PlayStation Final Fantasy VII remake

سازنده
Square Enix
تاریخ انتشار
April 2020
ناشر
Square Enix
پلتفرم‌ها
  1. PC
  2. PlayStation 4
  3. PlayStation 5
106437

Publisher: Square Enix
Developer: Square Enix
Director: Tetsuya Nomura
Producer: Yoshinori Kitase
Writer: Kazushige Nojima
Designer: Tetsuya Nomura
Genre: Japanese Action-Role Playing

106438

106439

106440

Final Fantasy VII Remake E3 trailer

720p - gamersyde

Final Fantasy VII Remake PSX trailer

720p

با تشکر از .Amirone برای کارهای گرافیکی زیبای پست اول

لطفاً هر اطلاعاتی راجع به بازی که باعث لو رفتن محتویات بازی میشه (داستان، گیم پلی و..) رو داخل تگ اسپویل قرار بدید، در غیر اینصورت با کاربر خاطی برخورد خاهد شد.

Last edited by a moderator:

Kourosh

مدیر انجمن
Sep 25, 2005
4,558
نام
کورش
در مورد بهترین بازی سال آینده کاملا باهات موافقم:D (خوبه خیالم راحته دیگه کراش و اسپایرو و GOW هم نداریم:p )
اتفاقا CDPR سلام رسوند گفت کاملا باهاتون موافقه :D

برخلاف دوستان من امید زیادی به این بازی ندارم. حس میکنم دوران JRPG دیگه گذشته. البته امیدوارم اشتباه کرده باشم ولی نمایشها من رو جذب نکرد و به هیچ وجه اون حس و شوقی که برای 7 یا 8 داشتم رو با دیدن این نمایشها ندارم. حالا اگه نوبتی بود میشد گفت برای مخاطب خاص ساخته شده و همون مخاطب خاص هم قدر گیم رو میدونه ولی این اکشن ریل تایم که مطمئنا برای مخاطب عام ساخته شده همون حسی رو برام ایجاد کرد که قبلا فکرمیکردم 15 میتونه یه عنوان عالی باشه ولی با سلیقه من یه افتضاح کامل بود.
در مورد این بازی هم امیدوارم موفق باشه و ضمنا برای PC هم بیاد ولی فعلا حس زیاد خوبی بهش ندارم.

• Like
Reactions: Genesis

Oakenshield

Fire and Cold Ashes
کاربر سایت
Jan 23, 2015
2,969
نام
محمد

برخلاف دوستان من امید زیادی به این بازی ندارم. حس میکنم دوران JRPG دیگه گذشته. البته امیدوارم اشتباه کرده باشم ولی نمایشها من رو جذب نکرد و به هیچ وجه اون حس و شوقی که برای 7 یا 8 داشتم رو با دیدن این نمایشها ندارم. حالا اگه نوبتی بود میشد گفت برای مخاطب خاص ساخته شده و همون مخاطب خاص هم قدر گیم رو میدونه ولی این اکشن ریل تایم که مطمئنا برای مخاطب عام ساخته شده همون حسی رو برام ایجاد کرد که قبلا فکرمیکردم 15 میتونه یه عنوان عالی باشه ولی با سلیقه من یه افتضاح کامل بود.
در مورد این بازی هم امیدوارم موفق باشه و ضمنا برای PC هم بیاد ولی فعلا حس زیاد خوبی بهش ندارم.
می بینیم:D
ـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــ
خب گفتن یه سیستم نوبتی مثل خود ۷ ههم توی بازی پیاده کردن دیگه:/
بعد ۱۵ را فکر کنم در جریانی شما دیگه. برداشتن ورسوس را شرحه شرحه کردن و اب بستن بهش شد ۱۵. تا دو سال بعد عرضه هم همش دی ال سی و اپدیت میدادن که یعنی مثلا ماله بکشن.
۷ عملا غیر قابل قیاسه با ۱۵

noctis-sm3

کاربر سایت
Jul 23, 2014
2,653
نام
mohammad
بعد ۱۵ را فکر کنم در جریانی شما دیگه. برداشتن ورسوس را شرحه شرحه کردن و اب بستن بهش شد ۱۵. تا دو سال بعد عرضه هم همش دی ال سی و اپدیت میدادن که یعنی مثلا ماله بکشن.
مشکل 15 با ماله کشیدنم حل نمیشد...یک ریبوت کامل میخواست:))
بماند اخرم نتونستن dlc هاشو کامل بدن و کنسل کردن:))

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,269
نام
امیر حسین
من فعلا منتظر اون روزم که یهو اسکوئر بگه بازی برای PC هم منتشر میشه :D
آخرین بازی ای که منتظر این خبر ازش بودم P5 بود...تف تو روزگار که فکر نکنم ما به مرادمون برسیم :D
از همون روز اول بندگان خدا گفتن انحصاری زمانی:D
رو سوئیچ هم میارنش! شده FF VII R Pocket Edition میدن، ولی میارنش:D

امیر حسین اتفاقا موقع نوشتن همین جریان ناتی داگ تو ذهنم بود جمله بندیو عوض کردم یکم:D اما در کل واقعا همینه. دو دهه هست این سری جایگاه خودشو از دست داده. به خصوص از ۱۳ به بعد . اگه نخوان گندایی که قبلا زدن را الان جمع کنن، مطمئنا هیچ وقت دیگه هم نمی تونن جمع کنن.
اینکه الان خفن ترین فرصتشون هست که درش شکی نیست! گرچه ملت با FF XIV گویا خیلی حال میکنند و زیاد دیدم براش غش و ضعف میرن...گرچه به خاطر MMO بودنش خیلیا اصلا براشون مهم نیست:D
اما خوب در بدترین حالت هم، باز اینا سود خودشون رو میبرن از FF :D

حسی که برای FF VII دارم اصلا برای سایبرپانک(یا TLOU ) ندارم:-"
و من اصلا و ابدا فن قدیمی و نوستالژی داری از FF VII نیستم:D
اما تک تک نمایش های بازی، از نمایش های بازی های 2020 برا من حداقل جذاب تر بوده:D
ممکنم هست این حس فقط دلی باشه و در واقعیت GOTY نباشه...اما برای ما هست:-"
به قول ماکان، مرگ بر مخالفین:p

Cloud Strife

کاربر سایت
Nov 13, 2006
15,198
نام
ماکان
بعضی جاها رسماً انگار داری کاتسین CG می‌بینی!

قسمتی که رینو امد، قشنگ عین خود FFVII:AC بود!

اتفاقا CDPR سلام رسوند گفت کاملا باهاتون موافقه

و بعد ND تکذیب کرد و گفت خیلی به حرف های CDPR گوش ندید:D لست 2 سایبر رو میترکونه.

کوروش انصافا من با هر نمایش سایبرپانک ناامید تر میشم. قشنگ دارن از چیزی که اول گفتن هر روز بیشتر فاصله میگیرن و بیشتر از بازی های دیگه وام میگیرن. آخرین نمایشش هم خیلی واچ داگزی بود.

حالا اگه نوبتی بود میشد گفت برای مخاطب خاص ساخته شده

اتفاقا میشه به صورت آپشنال انتخاب کرد و ترن بیس بازی کرد:D دیگه چی میخوای خدایی؟:D من که قطعا ترن بیس بازی میکنم.

• Like
Reactions: Oakenshield

Z-fan

▲‌ Triforce of Wisdom ▲
ناظم انجمن
Jul 10, 2013
12,378
نام
سید محمد حسین
حس میکنم دوران JRPG دیگه گذشته

آره خداییش فقط نمیدونم چه مرضیه همه سازنده ها این روزا هی المان های JRPG و RPG تزریق می کنن به بازی هاشون... انگار نه انگار دوره شون گذشته :-??

• Like
Reactions: Arima Kishou

Kourosh

مدیر انجمن
Sep 25, 2005
4,558
نام
کورش
چی رو میبینیم؟ بازی سال رو؟ یعنی ریمیک 7 قراره بهتر از سایبرپانک باشه؟ ببینیم و تعریف کنیم. من که حسم امتیاز زیر 8 ـه برای فاینل 7 :D
درمورد نوبتی یا ریل تایم هم شما دوباره بخون چی نوشتم. نمیگم بازی نوبتی باشه. میگم اگر نوبتی بود معلوم بود که هدف مخاطب خاصه و مخاطب خاص هم تکلیفش با معروفترین JRPG تاریخ مشخصه ولی وقتی هرچی میبینیم ریل تایمه معلومه بازی برای مخاطب عام ساخته شده و مخاطب عام یعنی کسی که ویچر و اسکایریم رو بازی کرده و بعید بنظر میرسه 7 بتونه به اون سطح برسه. البته کاش برسه من دشمنی با 7 ندارم.
حسی که برای FF VII دارم اصلا برای سایبرپانک(یا TLOU ) ندارم
اون TLOU رو که ولش اصلا حساب نیست. حداکثر بیاد یه گرافیک خوب ارائه بده و ملت هم با گرافیک و کمی چاشنی احساسات داخل داستان براش کف میکنن ولی نمایش سال گذشته سایبرپانک یکی از بهترین نمایشهایی بود که تو سالهای اخیر دیدم حتی قابل مقایسه با اون نمایش اسکایریم که تادهاوارد روی استیج اجرا کرد ( کنفرانس مایکرو بود فکر کنم)
کلا قرار هم نیست حتما به سایبرپانک یا هر بازی حسی خوبی داشته باشیم فقط بحث این بود موافقت CDPR را با نظرتون در مورد بازی سال اینده بهتون اطلاع بدم :D

و بعد ND تکذیب کرد و گفت خیلی به حرف های CDPR گوش ندید:D لست 2 سایبر رو میترکونه.
ND کیلویی چنده؟ :D منو مجبور نکن برای خودم دشمن بتراشم :D
کوروش انصافا من با هر نمایش سایبرپانک ناامید تر میشم. قشنگ دارن از چیزی که اول گفتن هر روز بیشتر فاصله میگیرن و بیشتر از بازی های دیگه وام میگیرن. آخرین نمایشش هم خیلی واچ داگزی بود.
نمایش اخر که خیلی بد بود که البته دلیل اصلیش کات ها بود. بالا هم گفتم نمایش سال قبل عالی بود. در مورد نوبتی هم تو همین پست توضیح دادم.
آره خداییش فقط نمیدونم چه مرضیه همه سازنده ها این روزا هی المان های JRPG و RPG تزریق می کنن به بازی هاشون... انگار نه انگار دوره شون گذشته :-??
خوبه ادم اول مخاطبش رو بشناسه بعد با کنایه مزه بریزه . ببخشید که فقط شما JRPGو RPG بازی کردین.

یکبار دیگه هم تاکید کنم که من ضد 7 نیستم که هیچ اتفاقا جزو بهترین بازیهای عمرم بود در کنار 6و 8 . ولی فعلا نمایشها اون حالتی که حس میکنی بازی قرار موفق بشه رو به من نمیده و البته شاید گند زدن های SE هم بی تاثیر نباشه.

آخرین ویرایش:

Oakenshield

Fire and Cold Ashes
کاربر سایت
Jan 23, 2015
2,969
نام
محمد
  • Like
Reactions: noctis-sm3

vaan 2

کاربر سایت
Dec 20, 2009
16,035
نام
مازیار
من فعلا منتظر اون روزم که یهو اسکوئر بگه بازی برای PC هم منتشر میشه :D
آخرین بازی ای که منتظر این خبر ازش بودم P5 بود...تف تو روزگار که فکر نکنم ما به مرادمون برسیم :D
بازی روی اکس باکس میاد ، پی سی که سهله

در مورد بهترین بازی سال آینده کاملا باهات موافقم:D (خوبه خیالم راحته دیگه کراش و اسپایرو و GOW هم نداریم:p )
بهترین بازی نسل...حالا میشه روش بحث کرد ولی قشنگ از اوناست که میلیمتری مثلا شاید برام بهترین بازی نسل نشه! :D

اینکه برای jrpg بازار می‌تونه خیلی خاص باشه و بهترین بازی سالشون !!

ولی چطور سالی که قراره نبرد ببر غران ، اژدهان پنهان رو داشته باشیم ، می‌تونه بهترین بازی بشه؟؟؟

Z-fan

▲‌ Triforce of Wisdom ▲
ناظم انجمن
Jul 10, 2013
12,378
نام
سید محمد حسین
خوبه ادم اول مخاطبش رو بشناسه بعد با کنایه مزه بریزه . ببخشید که فقط شما JRPGو RPG بازی کردین.

باو من کاری ندارم چند صد سال آر پی جی بازی کردی... :D اصن شما استاد... ما ها نوچه و جوجه

فقط گفتی دوره اش تموم شده با تمام چیزایی که من دیدم جور در نمیاد...
این که FF سعی می کنه اکشن ریل تایم بذاره تو بازیش واقعا دلیل کافی نیست که فاتحه ژانر رو بخونیم وقتی خیلی از فرنچایزهای دیگش دارن دونه دونه دوباره میان رو اوج

• Like
Reactions: Arima Kishou

gamer1998y

کاربر سایت
May 18, 2014
660
نام
شهاب
البته اینا یه برگ برنده هم دارن به اسم وینسنت که فکر نکنم توی بخش اول بازی باشه ولی خوب خودش میتونه تضمین کننده بخشهای بعدی باشه من که خودم لحظه شماری میکنم برای بازی کردن با وینسنت اونم به صورت اکشن

Z-fan

▲‌ Triforce of Wisdom ▲
ناظم انجمن
Jul 10, 2013
12,378
نام
سید محمد حسین
البته اینا یه برگ برنده هم دارن به اسم وینسنت که فکر نکنم توی بخش اول بازی باشه ولی خوب خودش میتونه تضمین کننده بخشهای بعدی باشه من که خودم لحظه شماری میکنم برای بازی کردن با وینسنت اونم به صورت اکشن

از اون جا که بازی اپیزودیکه احتمال زیاد وینسنت رو کردن تو بطری باهاش اپیزود 2 رو بفروشن
که به نظرم استراتژی خوبیه :D >:)

Farh@d

کاربر سایت
Jun 5, 2007
8,953
نام
فرهاد
تاریخ عرضه دقیق کی هست؟ این تریلر یوروگیمر که نزدیک ۴۰ دقیقه از گیم‌پلی بود،یعنی دیوونه‌ام کرد. هر چند ترن بیس نبودنش که تو ذوق میزنه ولی برای تجدید خاطره نمیشه بیخیالش بود.

• Like
Reactions: Genesis

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر