو شماره اصلی یعنی 16 و 17 رو بخوان به 8-9 سال برسونن

بله 11 هنوز آپدیت میشه و خیلی خیلی دیر به دیر و اون جوری هم براش آپدیت بزرگی نمیاد

شاید بد نباشه سعی کنی کنار بیای با کم بازی کردن چون انقدر که این بازی براش محتوا میاد اصلا نمیشه به همش رسید

من خودم از اواسط Stormblood دیگه نتونستم درست بازی کنم، هیچ وقت Eurika رو نرفتم و Bozja رو نصفه نیمه رفتم
الان واقعا دنبال این هستم که Bozja رو کامل برم و همه چیزش رو بگیرم اما حتی اگر وقتش رو هم داشته باشم، دیگه کسی اون ها رو نمیره

فعلا که همه با جزیره هاشون سرشون گرم هست و به زودی ( فکر کنم 2-3 هفته دیگه ) هم دانجن های جدید و سری جدید Relic Weapons میاد
من تا نصفه های eurika رفته بودم تا همون جا هم رسیدم اندازه یه پیرزن 90 ساله خسته شدم با black mage خیلی همه چی به سرعت پیش نمیرفت :D
کلا کارایی که واسه گرفتن relic weapon ها باید انجام بدیم آدمو پیر میکنه:D
با این حال anima weapon bard رو کامل گرفته بودم و موهای سرم سفید شد:D حقیقتا یکی از خوشگل ترین اسلحه های بود که تاحالا دیده بودم و شونصد هزار تا از همه زاویه ها ازش عکسم دارم هنوز:D

سر stormblood هم حس خدایی و حرفه ای بودن بهم دست داده بود و BLACK MAGE رو مستر شدم و میخواستم واسه اون relic weapon ببندم که سر eurika باعث شد شهید بشم و بمیرم:D

ببین من چقد بازی رو جویید بودم که دیگه ساید گوئست ها که تموم شدن :D از بیکاری رفته بودم سراغ relic weapon ها :D

• Smile

Reza.zareei

کاربر سایت
Oct 28, 2018
1,959
نام
Reza

ریمیک FF9 در دست ساخته

Inoeex

کاربر سایت
Apr 1, 2014
241
من تا نصفه های eurika رفته بودم تا همون جا هم رسیدم اندازه یه پیرزن 90 ساله خسته شدم با black mage خیلی همه چی به سرعت پیش نمیرفت :D
کلا کارایی که واسه گرفتن relic weapon ها باید انجام بدیم آدمو پیر میکنه:D
با این حال anima weapon bard رو کامل گرفته بودم و موهای سرم سفید شد:D حقیقتا یکی از خوشگل ترین اسلحه های بود که تاحالا دیده بودم و شونصد هزار تا از همه زاویه ها ازش عکسم دارم هنوز:D

سر stormblood هم حس خدایی و حرفه ای بودن بهم دست داده بود و BLACK MAGE رو مستر شدم و میخواستم واسه اون relic weapon ببندم که سر eurika باعث شد شهید بشم و بمیرم:D

ببین من چقد بازی رو جویید بودم که دیگه ساید گوئست ها که تموم شدن :D از بیکاری رفته بودم سراغ relic weapon ها :D
انجام دادن کانتنت مربوط به relic weapon ها برای من جالب تر هست از side quest ها.
از نظر من quest های WoW از side quest های 14 جالب تر و جذاب تر بودند.

البته این رو هم باید ذکر کنم که من به جز Bozja که برای shadowbringers بود هیچ کدوم از کانتنت های relic weapon های قبل رو نرفته بودم.
Bozja که به شدت جذاب بود، مخصوصا اینکه zone های بزرگی داشت و همیشه شلوغ و پر از player بود.
ریمیک FF9 در دست ساخته
هیچ منبع خبری موثقی از این موضوع نیست، تنها چیزی که باعث شده که این موضوع در ذهن افراد شکل بگیره لیست leak شده از Nvidia هست.
هر چند که تقریبا تمام چیزهایی که توی اون لیست بود، تحقق پیدا کرد.
فکر میکنم فقط FF9 و FF Tactics از اون لیست همچنان سرنوشت نامشخصی دارند.

در کل من خوشحال میشم که از 6 تا 10 و حتی 12 رو Remake کنن، چون از حرکت سری FF به سمت اکشن راضی نیستم و برای من مطلوب نیست که از 16 به بعد همشون اکشن باشن و بدتر از اون اینکه در بازی فقط یک شخصیت رو کنترل کنم.

Reza.zareei

کاربر سایت
Oct 28, 2018
1,959
نام
Reza
انجام دادن کانتنت مربوط به relic weapon ها برای من جالب تر هست از side quest ها.
از نظر من quest های WoW از side quest های 14 جالب تر و جذاب تر بودند.

البته این رو هم باید ذکر کنم که من به جز Bozja که برای shadowbringers بود هیچ کدوم از کانتنت های relic weapon های قبل رو نرفته بودم.
Bozja که به شدت جذاب بود، مخصوصا اینکه zone های بزرگی داشت و همیشه شلوغ و پر از player بود.

هیچ منبع خبری موثقی از این موضوع نیست، تنها چیزی که باعث شده که این موضوع در ذهن افراد شکل بگیره لیست leak شده از Nvidia هست.
هر چند که تقریبا تمام چیزهایی که توی اون لیست بود، تحقق پیدا کرد.
فکر میکنم فقط FF9 و FF Tactics از اون لیست همچنان سرنوشت نامشخصی دارند.

در کل من خوشحال میشم که از 6 تا 10 و حتی 12 رو Remake کنن، چون از حرکت سری FF به سمت اکشن راضی نیستم و برای من مطلوب نیست که از 16 به بعد همشون اکشن باشن و بدتر از اون اینکه در بازی فقط یک شخصیت رو کنترل کنم.
خیالت راحت ito کارگردان ff9 هیچ پروژه ی در حال ساخت معرفی شده ای نداره حتما داره روی ریمیک 9 کار می کنه

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر