PlayStation Final Fantasy VII Rebirth

سازنده
Square Enix
تاریخ انتشار
2023
ناشر
Square Enix
پلتفرم‌ها
  1. PlayStation 5
234.png
اسکوئر انیکس بازی Final Fantasy VII Rebirth را برای پلی استیشن 5 معرفی کرد. این بازی دومین عنوان از پروژه Final Fantasy VII Remake است
این شرکت همچنین تایید کرد که پروژه Final Fantasy VII Remake از سه عنوان تشکیل خواهد شد. عنوان اول Final Fantasy VII Remake بود که سال 2020 منتشر شد، شماره دوم با نام Final Fantasy VII Rebirth و در آینده نام قسمت سوم (نهایی) اعلام می شود
Final Fantasy VII Rebirth دومین قسمت از سری Final Fantasy VII Remake است که داستان یک بازی فانتزی نمادین را روایت می‌کند که ژانر RPG را در سه بازی متمایز تعریف می کند. در زمان عرضه، بازی Final Fantasy VII Remake مورد تحسین بازیکنان و منتقدان قرار گرفت و موفق به فروش بیش از پنج میلیون نسخه در سراسر جهان شد. بازی Final Fantasy VII Rebirth در سال 2024 برای پلی استیشن 5 عرضه خواهد شد

Tetsuya Nomura، کارگردان خلاق سری Final Fantasy VII Remake می گوید:

همانطور که اعلام شد، در حال حاضر چهار پروژه از Final Fantasy VII به صورت همزمان در حال توسعه هستند. اگرچه هر یک از چهار عنوان از یکدیگر متفاوت هستند، اما همه آنها از طریق یونیورس و شخصیت های Final Fantasy VII به هم مرتبط هستند. به‌ عنوان فردی که در توسعه هر یک از عناوین اصلی شرکت نقش داشتم، عمیقا چشم‌انداز و افکار پشت هر پروژه را درک می‌کنم و فعالانه در روند توسعه هر 4 عنوان مشارکت دارم. کلود و دوستانش در این بازی سفر جدیدی را آغاز می کنند و معتقدم سکانس هایی که پس از ترک میدگار شاهد آن هستند، تجربه ای تازه را به بازیکنان ارائه می دهد
1.png
عنوان فاینال فانتزی 7 یکی دیگر از نقش افرینی هایی بود که توسط شرکت Square Enix در سال 1997 برای کنسول PS1 عرضه شد. این بازی با داستانی حماسی به سرعت نظر طرفداران ژانر RPG را به سوی خود جلب کرد. فروش بسیار خوب این بازی باعث شد تا در طول سال های متمادی دنباله ها و مکمل هایی برای آن عرضه شود

2.png

آخرین ویرایش:

ashe

Gold User
Jan 6, 2006
819
نام
سید محمد حسین
من فعلا ۱۷ ساعت بازی کردم .کلا بازی به نسبت ۱۶ که یه داستان جدی و تاریک رو روایت میکنه خیلی شاد و تینیجری تره .یه مشکلی که شاید بازی داشته باشه فیلر بسیار زیادی هست که تو روند پیشروی بازی هست.مخصوصا برای کسایی که فقط دوست دارن داستان اصلی بازی را برن یهو وسطش چند ساعت باید کارای غیرضروری و ساید کوئست انجام بدیم اونم به صورت اجباری که خوب شاید خیلی ها باهاش حال نکنن.اوپن ورلد بازی واقعا بی نظیر و چشم نوازه و گرافیک واقعا بالایی هم تو مد کوالیتی داره .به نظرم همین مود بازی کنید حیفه از گرافیک بینظیرش بگذریم.
یه مورد خیلی مهم و لذت بخش هم اینه که دم تمام سازندگان شرقی و به خصوص اسکوار گرم که ادم حال میکنه شخصیت های بازیهاشونو میبینه همه خوشگل و خوش هیکل و سک....ی بر عکس غربیا که تو این سال ها هرچی شخصیت زشت و عنتر و چاق و سیاه پوست و رنگین کمانیه به خوردمون دادن و حالمونو واقعا بد کردن.

pedram_sad

کاربر سایت
Apr 24, 2008
962
نام
pedram
دوستان سلام
احتمال این که برای این بازی مود balance یا همون 40 فریم یا پشتیبانی vrr بیاد تو اینده نزدیک هست ؟

یا حتی این بخش performance رو اپدیتی چیزی بدن ؟

یا با توجه به سابقه اسکوار بازی رو شروع کنیم بره ؟

Moh rahimi

کاربر سایت
Jun 12, 2017
259
دوستان سلام
احتمال این که برای این بازی مود balance یا همون 40 فریم یا پشتیبانی vrr بیاد تو اینده نزدیک هست ؟

یا حتی این بخش performance رو اپدیتی چیزی بدن ؟

یا با توجه به سابقه اسکوار بازی رو شروع کنیم بره ؟
سلام معمولا استودیو های خود سونی این مود رو قرار میدن که اتفاقا بهترین تجربه رو هم همین مود میده یه تعادلی بین رزولوشن و فریم برقرار میکنه با توجه به اینکه برای قسمت قبلی و xvi این مود رو قرار ندادن بعید هست که واسه این بازیم بیاد....ولی اگه بیاد عالیه...

• Like
Reactions: pedram_sad

pedram_sad

کاربر سایت
Apr 24, 2008
962
نام
pedram
سلام معمولا استودیو های خود سونی این مود رو قرار میدن که اتفاقا بهترین تجربه رو هم همین مود میده یه تعادلی بین رزولوشن و فریم برقرار میکنه با توجه به اینکه برای قسمت قبلی و xvi این مود رو قرار ندادن بعید هست که واسه این بازیم بیاد....ولی اگه بیاد عالیه...
جالبه خبری اومده که اپدیت perfomance برای بازی در راه هست
خود کارگردان هم ظاهرا اعلام کرده اما تاریخی مشخص نکردن

Final Fantasy VII Rebirth Director Naoki Hamaguchi Claims Patch to Fix Performance Mode Visuals on the Way | One More Game

SMM9

عضو تحریریه
Aug 9, 2010
6,818
نام
مرتضی
اقا این بورد گیم کویینز بلاد عجب چیزیه من تا الان بازیو حدود ۲۵ ساعت بازی کردم فکر کنم ۱۰ ساعتش کویینز بوده :D لعنتی جلوتر که میری کارت های بهتر گیرت میاد تازه میفهمی چقدر عمیقه و استراتژی میطلبه. کاش میشد نسخه فیزیکیش هم میدادن

• Like
Reactions: MrElectricWizard

Scαrface

Aspect of Life
کاربر سایت
Jan 17, 2010
3,204
نام
محمد
بچه ها من فعلا وقت نمیکنم بازی رو بگیرم ولی چند روز پیش یه آپدیت اومده برای 7 Remake که لباس تیفا رو پوشوندن ( ظاهرا زیر سر Sweet Baby Inc حروم زاده بوده ) . میخواستم ببینم الان Rebirth هم سانسور شده هنوز یا احتمالش هست سانسور کنن و اینا ؟ اگه آره تا آپدیت براش نیومده بخرمش و داشته باشمش و بعدا آپدیتش نکنم دیگه .

noctis-sm3

کاربر سایت
Jul 23, 2014
2,600
نام
mohammad
بچه ها من فعلا وقت نمیکنم بازی رو بگیرم ولی چند روز پیش یه آپدیت اومده برای 7 Remake که لباس تیفا رو پوشوندن ( ظاهرا زیر سر Sweet Baby Inc حروم زاده بوده ) . میخواستم ببینم الان Rebirth هم سانسور شده هنوز یا احتمالش هست سانسور کنن و اینا ؟ اگه آره تا آپدیت براش نیومده بخرمش و داشته باشمش و بعدا آپدیتش نکنم دیگه .
اون صحنه، به خاطر زیر سن قانونی بودن تیفا، سانسور شده!!!!!!! تو بقیه بازی چیزی فعلا دیده نشده...

Arios 22

کاربر سایت
May 6, 2014
623
نام
Ali
خوب منم رفتم FF VII Remake بازی کنم که بعدش برم سراغ Rebirth ( می خواستم صبر کنم بازی سوم بیاد همرو باهم برم که دیگه نمی تونم :D )
یعنی FF VII Remake چقدر خوبه دیگه Rebirth چیه که از اینم بهتره ؟
FF XVI چه شتی بود در مقایسه با FF VII 😐

flesh & blood

کاربر سایت
Sep 27, 2012
322
نام
amir
خوب منم رفتم FF VII Remake بازی کنم که بعدش برم سراغ Rebirth ( می خواستم صبر کنم بازی سوم بیاد همرو باهم برم که دیگه نمی تونم :D )
یعنی FF VII Remake چقدر خوبه دیگه Rebirth چیه که از اینم بهتره ؟
FF XVI چه شتی بود در مقایسه با FF VII 😐
به نظر من ۱۶ بهتر بود نسبت به ریمیک البته ریمیک رو فعلا تا چپتر ۴ رفتم و تصمیم رو باید بعد از پایانش گرفت . ۱۶ خیلی جدی بود و کاراکترا اباهت خاصی داشتند ولی نمیدونم چرا این حس رو راجب کاراکترای ریمیک ندارم

Arios 22

کاربر سایت
May 6, 2014
623
نام
Ali
به نظر من ۱۶ بهتر بود نسبت به ریمیک البته ریمیک رو فعلا تا چپتر ۴ رفتم و تصمیم رو باید بعد از پایانش گرفت . ۱۶ خیلی جدی بود و کاراکترا اباهت خاصی داشتند ولی نمیدونم چرا این حس رو راجب کاراکترای ریمیک ندارم
منم FF VII Remake تموم نکردم ولی کاراکتر های VII بیشتر می پسندم
گیم پلی هم خیلی بهتره
۱۶ من دو دفعه وسطش خوابم برد ، خیلی بازی اسون بود

کلا FF VII Remake به نظرم بیشتر فاینال فانتزی تا XVI

flesh & blood

کاربر سایت
Sep 27, 2012
322
نام
amir
منم FF VII Remake تموم نکردم ولی کاراکتر های VII بیشتر می پسندم
گیم پلی هم خیلی بهتره
۱۶ من دو دفعه وسطش خوابم برد ، خیلی بازی اسون بود

کلا FF VII Remake به نظرم بیشتر فاینال فانتزی تا XVI
XVI اولین بازی از ff بود که بازی کردم اونم بعضی جاهاش حوصله سر بر میشد واقعا
از لحاظ سختی هم واقعا ۱۶ دربرابر ریمیک شوخیه
ولی اون آیکون ها و باس فایت های ۱۶ خیلی خفن بودن واسه من یه چیزی در حد GOD OF WAR 3 بودش
رده بندی سنیشم بیشتر بود
در کل من زیاد آشنایی ندارم با بازی های فاینال فانتزی و با XVI آشنا شدم و الان باعث شده بیام سمت ریمیک و ریبرت

• Like
Reactions: reza8 and Arios 22

The Pale King

The old King of Hallownest
کاربر سایت
Jul 5, 2008
1,002
نام
امیر حسین
تا الان ۱۶ ساعت بازی کردم. واقعا یه بازی تقریبا کامل با کلی نوآوری که ادمو میخکوب خودش میکنه.
بازی اونقدر وسعت و عظمت داره که تا میای به یه چیزی عادت کنی, یه چیز جدید برات رو میکنه.
هیچ چیز توی این بازی تکراری نمیشه و بازی سورپرایزی برات داره که شاید توی تاریخ, هر کدومش به نحوی توی یه بازی شاخص وجود داشت. ولی این بازی کلکسیونی از همه ی بازیهاست.
مرحله ی رژه رفتن واقعا میخکوب کننده بود. کمبت مثل همیشه تک و عالی. سختی بازی بالاست حتی روی اولین درجه. موزیک بازی هم جزو نقاط عطفشه.
به قدری بازی مناطق مختلف و کار برای انجام دادن داره که مثل من ۱۶ ساعت بازی میکنی و فقط میرسی به چپتر ۴!
شخصا هیچ نقصی نمیتونم روی بازی بذارم به جز ۳ مورد که چندان از لذتم کم نمیکنه:

۱- حرکت کردن و دویدن با chocobo ها کمی روی مخ هست. هم اینکه مدام تا به یه چیزی میخورن متوقف میشن و مورد دیگش اینکه chocobo های بقیه ی اعضای پارتی جلوی دوربین رو میگیرن و دلم میخواست وقتی شما سوار میشی, تصویر پارتی حذف میشد.

۲- کویینز بلاد خیلی بازیه عمیقی نیست. یادمه وقتی گوئنت میزدم برای اولین بار, چنان میخکوبش میشدم که نمیتونستم هیچ ساید یا main میشن ای از ویچر ۳ رو‌ برم. این مینی گیم ولی به شدت سطحی و اسونه و به سادگی میشه همه ی حریفا رو برد. من تا تورنمت هم رفتم و اکثرا فرست ترای بودن. اینکه کارتها خیلی ابیلیتی نداره و اینکه قوانین بازیش خیلی سادس, برای من زیاد جذاب نیست.

۳- گرافیک بازی بی نهایت زیباس. نبود مود vrr و ۴۰ فریم به نظرم ضربه ی بدی به تجربه میزنه. شخصا میخوام گرافیک حالت ۳۰ فریم رو ببینم ولی تحمل ۳۰ فریم بودن این بازیه سریع رو ندارم. پس مجبورم روی ۶۰ فریم برم که خوب طبیعتا از پتانسیل بازی نمیتونم استفاده کنم :D

در کل میتونم به بازی ۱۰ بدم به سادگی :D

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,259
نام
امیر حسین
و بالاخره تمام!!!
از روز عرضه بکوب پاش بودم:-"(غیر دو روز آخر)
و فکر کنم فقط یک ماموریت فرعی مونده باشه که باس بود...گفتم شاید فرصت بشه بیام بزنمش که افتاد بعد پایان بازی
چلنج ها و اینا هم فکر کنم سه تا مونده که سه ستاره نشده و دو سه تا آیتم باقی مونده رو نساختم...البته جدا از درجه هارد:-"

اسپویل رو که به هیچ عنوان باز نکنید:D چون میخوام از پایانم بگم :D

خوب...دست و دلم واقعا به نوشتن نمیره الان:(( :(( :((
یعنی من مطمئن بودم تغییر بازی در نهایت بلوفی بیش نیست، چون این قضیه خیلیییی بزرگتر از این حرفاست که بشه تغییرش داد! =(( ولی خوب بازم انسان به امید زنده ست...
و الان ناامید ناامیدم:(( یعنی امیدهام رو زدن تو در و دیوار و شد آنچه که نباید میشد:((

حالا توضیحاتم رو بعدا میگم؛ ولی 127 ساعت پلی تایمم شده
و گیلگمش (فقط خود گیلگمش) رو مونده بزنم

متریال برای ساخت میست پوشن کم داشتم گفتم یکم داستانی برم جمع بشه...
و داستانی همون اول کار رسیدم به point of no return :))

آقا.....
ولی من واقعا توان و تحمل این اتفاق رو ندارم! ناااااابود شدم یعنی:((
ده بار ناامید و امیدوار کردن! و بدبختی اینه مطمئن بودم این کار رو میکنند! :(( یعنی دقیقا مطمئن بودم نشون میدن جلو شمشیر زد میگیریم و سی ثانیه بعد که خیالمون راحت شد این اتفاق میفته:((

خیلی خلاصه بگم، بازی یکی از جذاب ترین OWهایی هست که وجود داره! هیییچوقت نمیزاره براتون تکراری بشه و مکانیزم و فعالیت های جدید میریزه تو بازی
شدیدا!!!! اون OW ایده آلیه که سری FF داره دنبالش میگرده و دارن میزنند تو در و دیوار!
و بدبخت سازنده های فاینال17 که دهنشون سرویسه هرکاری کنند:))

و بازی انقدررررررر بخش ها و صحنه های خفن داره، که زرت زرت آدم به خودش میگه همین صحنه به تنهایی حقش 10/10ه :))

و خوب... بازی واقعا 10/10 هست برام(کسی بگه نیست حقیقتا درکش نمیکنم:)) )، بهترین بازی نسلمم هست...و به شخصه خیلیییی بعید میدونم بازیی بیاد که بگم از این بهتره برام تو این نسل:D یعنی رقیب مستقیم بازی برام GOW میتونست باشه که GOW هم اومده و بعیده چیزی ببینیم دیگه:D

بازی از تقریبا تو تمام بخش ها خیلیییی بالاتر از سطح انتظاراتم عمل کرد:-"
اصلا از همون اولین شهر بازی و یه مقایسه با چیزی که بازی اصلی بوده، قشنگ بهت میگه سطح انتظاراتت رو خیلیییییییی ببر بالاتر!( و با این حال بازم بالاتر از تصورم بود بازی:-" )

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر