PlayStation Final Fantasy VII remake

سازنده
Square Enix
تاریخ انتشار
April 2020
ناشر
Square Enix
پلتفرم‌ها
  1. PC
  2. PlayStation 4
  3. PlayStation 5
106437

Publisher: Square Enix
Developer: Square Enix
Director: Tetsuya Nomura
Producer: Yoshinori Kitase
Writer: Kazushige Nojima
Designer: Tetsuya Nomura
Genre: Japanese Action-Role Playing

106438

106439

106440

Final Fantasy VII Remake E3 trailer

720p - gamersyde

Final Fantasy VII Remake PSX trailer

720p

با تشکر از .Amirone برای کارهای گرافیکی زیبای پست اول

لطفاً هر اطلاعاتی راجع به بازی که باعث لو رفتن محتویات بازی میشه (داستان، گیم پلی و..) رو داخل تگ اسپویل قرار بدید، در غیر اینصورت با کاربر خاطی برخورد خاهد شد.

Last edited by a moderator:

dizzy

کاربر سایت
Dec 24, 2017
618
تریلر فوق العاده بود . گرافیک بازی عالی کار شده و طراحی ها خیلی خوب بود هر نمایشش داره بهتر میشه . اکشن بازی همان چیزی هستش که از 15 میخواستم و نبود ،جالب اینه که این بازی ضمن اکشن کردن کل بازی و حذف مبارزات نوبتی اما یکسری المان های نوبتی هم در بازی قرار داده (برعکس اینکار را 13 انجام داده بود یعنی نگه داشتن سیستم نوبتی با بالا بردن اکشن) که خیلی خوبه سیستم ATB و STAGGER هم که انگار از 13 امدن در کل مثل یک بسته ی کامل میمونه که البته از نومورا کمتر هم انتظار نمیره .

آخرین ویرایش:

K I 1 1 E R

ناظم انجمن
Feb 22, 2011
17,159
نام
∂αнмα
116514

Attachments

• ezgif-4-8bb31c957dc5.webp
    1.2 MB · مشاهده: 275

noctis-sm3

کاربر سایت
Jul 23, 2014
2,601
نام
mohammad
متای ۹۰ تضمینی! :x
من ولی خیلی میترسم بازی و زحمت سازنده ها قربانی پول پرستی اسکوئر شده باشه و منتقدای جوگیر یهو بیان بگن چرا شما چپتر یک رو فقط دادید بیرون و بیان بگن با شصت دلار ویچر و بقیه بازی ها فلان قدر محتوا داره و نمره کم کنن... ولی چیزی که خیلی واضحه تک تک ریزه کاری هارو بهش توجه داشتن و الکی هم نیومدن گرافیک رو بالا ببرن...

Cloud Strife

کاربر سایت
Nov 13, 2006
15,184
نام
ماکان
تو یه لحظه فقط فکر کن بازی متاش بالای نود نشه!!! کلا باید سریو ببوسن بذارن کنار. این همه وقت و سرمایه و...
یکم اعتماد به نفسو ببرید بالا به بالای ۹۵ فکر کنید:D

یه مشت شاسکول به بازی نمرات بد میدن نمیزارن خیلی بالا بشه. عین KHIII که یارو چون خودش نمیدونست داستان چیه نمره نمیداد! ولی خوب مهم اینه که بخصوص با این خبری که تازه امد و بازی رو میشه کلا به شکل کلاسیک نوبتی هم بازی کرد، FFVIIR نه تنها بهترین بازی سال بلکه بهترین بازی کل این نسل برای منه:D مر گ بر مخالفین این عقیده:D

Oakenshield

Fire and Cold Ashes
کاربر سایت
Jan 23, 2015
2,969
نام
محمد
یه مشت شاسکول به بازی نمرات بد میدن نمیزارن خیلی بالا بشه. عین KHIII که یارو چون خودش نمیدونست داستان چیه نمره نمیداد! ولی خوب مهم اینه که بخصوص با این خبری که تازه امد و بازی رو میشه کلا به شکل کلاسیک نوبتی هم بازی کرد، FFVIIR نه تنها بهترین بازی سال بلکه بهترین بازی کل این نسل برای منه:D مر گ بر مخالفین این عقیده:D
ماکان انصافا من تو کتم نمیره. کم کم انتظار ۹۱-۹۳ دارم. حالا درسته دو نسله بالای ۸۵ ندیدیم از بازیای اصلی سری. اما خب این واقعا با بقیه بازیای سری فرق داره. ریمیک یکی از بزرگترین بازیای تاریخه :/ اسکویر هم که تا اینجا که ما دیدیم انصافا کن نگذاشته.

پ.ن: من تا الان به خاطر گیمپلی و یه سری چیزای دیگه خیلی پیگیر بازی نبودم. اما خب با این خبر گیمپلی نوبتی جدی جدی پیگیرم از الان:D

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,260
نام
امیر حسین
تو یه لحظه فقط فکر کن بازی متاش بالای نود نشه!!! کلا باید سریو ببوسن بذارن کنار. این همه وقت و سرمایه و...
یکم اعتماد به نفسو ببرید بالا به بالای ۹۵ فکر کنید:D
حالا از این جملات بوسیدن و کنار گذاشتن و ... نگید، از فردا میشید مثل اون بنده خدایی که در ND رو میخواست گل بگیره:-"
گرچه من فکر میکنم با توجه به پایان KH III ، میخوان سری KH رو تبدیل به جانشین FF یا حالا یه رقیب مستقیم برای FF بکنند:-"

هعی هعی... KH III رو واقعا چجوری میشه داد منتقدی که تمام بازی های سری رو بازی نکرده آخه:|
ولی نمیدونم به نظر منم FF VII قشنگ باید +90 بشه! با توجه به نمایش ها سخته قبول کردن چیزی غیر از این!
در مورد بهترین بازی سال آینده کاملا باهات موافقم:D (خوبه خیالم راحته دیگه کراش و اسپایرو و GOW هم نداریم:p )
بهترین بازی نسل...حالا میشه روش بحث کرد ولی قشنگ از اوناست که میلیمتری مثلا شاید برام بهترین بازی نسل نشه! :D

• Like
Reactions: Genesis

Z-fan

▲‌ Triforce of Wisdom ▲
ناظم انجمن
Jul 10, 2013
12,378
نام
سید محمد حسین
من فعلا منتظر اون روزم که یهو اسکوئر بگه بازی برای PC هم منتشر میشه :D
آخرین بازی ای که منتظر این خبر ازش بودم P5 بود...تف تو روزگار که فکر نکنم ما به مرادمون برسیم :D

• Like
Reactions: K I 1 1 E R

Dinosaur

Loyal Member
Sep 29, 2005
17,006
نام
آریا
من در مورد گیم‌پلی و این جور چیزا نمی‌تونم نظر بدم، چون این‌کاره نیستم و کلاً از FF سردرنمیارم! ولی گرافیکش چرا این‌طوریه؟! :| بعضی جاها رسماً انگار داری کاتسین CG می‌بینی! مخصوصاً تیکه‌های Aerith که مدل لباسش هم انقدر خفن طراحی شده و با انیمیشن‌های عجیب ترکیب شده که تصورش به‌عنوان گیم‌پلی سخته! :D

Oakenshield

Fire and Cold Ashes
کاربر سایت
Jan 23, 2015
2,969
نام
محمد
حالا از این جملات بوسیدن و کنار گذاشتن و ... نگید، از فردا میشید مثل اون بنده خدایی که در ND رو میخواست گل بگیره:-"
امیر حسین اتفاقا موقع نوشتن همین جریان ناتی داگ تو ذهنم بود جمله بندیو عوض کردم یکم:D اما در کل واقعا همینه. دو دهه هست این سری جایگاه خودشو از دست داده. به خصوص از ۱۳ به بعد . اگه نخوان گندایی که قبلا زدن را الان جمع کنن، مطمئنا هیچ وقت دیگه هم نمی تونن جمع کنن.

samijavid

کاربر سایت
May 15, 2010
4,200
نام
سامان
من فعلا منتظر اون روزم که یهو اسکوئر بگه بازی برای PC هم منتشر میشه :D
آخرین بازی ای که منتظر این خبر ازش بودم P5 بود...تف تو روزگار که فکر نکنم ما به مرادمون برسیم :D
مطمئن باش منتشر میشه

Sent from my SM-N960F using Tapatalk

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر