Final Fantasy XIII - X360

Tehanu

کاربر سایت
Feb 21, 2010
721
این Orphan لعنتی تا می خوام کارشو تموم کنم Death میزنه بهم و در جا میمیرم.
چطوری می تونم زنده بمونم وقتی Death میزنه؟

یکی از راهاش اینیه که دوستمون گفت ولی من با این روش زدمش :
snow/light/vanille اولش rav/rav/rav رفتم سریع استگر شد بعدش رفتم رو com/com/sab
موقعیم که HPها اومد پایین از rav/rav/med استفاده کردم :d

hamhami_333

کاربر سایت
May 20, 2009
333
نام
نوید
دوستان یه راه بدم برای کشتن سریع اون long gui ها از نوع دومش همون عاج دارا(40 هزارتا cp میدن اگر خوش شانس باشین یه trazehoprdon هم میدن پشتش):
وانیل رو بردارین اسلحه های belldonaa wand رو آپگرید کنید تا آخر لول 2
sprint shoes رو هم اگر داشته باشین دیگه عالی میشه(از میشن 7 tiatra رو بدست بیارین حتی اگر شده 10 بار با طرف بجنگین آپگریدش کنید تا علامت ستاره کنارش ظاهر بشه بعدش dismantle بکنید اسپرینت شو رو بزنید به بدن)
فنگ و هوپ رو هم وردارین بزارین روی رول sub sub syn
بعدش تا بازی شروع شد سامون وانیل رو بیارین.بعدش تا جایی که میتونید از death استفاده کنید تا وقتی که طرف سقط بشه
اقا این میشن 7 که میگی کجاش مینویسه تو بازی که فقط شماره chapter هست :(

Ientenx

کاربر سایت
Oct 7, 2006
289
نام
امیر
دوستان یه راه بدم برای کشتن سریع اون long gui ها از نوع دومش همون عاج دارا(40 هزارتا cp میدن اگر خوش شانس باشین یه trazehoprdon هم میدن پشتش):
وانیل رو بردارین اسلحه های belldonaa wand رو آپگرید کنید تا آخر لول 2
sprint shoes رو هم اگر داشته باشین دیگه عالی میشه(از میشن 7 tiatra رو بدست بیارین حتی اگر شده 10 بار با طرف بجنگین آپگریدش کنید تا علامت ستاره کنارش ظاهر بشه بعدش dismantle بکنید اسپرینت شو رو بزنید به بدن)
فنگ و هوپ رو هم وردارین بزارین روی رول sub sub syn
بعدش تا بازی شروع شد سامون وانیل رو بیارین.بعدش تا جایی که میتونید از death استفاده کنید تا وقتی که طرف سقط بشه

میبینم که اخر تونستی trazehoprdon رو با death بگیری

long gui هم نیست بلکه Adamantoise ان نوعی که کشتی

Ardi360

کاربر سایت
Jun 10, 2008
1,476
نام
اردلان
اقا این میشن 7 که میگی کجاش مینویسه تو بازی که فقط شماره chapter هست
مپ رو باز کن دکمه ی x رو بزن لیست میشنهات دیده میشن.البته اگر انجامش دادی.اصلا تو gran pulse هستی؟
اوایل دیسک 3 میتونی ماموریتها رو بریها
میبینم که اخر تونستی trazehoprdon رو با death بگیری

long gui هم نیست بلکه Adamantoise ان نوعی که کشتی
نه اتفاقا تا حالا 7 8 تاشون رو کشتم هنوز بهمون traze نداده.رسما سرویس شدم.تازه همه بازیکنام هم collector catalog و اون نوع آپگرید شدش رو با هم دارن ولی بترکونه یه playtinu ignot میده که خوب اونم 150 هزارتا به فروش میده ولی دردی رو دوا نمیکنه
لعنت به سازنده هاش.چرا اینقدر آپ کردن اسلحه ها رو سخت کردن؟الان 2 میلیون جیل نقد دارم ولی بعدش نمیتونم اسلحه ی وانیل رو روی nirvana ببرم لول آخر چون شدیدا exp زیادی میخواد
در کل اگر بخوای همون traze بخری هم نیروانا رو ببری لول آخر که وقتی دیسمنتل میکنی 3 تا تراز بهت بده باید در کل یه چی حدود 4 میلیون جیل پول داشته باشی یا نزدیک 50 60 تا particple accletaor و ultra reactor
راستی اگر میخواین جیل گیرتون بیاد ماموریت اینا رو بیخیال بشید کلا بهتره
یا بپرین سوار یه چوکوبو همینجوری چرخ بزنید تو محیط تا یه چیزی گیرتون بیاد که بعضی وقت ها خوب چیزهایی هم گیرتون میاد
یا روش دوم که بهتره ولی اعصاب بهتری میخواد اینه که برگردین edinhall همینجوری ادامه بدین دوباره برگردین سمت prphan cradle
این مسیر رو یه سه چهار ساعتی ادامه بدنی به علاوه کشتن یه adam که توی یه قسمت هست
میتونید نزدیک به 300 400 هزارتا گیرتون بیاد چون اون cieth سفیدها یا perfume میدن یا scarleite
که جفتشون خوب فروش میرن

GENE

کاربر سایت
May 12, 2007
2,982
نام
مهدی
نه اتفاقا تا حالا 7 8 تاشون رو کشتم هنوز بهمون traze نداده.رسما سرویس شدم.تازه همه بازیکنام هم collector catalog و اون نوع آپگرید شدش رو با هم دارن ولی بترکونه یه playtinu ignot میده که خوب اونم 150 هزارتا به فروش میده ولی دردی رو دوا نمیکنه

Trapezohedron یه Rare Drop محسوب میشه.

در کشتن Adamantoise شانس شما برای گرفتن این متریال 1 % هست.
در کشتن Lung Gui هم 5 %

حالا برای اینکه این درصد‌ها را بالا ببری میتونی از accessory‌هایی که Rare drop را افزایش میدن استفاده کنی و همچنین مبارزات را هم 5 ستاره بگیری. اگه زیر 2 ستاره بگیری به هیچ وجه Rare drop نمیده.

اگه مبارزه را 5 ستاره بگیری و Accessory را هم گذاشته باشی درصد‌ها به این صورت میشه:

برای Adamantoise میشه 5.5%
برای Lung Gui میشه 37.5%

Ardi360

کاربر سایت
Jun 10, 2008
1,476
نام
اردلان
آره 5 ستاره که میگیرم همه رو آیتم ها رو هم دارم.راستی من کلی از این یاروهایی که گفتین زدم ولی اون پوست آبیهاش که گفتین بعدش باز میشه باز نشدن و خبری ازشون نیست.خیلی مزه میده کشتنشون
الان شما تمام اسلحه ها رو آپ کردی؟

GENE

کاربر سایت
May 12, 2007
2,982
نام
مهدی
آره 5 ستاره که میگیرم همه رو آیتم ها رو هم دارم.راستی من کلی از این یاروهایی که گفتین زدم ولی اون پوست آبیهاش که گفتین بعدش باز میشه باز نشدن و خبری ازشون نیست.خیلی مزه میده کشتنشون
الان شما تمام اسلحه ها رو آپ کردی؟
در واقع فقط یه دونه Lung Gui توی محیط ظاهر میشه. مکانش را توی نقشه زیر واست علامت زدم. برو ببین چند مرده حلاجی.

1282251355.jpg

من خودم خیلی وقته تمومش کردم بازی را. فقط سلاح لایت، فنگ، هوپ و اسنو را تا ته آپگرید کردم.

Ardi360

کاربر سایت
Jun 10, 2008
1,476
نام
اردلان
در واقع فقط یه دونه Lung Gui توی محیط ظاهر میشه. مکانش را توی نقشه زیر واست علامت زدم. برو ببین چند مرده حلاجی.
اشتب میکنی فکر کنم.رفتم اونجا یه adam معمولی بود با چندتا سگ جلوش
راستی یه trape به زور و بدبختی گرفتم با دست خودم گند زدم توش

GENE

کاربر سایت
May 12, 2007
2,982
نام
مهدی
اشتب میکنی فکر کنم.رفتم اونجا یه adam معمولی بود با چندتا سگ جلوش
راستی یه trape به زور و بدبختی گرفتم با دست خودم گند زدم توش
^
اصلا حواسم نبود. اول باید ماموریت 63 را تکمیل کنی و بعد همونجایی که علامت زدم یه Lung Gui ظاهر میشه.

Holy Diver

کاربر سایت
Jun 2, 2010
1,705
نام
عرفان
بخوای 20 دقیقه بعد بزنیشی چه فایده داره ؟ Trapezohedron که بهت نمیده هیچی یه چیز هم میخوای بزاری روش پسش بدی

میشن 63 هم هست نه 64
[/COLOR]
عزیز منظور من دقیقا میژن 64 بود یعنی آخر نه 63
من تا حالا از این راه دو تا از همین trapezohedron ها گرفتم فقط یه مشکلی داره که بعد از بلند شدن برای بار دوم ممکنه یه death بهت بزنه که اگه زد دیگه سخت میشه و اگه ایدولن هم ظاهر کنی که زودتر بیفته دیگه بهت 5ستاره نمیده و دیگه آیتم رو نمیگیری

Ardi360

کاربر سایت
Jun 10, 2008
1,476
نام
اردلان
اصلا حواسم نبود. اول باید ماموریت 63 را تکمیل کنی و بعد همونجایی که علامت زدم یه Lung Gui ظاهر میشه.
آخه مشکل اینجاست که ماموریت 63 رو هم قبلش کامل کرده بودم:">
فکر کنم باید جای adam قبلی که توی میشن 63 زدم ظاهر شده باشه که موقعیتش با اونی که علامت زدی یکم فرق داره
راستی یه توضیحی هم در مورد میشن 55 بدین ممنون میشیم
قبلا شنیده بودم باید با death کار طرف رو بسازی ولی نمیشه.چندین بار امتحان کردم اصلا نمیگیره روش
معمولی هم نمیشه زدش به این راحتی.توله هاش میریزن سرت بعدشم خود نامردش یه حرکت میزنه 10 هزارتا دمیج ازمون میبره

Ientenx

کاربر سایت
Oct 7, 2006
289
نام
امیر
آخه مشکل اینجاست که ماموریت 63 رو هم قبلش کامل کرده بودم:">
فکر کنم باید جای adam قبلی که توی میشن 63 زدم ظاهر شده باشه که موقعیتش با اونی که علامت زدی یکم فرق داره
راستی یه توضیحی هم در مورد میشن 55 بدین ممنون میشیم
قبلا شنیده بودم باید با death کار طرف رو بسازی ولی نمیشه.چندین بار امتحان کردم اصلا نمیگیره روش
معمولی هم نمیشه زدش به این راحتی.توله هاش میریزن سرت بعدشم خود نامردش یه حرکت میزنه 10 هزارتا دمیج ازمون میبره

Vanill Snow Hop
Sab Sen Med
باقی هم رول مبارزه ای و .. بزار
برو یه 10 باری باید شانست رو امتحان کنی تا بمیره

Ardi360

کاربر سایت
Jun 10, 2008
1,476
نام
اردلان
خب بعد از سرویس شدن 30 بار روی طرف death زدم تا آخر گرفت.واقعا پدرم در اومد.قشنگ 30 بار رو زدم تا گرفت
احساس میکنم دیگه خیلی باید از death استفاده کنم تا بگیره.قبل از اینکه بازی بهم trapezohedron راحت میگرفت و 6 یا 7 بار روی یه adam میزدی بی برو برگرد میگرفت ولی الان باید نزدیک به 15 16 بار بزنم شاید بگیره
راستی این نامردا چرا tarze رو 2 میلیون میفروشن تو فروشگاهشون ولی همش 10 هزارتا برش میدارن؟
شدیدا دچار کمبود پول هستم برای آپ
بازی هم جالب شده.تا یه adam رو میزنم سریع بهم trape میده=((
نامرد اوایلش که احتیاج داشتم به جاش platinum میداد بهم حالا که به paltinum احتیاج دارم برا فروش همش trape میده بهم

hamhami_333

کاربر سایت
May 20, 2009
333
نام
نوید
بچه ها من مرحله 11 هستم 7 تا میشنم انجام دادم اینقدر تو محیط خودمو کشتم cp جمع کردم حالا اینارو لول 4 دارم
lightening=ravenger
fang=comando
sazh=ravenger
snow=comondo
hope=medic
با این افرادم میتونم اون دایناسور گنده ها نوع اولشو بکشم ؟با چه ترکیبی؟
این قدرت death رو vanill کی میگیره ؟

Ardi360

کاربر سایت
Jun 10, 2008
1,476
نام
اردلان
بچه ها من مرحله 11 هستم 7 تا میشنم انجام دادم اینقدر تو محیط خودمو کشتم cp جمع کردم حالا اینارو لول 4 دارم
lightening=ravenger
fang=comando
sazh=ravenger
snow=comondo
hope=medic
با این افرادم میتونم اون دایناسور گنده ها نوع اولشو بکشم ؟با چه ترکیبی؟
این قدرت death رو vanill کی میگیره ؟

نوع اولش رو میگی؟آره به احتمال زیاد میتونی.hp چقدر داری؟
نوع اولیها آسونن سخت نیستن زیاد.به هر حال سعی خودت رو بکن
فنگ هوپ لایت رو بردار
اول برو روی رول syn sub rav
بزار هوپ haste رو روی سه تا کاراکترت بزنه افکتهای بعدی هم رو هم خواستی میتونی بزاری بزنه بستگی به جونت داره این قسمت.با فنگ هم افکتهات رو بنداز روی طرف
بعدش سریع برو روی رول rav rav com سعی کن طرف رو سریع استجر کنی.فنگ باید لیدرت باشه.حواست باشه.تا اومد پاشو بزاره روی زمین به طرف حمله کنه تا بهت نخوره
یه رول med med med هم داشته باش واسه احتیاط.البته نمیدونم رول med رو برا فنگ گرفتی یا نه؟اگر باز موفق نشدی که احتمالش کمه باز بپرس مقدار دقیق Hp کاراکترهات هم بگو
راستی به نظر من قبل این کارا قسمت داستانی رو برو چپتر 12 غول توی اوربا رو که میکشی میتونی بیشتر بازیکنات رو ارتقاء بدی و ضربات مخصوصشون رو اجرا کنی.به نظر من اول برو سراغ اون
sazh هم به لعنت خدا نمیارزه.اصلا هیچی براش آپ نکن.برای اسنو هم هیچی رو آپ نکن چون تنها رولیش که به دردت میخوره رول کتک خور :d هست
death رو هم وقتی میگیری که اون غولی رو که گفتم بزنی تا اون قسمت آپ کردن بازتر بشه
کلا تنها خاصیت وانیل هم مجیکش هست.خیلی خیلی خیلی به دردت میخوره حتما بگیرش

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر