PlayStation Final Fantasy VII remake

سازنده
Square Enix
تاریخ انتشار
April 2020
ناشر
Square Enix
پلتفرم‌ها
  1. PC
  2. PlayStation 4
  3. PlayStation 5
106437

Publisher: Square Enix
Developer: Square Enix
Director: Tetsuya Nomura
Producer: Yoshinori Kitase
Writer: Kazushige Nojima
Designer: Tetsuya Nomura
Genre: Japanese Action-Role Playing

106438

106439

106440

Final Fantasy VII Remake E3 trailer

720p - gamersyde

Final Fantasy VII Remake PSX trailer

720p

با تشکر از .Amirone برای کارهای گرافیکی زیبای پست اول

لطفاً هر اطلاعاتی راجع به بازی که باعث لو رفتن محتویات بازی میشه (داستان، گیم پلی و..) رو داخل تگ اسپویل قرار بدید، در غیر اینصورت با کاربر خاطی برخورد خاهد شد.

Last edited by a moderator:

Reza.zareei

کاربر سایت
Oct 28, 2018
1,959
نام
Reza
یوشینوری کیتاسه: در سال 2022 فاینال فنتسی 7 گسترده تر از قبل خواهد شد.

🔥 همانطور که خودتان می دانید در اواخر سال میلادی بازیساز های ژاپنی با مجله فمیتسو مصاحبه هایی انجام میدن و اطلاعاتی راجب پروژه هایی که روی آن کار میکنند می دهند.

🌙 آقای یوشینوری کیتاسه به تازگی با مجله ی فمیتسو مصاحبه ای داشته و طی این مصاحبه تاکید کرده که سالگرد 35 سالگی فاینال فنتسی سال بزرگی برای مجموعه فاینال فنتسی و در ادامه اشاره میکنه که طی سال 2022 جهان فاینال فنتسی 7 گسترده تر از قبل خواهد شد.

✨ این حرف ایشون می تونه به این معنی باشه که تریلر پارت دوم ریمیک در این سال منتشر خواهد شد و یا شایدم پروژه جدیدی از فاینال فنتسی 7 طی سال 2022 معرفی خواهد شد. (مثل انیمه ، مانگا ، رمان و بازی فرعی جدید)

آخرین ویرایش:

NHM

کاربر سایت
Jun 26, 2010
3,659
کسی نسخه PC رو گرفته؟ وضعیتش چطوره الان رو سیستم متوسط اجرا میشه؟
@Z-fan تو نگرفتیش؟
من تا چپتر 14 رفتم، تنظیمات گرافیکی خاصی نداره عملا فقط Texture و Shadow که low و high دارن

تا حالا کرش اصلا نکرده، فریم هم کلا 2 قسمت بازی زیر 60 اومد(GTX 1070)

حتما API رو بذار DX11 و اگر گرافیکت قوی نیست Dynamic Resolution رو آف نکن که فریم بالاتر بگیری ولی ممکنه بعضی جاها بازی زیادی تار بشه(پست سوم رو انجام بده مراحلش رو نوشتم، پست هفتم هم میتونه تو تاری کمک کنه کلا TAA بدون LumaSharpen فایده نداره :D)

گرافیکت چیه؟ CPU خیلی مصرف نمیکنه بازیش

در کل اینو بگم اینقدر سوء تفاهم نشه:

به عنوان پورت PC تنظیماتش فاجعست، ولی پرفورمنسش خیلی خوبه

نه منم نگرفتم
هیچ تعریف خوبی از پورت PC اش نشنیدم
اولیشو از من بشنو :>

من GTX 960M دارم
CPU هم Core i7 6700HQ CPU @ 2.60GHz
به نظر خودم و چندتا بنچمارکی که دیدم با 960M بین 30 تا 40 فریم میگیری

ولی اگه تو خود لپتاپ بازی میکنی صفحه کوچیکه رزولشن رو بیار پایین تهش با NIS چیزی upscale کن شاید به 60 نزدیک شد :D :D :D

ولی رو 30 لاک کنی بهترین حالته

آخرین ویرایش:

Changed_Man 50

کاربر سایت
Jul 6, 2016
4,407
من تا چپتر 14 رفتم، تنظیمات گرافیکی خاصی نداره عملا فقط Texture و Shadow که low و high دارن

تا حالا کرش اصلا نکرده، فریم هم کلا 2 قسمت بازی زیر 60 اومد(GTX 1070)

حتما API رو بذار DX11 و اگر گرافیکت قوی نیست Dynamic Resolution رو آف نکن که فریم بالاتر بگیری ولی ممکنه بعضی جاها بازی زیادی تار بشه(پست سوم رو انجام بده مراحلش رو نوشتم، پست هفتم هم میتونه تو تاری کمک کنه کلا TAA بدون LumaSharpen فایده نداره :D)

گرافیکت چیه؟ CPU خیلی مصرف نمیکنه بازیش

در کل اینو بگم اینقدر سوء تفاهم نشه:

به عنوان پورت PC تنظیماتش فاجعست، ولی پرفورمنسش خیلی خوبه

اولیشو از من بشنو :>

به نظر خودم و چندتا بنچمارکی که دیدم با 960M بین 30 تا 40 فریم میگیری

ولی اگه تو خود لپتاپ بازی میکنی صفحه کوچیکه رزولشن رو بیار پایین تهش با NIS چیزی upscale کن شاید به 60 نزدیک شد :D :D :D

ولی رو 30 لاک کنی بهترین حالته

اها پس DF زده بود خوب نیست منظورشون تنظیمات بود.
مشکلم تو گرافیکه اتفاقا سی پیوم قویه!
گرافیک ۱۶۵۰ دارم، رو های بتونم بذارم که خیلی خوبه

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: NHM

Little John

کاربر سایت
Apr 13, 2009
4,531
خب من 2 شب پیش 1 بار دیگه بازی رو رو PC تموم کردم + DLC
1 بار هم رو PS4 رفته بودم
همه چیز رو تا ته بردم بالا و روون اجرا شد و فقط 1 باگ دیدم ! اونم حالت دوم سفیروث که بال در میاره , 1 دونه بال در آورده بود . احتمالا اگه ریست میکردم درست میشد ولی دیگه حوصلش رو نداشتم .
DLC بازی هم عالی بود

NHM

کاربر سایت
Jun 26, 2010
3,659
همه چیز رو تا ته بردم بالا و روون اجرا شد و فقط 1 باگ دیدم ! اونم حالت دوم سفیروث که بال در میاره , 1 دونه بال در آورده بود . احتمالا اگه ریست میکردم درست میشد ولی دیگه حوصلش رو نداشتم .
DLC بازی هم عالی بود
بدون اسپویل بگو DLC تاثیری رو بیس گیم داره یا برعکس؟ (از نظر آیتم اینا میگم :D)

برنامم فعلا اینه 1 بار دیگه رو Hard هم تموم کنم بعد DLC برم

مشکلم تو گرافیکه اتفاقا سی پیوم قویه!
گرافیک ۱۶۵۰ دارم، رو های بتونم بذارم که خیلی خوبه
اووه 1650 خیلی خوبه
فقط بذار DX11 رو High بازی کن بعیده زیر 60 بیاد :D
من ویدیوش رو ندیدم ولی اگر با DX12 تست کردن منطقیه، چون شدیدا استاتر داره

Little John

کاربر سایت
Apr 13, 2009
4,531
بدون اسپویل بگو DLC تاثیری رو بیس گیم داره یا برعکس؟ (از نظر آیتم اینا میگم :D)

برنامم فعلا اینه 1 بار دیگه رو Hard هم تموم کنم بعد DLC برم

اووه 1650 خیلی خوبه
فقط بذار DX11 رو High بازی کن بعیده زیر 60 بیاد :D

من ویدیوش رو ندیدم ولی اگر با DX12 تست کردن منطقیه، چون شدیدا استاتر داره
یه دور DLC رو برو چون بهت چندتا Boss اضافه میکنه برای اون VR باسها
اضافه میکنه به بازی اصلی

• Like
Reactions: ps3_360_wii and NHM

Dante _Sparda

کاربر سایت
Jul 18, 2009
573
DLC بازی هم عالی بود
دوست عزیز اون باگ نبوده سفیروث کلا یک بال بیشتر نداره آهنگ معروف فرشته تکبال در مورد سفیروث هستش اگه کراسیس کور بازی کرده باشی آنجیل و جنسیس هم تکبال هستن

آخرین ویرایش:

Reza.zareei

کاربر سایت
Oct 28, 2018
1,959
نام
Reza
"پخش هنتاى تيفا در جلسه مجلس سنای ایتالیا"

همونطور که مي‌دونيد، بعد از کرونا دیگه خیلی از کارهای رسمی آنلاین انجام می‌شن. و دو روز پیش، مجلس سنای ايتاليا جلسه آنلاينى درمورد شفافیت اطلاعات سیاسی در Zoom تشکیل داده بود که لايوش هم برای مردم در فيسبوک و یه شبکه ایتالیایی پخش می‌شد.

تقریبا نیم ساعت از این جلسهٔ سه ساعته گذشته بود و موقع معرفی برندهٔ جایزهٔ نوبل فیزیک پارسال، جيورجيو پاریسی بود که خیلی یهويى، جلسه به پورن بانو تيفا مزین شد.

هم سناتورها و هم مردم داشتن تصاوير 3D بانو تيفا که با Unreal Engine 4 ساخته شده بود رو تماشا می‌کردن تا اینکه با پیگیری‌های سناتور ماریا لائورا مانتوانى، بعد از ۳۰ ثانیه ویدیو متوقف شد.

بعد از اون، جلسه خیلی نرمال ادامه پیدا کرد طوری که انگار اتفاقی نیفتاده. و بانو هم از ویدئو های ضبط شده جلسه پاک شد. ولی ملت غیور ایتالیا تونستن ويديوهاشو به اینترنت برسونن. 🤝

Changed_Man 50

کاربر سایت
Jul 6, 2016
4,407
"پخش هنتاى تيفا در جلسه مجلس سنای ایتالیا"

همونطور که مي‌دونيد، بعد از کرونا دیگه خیلی از کارهای رسمی آنلاین انجام می‌شن. و دو روز پیش، مجلس سنای ايتاليا جلسه آنلاينى درمورد شفافیت اطلاعات سیاسی در Zoom تشکیل داده بود که لايوش هم برای مردم در فيسبوک و یه شبکه ایتالیایی پخش می‌شد.

تقریبا نیم ساعت از این جلسهٔ سه ساعته گذشته بود و موقع معرفی برندهٔ جایزهٔ نوبل فیزیک پارسال، جيورجيو پاریسی بود که خیلی یهويى، جلسه به پورن بانو تيفا مزین شد.

هم سناتورها و هم مردم داشتن تصاوير 3D بانو تيفا که با Unreal Engine 4 ساخته شده بود رو تماشا می‌کردن تا اینکه با پیگیری‌های سناتور ماریا لائورا مانتوانى، بعد از ۳۰ ثانیه ویدیو متوقف شد.

بعد از اون، جلسه خیلی نرمال ادامه پیدا کرد طوری که انگار اتفاقی نیفتاده. و بانو هم از ویدئو های ضبط شده جلسه پاک شد. ولی ملت غیور ایتالیا تونستن ويديوهاشو به اینترنت برسونن. 🤝
خب ویدیوشو میذاشتی

• Smile
Reactions: hp3in_pro

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر