FIFA15 | PC

با سلام

دیدم تاپیکش رو کسی نزده یک ماه دیگه هم که بازی عرضه میشه استارتشو بزنم

12945746287922728735.jpg

سیستم مورد نیاز :

Minimum System Requirements
CPU: Intel Q6600 Core2 Quad @ 2.4Ghz
RAM:4GB
VGA: ATI Radeon HD 5770, NVIDIA GTX 650
DX: 11
HDD: 15.0 GB

Recommended System Requirements
CPU:Intel i5-2550K @ 3.4Ghz
RAM:8GB
VGA:ATI Radeon HD 6870, NVIDIA GTX 460
DX:11

HDD: 15.0 GB

امسال نسخه PC فیفا هیچ تفاوتی با نسخه نسل بعدی PS4 و X1 نداره و با موتور Ignite ساخته میشه

نسخه دمو بازی در تاریخ 9 سپتامبر با تیم های زیر عرضه میشه :

Dortmund

Chelsea

Barcelona

Boca Juniors

Liverpool

Manchester City

Paris Saint-Germain

Napoli

نسخه اصلی بازی هم در تاریخ 23 سپتامبر عرضه خواهد شد

آخرین ویرایش:

Mohammad_619

کاربر سایت
Mar 2, 2009
135
نام
محمد علیزاده
دوست عزیز
اول وارد اکانت بشین!بعد به استور رفته و دمو رو دانلود کنین!وقتی شروع به دانلود کرد دانلود رو متوقف کنین و فایل های کامل رو که قبلا دانلود کردین به محل نصب بازیتون کپی کنین!بعد دوباره از اریجین دانلود رو شروع کنین!فایل ها رو میشناسه و بازی رو نصب میکنه

داداش گلم، این کارم کردم. مشکلم اینه که اصلا دانلود نمیشه و این ارورو میگیره.

go8cq98kaxfxw05oe5t1.jpg

وقتی هم که رو فایل fifa 15 demo که خودم دان کردم کلیک میکنم این ارورو میده

zduszpxovi13stn1qzag.jpg

اورجین هم که فقط با قند شکن کار میکنه. وقتی دوباره میزنم رو try fifa 15 demo before u buy که بتونم دان کنم اینجوری میشه!

myacpdnqrla0dwhi5yjm.jpg

Lord Abbath

کاربر سایت
May 30, 2008
461
سلام بچه ها
من و یک راهنمایی بکنین من به خاطر این اورجین فیفا 14 رو نتونستم بازی کنم این اورجین اصلا چه جوری من به اینترنت دسترسی ندارم حالا نمیتونم بازی را بازی کنم واینکه نسخه اصلی بیاد بازم از این اورجین داره برا نصب و اینکه نسخه اصلی(اورجینال فیفا 15) را بگیرم از این ک......بازیا باید در بیارم برای نصب یا نه پدرمو در آورد خدایی

OMG

کاربر سایت
Sep 17, 2012
4,223
نام
امیرحسین
سلام بچه ها
من و یک راهنمایی بکنین من به خاطر این اورجین فیفا 14 رو نتونستم بازی کنم این اورجین اصلا چه جوری من به اینترنت دسترسی ندارم حالا نمیتونم بازی را بازی کنم واینکه نسخه اصلی بیاد بازم از این اورجین داره برا نصب و اینکه نسخه اصلی(اورجینال فیفا 15) را بگیرم از این ک......بازیا باید در بیارم برای نصب یا نه پدرمو در آورد خدایی
اوریجین داره.

Lord Abbath

کاربر سایت
May 30, 2008
461
واویلا دوست عزیز میشه یک راهنمایی درباره نصب این برنامه و اجرای بازی بدی به من این برنامه را من نصب کردم ولی روی exe بازی کلیک میکنم پیغام میده اورجین نصب نیست این دقیقا چیجوریاست

Mohammad_619

کاربر سایت
Mar 2, 2009
135
نام
محمد علیزاده
باید بری تو خود سایت اورجین دانلود کنی با نرم افزار نمیشه ...شکن هم لازمه

دوست عزیز، میرم تو سایتش میزنم رو بازی میگه باید نرم افزار رو باز کنی و منو انتقال میده به نرم افزار. از خود سایت نمیشه دان کرد. عجب گیری کردیم! :((

Ƥ.s.Y.c.H.o

Hala Madrid ...y nada más
کاربر فعال
Apr 5, 2012
7,304
نام
Matthew
دوست عزیز، میرم تو سایتش میزنم رو بازی میگه باید نرم افزار رو باز کنی و منو انتقال میده به نرم افزار. از خود سایت نمیشه دان کرد. عجب گیری کردیم! :((

ببین بذار اول خیالت رو راحت کنم :d من تا همین 4 5 ساعت پیش داشتم خودمو با اجرای بازی می کشتم، راهشم بلدم، ولی اول باید مطمئن شی بازی برات میاد یا نه :

1_ الان فیفا 14 یا نسخه های قبلی نصبه رو ویندوزت ؟ برو توی پوشه ی fifasetup و اپلیکیشن fifaconfig.exe رو بزن، اگر بدون مشکل برات پنجرش باز شد که حله، اگر نشد مطمئن باش اگر بازی رو درست و حسابی نصب کنی ( دمو رو ) هر کاری کنی نمیاد.

اول اینکار رو انجام بده نتیجشو بگو.

Mohammad_619

کاربر سایت
Mar 2, 2009
135
نام
محمد علیزاده
ببین بذار اول خیالت رو راحت کنم :d من تا همین 4 5 ساعت پیش داشتم خودمو با اجرای بازی می کشتم، راهشم بلدم، ولی اول باید مطمئن شی بازی برات میاد یا نه :

1_ الان فیفا 14 یا نسخه های قبلی نصبه رو ویندوزت ؟ برو توی پوشه ی fifasetup و اپلیکیشن fifaconfig.exe رو بزن، اگر بدون مشکل برات پنجرش باز شد که حله، اگر نشد مطمئن باش اگر بازی رو درست و حسابی نصب کنی ( دمو رو ) هر کاری کنی نمیاد.

اول اینکار رو انجام بده نتیجشو بگو.

رفیق؛ درسته سخت افزارم خیلی قوی نیست ولی اصلا هنوز به مرحله ای نرسیدم که بخواد بازی اجرا شه و سخت افزار رو چک کنه. مشکلم با اوریجینه.
آره الان تست کردم ۱۴ بدون مشکل اجرا شد.
حالا میشه راهشو به منم بگی؟

- - -ویرایش - - -

با این ارور لامصب چیکار کنم؟ از سایفون استفاده میکنم. اصلا دانلود نمیکنه.

1nyb25pu5qmos6wi1qqn.jpg

Ƥ.s.Y.c.H.o

کاربر فعال
Apr 5, 2012
7,304
نام
Matthew
رفیق؛ درسته سخت افزارم خیلی قوی نیست ولی اصلا هنوز به مرحله ای نرسیدم که بخواد بازی اجرا شه و سخت افزار رو چک کنه. مشکلم با اوریجینه.
آره الان تست کردم ۱۴ بدون مشکل اجرا شد.
حالا میشه راهشو به منم بگی؟

- - -ویرایش - - -

با این ارور لامصب چیکار کنم؟ از سایفون استفاده میکنم. اصلا دانلود نمیکنه.

1nyb25pu5qmos6wi1qqn.jpg

خب پس حداقل تا اینجا بدون که اگر بتونی راه حل رو پیدا کنی بازیت بدون مشکل میاد :| والا مثل من باید ویندوز عوض می کردی ( البته من نکردم :d )

خب بازیتو از سایتی دانلود کردی یا می خوای توسط اوریجین دانلود کنی ؟
اگر پارت هارو دانلود کردی، یه گوشه اکسترکت کن و طیق اموزش زیر برو ببین بازم این ارور رو میده :

در ضمن برنامه ی اوریجین هم باید آپدیت باشه، یعنی کل حجم فایل نصبیش اگر 91 مگ هست درسته، اگر 16 مگ هست، پیشنهاد می کنم، ازلینکی که توی لینک بالا گذاشته، نرم افزار رو دی ال کنی.

pkblog

کاربر سایت
Oct 10, 2013
680
نام
پویان
من اوریجین اپدیت کردم اما هرکاری میکنم مود افلاین میاد بعد تو همون افلاین هم تو اکانتم نمیره دوستان چه کنم؟

Mohammad_619

کاربر سایت
Mar 2, 2009
135
نام
محمد علیزاده
خب پس حداقل تا اینجا بدون که اگر بتونی راه حل رو پیدا کنی بازیت بدون مشکل میاد :| والا مثل من باید ویندوز عوض می کردی ( البته من نکردم :d )

خب بازیتو از سایتی دانلود کردی یا می خوای توسط اوریجین دانلود کنی ؟
اگر پارت هارو دانلود کردی، یه گوشه اکسترکت کن و طیق اموزش زیر برو ببین بازم این ارور رو میده :

در ضمن برنامه ی اوریجین هم باید آپدیت باشه، یعنی کل حجم فایل نصبیش اگر 91 مگ هست درسته، اگر 16 مگ هست، پیشنهاد می کنم، ازلینکی که توی لینک بالا گذاشته، نرم افزار رو دی ال کنی.

اول از همه تشکر صمیمانه ی منو بپذیر که کمکم کردی. :d
;)
طبق این روشم رفتم نشد. ولی تو همین سایته نوشته بود با سایفون نمیشه! مشکل منم همین بود. وی پی ان گرفتم درست شد بازی هم دانلود شد و نصب شد! و اما میریم سراغ مشکل بعدی! :d اینو چیکارش کنم؟

mhjc8o0g4a29lq0pnf80.jpg

Ƥ.s.Y.c.H.o

کاربر فعال
Apr 5, 2012
7,304
نام
Matthew
اول از همه تشکر صمیمانه ی منو بپذیر که کمکم کردی. :d
;)
طبق این روشم رفتم نشد. ولی تو همین سایته نوشته بود با سایفون نمیشه! مشکل منم همین بود. وی پی ان گرفتم درست شد بازی هم دانلود شد و نصب شد! و اما میریم سراغ مشکل بعدی! :d اینو چیکارش کنم؟

mhjc8o0g4a29lq0pnf80.jpg

قابلی نداشت من فقط یه لینک گفتم و یه نصیحت کوچولو کردم :d :) :d
این مشکل net fw، باید نسخه ی 3.5 رو نصب کنی بعد 4.5، صفحه های قبل هم دوستان این مشکل رو داشتند.

پ.ن: توی سایت دانلود ها اینو گذاشته به اسم Net Freamwork Fix، دانلـــــود میشه کرد. :d

:(
بعدش enjoy و ازین حرفا :d ما که منتظریم تا نسخه ی نهایی، البته اگر حال و حوصله داشتم، شاید ویندوز عوض کردم.
البته یه راه حلی برای این مشکل Close The Programm گیر آوردم که راه حل درستش بود، ولی خیلی بد توضیح داده بود طرق متوجه نشدم.

ortegoli

کاربر سایت
Oct 31, 2008
5,396
نام
مهدی یوسفی اصیل
من نمیدونم چرا میرید از این سایت های دانلود میگرید و هزار تا درد سر برای خودتون درست میکنید
راحت از ارجینز گرفتم بی درد سر
دمو رو بازی کردم میتونم به جرئت بگم خوش دست ترین فوتبالی بود که تا به حال بازی کردم البته بگم من تا الان فقط pes میزدم به نظرم این خیلی عالی شده
باید ببینم pes 2015 چجوری شده

Mohammad_619

کاربر سایت
Mar 2, 2009
135
نام
محمد علیزاده
قابلی نداشت من فقط یه لینک گفتم و یه نصیحت کوچولو کردم :d :) :d
این مشکل net fw، باید نسخه ی 3.5 رو نصب کنی بعد 4.5، صفحه های قبل هم دوستان این مشکل رو داشتند.

پ.ن: توی سایت دانلود ها اینو گذاشته به اسم Net Freamwork Fix، دانلـــــود میشه کرد. :d

:(
بعدش enjoy و ازین حرفا :d ما که منتظریم تا نسخه ی نهایی، البته اگر حال و حوصله داشتم، شاید ویندوز عوض کردم.
البته یه راه حلی برای این مشکل Close The Programm گیر آوردم که راه حل درستش بود، ولی خیلی بد توضیح داده بود طرق متوجه نشدم.

داداش دمت گرم. درست شد. ;) ولی چه فایده؟! :( سیستمم خیلی ضعیفه واسه این بازی. عملا هیچ کاری نمیتونم بکنم. مکث وحشتناکی داره. حیف شد.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر