Final Fantasy XIII On PS3 or X360؟

Final Fantasy XIII On PS3 Or X360?

• PS3

رای‌ها: 94 59.9%
  • X360

رای‌ها: 63 40.1%

• مجموع رای دهنده‌ها
    157

Ramin_x360

کاربر سایت
Aug 9, 2007
169
اصلا این رای گیری درست نیست تو سایت بیشتر بچه ها برای اینکه نخوان بگن فن Xbox360 هستن پلتفرم PS3 هم تو پروفایلشون فعال میکنن بعد هرچی میشه میگن Xbox360 (البته منظورم فقط این تاپیک نیست)....برای اینکه این بازی یار قدیمی Sony هست و به نظرم روی نسخه کنسولی PS3بیشتر کار میشه
سلام
فکر کنم منظور شما با من بود
درست میگی من خودم ندارم اما برادرم داره اون چون فعالیتی نداره من پلی3 رو هم انتخاب کردم البته نه من به اون میدم بازی کنه نه اون به من:biggrin1:(یه جورایی کل گذاشتیم)
ولی بازم میگم رو 360 بیشتر حال میده

Hesam_360

کاربر سایت
Jun 24, 2007
88
نام
k9i90
چون دو تا ورژن طبق گفته های کارگردان بازی هیچ فرقی ندارن و نسخه ی 360 تو ایران خیلی ارزونتره و ما همه در ایران هستیم در نتیجه نسخه ی 360 رو میگیرم مگر اینکه یه گنجی چیزی پیدا کردم تا اون موقع:-"

WILDCAT

کاربر سایت
Jun 5, 2007
1,572
نام
Noctis LuciS Caelum
من ps3 رو انتخاب میکنم . چون این بازی با ps3 بزرگ شده :love:

:laughing::laughing::laughing::laughing::laughing::laughing: آقا بخدا یادم نمیاد اینو کی زدم :laughing::laughing::laughing::laughing::laughing::laughing:
فکر کنم نصفه شب بوده معذرت :cool:
بعضی از دلایل دوستان منو کشته میان میگن قیمت 360 پایینتره آقا فکر کنید فقط 10 هزار تومن هست کدوم و میخرین قیمت و ول کنید .
مثلا اگه halo ( بازی دیگه ای سراغ ندارم ) بخواد روی ps3 و 360 عرضه بشه من میرم 360 بازی و میگیرم چون این بازی و 360 به اوج رسوند:mad: . از این نظر قیمتی نگین :eek::eek::eek:

آخرین ویرایش:

Skuul

کاربر سایت
Mar 18, 2007
3,010
نام
Milad
من هم PS3:d
چون Lead Platform بازی PS3 هست و از خیلی وقت پیش دارن روی بازی در روی این کسنول کار میکنند و با توجه به سخت افزار اون بازیو ساختند هنگام پورت مطمئا باشید خیلی فرق وجود داره و تازه بحث BD و DVD به جدا به عنوان مثل بازی های BurnOut Para یا Pure که Lead Platform بازی PS3 بود دیدیم که کیفیت رو اون نسخه بهتره تازه اونا از اول میدونستن مولتی هست حالا خودتون در یابید قضیه رو!
ماکان به نظرم عنوان بعد از شماره 13 بازی هم روی PS3 عرضه بشه چون اگه سونی قولش عمل کنه و 10 سال کنسولش عمر کنه میشه بقیه سالها بی FF سر کنیم:d
در کل برند Ps با FF به اوج رسید:love:

zack fair

کاربر سایت
Dec 27, 2007
641
نام
على
نظر من ONLY PS3:love:به چند دلیل:1.شاید بعضی ها بگن که سری فاینال با نینتندو شروع کرد ولی اوج فروش و موفقیت رو PS و PS2 داشت.این یه دلیل.
2.من خودم هم سبک RPG و JRPG رو با PS2 رو شروع کردم.پس بدون شک PS3

aiat_gamer

کاربر سایت
Mar 7, 2008
4,321
نام
ayat
نظر سنجی از بیخ مشکل داره فقط کسایی میتونن نظر بدن که هر دو کنسول رو داشته باشن،تازه با در نظر گرفتن اینکه اگر هر دو از نظر کارکرد روی دو کنسول یکسان باشن کسی که بیاد و بازی رو که میتونه با 10 تومن بگیره بالاش 60 تومن پول بده یه چیزیش میشه...

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر