Final Fantasy XIII - X360

Ardi360

کاربر سایت
Jun 10, 2008
1,476
نام
اردلان
نه بابا تو دیسک 3 هستش.انتهای پول تو چپتر 11 میگم بابا.همنون پیره مرده که اساشو میگیره بالا با اون جقده ترکیب میشهبدشم تبدیل میشه.تو اخر دیسک 2 هم بود که زدمشو فرار کرد.خیلی سخته.چون اخره خونش که میشه بهت تایم میده اگه نزنیش ممیری.
یه گردن کلفت مثله اسنو رو بزار رول sen تا آخر هم هرچی پارادیگیم عوض میکنی اون sen رو نگه دار براش
دو نفر دیگه مثل فنگ و لایت رو هم بردار بزار روی rav rav استجر که شد با سه نفرشون بزار روی com com com یه حمله ی دسته جمعی بزن
بقیه رولها هم که مشخصه.یه med med sen هم داشته باش وقتی از اون حرکاتش زد سریع پر کن جون ها رو

Bayonetta

کاربر سایت
Jul 6, 2010
2,377
کمککککککککککککککک.........
بچه ها من تو اون قسمتی که او دختره سارا یخ زده بعدش دوستاش می بیننش بعدش اون دختره دوتا مشت مشت میزنه به پسر مو زرده که بعدش:d یدونه غول اهنی می یاد اقا هر کاری میکنم نمیتونم این مرحله رو ردش کنم از غوله همش شکست میخورم یه ثوابی بکنین دست ما رو بگیرن
ایشاالله خیر ببینین ننه:d منتظرم:)
خوب ببین اینجا اولین جاییه که اگه شیفت کردن Paradigm رو خوب انجام ندی کارت تموته ...
به اون توضیحی که میده اولش توجه نمیکنی انگاری :D
وقتی که HP خودت و تیمت خوبه ( بیش از 80 %-من کلا دفاعی و کم ریسک کار میکنم)،یه Paradigm تهاجمی انتخاب کن ... اینجا دقیقا یادم نیست که Saboteur داری همرات یا نه ... که اگه داری درنگ نکن و حتما وانیل رو توی این نقش بذار ...
اما به محض اینکه HPـت(میزان سلامتیت:D!)کم شد چی ... ؟ با زدن LB یه Paradigm رو که یه پزشک (Medic) توش باشه انتخاب میکنی که افراد گروه رو Cure (درمان) کنه ... خودت هم اگه دیدی اوضاعت خیلی وخیمه یه Potion خرج کن ...
بازم اگه مشکلی بود بپرس ...
یه گردن کلفت مثله اسنو رو بزار رول sen تا آخر هم هرچی پارادیگیم عوض میکنی اون sen رو نگه دار براش
دو نفر دیگه مثل فنگ و لایت رو هم بردار بزار روی rav rav استجر که شد با سه نفرشون بزار روی com com com یه حمله ی دسته جمعی بزن
بقیه رولها هم که مشخصه.یه med med sen هم داشته باش وقتی از اون حرکاتش زد سریع پر کن جون ها رو
...اینجوری که گند میخوره به Rankigـت ! یه ستاره هم نمیشی... !
باید نقش SAB رو برای Fang یه جوری بیاری روکار...که Deshell و Deprotect رو حتما" روی حریف بزنه ...

آخرین ویرایش:

Ardi360

کاربر سایت
Jun 10, 2008
1,476
نام
اردلان
...اینجوری که گند میخوره به Rankigـت ! یه ستاره هم نمیشی... !
باید نقش SAB رو برای Fang یه جوری بیاری روکار...که Deshell و Deprotect رو حتما" روی حریف بزنه ...
لازم نیست همینجوری ستاره بگیری که وقتی بازی پشم هم حساب نمیکنه ستاره ها روb-)
من حالت بدون خطر و سر راستش رو گفتم که طول میکشه ولی با یه رفتن میزنیش و نگران مردن و دوباره تکرار کردن نیستی.دیگه رولهای sub syn هم جزء اصلی مبارزات هست و باید قبل از هرچیزی اونا انجام بشه که فکر نکنم نیازی به گفتن باشه به هر حال
اقا یه دشمن داشتیم نمیدونم چپتر چند بود همون که توی خونه ی پدر هوپ باهاش مواجه میشی.یه سفینه ی بزرگ بود که پدر ما سر کشتنش در اومد.cid raine هم رو اعصاب بود خیلی
ولی نظر من رو بخواین میگم که سخت ترین دشمن بازی shaolong gui بود
انصافا از کشتن long gui سخت تر بود واسه من.long gui رو یه بار از پا میزدیش میخورد زمین تا نصف جونش رو کم میکردی بقیش هم وقتی بلند شد با ایدولون ظاهر کردن تمومش میکردی ولی این shaolong gui لعنتی همینجوری پشت سر هم حمله میکرد اگر شانس نداشته باشی و یه roar هم بزنه دیگه رسما کارت تمومه

Bayonetta

کاربر سایت
Jul 6, 2010
2,377
لازم نیست همینجوری ستاره بگیری که وقتی بازی پشم هم حساب نمیکنه ستاره ها روb-)
من حالت بدون خطر و سر راستش رو گفتم که طول میکشه ولی با یه رفتن میزنیش و نگران مردن و دوباره تکرار کردن نیستی.دیگه رولهای sub syn هم جزء اصلی مبارزات هست و باید قبل از هرچیزی اونا انجام بشه که فکر نکنم نیازی به گفتن باشه به هر حال
اقا یه دشمن داشتیم نمیدونم چپتر چند بود همون که توی خونه ی پدر هوپ باهاش مواجه میشی.یه سفینه ی بزرگ بود که پدر ما سر کشتنش در اومد.cid raine هم رو اعصاب بود خیلی
ولی نظر من رو بخواین میگم که سخت ترین دشمن بازی shaolong gui بود
انصافا از کشتن long gui سخت تر بود واسه من.long gui رو یه بار از پا میزدیش میخورد زمین تا نصف جونش رو کم میکردی بقیش هم وقتی بلند شد با ایدولون ظاهر کردن تمومش میکردی ولی این shaolong gui لعنتی همینجوری پشت سر هم حمله میکرد اگر شانس نداشته باشی و یه roar هم بزنه دیگه رسما کارت تمومه
خوب آره ... اما بالاخره یه Rank پنج ستاره نشون دهنده ی استفاده ی صحیح نقشها و شیوه ی درست مبارزست ...
من عاشق نقش SAB هستم ...
دشمنای ساده رو با دوتا SAB و یه دونه COM یا RAV تو چند ثانیه رتته میکردم ... :D
البته من دست به Crystal Farmingـم خوبه :D واسه همین همیشه HPـم خیلی بالاستb-)...
در مورد دشمن سخت هم که بنظرم یکی از یکی راحت تر بودن :D
کلا 3 بار Game over شدم ...

гадюка

کاربر سایت
Jul 21, 2008
3,979
نام
رضا
دوست عزیز این کارم کردم.نشد.تا اخرای جونش میرم.بعد تایمی میشه میبازم.

Ientenx

کاربر سایت
Oct 7, 2006
289
نام
امیر
کمککککککککککککککک.........
بچه ها من تو اون قسمتی که او دختره سارا یخ زده بعدش دوستاش می بیننش بعدش اون دختره دوتا مشت مشت میزنه به پسر مو زرده که بعدش:d یدونه غول اهنی می یاد اقا هر کاری میکنم نمیتونم این مرحله رو ردش کنم از غوله همش شکست میخورم یه ثوابی بکنین دست ما رو بگیرن
ایشاالله خیر ببینین ننه:d منتظرم:)
اگر منظورت شیواست
Sen رو فقط استفاده کن تا گریتس بهت بده بعد با ایکس تبدیلش کن

شما هم باید با روش Greast TP سریع استگر رو پر کنید سپس با رول SAb ، امپریال و ... رو بندازید روش و بعد راحت با چند اتک میفته

آخرین ویرایش:

Tehanu

کاربر سایت
Feb 21, 2010
721
متوجه نشدم.واضه تر توضیح بده.زیر دیپلم حرف بزن.:d:d:d

خوب با این توضیحاتی که دوستان دادن ولی نتونستی رد کنی معلوم میشه که چی؟ لولت پایینه :d برگرد از اونجا هی مبارزه کن CP جمع کن. بعدش level-up کن. اگه مبارزت خیلی طول بکشه اون تایمر بالا سرت میاد (روت DOOM میزنه، اسمش اینه).
من خودم اگه اشتباه نکنم با Snow/Light/Vanille رفتم. با rav/rav/rav استگرش کن بعد با com/com/sub بزنش . برای مواقع ضروریم یه med داشته باش(ونیل) . خواست از اون حرکت خطریاش :d بزنه برو روی sen/med/med یا اینکه com/med/med جوری زمان بندی کن که خواست حرکتشو انجام بده تو بزنیش این جوری حرکتش به تاخیر میفته و اثرشم کمتر میشه.

Ardi360

کاربر سایت
Jun 10, 2008
1,476
نام
اردلان
پس یه جای کارت میلنگه.من خودم همینجوری که گفتم ردش کردم خیلی هم بدون ریسک و خطر بود 700 800 ثانیه هم از doom اضافی آوردم.یا لولت پایینه یا خوب بازی نمیکنی
البته میتونی اونجوری هم که دوستان گفتن بری که خوب ریسکش خیلی بیشتره و نیاز به پارادیگم چنج کردن سریع داره که فکر نکنم از پسش بر بیای
حالا باز امتحان کن.رول sub رو که داری.به نظر من این دفعه با فنگ هوپ لایت برو.اول بازی یه رول sub syn rav بزار هرچی افکت داری بنداز روش و بزار هوپ هم کارش رو بکنه
بعدش بزار روی rav rav rav سریع استجر میشه و بعدش هم com com rav
هوپ توی رول med هم فوق العاده است و سریع جون ملت رو پر میکنه.فقط باید حواست به جون خودش باشه که نمیره.میتونی از آپگریدهای جون استفاده کنی
یه رول med med sen هم که باید داشته باشی قاعدتا واسه زمانی که گیر کردی.فنگ رو بزار لیدرت تا رفتی روی این رول حواس طرف رو به خودت جلب کن تا با بقیه کار نداشته باشه بعدشم تا وقتی که جون همه پر میشه گار د بگیر
نکته:تا خواست اون حرکت تخیلیش رو بزنه برو روی رولی که بالا گفتم.کار دیگه ای هم لازم نیست بکنی.یه دونه sen هم توی گروهت داشته باشی حتی اگر گارد هم نگیری دمیجی که وارد میشه کمتر از حالت معمولیه
این چیزی بود که من آخر بازی فهمیدم.:((

hamhami_333

کاربر سایت
May 20, 2009
333
نام
نوید
یکی از دوستان گفته بود ولی عیبی نداره من دوباره تکرار میکنم
هرچی components داری بفروش فقط اونایی که برای چنج تایر هستن رو نگه دار.مشخصن.توی توضیحات بالای صفحه مینویسه function as transfomational catalyst
بعدش اینا رو میخری
strudy bone
particple accelaration
ultreampact reactor
اولی رو creature comfort بعدیها رو rd depot داره.از اولی 36 تا استفاده میکنی اول بعدش تا اونجایی که لازم داری از دو تا بعدی استفاده میکنی.فقط توجه داشته باشه که وقتی میخواد بره برای چنج تایر و دم دمهای رسیدن به اون نقطه هست به مقدار لازم از اونا استفاده کن که سوخت نشن
دوستان من مرحله 11 هستم الان rd deopt فروشگاهشو ندارم :-/creature comfot فروشگاهشو دارم اما این وسایل توش نیست !!!:(:(

Ardi360

کاربر سایت
Jun 10, 2008
1,476
نام
اردلان
دوستان من مرحله 11 هستم الان rd deopt فروشگاهشو ندارم creature comfot فروشگاهشو دارم اما این وسایل توش نیست !!!
خب ایرادی نداره که.آپگرید نباید بکنی فعلا تا اون فروشگاه نیومده.نمیدونم میشن چند رو باید انجام میدادی ولی تا نتونستی دسترسی بهش پیدا کنی آپگرید نکن که بقیه ماده ها به لعنت خدا نمیارزه
هر دنبیل هم آپ نکن که بعدش ماده کم میاری
یه بار دیگه برای کسایی که میخوان سریع آپ کنن اسلحه ها بگم که اینقدر عجله نکنید برای آپگرید و هردنبیل هم آپ نکنید.من خودم اصولی اصولی آپگرید کردم با یه روش ابداعی هم بیشترین پولی که توی کوتاهترین ممکن میشد بدست آورد به دست آوردم 110 ساعت طول کشید تا واسه هر نفر یه اسلحه رو فول کنم با هزاران بدبختی.

genesis007

کاربر سایت
May 16, 2010
1,300
نام
shahab
اقا من در مرحله13 اخر مرحله که دوباره اون پیرمرده می اید گیر کردم البته یک بار مکشمش اما دباره بایک شکل ذیگر می اید که من نتونسنم بکشمش لطفا کمک:((

Bayonetta

کاربر سایت
Jul 6, 2010
2,377
اقا من در مرحله13 اخر مرحله که دوباره اون پیرمرده می اید گیر کردم البته یک بار مکشمش اما دباره بایک شکل ذیگر می اید که من نتونسنم بکشمش لطفا کمک:((
اون حالت دوم اورفن HPـش کمتره و خیلی خیلی راحت تر از حالت اولشه ... شما که اونو زدی ، این که دیگه نباید واست بحساب بیاد :D
OK،بگذریم ...
باید Stagger ـش رو پر کنی و تو یه مرحله کارشو یسره کنی ...
نقش SAB کرکتر ّFang خیلی کمکت میکنه ... ضمنا " از SYN هوپ (HOPE) هم برای تقویت گروه کمک بگیر ...
وقتی Staggerـش پر شد از دو تا Paradigm تهاجمی مثل Aggresion یا Tri-Disaster بطور متناوب استفاده کن ...کاری نداره ... :D

cm180life

کاربر سایت
Jan 14, 2010
1,746
اون حالت دوم اورفن HPـش کمتره و خیلی خیلی راحت تر از حالت اولشه ... شما که اونو زدی ، این که دیگه نباید واست بحساب بیاد :D
OK،بگذریم ...
باید Stagger ـش رو پر کنی و تو یه مرحله کارشو یسره کنی ...
نقش SAB کرکتر ّFang خیلی کمکت میکنه ... ضمنا " از SYN هوپ (HOPE) هم برای تقویت گروه کمک بگیر ...
وقتی Staggerـش پر شد از دو تا Paradigm تهاجمی مثل Aggresion یا Tri-Disaster بطور متناوب استفاده کن ...کاری نداره ... :D

ایشون گفتن بارتندلوس رو زدن , فک کنم حالت اول orphan گیر کرده باشن نه حالت دوم.
به هر حال اگه حالت دومش باشه که همین طور که شما گفتید تنها نکته ش stagger کردن هست.
اگرم حالته اوله که poison به تنهایی orphan رو نابود میکنه.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر