PlayStation Final Fantasy VII remake

سازنده
Square Enix
تاریخ انتشار
April 2020
ناشر
Square Enix
پلتفرم‌ها
  1. PC
  2. PlayStation 4
  3. PlayStation 5
106437

Publisher: Square Enix
Developer: Square Enix
Director: Tetsuya Nomura
Producer: Yoshinori Kitase
Writer: Kazushige Nojima
Designer: Tetsuya Nomura
Genre: Japanese Action-Role Playing

106438

106439

106440

Final Fantasy VII Remake E3 trailer

720p - gamersyde

Final Fantasy VII Remake PSX trailer

720p

با تشکر از .Amirone برای کارهای گرافیکی زیبای پست اول

لطفاً هر اطلاعاتی راجع به بازی که باعث لو رفتن محتویات بازی میشه (داستان، گیم پلی و..) رو داخل تگ اسپویل قرار بدید، در غیر اینصورت با کاربر خاطی برخورد خاهد شد.

Last edited by a moderator:

navid_x360

کاربر سایت
Jun 1, 2007
2,700
نام
نوید
سلام
دوستان بازی که فینال۷ریمیک برای پلاس پلی۴ رایگان شده بود نسخه کامله که دانلود کنم برای نسخه پلی ۵.
آیا این نسخه نیاز به خرید داره برا ۵ یعنی آپدیت نسله بعدی داره اگر آره آیا پولی؟ یا رایگانه

Ludens

Fallen Angel of the Night
Loyal Member
Dec 7, 2015
5,382
سلام
دوستان بازی که فینال۷ریمیک برای پلاس پلی۴ رایگان شده بود نسخه کامله که دانلود کنم برای نسخه پلی ۵.
آیا این نسخه نیاز به خرید داره برا ۵ یعنی آپدیت نسله بعدی داره اگر آره آیا پولی؟ یا رایگانه
سلام، تا جایی که من اطلاع دارم شما اگه از رو پلاس بازی رو دریافت کردی میتونی نسخه پلی استیشن 5 رو هم دانلود کنی که شامل یک سری بهبودهای گرافیکی میشه.
اما محتوای داستانی جدیدی که بعدا تحت عنوان Episode Intermission منتشر شد تو نسخه پلاس نیست.

ادیت: @SMM9 آقا درسته اول نداشت، ولی بعدا اضافه کردن. :D
PSA: Active PS Plus users can upgrade to PS5 version of FINAL FANTASY VII REMAKE this month

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: navid_x360

SMM9

عضو تحریریه
Aug 9, 2010
6,812
نام
مرتضی
سلام
نخیر نسخه پلی۴ برای پلاس رایگان شده و آپدیت پلی۵ رو نداره

• Like
Reactions: navid_x360

AminMoradiX

کاربر سایت
Nov 24, 2017
846
من که حدود یه سال پیش سر چپتر ۱۳ bored to death شدم و بازیو دراپ کردم چن روز پیش دوباره ادامه دادم و دیدم بازی بهتر شد و تمومش کردم الانم میرم واسه دور دوم رو هارد
اینم ویدیوی باس فایت آخر
ممنون میشم اگه یه اوستا به من نوب بگه چیکار باید بکنم که بازیم بهتر شه تو این فاینال فانتزی؟

AminMoradiX

کاربر سایت
Nov 24, 2017
846
من که حدود یه سال پیش سر چپتر ۱۳ bored to death شدم و بازیو دراپ کردم چن روز پیش دوباره ادامه دادم و دیدم بازی بهتر شد و تمومش کردم الانم میرم واسه دور دوم رو هارد
اینم ویدیوی باس فایت آخر
ممنون میشم اگه یه اوستا به من نوب بگه چیکار باید بکنم که بازیم بهتر شه تو این فاینال فانتزی؟
عجب چیزی ه این فاینال فانتزی
من سر اینکه چقد آشغال ه دراپ کردم
الان که دوباره برگشتم واسه پلاتینیوم کردن شدیدا هایپ شدم واسه کرایسیس کور و ریبرث

Reza.zareei

کاربر سایت
Oct 28, 2018
1,959
نام
Reza
دوستان ظاهرا طرفداری جهانی فاینال فنتسی 7 ریمیک از اینکه تغییراتی در داستان فاینال فنتسی 7 ریمیک در نسخه ی انگلیسی نسبت به نسخه ی ژاپنی ایجاد میشه خیلی نارضی هستن و یه کمپین راه انداختن و امضا جمع میکنن تا اعتراضشونو به گوش اسکوئر انیکس برسونن اگه شما هم دوست دارید تو این کمپین شرکت کنین می تونید از طریق این لینک برید تو صفحه ی کمپین و امضاش کنید.

• Like
Reactions: Cloud Strife

dizzy

کاربر سایت
Dec 24, 2017
607
دوستان ظاهرا طرفداری جهانی فاینال فنتسی 7 ریمیک از اینکه تغییراتی در داستان فاینال فنتسی 7 ریمیک در نسخه ی انگلیسی نسبت به نسخه ی ژاپنی ایجاد میشه خیلی نارضی هستن و یه کمپین راه انداختن و امضا جمع میکنن تا اعتراضشونو به گوش اسکوئر انیکس برسونن اگه شما هم دوست دارید تو این کمپین شرکت کنین می تونید از طریق این لینک برید تو صفحه ی کمپین و امضاش کنید.

یکی از اینا باید برای KH هم بذارن

Reza.zareei

کاربر سایت
Oct 28, 2018
1,959
نام
Reza
داستان کرایسیس کور خلاصه شد.

سناریو نوجیما برای کرایسیس کور اونقدر خوب بود که مقیاس بازی بیشتر بشه و زمانی که ایده های نومورا هم بهش اضافه شد؛ سناریو بازی خیلی بیشتر از اونی بود که تو یه UMD جا بگیره. تیم توسعه به نوجیما و نومورا پیشنهاد هایی برای گسترش بازی داد اما توسط هر دوی اونا رد شد بنابراین سناریو نهایی هم خلاصه شد.

Reza.zareei

کاربر سایت
Oct 28, 2018
1,959
نام
Reza
داستان کرایسیس کور خلاصه شد.

سناریو نوجیما برای کرایسیس کور اونقدر خوب بود که مقیاس بازی بیشتر بشه و زمانی که ایده های نومورا هم بهش اضافه شد؛ سناریو بازی خیلی بیشتر از اونی بود که تو یه UMD جا بگیره. تیم توسعه به نوجیما و نومورا پیشنهاد هایی برای گسترش بازی داد اما توسط هر دوی اونا رد شد بنابراین سناریو نهایی هم خلاصه شد.
دوستان یه درخواستی ازتون داشتم می خوایم با همکاری عزیزانی که تویتر دارن از نوجیما بخوایم از بخشای حذف شده ی کرایسیس کور یه رمان بنویسه این آیدی نوجیما توی تویتر هستش

@sgwr1

اگه زبانتون خوبه خودتون یه پیام بدید اگرم خوب نیست این متن رو زیر پستای نوجیما کپی پیست کنین

Nojima-san, please write a novel from the deleted parts of the Crisis Core story.

The friendship between Zack and Cloud is not shown right in the game and, we need more backstory of them.

AMIN-1399F

خوشا فریاد زیر اب
مدیر انجمن
Oct 29, 2011
5,421
نام
امین
ورژن ps5 بازی رو مد رزولوشن و 30 فریم کاری کرد که واقعن بازی برام عذاب بشه به محض سوییچ روی 60 بازی زیر و رو میشه و بشدت لذت بخش.
جز اون دست بازیهایی هست که فقط باید رو 60 فریم تجربش کرد و لذت برد.
با توجه به اینکه قبلش هم کریسس کور و انجام دادم خیلی حس خوبی دارم به بازی و بعد از مدتها ذوق و شوق اساسی گیم اومده سراغم.

Reza.zareei

کاربر سایت
Oct 28, 2018
1,959
نام
Reza
سلام ، این دی ال سی episode intermission کلا مهمه؟ باید بازیش کرد؟ اگه حالت فرعیه که بیخیالش شم
می خوای پول ندی برو از یوتویوب ببین

اتفاقاتش راجب شخصیت یوفی یه پیش زمینه واسه ریبرث هست

• Like
Reactions: Roozbeh psp

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر