Final Fantasy XIII - X360

kane

کاربر سایت
Apr 18, 2007
857
نام
شایان
سلام!
خب مگه چیه منم مثل خیلی های دیگه تا وقتی این بازی برا 360 تایید نشده بود زیاد دنبالش نبودم دیگه:biggrin1:
اگه میشه یک پیشینه ی کوتاه (خیلی کوتاه ) از 12 شماره ی قبلی بدید ! :-"
حالا اگه میشه مختصری در مورد داستان بگید ما بفهمیم چیه
با تشکر

MEHDIMDI

کاربر سایت
Apr 20, 2007
1,929
نام
مهدی
دوستانی که اخبار این جریان رو دنبال میکنن لطف کنن دقیق بگن سبک این نسخه چیه . من از سبک سری های قبل حالم بهم میخورد و شخصا از این سبک متنفر بودم ، امیدوارم سبک این نسخه عوض شده باشه .
آخ که اگه RPG نبود چه حالی میداد من کلا از RPG متنفرم از بچگی بدم میومد:sick:
به همین علت لطفا بگید KILL ZONE2 رو هم رو 360 بدن بیرون تا منم خوشحال بشم:biggrin1:
شانس نداریم که مثلا اگر KZ2 یا mgs4 واسه 360 میومد چی میشد؟:((
دقیقا منم اصلا خوشم نمیاد از این سبک بازی ( با احترام به سلایق دیگران) البته شاید این نسخه تغیراتی داشته باشه که بتونه واسه ما قابل قبول بشه .
متال گیر جز داستان زیبا چیز خاصی نداشت که آرزوی اومدن روی 360 رو داشته باشی . من که گرفتمش و بازیش کردم ولی به اندازه geow و biosock و چند عنوان دیگه 360 بهم حال نداد . کیل زون رو نمیدونم ولی در مورد متال گیر اصلا غصه نخورید که غولی به نام geow 2 داره میاد .

آخرین ویرایش:

Genesis

کاربر سایت
Dec 20, 2007
708
دوستانی که اخبار این جریان رو دنبال میکنن لطف کنن دقیق بگن سبک این نسخه چیه . من از سبک سری های قبل حالم بهم میخورد و شخصا از این سبک متنفر بودم ، امیدوارم سبک این نسخه عوض شده باشه .

دقیقا منم اصلا خوشم نمیاد از این سبک بازی ( با احترام به سلایق دیگران) البته شاید این نسخه تغیراتی داشته باشه که بتونه واسه ما قابل قبول بشه .
متال گیر جز داستان زیبا چیز خاصی نداشت که آرزوی اومدن روی 360 رو داشته باشی . من که گرفتمش و بازیش کردم ولی به اندازه geow و biosock و چند عنوان دیگه 360 بهم حال نداد . کیل زون رو نمیدونم ولی در مورد متال گیر اصلا غصه نخورید که غولی به نام geow 2 داره میاد .

کل فینال ها فدات شه همونه! jrpg

سلیقت نازنینتون محترم و کاملا روشنه

من همه جور بازی میزنم. اما زرافه نر رو با صابون گلرنگ مقایسه کردی و سپس میدوشی!! :biggrin1:

احتمالا بازی های سطح کشتارگاه تگزاس زیاد میزنی یک میلیونیونمو م ثانیه هم نتونی این بازی رو تحمل کنی.

بازی تغییرات داره. اما شما و دوستان دیگه کلا بی خیال این بازی شو.

پ ن: فریدون از صحبت دوستان مثل اینکه ماکان راست میگفت 360 رو چه به jrpg.
دوستان با وجود و ماهیت بازی مشکل دارن. صحبت سره چرایی وجود بازیه نه چیستی:biggrin1:

tourk

کاربر سایت
Apr 27, 2008
345
نام
سعید
یعنی واقعا این بازی تا سال 2010 تاخیر خورد ؟
حالا برای هر دو کنسول به صورت همزمان میاد یه X360 دیر تر ؟
سازندگان گفتند بازی تا قبل از 2010 عرضه نمیشه:evil:
احتمالا زمان نوه هامون عرضه میشه:biggrin1:
تاریخ ریلیز برای ps3 و 360 همزمان هست:love:

Fratos

کاربر سایت
Aug 23, 2006
16,071
درود ب همه

kane:
یک عمر طول خواهد کشید من و شما با این دنیای عظیم اشنا بشیم! :D. فکر کنم داستان تک تک فاینال ها در تاپیکهای مخصوص در سایت وجود داره.

MEHDIMDI:
مهدی جون به شما اطمینان میدم چیزی که فکر میکنی نباشه ( Turn Base :D). از اونجا که SE خودش رو از پیله ژاپن در اورده و قصد داره بازار جهانی رو هم با شاهکارهاش بیشتر از پیش اشنا کنه، به ناچار باید تغییر اساسی در گیم پلی فاینال ایجاد کنه که با سلیقه و مزاج غربی ها جور در بیاد. این موضوع با فاینال 12 شروع شد.

Genesis:
فکر نکنم کسی از JRPG بدش بیاد معمولا و اکثر دوستان با Turn Base مشکل دارن و براشون قابل درک نیست. اشکالی هم نداره، بلاخره اون سبک هم مخاطب خاص خودش رو داره دیگه.
با چه شدتی هم برخورد کردی (:D) یکم امید بده بهش.
درست میشه، همه که از اول JRPG باز نبودن، بودن؟ :D.

Dante DMC:
بازی های پرطرفدار این جوری میشن دیگه :D. ولی اصالتش رو از دست نداده.
پ.ن. جون بچت با فونت فارسی بنویس :D.

HotGoal:
علی جون At Launch یعنی چی :D؟!. معلومه که همزمان عرضه میشه.

tourk:
به سلامتی :D. SE کلا عجله ای کار نمیکنه.

Last edited by a moderator:

Victarion

Loyal Member
Oct 25, 2006
8,922
مهدی جون به شما اطمینان میدم چیزی که فکر میکنی نباشه ( Turn Base ). از اونجا که SE خودش رو از پیله ژاپن در اورده و قصد داره بازار جهانی رو هم با شاهکارهاش بیشتر از پیش اشنا کنه، به ناچار باید تغییر اساسی در گیم پلی فاینال ایجاد کنه که با سلیقه و مزاج غربی ها جور در بیاد. این موضوع با فاینال 12 شروع شد.
چی ؟ اگه Turn Based نباشه دیگه jrpg حساب نمیشه که :D
اگر هم تو گیم پلی تغییر اساسی بدن دیگه اسمشو FF نمیشه گذاشت
گیم پلی Turn Based سبک بزرگیه برای خودش... خیلی هم طرفدار داره
نگاه به ایران نکنید که کسی بلد نیست jrpg بازی کنه

54M113

کاربر سایت
Dec 28, 2006
4,435
نام
علی
عالی شد الان ما هم Lost Odyssey ایتاگاکيو داريم
از کی تا حالا Lost Odyssey شده ساخته ی Itagaki ؟ :laughing: :laughing:
واقعا پست جالبی بود در نوع خودش
چی ؟ اگه Turn Based نباشه دیگه jrpg حساب نمیشه که :D
اگر هم تو گیم پلی تغییر اساسی بدن دیگه اسمشو FF نمیشه گذاشت
گیم پلی Turn Based سبک بزرگیه برای خودش... خیلی هم طرفدار داره
نگاه به ایران نکنید که کسی بلد نیست jrpg بازی کنه
100 % این بازی Turn Base نیست یه نگاه به عکس هایی که دوستان گذاشتن بنداز
سبک بازی مثل بازی XII هست و همینطور چند تا از بازی هایی از این سری که برای PSP اومد

MEHDIMDI

کاربر سایت
Apr 20, 2007
1,929
نام
مهدی
MEHDIMDI:
مهدی جون به شما اطمینان میدم چیزی که فکر میکنی نباشه ( Turn Base :D). از اونجا که SE خودش رو از پیله ژاپن در اورده و قصد داره بازار جهانی رو هم با شاهکارهاش بیشتر از پیش اشنا کنه، به ناچار باید تغییر اساسی در گیم پلی فاینال ایجاد کنه که با سلیقه و مزاج غربی ها جور در بیاد. این موضوع با فاینال 12 شروع شد.
.

مرسی فریدون جان از پاسخی که حداقل از روی منطق و تصور روشنت بهم دادی . امیدوارم بازی از اون سبک جاپانی دربیاد :biggrin1:
واقعا حالم بهم میخوره از هر چه فن بازیه :sick:

آخرین ویرایش:

WILDCAT

کاربر سایت
Jun 5, 2007
1,572
نام
Noctis LuciS Caelum
اول تبریک میگم که شما هم میتونین این بازی را انجام بدین .
زمان GTA وقتی گفته میشد این بازی بخاطر PS3 تاخیر داره حالا برعکس این بازی بخاطر 360 تاخیر داره .
کلود عزیز اولا من نمیدانم چرا این پست تو را که فریدون جواب داده دو بار دیدم ببینم کسی اینجا گفت VERSUS هم برای 360 میاد . من هم جای SE بودم قبول میکردم چون مساله مشکل مالی است .

Victarion

Loyal Member
Oct 25, 2006
8,922
100 % این بازی Turn Base نیست یه نگاه به عکس هایی که دوستان گذاشتن بنداز
سبک بازی مثل بازی XII هست و همینطور چند تا از بازی هایی از این سری که برای PSP اومد
:eek::eek: جل الخالق
باید کلاس آموزش Turn Based هم بذاریم اینجا ؟
جهت اطلاع XII هم Turn Based بود فقط گیم پلی ـش کمی پیشرفته تر شده بود نسبت به Turn Based های قدیمی

Lich King

Administrator
Sep 22, 2005
5,901
نام
اشکان
مهدی جون به شما اطمینان میدم چیزی که فکر میکنی نباشه ( Turn Base :biggrin1:). از اونجا که SE خودش رو از پیله ژاپن در اورده و قصد داره بازار جهانی رو هم با شاهکارهاش بیشتر از پیش اشنا کنه، به ناچار باید تغییر اساسی در گیم پلی فاینال ایجاد کنه که با سلیقه و مزاج غربی ها جور در بیاد. این موضوع با فاینال 12 شروع شد.
در این مورد که این بازی TB هست و سبکشم JRPG که ذره ای نمی شه شک کرد. همون FF12 هم turn based بود تا حدودی ولی به سبکی جدید. ولی این بازی احتمالا دارای نوآوری های جدیدی خواهد بود در این سبک. کسی هم امیدوار نباشه که این بازی از سبک ژاپنی دربیاد چون Final Fantasy با یک سابقه بسیار قوی و بزرگ، نمیاد هزاران طرفدار خودشو ول کنه و بچسبه به چند نفر جدید که شاید به بازی علاقه مند بشن.

منم خودم از JRPG اصلا خوشم نمیاد و هیچ کدوم از بازی های این سبک رو هم نمی خرم که شامل FF13 هم می شه ولی دلیل نمی شه بیام الکی خودمو متقاعد کنم که نه این یه چیز دیگس و باید خرید.

سعی نکنید الکی چون اسم یک بازی بزرگه خودتونو به زور علاقه مند کنید بهش، و بعد در آخر هم بازی رو بخرید ولی چون اصلا نمی دونید برای چی خریدید شروع کنید به انتقاد کردن از بازی. (مسئله ای که بارها در بازی های مختلف من مشاهده کردم)

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر