PlayStation Final Fantasy VII Rebirth

سازنده
Square Enix
تاریخ انتشار
2023
ناشر
Square Enix
پلتفرم‌ها
  1. PlayStation 5
234.png
اسکوئر انیکس بازی Final Fantasy VII Rebirth را برای پلی استیشن 5 معرفی کرد. این بازی دومین عنوان از پروژه Final Fantasy VII Remake است
این شرکت همچنین تایید کرد که پروژه Final Fantasy VII Remake از سه عنوان تشکیل خواهد شد. عنوان اول Final Fantasy VII Remake بود که سال 2020 منتشر شد، شماره دوم با نام Final Fantasy VII Rebirth و در آینده نام قسمت سوم (نهایی) اعلام می شود
Final Fantasy VII Rebirth دومین قسمت از سری Final Fantasy VII Remake است که داستان یک بازی فانتزی نمادین را روایت می‌کند که ژانر RPG را در سه بازی متمایز تعریف می کند. در زمان عرضه، بازی Final Fantasy VII Remake مورد تحسین بازیکنان و منتقدان قرار گرفت و موفق به فروش بیش از پنج میلیون نسخه در سراسر جهان شد. بازی Final Fantasy VII Rebirth در سال 2024 برای پلی استیشن 5 عرضه خواهد شد

Tetsuya Nomura، کارگردان خلاق سری Final Fantasy VII Remake می گوید:

همانطور که اعلام شد، در حال حاضر چهار پروژه از Final Fantasy VII به صورت همزمان در حال توسعه هستند. اگرچه هر یک از چهار عنوان از یکدیگر متفاوت هستند، اما همه آنها از طریق یونیورس و شخصیت های Final Fantasy VII به هم مرتبط هستند. به‌ عنوان فردی که در توسعه هر یک از عناوین اصلی شرکت نقش داشتم، عمیقا چشم‌انداز و افکار پشت هر پروژه را درک می‌کنم و فعالانه در روند توسعه هر 4 عنوان مشارکت دارم. کلود و دوستانش در این بازی سفر جدیدی را آغاز می کنند و معتقدم سکانس هایی که پس از ترک میدگار شاهد آن هستند، تجربه ای تازه را به بازیکنان ارائه می دهد
1.png
عنوان فاینال فانتزی 7 یکی دیگر از نقش افرینی هایی بود که توسط شرکت Square Enix در سال 1997 برای کنسول PS1 عرضه شد. این بازی با داستانی حماسی به سرعت نظر طرفداران ژانر RPG را به سوی خود جلب کرد. فروش بسیار خوب این بازی باعث شد تا در طول سال های متمادی دنباله ها و مکمل هایی برای آن عرضه شود

2.png

آخرین ویرایش:

guppy

کاربر سایت
May 30, 2015
2,149
نام
davood
مبارزات دوربین مشکل داره بعضی دشمن به خصوص اونایی که پرواز میکنن جا میمونه سیستم دفاع که کلا استفاده ازش مشکل ولی کمبو با بقیه شخصیت خیلی خوبه در ولی به نظرم ۱۶ از این نظر سر راست تر بود

• Like
Reactions: reza8

genesis007

کاربر سایت
May 16, 2010
1,300
نام
shahab
برای من FF7 REMAKE یه بازی فقط خوب بود بیشترین دلیلش هم ریمیک نبودن و فاز ریبوت برداشتنش بود خیلی اون تغیرات داستانیش زد تو ذوقم(کامل حس کردم نومورا سرم کلاه گذاشته)
ولی خب FF7 REBIRTH با دیدگاه دیگه رفتم و باید بگم این بازی اصلا یک دقیقه نمی زاره خسته بشم سرتاسر لذت و هیجان یعنی تا الان که رسیدم به گونگا گا می تونم بگم REBIRTH ده هیچ REMAKE می زاره توجیبش.
کمی زیبایی

AMIN-PASHA

کاربر سایت
Jul 10, 2017
1,945
نام
امین پاشاپور
سلام و درود دوستان و اساتید
بازی رو مود پرفورمنس چطوره؟
میگن کیفیت خوب نیست؟ تار هست تصویر؟
قابل بازی هست یا منتظر بمونم ابدیتی چیزی بدن؟
من چون tvم طوری هست که تجربه ی اصلا خوبی تو 30 فریم نداره، واسه همین باید حتما رو 60 فریم بازی کنم

فرستاده شده از BAC-L21ِ من با Tapatalk

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,260
نام
امیر حسین
سلام و درود دوستان و اساتید
بازی رو مود پرفورمنس چطوره؟
میگن کیفیت خوب نیست؟ تار هست تصویر؟
قابل بازی هست یا منتظر بمونم ابدیتی چیزی بدن؟
من چون tvم طوری هست که تجربه ی اصلا خوبی تو 30 فریم نداره، واسه همین باید حتما رو 60 فریم بازی کنم

فرستاده شده از BAC-L21ِ من با Tapatalk
فعلا که خبری نیست از آپدیت

بازی دمو داره، اگر میخوای اون رو بگیر تست کن ببین چطوره برات

Akiba

کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,260
نام
امیر حسین
آیتم که برای جلوگیری از سنگ شدن چه جوری باید پیدا کرد هر چی میگردم spell چیزی براش نیست
اکسسوری jeweld ring رو میتونی بسازی
جادوی esuna میتونی بزنی خنثی بشه
آیتم Gold Needle میتونی استفاده کنی خنثی بشه (اینم میتونی بسازی)
خود متریاهای مربوط به Pertify هم میتونی با Warding ترکیب کنی تا مدت زمان سنگ شدن رو کمتر کنه

---

فن آرت از یکی از ماموریت های فرعی آخرین منطقه :

20240316_212246.jpg

چوکوبو سیج بعدی:D :x

guppy

کاربر سایت
May 30, 2015
2,149
نام
davood
اکسسوری jeweld ring رو میتونی بسازی
جادوی esuna میتونی بزنی خنثی بشه
آیتم Gold Needle میتونی استفاده کنی خنثی بشه (اینم میتونی بسازی)
خود متریاهای مربوط به Pertify هم میتونی با Warding ترکیب کنی تا مدت زمان سنگ شدن رو کمتر کنه

---

فن آرت از یکی از ماموریت های فرعی آخرین منطقه :

View attachment 331549

چوکوبو سیج بعدی:D :x
هیچ کدوم پیدا نکردم یا اون متریال که میخوای باش بسازی نیست

Akiba

کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,260
نام
امیر حسین
هیچ کدوم پیدا نکردم یا اون متریال که میخوای باش بسازی نیست
تا جایی که میتونی اون وسیله ساخت و ساز رو lvlش رو ببر بالا
اگر بالا هست، و تو لیستت هستن اینا، اگر قابل ساخت باشهداون تایم براتدمیزنه متریال رو کجا میتونی گیر بیاری

الان پای بازی نیستم ببینم چجوریه، ولی یک سری اکسسوری ها، جزو پیش نیازشون اکسسوری ساده هست که از فروشگاه ها و دم و دستگاه ها میشه خرید(انر فقط اون رد کم داری)

چپتر چندی؟ جلوتر تو فروشگاه هم یه اکسسوری برای این قضیه میاد برا خرید

این سنگ شدن اونقدرا هم اذیت نمیکنه ها، دیبافیه که با خوردن چندتا ضربه اثر میکنه، زمان میبره و وان شات نیست به قولی
جاخالی بده وقتی اون حرکت رو میزنند، یا از راه دور با اون دشمنا بجنگ

• Like
Reactions: guppy

guppy

کاربر سایت
May 30, 2015
2,149
نام
davood
تا جایی که میتونی اون وسیله ساخت و ساز رو lvlش رو ببر بالا
اگر بالا هست، و تو لیستت هستن اینا، اگر قابل ساخت باشهداون تایم براتدمیزنه متریال رو کجا میتونی گیر بیاری

الان پای بازی نیستم ببینم چجوریه، ولی یک سری اکسسوری ها، جزو پیش نیازشون اکسسوری ساده هست که از فروشگاه ها و دم و دستگاه ها میشه خرید(انر فقط اون رد کم داری)

چپتر چندی؟ جلوتر تو فروشگاه هم یه اکسسوری برای این قضیه میاد برا خرید

این سنگ شدن اونقدرا هم اذیت نمیکنه ها، دیبافیه که با خوردن چندتا ضربه اثر میکنه، زمان میبره و وان شات نیست به قولی
جاخالی بده وقتی اون حرکت رو میزنند، یا از راه دور با اون دشمنا بجنگ
چپتر ۵ دشمن مرحله فرعی کلا هر کاری میکنم سنگ میشه

Akiba

کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,260
نام
امیر حسین
چپتر ۵ دشمن مرحله فرعی کلا هر کاری میکنم سنگ میشه
نگاه کردم اون Jeweled Ring رو متریالش رو جلوتر گیر میاری:-" پس هیچی:D
خریدنیه هم همینطور

کار خاصی دیگه نمیشه پیشنهاد داد، حملات حریف رو بشناسی و از جادوهای سنگ کننده ش جاخالی بدی، همینطور که گفتیم هم وان شات سنگ نمیکنند دشمنا

دشمن رو Assess کن، ببین به چی حساسه(معمولا این دشمنایی که سنگ میکنند به یخ حساسن) ، از تکنیک ها یا جادوهای اون عنصری استفاده کن:-"

اون متریایی که Esuna داره، متریای Cleansing اسمشه، باید LVL2 باشه، اگر LVL2ش رو نداری؛ با یه متریای LVL UP ببند کنار هم و بزار رو یکی از کاراکترهای دور زنت (بنت یا اریث) که احتمال سنگ شدن کمتری دارن

دیگه حقیقتا راه کار مستقیمی نداره، یا باید صبرش بدی بری جلوتر و برگردی(که حقیقتا اینجوری سخت نیست هیچ محتوایی تو بازی:-" که بعدا بخوای بیای سراغش:-" ) یا رو جاخالی دادن تمرین کنی ، و یا Assess کن ببین اگر میشه از متریای time استفاده کن روشون، slow یا stop یا حتی silence اینا استفاده کن، که فرصت گیرت بیاد بتونی stagger رو پر کنی:D
کلا assess که بکنی دشمن ها رو راهکار زدنشون رو مینویسه خود بازی:D

• Like
Reactions: guppy

The Pale King

The old King of Hallownest
کاربر سایت
Jul 5, 2008
1,002
نام
امیر حسین
چرا اینقد مینی گیم پیانو سخته؟ من قصد پلات بازی رو دارم ولی توی این یه دونه مورد موندم :D
مشکل اینه که تریگرهای دسته دقیق عمل نمیکنن. گویا واقعا باید پیانیست باشی تا بتونی حداقل A رنگ بزنی:D

Akiba

کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,260
نام
امیر حسین
چرا اینقد مینی گیم پیانو سخته؟ من قصد پلات بازی رو دارم ولی توی این یه دونه مورد موندم :D
مشکل اینه که تریگرهای دسته دقیق عمل نمیکنن. گویا واقعا باید پیانیست باشی تا بتونی حداقل A رنگ بزنی:D
همه رو A زدم>:) ... یکی از بچه ها که همه رو داره پرفکت میکنه:|
یکیش ولی خیلییی سخت بود، دهنم رو سرویس کرد

اما کلا نیاز به تمرین داره، یکم سخته روی دو صفحه آدم بتونه تمرکز کنه
یعنی هم تمرکز روی دوتا صفحه رو آدم باید بتونه یکم راه بیاد باهاش
و هم نوت ها رو حفظ بشی بدونی کجا باید شیفت کنی رو اون یکی صفحه و ریتمشون چطوره، دومی مخصوصا با تمرینه فقط ...
یکی از آهنگا که من کلا وسط کار بی خیال میشدم ببینم چی داره میشه، و بازم درست سر در نمیوردم چی داره میشه اوایلش:))

The Pale King

The old King of Hallownest
کاربر سایت
Jul 5, 2008
1,002
نام
امیر حسین
همه رو A زدم>:) ... یکی از بچه ها که همه رو داره پرفکت میکنه:|
یکیش ولی خیلییی سخت بود، دهنم رو سرویس کرد

اما کلا نیاز به تمرین داره، یکم سخته روی دو صفحه آدم بتونه تمرکز کنه
یعنی هم تمرکز روی دوتا صفحه رو آدم باید بتونه یکم راه بیاد باهاش
و هم نوت ها رو حفظ بشی بدونی کجا باید شیفت کنی رو اون یکی صفحه و ریتمشون چطوره، دومی مخصوصا با تمرینه فقط ...
یکی از آهنگا که من کلا وسط کار بی خیال میشدم ببینم چی داره میشه، و بازم درست سر در نمیوردم چی داره میشه اوایلش:))
من دوتای اول رو A زدم بالاخره :D
راهش اینه که سرعت نوت ها رو ببری ۳ از ۵ :D

• Like
Reactions: Akiba

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر